33535
  • CptSAB
    #18563
    A mosoly tárgya, hogy volt pár mondat, ami szinte ugyanígy hangzott el a mi vezíreink szájából is, forgalmi adatok, jövő évi tervek.. jövő nyárra majd elválik a Malév vezetése volt-e optimistább, vagy az én munkáltatóim.. :D
  • Rodman6
    #18562
    Talán át kellene állítanod a Windows vezérlőpultban a hangot 5.1 -ről sztereóra, vagy fordítva.
  • Rodman6
    #18561
    A 3D Vision azt írja hogy az FSX kifogástalan 3D-ben. Majd hétvégén jól ki is próbálom.
  • polluxware
    #18560
    Uiver DC-2nél azADF-et hol tudom túúnolni?
  • polluxware
    #18559
    csak kapcsolódik.. ennyi
  • CptSAB
    #18558
    megnéztem :)
  • Hypo #18557
    Hivatalos fórum:
    Hi,

    Unfortunately, due to the sticks age, we do not support it on Vista. You can, however, use the generic drivers that are already on Windows.

    Plugging the USB into the PC will generate a 'found a new harware' response. Once this has appeared Windows should find some generic joystick drivers for the stick.

    You can check that it has been detected by going to

    Control Panel > Game Controllers

    ez igaz w7 re is.

    :(
  • [HUN]FaTaL
    #18556
    Nekem Cyborg Evo van, próbáld meg esetleg annak a driverével, bár nem tudom hogy néz ki a joyod és hogy a gombkiosztásának mennyi köze van hozzá.
  • spyy55
    #18555
    Kétségbeesésemben nem tudom kihez forduljak :( ...
    Van egy SAITEK Cyborg 3D Platinum USB joystikom, de Win7 64b-re sehol sincs driver (Saitek oldalán csak XP-ig van) hozzá. Anno XP-n jól működött... de Win7...
  • polluxware
    #18554
    kapcsolódó report
  • Hypo #18553
    carenado FDE LOL a c185f nek a sima c172 et raktak be es a sebi es flaps adatokat irtak at LOL annyi koze volt a valos c185f hez hogy ugy nezett ki ennyi.

  • Clidey
    #18552
    Örülök hogy Te is egyetértesz velem...remélem még sokan mások is! :)
    Igazából ő kötött belém mikor leírtam a véleményem - úgy látszik beletiportam a kis mimóza lelkivilágába... :))) Én pedig nem tudtam elmenni amellett amikor elkezdte hajtogatni a kis fa*ságait.
    Ha valóban igaz az ami az aláírásában szerepel, akkor már értem miért inkább a szép textúráiról és pontos formahűségről híresült el a Carenado mintsem az űberrealisztik FDE-jéről... :))))))) Az meg már csak tetézi a dolgokat hogy hírdeti magáról hogy FDE-Designer, mégsem képes belátni TÉNYEKET. Ami meg a Malévos crew szídását illeti, azzal is csak saját maga szánalmasságát bizonygatja, hogy mennyire nincs köze ahhoz, amit mi úgy hívunk: REPÜLÉS.
  • Clidey
    #18551
    Persze, nem tagadom én le a múltamat... :D De mint említettem, kizárólag csak a kényszer vitt rá, semmi egyéb. Abban az időben a PMDG kokpitjétől elfogott a hányinger, ráadásul rendszerileg is jobb volt az Ariane - igaz bugzott is rendesen... - viszont a varez verzióhoz nem volt Malév festés. Így muszáj voltam saját magam áthidalni a problémát. :)))
  • Hypo #18550
    Mit foglakozol egy ilyen poccsel? Eloszor is tolem aztan o csinalhatta az ngx FDE-jet akkor is egy kis programozo nyeles tojas, fogalma sincs a dolgokrol , szerintem igazi repuloben is csak charter jaraton volt.

    Ami meg a malev szemelzetet illeti sok rosszat lehet mondani a ceg managmentre, es a marketingre stb DE A SZEMELYZET VILAGSZINVONALU!!!! és ezt nem árt ha mindenki a politikusok is az eszükbe vésik a nagy magyarokodasban. Nem Hortyra kell buszkenek lenni meg a sok zsenire akit minden rendszer legyen az naci, komcsi es a jelenlegi szinten fasisztoid rendszer eluldozott lehetetlenne tett. A Magyar PILOTAK KIVALOAK, a MAGYAR IRANYITOK KIVALOAK, A STUVIK, A SZERELOK MINDENKI!!!

    szoval a kis pc pilota FDE zseni elmehet a busba, és ha már fizika mindent lehet mondani FSX re es a tobbi szimre de hogy max MUSZEREKBEN es KEPBEN adjak a valosagot a tobbi az mese na ennyit a valos FDE rol.
  • spyy55
    #18549
    Hehe - hang megoldva. Új Win7 elfelejtettem átállítani a hangot 7.1-ről 2spk-ra :) Na igen, új fajta oprendszer - lesz mit tanulnom.

