33535
  • Clidey
    #18403
    Ez
  • Clidey
    #18402
    Dá igáz! :D
  • Hypo #18401
  • spyy55
    #18400
    Nah végre... kezd reális lenni a színvilág. Érezhető a napsütés, nem úgy, mint más simekben, ha tiszta az ég, déli 12nél is mintha felhős időben látnám a gép árnyalatait (és az ég sem égszínkék). Az alsó 3 kép tetszetős...(+ az 5.)
  • Papirzacsi
    #18399
    Das ist nicht wahr. :-P
  • Medwyn
    #18398
    Ez mi?
    Először nem tudtam, hány óra van délben...
  • Clidey
    #18397
    És az téged miért zavar? Németes vagy, nem?? :))))))
  • Clidey
    #18396
    No igen... :))) Hogy a real weather-ről már ne is beszéljünk... :P
    Egyetlen negatívuma hogy mindíg le kell szállj először, ha gépet akarsz váltani... :D
  • Papirzacsi
    #18395
    Die Website hat keine englischen Version. :-(
  • ezsolt
    #18394
    Igen, én is vettem 2db-ot a h@rdveraprón, az SSD sokat számít, töltési időben, stutter megszünésében és texturák betöltésében valamint érdekes módon a trackir-rel is simábban fordulok mint előtte. Néha egy kicsit akadozott. Ha csak FSX-et tolod akkor ne vegyél GTX580-at. Nekem is az van, egy GTX560 is ugyan ezt a szintet hozza, próbáltam. Néha kevés az 1 GB memó rajta, ezért kell most várni az új szériára. Nem mellékesen más lesz a GPU is rajta, gyorsabb lesz mint a mostaniak és olcsóbb mint egy GTX580. Ezért cseréltem le a 2600k is egy 2500k-ra. Semmi értelme a 2600k-nak, nincs különbség a kettő között, ua az fps-t hozzák. Így tudtam pénzt kivenni a prociból és az ssd-be rakni, most ugyan ezt akarom a videókártyával is!
  • Hypo #18393
    :)))))))) es semmi blur, vagy akadas bar az atc nel hianyolom a listat a hud on hogy 1,2,3:)
  • Clidey
    #18392
    Najahh...az a Budapest Scenery hibátlan...annál jobbat senki sem tud csinálni! :D
  • Hypo #18391
    :)) inkabb legyen olcso a benya es repuljunk a vaosagban ut minden szimulatort:))))
  • Clidey
    #18390
    Hogy mekkora terület van benne alapból az szerintem nem probléma, a másik termékük az AFPro Deluxe is addonolható mind repcsikkel mind pedig további scenerykkel. Szóval én emiatt nem aggódom.
  • ezsolt
    #18389
    Tegnap hívták fel a figyelmem erre a szimre, csili-vili, talán még jó is, de csak Svejc van benne aztán világvége.

    18388: Igen, sajnos ez ilyen.
  • Clidey
    #18388
    Majdnem 5GHz és problémák vannak az add-on scenerykkel? Na ez az űberbrutálciki az FSX-ben... És van egy olyan sejtésem hogy ezt a feature-t az MS Flight-ba is beépítik... :-/
  • Clidey
    #18387
    Nocsak nocsak! Komolyan gondolkodóba estem a képek és videók láttán...ha olyan jó a fizika, mint a modell-verzióban, akkor az FS mehet a picsába! :)
    Persze sokkal kötöttebbek a határok mint az FS-nél, de aki kisgépezni akar annak szerintem kínálhat értelmes alternatívát...


    Jó volna belőle egy demó azért....nagyon kiváncsi lennék rá!






























