33535
  • saca79
    #32053
    Vagy megvarom amig valaki megveszi es kiderül hogy szar :D
  • polluxware
    #32052
    asszem eröltetem tovább a csuklómat..
  • Hypo #32051
    már kapható a pedál
  • Skinner_11
    #32050
    A Sibwings az sosem szünetel! (nálam legalábbis)



    Album link
  • Hypo #32049
    :)))) gyorsba:))) http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aA15q4Z_460sv.mp4
    Utoljára szerkesztette: Hypo, 2016.05.10. 12:11:55
  • saca79
    #32048
    Uhh. Koszi :) nem szükséges annyira szuper minőség... Inkabb a részletek, karcok sérülések, felületi javitasok, jelzesek helyei érdekelnek....
  • Hypo #32047
    szerintem kulso gauge:)
  • JoopZzz
    #32046
    Nem ígérem,de megpróbálom.:) Na meg neked valami extrém minőségben kellene gondolom..Na meg a fényviszonyok.:D
  • JoopZzz
    #32045
    #32010
    #32011
    #32016
    Azért résen figyelgetek!Hát igen..Hála nektek,hogy virtuálisan is létezik,Pérrel együtt.Ám a SibWings most szünetel?:D
    Makett.:L hozhatnál képet róla,az mindegy,hogy nincs még kész..:)
    Bőny után van,az autópálya (M1) felé haladva,közben még Örkénypuszta,aztán utána van egy buszmegálló,jobb kéz felől,és ott kell lekanyarodni.Mond azt,hogy modellezni mész,és bemehetsz.;)
  • saca79
    #32044
    jóvanna :D ennyire nem érdekelt hogy ezt is elolvassam
  • Clidey
    #32043
    User manual?
  • saca79
    #32042
    Én is kaptam róla hírlevelet.. de nem sok minden derült ki nekem róla .Most ez külső addon vagy gauge??
  • Hypo #32041
    http://www.rexsimulations.com/radar.html érdekes
  • Papirzacsi
    #32040
    Az FPS az egy dolog, azt tweakelgetéssel tudom fejleszteni, meg a kép folyamatosságán és sokat javított a CFG állítgatása. Bár azt kell mondjam, hogy a shadowplay lejátszáskor sokkal több és nagyobb akadást mutat, mint a valóság. Viszont a folytonos VAS problémával nem tudok mit kezdeni. :-O
  • Clidey
    #32039
    Ja hát frájdéj hárbörnél valami el van keffintve orbikszék által szerintem, mert pl. a reptér mellett van egy hatalmas ferde ground poly a vízben. Másrészt ha az időpontot alkonyatra állítom, leesik az fps 8-9-re, de ha bármely más napszakra váltok, egyből visszaugrik az fps is 40-50-re.
  • Papirzacsi
    #32038
    frájdéj hárbör
  • Clidey
    #32037
    Nájsz
    Holvoltez helyileg? Milyen scenerka?
  • Papirzacsi
    #32036
    Azért "megnyugtat" hogy akármilyen is a hardware az fsx le tudja akasztani... :-/
  • Hypo #32035
    :) meglássuk, a 10+ éves chpro pedálom eddig mindig kiszolgált:)
  • Skinner_11
    #32034
    Új rudder pedál inbound! Az ár átszámítva ~27000 Ft! Erre kíváncsi leszek
  • Hypo #32033
    hát ja mondjuk ott tuntek is el dolgok es rohadt nagy terulet nehez megfeleloen orizni, kulon kocsi es szemelyi belepo van eves djjert most kell megujitanompont..de amint megyek altalaban hetvegen es van valakinek kedve johet..
  • saca79
    #32032
    Nyíregyházán dettó még a külső parkolóból is el(zavarnak) .. egyszer csak meg akartuk kérdezni hogy bemehetünk e fotózni.. be kísértek valami öltönyös (nyálgéphez) :d aki végig se hallgatta mit akarunk kérdezni rávágta hogy nem...Bezzeg szegeden :D mikor láttuk a bajai útról hogy élesztgetik téli álmából az Ancsát, simán bementünk és bambultuk közelről ..kb egy jó órás műsor volt, szépen kinyírták az akkut ,aztán elő az agregátor :D de végül sikerült kifüstölni belőle a madárfészket
  • Skinner_11
    #32031


    Amúgy attól függ milyen színvonalú emberek, meg mennyire van jó napjuk éppen.

