33535
  • Hypo #18203
    FSX ben tudom logikátlan de ha lejebb viszed nem feltétlen lesz jobb:)
    fsx.cfg törlés és ujra generálás?
  • Clidey
    #18202
    Igazából semmit. Csak elég ritkán indítok FSX-et az utóbbi évben, most is csak a Wilga miatt, és most tűnt fel.
    Amúgyis majdhogynem alap a cucc, 6-8 payware repcsi van fönt meg a Sármellék szinöri, semmi egyéb.
    Emlékeim szerint legutóbb a grafikai beállításokat buzeráltam, ami után feltűnt ez az akadozás. De ha lerakok mindent minimumra, akkor is csinálja Frájdéj Hárbornál. Szóval érdekes. De majd kipróbálom több default reptéren is hogy mit csinál. Ám ha az sül ki hogy csak Frájdéjnél szar, az igencsak érdekes felfedezés lesz......
  • zstomi
    #18201
    The 767 Captain free update 1.5 has been released: http://www.captainsim.com/products/b767/sp5.html
  • Hypo #18200
    es mit raktal fel utoljara mi valtozott azota hogy anno jol ment most meg nem?
  • Clidey
    #18199
    Hát most nem találok linket hozzá, csak ezért a tesztért pedig nem fogom megvenni. :)
  • Clidey
    #18198
    Igen, egy jól optimalizált add-on valóban futhat nagyon jól egy defaulthoz képest - legjobb példa tán erre a (FS9) FlightScenery repterei.


    Csak nekem furi, hogy ugye egy default reptér nem áll másból, mint pár alacsony textúra-felbontású kocka-ojektumból, meg egy rakás autogenből, oszt' mégis akad mint a szar...


    De az én problémám szerintem nem a sceneryből adódóan keletkezik, hisz mint mondottam, régebben nem volt ilyen problémám, pedig minden feltétel ugyanaz volt (hardware, software, graf. settings). Szóval rejtély számomra.
  • polluxware
    #18197
    példul az utx alaska sokkal jobban megy úgy is ,hogy a repterek környékén sok kis épület csoportot pakol be..
  • Hypo #18196
    http://forum.avsim.net/topic/354387-press-release-pss-crash-investigation-conclusion/
  • Hypo #18195
    http://www.alabeo.com/
  • Hypo #18194
    mondjuk a default az semmivel se eszik kevesebbet mint egy jol megirt addon sot altalaban a default szarabbul muzsikal
  • polluxware
    #18193
  • Clidey
    #18192
    Nem publikus.
  • polluxware
    #18191
    stabil? letöltési lehetőség?
  • Clidey
    #18190
    Igen van, de még erőteljesen béta a cucc. Az LHSim-es srácok fejlesztik. A Lacibácsi-féle adatdömping van összegyúrva más, saját fejlesztésű dolgokkal. De már ebben az állapotában is nagyságrendekkel jobb mint a default sivatag.
  • polluxware
    #18189
    fsx-re is van hungary scenery?

    mármint az ami fs9-rerará
  • Clidey
    #18188
    Az a helyzet hogy eddig teljesen jól futott Friday...már úgyértem az elmúlt években. Az utóbbi két-három hónapban figyeltem meg ezt a jelenséget. Először vidkari driverre gyanakodtam, de ugye ezt kapásból megcáfolta Sármellék sima futása. Szóval nem tudom mi a faksz van...
    Se REX-et, se egyéb csiricsárét nem használok FSX alatt, örülök ha a default cucc elfut értelmes fps-el, úgyhogy nálam minden alap, egyedül LHSM van fenn az FSX MAS-al mint scenery, meg egy pár röpcsi és slussz.
  • Hypo #18187
    friday harbour es seatle szerintem alapbol busos az autogen aztan microshutters egyfolytaban.

    A felhoknel ugye a felhok foleg a nagy felbontasuak ATINAK mindig gondot okoztak de nvidiat is megizzasztja, REX ben mit allitottal be szerintem HD felhok felejtos ugy ahogy van
  • Clidey
    #18186
    Nekem is művel furcsa dolgokat az FSX...a default Friday's Harbor akad mint a szemét, pedig megvan a 40-60fps, mégis másodpercenként megakad, közte pedig tökre folyamatos a grafika... :-O
    Ezzel ellentétben pedig ha átváltok LHSim Sármellékre, és az alatta levő MAS FSX-re, ott totál rezzenéstelenül megy a szimulátor...
    Roppant érdekes......
  • Hont
    #18185
    Igen, ez nem egy "négy ágú lóhere gyűjtő" időtöltés...:)

