33535
  • zstomi
    #18363
    http://www.jetfly.hu/rovatok/jetfly/hirek/vfat_2011:_repulonap_a_virtualis_egbolton/

    http://www.virtual-airshows.com/

  • Medwyn
    #18362
    Hozzunk létre egy Elit Pilóták Repülőszimulátorok Tesztelésére nevű bizottságot, és delegáljunk egy jelöltet egy alaposan megfogalmazott, alátámasztott levél kíséretében. :) Aztán közöljük a feltételeinket... ;)
  • Hypo #18361
    Ha melle fizetnek a normal repulesi idomet akkor szivessen:))))
  • Hont
    #18360
    Fater! "Neszerénkedj"!:D
    Megtisztelésnek éreznék, ha jelentkeznétek!!!
  • Hont
    #18359
  • CptSAB
    #18358
    Vasat tudok adni.. csak hozz ide Nagyberkibe egy utánfutót. :D
    Szabadidőt? Az nekem is kellene.. :P
    Szerintem amúgy nem kellene meghekkelni a weboldalukat. Küdd el nekik promónak a Zlinkedvest!!!!! Csibészes faszájos jutubi videjót mellékelj nekik, amint hasítod a Magyar égboltot. Megírod nekik, Ungáriát eddig minden verzsönben elb*szták, szarcsi-foscsin nézett ki, mint a hányadék, ezért Te az ungarisé magyar égi betyár, szent kötelességednek érzed, hogy olyan jó legyen az a szép róna, ajrópa szíve ott a Kárpátok bércei között, hogycsak na.. oszt jóccakát. :D
  • CptSAB
    #18357
    Nem.. nem.. egy profi repszimhez igazi hús-vér pilóták kellenek, akik érezték már popójuk alatt a levegőt, a gépmadarat.
  • Clidey
    #18356
    1. Agyá' hozzá vasat!
    2. Agyá' hozzá elegendő szabadidőt!
    3. Hekkeld meg a weboldalukat, hogy bekerüljek a kiválasztottak közé!


    :))))
  • Hont
    #18355
    Pont ezen agyaltam!!!!
    Tomi! Ti igazán méltóak lennétek erre a feladatra!
    Nagyon örülnénk, ha jelentkeznétek!
  • Robi546
    #18354
    Ez azért durva szerintem egy kicsit: "ne engedd, hogy mások nézzék ahogy a béta szoftverrel játszol, vagy mások kipróbálják"
    Most akkor eljön egy haverom nos nem engedjem meg hogy játszon vele vagy nézze ? Egyébként is úgyse tudják meg ha mégis játszana vele, elég hülyeség ez a szabály vagy ezt ők úgy értik hogy ne adjam oda másnak ? :)
  • CptSAB
    #18353
    Mester.. jelentkezned kellene a Flightra bétateszternek!
  • Robi546
    #18352
    Rá mentem a linkre amit ki tettél vagyis a címre és ott ami volt hogy: "81 Gb Adat, 2 réteg DVD-n" azért az nem semmi. :)
  • Clidey
    #18351
    Nos, a #18286-ban leírt tapasztalataim fényében ezek a reklámdumák igencsak nevetségesen hatnak...különösen a "hihető világ" - lásd általam belinkelt kép erről -, és a "pontos adatokon alapuló részletes táj" hangzik felettébb komikusan... :)
    Persze, tudom ez a demó még csak alfa-verzióként értelmezhető, ám nem vagyok meggyőződve arról, hogy az imént felsorolt két alapvető hiba a végleges verzióból gyökeresen ki lesz írtva...
  • Sanyo
    #18350
    Én csak lefordítottam, de a tévedés jogát fenntartom. :) Egyébként a Microsoft Flight bétatesztre már fogadnak jelentkezőket.
  • Robi546
    #18349
    nem tudom hogy ebből mennyi igaz és mennyi nem. :D
  • napstR
    #18348
    xplane10 borító