    Tökölre pl. abszolút nem engednek be senkit, én is csak haverom kíséretével (aki a SkyTeamnél növendék) tudok bemenni
  • polluxware
    #32030
    van ez a LINDA dolog fsuipc mellé, amiben tudok joy-ra kombokat biggyeszteni (m q400)

    a kérdés az ,hogy lehet e mondjuk a billentyűre is? úgyértem két gombot szeretnék csak "biggyeszteni" (VS push gomb, Gust lock)

    van valakinek esetleg Macro-ja? (próbáltam a beépített macro szerkesztővel, de nem veszi fel a parancsokat -> v1.013a)

  • polluxware
    #32029
    igen valami ilyesmi, tehát totál kultúrlényként kell viselkedni.. (szóval ne kérdezz olyat, hogy ván é a gépeken ríz, vagy állumííínium)
  • Clidey
    #32028
    Nehogy hallgass erre az ütődöttre! Ha úgy mész oda, lehet picit morcosan fognak rád nézni, ha rosszabb pillanatukban kapod el őket lehet még el is zavarnak!
    Simán mondd, hogy bámészkodni meg fotózgatni jöttél, és rohattmód figyelsz a mozgó gépekre, nem nyúlsz semmihez - akkor tuti megengedik hogy létezz ott egy darabig.
  • GeriDoc
    #32027
  • Clidey
    #32026
    De genya vagy bazz!!
  • Skinner_11
    #32025
    Mondd azt, hogy a CAVOK-os képzésekről szeretnél érdeklődni, ne félj egyből beengednek
  • GeriDoc
    #32024
    Akkor ha jó idő lesz elnézek Gödöllőre, remélem engem is beengednek egy pár fotó erejéig.
  • Skinner_11
    #32023
    Elvileg "send direct to FSUIPC" controllként fel lehet venni a Rudder-edet még egyszer, és 60 csomó alatt csak az orrkerék fordul, afelett pedig az oldalkormány.
  • almostatys
    #32022
    Sziasztok!
    Hogyan tudom FSUIPC-ben beállítani,hogy a rudder-el ne forduljon együtt az orrfutó?
  • saca79
    #32021
    FTX Central 2.. Applying regio.. ( nincs standard) Orbx Global, Orbx NA, Orbx Oceania.. sata sata... Kitöröltem mindenhonnan orbx mappabol scenery world mappabol az AU ra vonatkozo fajlokat.Minden inditasnal ujra berakja a FSX library ba.
  • polluxware
    #32020
    ftx centralban kell uninstall előtt Standard-ra állítani a területet.. most hogy letöröltél mindent.....
  • saca79
    #32019
    Valaki árulja már el hogy lehet ORBX régiókat uninstallálni??? AU régiót szeretném ki irtani de hiába törlöm az összes mappáját aztán library -ból is akkor is scenery cfg error fogad indításnál és keresi azt a rohadt AU regiokat . FTX central ban is ott van oceania még mindig ..
  • polluxware
    #32018
    én annÓ Bajára menvést szaladtam be a szegedi reptérre egy Piper Seneca miatt :) megkérdeztem a biztonsági őröket ,hogy lefotózhatom-é a göbbzit... beengedtek

    persze ezek kúltúr emberek voltak;)
  • polluxware
    #32017
    annÓ csakazéris!
  • GeriDoc
    #32016
    Ez helyileg hol van? Illetve "kisgépes" reptereken, pl. Gödöllő, lehet fotózni, beengednek, vagy csak azokat, akiknek ott a gépük? Nem vagyok jártas a repülés terén, de nagyon érdekelne, és szívesen kimennék fotózni, nézni, hallgatni őket.
  • Clidey
    #32015
    Jó hely lehet ez az Annó, mindenkivel csupa jó dolgok történnek ott!
  • saca79
    #32014
    Ha elkeszul mindenkepp rakok fel :) @JoopZzz nincs tobb képed a HA-MBE ről? Nagy segítség lenne a festéshez... Neten nem tul sokat talaltam róla...