    Egyszerűen nem értem ezt a borult időben történő akadozást...
    Most aztán nincs szét cseszve az FS-m, mert csont új!
    Meg a Win is origi!
    Bár milyen adonnál hibátlan , de ahogy megjelennek a felhők, 15-20 lesz az fps.
    Már a felbontás is csak 1600/900 a win-n és az FS-n is... Mi a rák lehet?
  • Hypo #18184
    hat en is verem a fejem a falba hogy mi a rákért nem setalas az erdoben a kedvenc idotoltesem, ehelyett ez a hulye hobby, szimulator valos repules, kinek van erre penze?
  • Hont
    #18183
    Szegénység bassza a nyomorúságot....:(
    10hónapot kellett sporolnom így is erre a kis gyufásdoboznyi kis kütyüre...
    Szóval nevetséges! Most még egy év, mire még egyet tudok venni...
    Addigra meg a már a roncstelepen se veszik be a gépem.
    Szóval egy nagy kaka ez az egész ország! És akkor mi még csak hallgassunk, mert van egy "hobbink" aminek hódolhatunk...
  • Hypo #18182
    i see bar fs9 se jo ugyan arra a vinyora tenni ahol az op rendszer van....dehat mindent nem lehet:)
  • Hont
    #18181
    Nem, az FSX-t még nem tettem fel...
    A WIN7 + FS9 van egy partición az SSD-n. Elvileg csak ez lesz itt , minden más a régi HDD-n, amíg nem bírok venni még egyet az FS nek.
  • Hypo #18180
    akkor a rendszer van ssd-nnes fsx a siman? ja ez volt varhato
  • Hont
    #18179
    Valóban!
    Talán 4-5 fps -l lett több és felhős felületen ugyan - úgy beakadozik...Pedig a REX be csak 512x512 be van...!:(
    Ami a betöltést illeti, össze se lehet hasonlítani a HDD vel. mINT A VILLÁM! Szinte nem is lehet látni az állapotjelző csikókat..:)
  • Hypo #18178
    grat szerintem latvanyos gyorsulas nem lesz inkabb a betoltes es flight lesz smoothabb remelhetoleg.
    Hat akinek van par fillerje az meg most vegyen mert jan 2 tol afa is nő forint se javul szoval minden hardware dragabb lesz.
  • Hont
    #18177
    Beraktam az SSD-t...
    A WIN7 élmény index egyből 7.1 lett.
    Most a proci lett a leggyengébb láncszem...Minden más 7.3
    Most töltöm az FS-t, kíváncsi vagyok mekkora lesz a különbség.
  • Hypo #18176
    :)))) jaja csak kicsit fura volt az egesz nyelvezete, persze alairom ngx szuper de arrol szuperlativuszokban ment a rizsa ez meg hat kerem jo ennyi:)

    na majd egyszer amikor mar jo olcso lesz es a konfig is jo lesz ra majd talan.....
  • Clidey
    #18175
    Ha a következő "hibát" is elolvasod alatta rájössz hogy szerintem ezek nem gondolták komolyan...vagy ha igen, akkor OMG. :D
  • Hypo #18174
    Jaj Avsim JAj:) IFLY rol review igy gyorsan a PMDG NGX utan, következő hátránya van a gépnek "..so the sheet could be flipped over lengthwise to read each side"

    LOL
  • Hypo #18173
    Maestro az a lenyeg hogy ezek a GEN magyarok mint Lazar és a többi hasonszörű megkapja a penzet, audijat, ceges telojat, es minel tobb penz jojjon be a nagy csaladi kasszba a tobbit leszarjak.

    Viszont ahogy a normal eletben is, legyen uzleti elet vagy politika megvannak ezek a suttyok es eleg nagy szamban, na ugyan igy nem kivetela repules se, ugyan az az uram batyam, es csokosok mindenutt.
    Szakertelem lofing akiknek van azok meg mar vagy leleptek vagy alig tudnak tenni valamit.

    Meghamisitott gep papirok, kamu vizsgak...MIERT LENNE A REPULESBEN MASKEPP? mindenutt ugyan az a ferto szenny erkolcsi sullyeszto van az egesz orszagban.
  • polluxware
    #18172
    off
  • polluxware
    #18171

    jó kis trükkfelvétel;)
  • polluxware
    #18170
    hupsz
  • polluxware
    #18169
    focizni kéne..

    abba a sok buzi úgyse kötne bele;)
  • Clidey
    #18168
    No látod pont ezért (is) vannak nehézségeink sok reptéren...mert a nagyközönség csak annyit lát az egészből hogy "húdedrágasport biztos csak a csontgazdagokengedhetikmegmaguknak"...holott korántsem ilyen egyszerű a helyzet, ennél sokkal sokrétűbb a dolog. De ebbe itt ne is menjünk bele, mert hosszú oldalakat lehetne erről elmélkedni...
  • polluxware
    #18167
    nemtom... nekem ez olyan urihuncut sportnak tünt;) azthittem titeket max a gyenge szél ami néha zavarhat

    hááát;) hiába.. nemzeti-együtt-seggbekúrás-rendszere

    mo ÍGY SZERETLEK;)
  • polluxware
    #18166
    hát ez olyan mint a vizen..

    max annyi a difi ,hogy ott azért együttértés szerűen köpköd mindenki az elhaladó rendőrcsónak után:)))
  • Clidey
    #18165
    Hát ha valahol ledárdázol akkor csak kiszállnak megnézni meg méricskélni picit... :)
    Nameg aztán vannak ugye légialkalmassági-hosszabbítások is...hogy a "jóakarókról" már ne is beszéljek. :)
  • polluxware
    #18164
    én nyakkendősen vágom.. meg egyébként is... nem szarvasvadászni megyek, csak erre arra 100km-t max;)