    EZDOK valahogy reálisabb, ezt csak a sarkkörök környékén repkedők szeretik :)
  • polluxware
    #18548
    nem akartam már fecsegni, hogy a nagy szidás közepette még málév livery-re is fordítottál időt;)

    amit én a mai napig köszönök! (tecccetttél megosztás okán)

    szóóóval..

    ne tagadjuk már le hogy része volt a szexuális fejlődésünkben az Ariane gépeknek... ugye Clidey?
  • Clidey
    #18547
    Ahh...az az, tényleg! Igazad van! Anno mikor még rá voltam kényszerülve hogy Arianét használjak, az első dolgom volt hogy kiszedjem azt az idióta rángatózást a cfg-jéből... :)))
  • exTrem
    #18546
    Kb az Ariane gépekben volt majdnem ugyanilyen effekt ... engem baromira idegesített.
  • crodgok3
    #18545
    Ahogy a videón láttam, bármi érdekes történik, ugyanúgy rezeg a fülke, bár nem értek annyira hozzá, de effektnek tényleg nem nagy szám. Szerintem ez amolyan parasztvakítás :D
  • exTrem
    #18544
    Elég gyenge eresztés :D
  • Robi546
    #18543
    Hát nekem se + kevés benne a realisztika na jó, a leszállás, felszállás effekt hogy rezeg vagy rázkolódik az tetszik de a többi nem tudom, nem sokk benne az újítás. De amúgy köszi a véleményt. :)
  • Clidey
    #18542
    Hát nekem a videó alapján nem tűnik túl realisztikusnak... :-/
  • macleody
    #18541
    Köszi.
  • Robi546
    #18540
    Erről tud valaki valamit: FSPS 3D Real Cockpit Effect for FSX

    Tehát hogy jó-e vagy nem, vélemények ? Ha már próbálta valaki. :)
  • Clidey
    #18539
    Ez
  • macleody
    #18538
    Clidey milyen madár ez amit bedobtál?
  • Clidey
    #18537
    Egy érdekes vita bontakozott ki a napokban a SOH fórumán köztem és egy német kölök (bstolle) közt. Talán nem árt ha tanulságul idelinkelem nektek is a szóban forgó topikot. Akit érdekel elolvashatja.


    Mit mondjak...elég furcsa elképzelései vannak ennek a kölöknek a realisztikusságról illetve az FS flightmodelljéről. A dolog külön pikantériája az, hogy mint azt ma észrevettem a hozzászólásai alatt látható aláírásában, ő valami FDE-designer-féleség, és talán ő csinálta több minőségi fizetős kieg. FDE-jét is. Komolyan mondom szánalmas a csávó.
    A történethez hozzátartozik még, hogy privát üzenetben is kaptam tőle szép kis levélkéket melyben ad nekem hideget-meleget, kezdve azzal hogy halvány fogalmam sincs az aerodinamikáról, egészen addig a történetig melyben azt ecseteli hogy volt náluk (nem tudom hol?) egy magyar Boeing 767 személyzet és egy hétnél tovább nem tűrték őket, olyan csapnivalóak voltak (eme történetét amúgy erősen kétlem a kölöknek; szerintem csak az irígység szól belőle...van szerencsém ismerni 2-3 B767 (volt) kapitányt és teljes bizonyossággal állíthatom, hogy rutinjuk, tapasztalatuk és szakmai felkészültségük oly nagy mértékű, hogy talán az 'igazi madáremberek' jelzővel tudnám őket legjobban leírni...)


    Szóval olvassatok és okuljatok; tőlünk nyugatabbra is vannak sajnos agyhalottak! :D





  • Hypo #18536
    WIN settingsben a directx nel a hangkartya csuszkat vedd vissza eggyel
  • spyy55
    #18535
    Mikor indul az FS, akkor 1 másodpercig az ATC is jó és elhalkul, mintha lemerülne a víz alá... Belső nézetben a motor hang jó, viszont külső nézetben nagyon halk. Ha nyomok egy pause-t és elindítom, akkor ismét egy másodpercig jó az ATC hangja, és szintén elhalkul. Rengeteg fórumot néztem már erre a problémára, de még semmi... :(
  • macleody
    #18534
    Elfelejtettem hogy nem A-10c-vel repülök és túl korán nyitottam a flaps-et. :)
  • polluxware
    #18533
    amikor minden fut, akkor a wingomb+R -el nyisd meg a az "sndvol"-t és nézd meg a csúszkák hogy állnak külön-külön
  • polluxware
    #18532
    1.1es paccsot felraktad?

    egyébként annyi a trükk ,hogy ugyebár csukott radiátorral siklassz be kis gázzal majd 160 alatt pumpálod a kereket, és a amikor 140 környékén lebegel akkor már egy fokozatot nyitsz..

    csak a legvégén dobod ki a flaps-et és amint földet érsz, már nyithatod is teljesen a radiátort
  • spyy55
    #18531
    Találkozott már valaki azzal a problémával, hogy FSX Win7 64b-en az ATC és az engine hangja elhalkul és nem hallható (a többi jó)? Hangkártya driver a legfrissebb, FSX ok! Csak az FS csinálja, Winben jó a hang... :(
  • Rodman6
    #18530
    Nálam elkúrt mindent az FSXGlobal. Le is töröltem a francba. Valamiért jó ronda is volt.
  • Rodman6
    #18529
    Én második monitornak egy digitális képkeretet csatlakoztattam. Azon fut a Google Earth tracker, ami mutatja hol tartok éppen. Azt esetleg nem tudja valaki megmondani hogyan lehetne a trackert úgy beállítani hogy kövesse a gépem, ne menjen ki állandóan a képből?
  • macleody
    #18528
    Viszont landolásnál megfőztem a motort
  • Rodman6
    #18527
    Már nagyon várom az MS Flight-ot! Ahogy elnéztem a videókat végre élethűséget árasztott az a színvilág mely benne van. Csak jelenjen már meg! Gondolom erős vas is kell majd neki. Remélem a 2GB-os videókarim és az erős proci megbirkózik majd vele.
  • polluxware
    #18526
  • macleody
    #18525
    Egy kis Alaska Spitfire-vel.
  • polluxware
    #18524