    Az X-Plane 10 tulajdonságai:
    a virtuális szélcsatornának köszönhető nagyon pontos repülési karakterisztika
    a légiirányítás ténylegesen irányítja a körülötted repülő forgalmat
    nagyon pontos adatokon alapuló részletes táj
    automatikusan generált, "hihető világ"
    új grafikus motor és innovatív fényrendszer (az első ilyen a repülés szimulátoroknál)

    akik ezt írták milyen terméket vizsgáltak? :D
  • Hypo #18347
    BLACK FRIDAY on Simmarket 50%
  • Hypo #18346
    tessék
  • Ombika
    #18345
    JO lenne tudni mi a fo kulonbseg..
  • spyy55
    #18344
    Microsoft Flight Simulator X Deluxe Magyar vagy Flight Simulator X Gold Edition? Csak mert készülgetek... :)
  • Hypo #18343
    KÉSZÜLGET! JÓL NÉZ KI
  • Robi546
    #18342
    Diamond DA-20 Katana 4X
  • Clidey
    #18341
    Az itteni magyar vonatkozású cuccokról van valakinek bármilyen közelebbi infója?
  • polluxware
    #18340
    a2a spitfire
  • Ombika
    #18339
    VFR-ezni tudtok vmi jo kis gepet ,ami jol vezetheto es nem is annyira tetu lassu,ha epp ugy kell?! :)
  • Robi546
    #18338
    Oké, oda figyelünk. ;) :)
  • fbalfonso
    #18337
    Sziasztok!
    A flightsim világában teljesen járatlanként volna egy kérdésem: létezik, hogy az FSX default B-737-eséből kihagyták a Master Avionics Switch-et, vagy csak én nem találtam meg? Ugyanis a Learjet 45-össel csináltam egy cold & dark default mentést, ezzel indítva a 737-est minden fasza lenne, ha az avionikai részét is sikerülne életre kelteni a repülőnek (rádiók, robotpilóta stb.). Ha valakinek van valami ötlete, azt megköszönném (a fizetős gépeken kívül, ilyet egyelőre nem szeretnék, amíg nem boldogulok legalább az alapgépek némelyikével normálisan...)
  • exTrem
    #18336
    Most olvastam én is a fékszárnyon, elég brutál, hogy így mellényúlt a pilóta
  • perko
    #18335
    Ez is érdekes.

    Utasszállító fejjel lefelé!

    [


    Ha esetleg útvonalrepülés közben kimentek a WC-re, tessék odafigyelni. ;)
  • perko
    #18334
    Off
    Ha esetleg valaki nem látta még.

    Munkanélküli Boeing 737-es pilóta állást keres, kis orientációs-koordinációs zavarral.

  • Robi546
    #18333
    Értem. :)
  • Hypo #18332
    ORBX W52 for PNW
  • almostatys
    #18331
    Nem tudjátok véletlenül,hogy ilyen nézetet honnan lehet szerezni LevelD-hez,Captain Sim-hez vagy PMDG-hez?Ablaknézet legyen,méghozzá ilyen:

    http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=IGTc8oGxUbg
  • polluxware
    #18330
    FILM!!

  • eyecandy
    #18329
    Persze, hogy láttam, még pcn is végigtoltam
  • Ombika
    #18328
    FSGLOBAL 2010 kompatibilis minden ORBX kiegeszitovel?!
  • [HUN]FaTaL
    #18327
    Az nem az, de pollux már megválaszolta. :)
  • CptSAB
    #18326
    keresgélsz a neten.. pl: (ha a feladat St Marteen-en volt..) Internet telis tele van megközelítési, ground movement, stb. térlépekkel:

  • ravensoul
    #18325
    Jaja, előjött a térkép, de azon nincs semmiféle taxiway. :D
    Nem gond, lerepültem újra, most már jó volt. Akkor lett volna idegesítő, ha kicsit hosszabb mission lett volna. :D
  • Robi546
    #18324
    Játék közben ALT majd fent Wrold és katt rá a Mapra, gondolom az de ha mégsem akkor valaki javítson ki. :D
    Egyébként most jött egy kis fellingem és megyek repülni majd lehet hozok képet is, éjszakai repülés lesz. ;)