  • Hypo #18386
    burzsuj
  • spyy55
    #18385
    Semmi baj :) Köszi. Utánanézek...
  • Ombika
    #18384
    En meg cserelek GTX 580-ra,aztan kifujt. 2 db SSD sokat tol rajta!
  • ezsolt
    #18383
    Ha nem sértelek meg akkor azt tanácsolom, hogy a processzort cseréld egy 2500k-ra az alaplapot pedig egy ASROCK Z68 Extreme3 Gen3-re. A processzorok közötti árkülömbség bőven elég az alaplapok árkülömbségének a fedezésére. Ezeket a procikat is húzni kell az fsx-hez ezért jobb egy k-s proci. A 2MB cache memória mínuszt a 2600-hoz képest pedig meg sem érzi az fsx. A 4,5-4,6 GHz-et fesz emelés nélkül viszik ezek a cpu-k.
    Nekem [email protected] + ASROCK Z68 Extrem4 + 8GB ramom van, ezen már jól fut az fsx, persze nem a nagy repterekre gondolok, ott nekm is játszanom kellett a beállításokkal, hogy a 25-27 fps meglegyen. (Nem mindenhol, ORBX nagy repterei meglepően jó fps-t produkálnak. Aerosoft-é nem olyan jó, ott vannak gondok.) Lényegesen jobb a helyzet ezzel a konfiggal mint voltak az Intel Q8-9 ezressel anno, kevesebb kompromisszumot kell kötni.
    Ha még vársz egy kicsit akkor 1 héten belül megjelennek a 2GB memóriával szerelt új GTX560-sok, rex-hez jól jön a több memória a kártyán.
  • spyy55
    #18382
    Tapasztalatok?
  • Ombika
    #18381
    Madjnem ilyen konfigom van, csak 5 Ghz-re belove es SSD-vel. Kivalo!!!!
  • spyy55
    #18380
    FSX hogy futkározna ezen? Nem kapna agyvérzést? (közvéleménykutatok...)

    ASROCK H67DE3
    COOLERMASTER Hyper TX3 EVO
    CORSAIR Builder Series CX600 V2
    INTEL Core i7-2600 3.40GHz 1155 BOX
    KINGSTON 8192MB HyperX XMP Blu DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3B1K2/8GX
    LEADTEK GTX560Ti 1GB GDDR5 PCIE
  • eyecandy
    #18379
    De csak 2D panellal VC nincs
  • almostatys
    #18378
    Köszönöm,akkor kipróbálom a Fokkert.
  • [HUN]FaTaL
    #18377
    Az elsőre: Szerintem nincs, de azt hiszem készül az aerosoft bae 146.
    Másodikra: SP2 (mármint a Fokkerhez kijött SP2) óta rendesen működik.
  • almostatys
    #18376
    Sziasztok!

    2 kérdés: Nem tudja valaki,hogy a BAe 146 típusú gépet leszimulálták e FSX-hez és ha igen, van belőle olyan amiben van működőképes FMC?
    A Digital Aviation féle Fokker tényleg nem működik normálisan WIN 7 x64 alatt? Mert ezt olvastam egy külföldi forumon...
  • Robi546
    #18375
    Ground Services X-el mi van ? Nem tudni még róla valami infót, megjelenés, stb ?
  • eyecandy
    #18374
    Hálás köszönet
  • [HUN]FaTaL
    #18373
    link
  • eyecandy
    #18372
    Meg van valakinek a FlightParis CityPack - Patch version 1.20 pour FSX
    Az oldalukról nem tudom letölteni
  • Hypo #18371
    szép, bár ezek sose vonzottak.
  • Clidey
    #18370
  • Rodman6
    #18369
    Végre sikerült belőnöm az FSXPilot progit hogy zuhanásmentes leszállással elvigyen az uticélom felé ;) Mivel nem vagyok egy nagy pilóta.
  • Hont
    #18368
    Aki szereti a havat...
    Ez is elég frankónak tűnik!
    http://www.youtube.com/watch?v=s1eCCKCuWzI&feature=digest_sat
  • Hont
    #18367
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3WmO07ykYK4#!
  • fbalfonso
    #18366
    #18337 megoldva, kis lámaság: nem fontos ám mindent VC-ben csinálni, ott van a billentyűzet is, mint a jó öreg C64-en, beállítani a fontosabb dolgokat oda, aztán máris működik. Apropó, C64: valaki ehhez hasonlította az FSX grafikáját egy párszáz hozzászólással ezelőtt. Hát, azért a gúla alakú, átlátszó hegyekhez képest van előrelépés, bár az erőforrásigényét én is khm... finoman szólva túlzónak találom. Na mindegy, füstölgés off.
  • gviski
    #18365
    Hajrá Magyarok!
  • DANIELE
    #18364
    Ez az igazi élet !!!!!!!!!!!!!!!

    Saint Barths Airshow 2011 - Cockpit Cameras - Texas Flying Legends Museum

    http://www.youtube.com/watch?v=CcmE7QI1WZY&feature=youtu.be