33535
  • Rudi50
    #18603
    Ez a táj milyen kiegészítőhöz tartozik?
  • carlosfly
    #18602
    Így kéne kinéznie ha jól van beállítva.

  • carlosfly
    #18601
    AA AI hogy van beállítva?
  • Rodman6
    #18600
    Nem tud valaki valami okosságot hogy a textúra ne legyen elmosódott? Minden csúszka maximumra van húzva, kivéve az autogen, mert nem tetszenek a házak amiket berak, jobban tetszenek ezek a lapított műholdképek, csakhát nem túl élesek. Vagy el kell érni egy bizonyos magasságot ahhoz hogy élesek legyenek? (Nem hiszem mert a hegyek is el vannak mosódva) Elvileg bírnia kell a gépnek (AMD PhenomII 975/GF GTX560 Ti 2GB, 4GB RAM)
  • Clidey
    #18599
    Emlékszem milyen nagyon vártam ennek a Classic-nak az első kiadását mikor megláttam az első - mostmár tudom: csak renderelt, nem a szimulátorból kifotózott - képeket az éjszakai megvilágítású kokpitról. Álleesős volt. Aztán emlékszem arra is, milyen hatalmas csalódás volt, mikor először láthattam és próbálhattam ki a gépet... Nem volt rá jobb szó: egy rakat fos volt az egész. És maradt kitudja mennyi peccs után is. Nem írom le újra, valahol itt van a fórumon, meg lehet találni biztos.


    Most e videó láttán viszont rá kellett jöjjek: ez az "Evolution" sem lesz olyan "Fejlődés", mint azt elvárná az ember. A textúrák továbbra is űberfosok, szó szerint világít a repülő a környezetében. Formailag is maradt ugyan az a pontatlan szar mint volt. Innentől kezdve pedig azon sem lepődnék meg, ha ugyan azon animációs bugok is ott figyelnének benne mint ami az előző verzióban volt.
    Ez inkább csak egy nagyjából ráncfelvarrott cucc lesz. Rámoltak bele pár hasznos és sok haszontalan poligont, hogy azért az fps se legyen túl magas. Rendszerileg sem hiszem hogy akkora ugrás lenne majd az előző kiadáshoz képest.


    Úgyhogy asszem' én várok. Hátha valamelyik normálisabb kiadó - PMDG, CaptainSim, iFly, LevelD - csinál egy normálisabb Classic-ot amire majd érdemes lesz beruházni. Mert ebbe a Wilco-szörnybe semmiképp sem érdemes feccölni a drága ajrót.
  • Clidey
    #18598
    Nincs ötleted, mi? Nekem se... :((((
  • crodgok3
    #18597
    Én ezt várom már nagyon, és dec. 23-án ki is adják :P
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=8-xK92fEHfY
  • Hypo #18596
    hmm.......
  • Robi979
    #18595
    Sziasztok!

    Új vagyok még itt, és lenne egy pár kérdésem a játékkal kapcsolatban. FSX-et vettem meg nem a deluxe-ot, hanem a simát. Feltelepítettem megy is remekül... letöltöttem hozzá az első PAtch-et, de a másodikat még nem telepítettem, mivel írták, hogy valami acceleratoin-t ha telepítek, akkor ahhoz kapok új gépet, küldetést és elvileg grafikailag jobb lesz . Tudnátok abban segíteni, hogy ezt honnan tudnám letölteni? Illetve olyan oldal kéne még, ahonnan tudok új gépeket letölteni...
    Találtam egy párat, de amit letöltöttem meg is jelenik, viszont a cockpit grafikailag értékelhetetlen.
    Ha tud valaki segítsen

    Előre is köszi

    Amúggy 6600 Quad core, 250 GTS, 4 gb ram elégnek kell hogy legyen?
  • Robi546
    #18594
    De hogyha azt veszed, nagyon olcsók a ramok mivel az enyémet (2GB Ram) 17€-ért vettem és a 8 Gb ram már van 37 és 45 € körül és az azért annyira nem is sok.
  • polluxware
    #18593
    egyre odébb...

    afgánok kint a szutyokban milyen jól megvannak MS flight nélkül.. ők nem izgulnak a gépigény miatt:))


    ja!

    zúúúg a forint úgyhogy még most kéne bevásárolni;)
  • Robi546
    #18592
    Ja, jó neked de én is most egy procit akarok majd bele venni mivel e már kb. 2-3 éves vagy mennyi, hát elég sok. :D
  • spyy55
    #18591
    Na ja, az volt az egyik ok :) Viszont egyszer tuti ezt fogom tépni, de magyar ember lévén ez még odébb lesz... :(
  • polluxware
    #18590
    dupla gázkar jól jönne...
  • spyy55
    #18589
    Nos, ez az Oldszkuúul joy nem akarja a rendszert... :(
    Akinek van tapasztalata tudna ajánlani egy jó joyt, amit végre WIN7 64b is szeret?!!! Köszi.
    Erről van valakinek tapasztalata? Kinézetre nekem nem tetszik, csak végre működjön... :) Win7 64b-en elvileg jó.
  • Clidey
    #18588
    Igen a legutóbbi verziót raktam fel. Semmit sem állítottam hagytam mindent defaulton. Ugyan úgy mint FS2004-ben. Csak ott műxik rendesen a visszajátszás, itt meg nem. :(
    Nálam alapból ki van kapcsolva mindenféle AI, szóval azt nem is kersem. :)
    A felvett repcsimet nem látom rendesen: tehát vagy azt látom - és akkor a rendes repcsimnek csak a hangját hallom - vagy a saját gépem látom - akkor viszont nem látom a felvett repcsim, de a visszajátszási felirat ott van a jobb alsó sarokba, és számolja is a másodperceket.
  • Hypo #18587
    hmmm, gondolom legutolso fsrecorder van fent, settingsben miket allitottal, mert en ezzel csinaltam a videokat es mindig lattam a betoltott elore felvett gepet, nalad az nem latszik vagy az AI?
  • Clidey
    #18586
    Tutorialvideókat passzolom, sosem foglalkoztam velük. Viszont mindkettőhöz van elég tetemes terjedelmű dokumentáció, azokból minden megtudható-megtanulható.

    A kiadott peccsek sem mérvadóak, az iFly is adott ki már. Az iFly-nél túl nagy eget verő probléma sosem volt, a PMDG-nél nem tudom, de a honlapjuk biztos leírja. Ha most veszed az iFly-t, akkor nem kell peccselgetni, az alap install tartalmazza a legújabb frissítést is. A PMDG-nél nem tudom ez hogy van, de szerintem az peccselgetős.


    A PMDG regisztrációjáról szintén nem tudok nyilatkozni, viszont az iFly-éval soha semmi gondom nem volt, pedig raktam már fel három különböző hardverre, szóval hogy rémálom volna az nem igaz. Egyszerűen végig kell menni a telepítőn step-by-step, kitölteni a megfelelő rubrikákat (odafigyelve!) és kész.
  • Rudi50
    #18585
    Köszi szépen, ez már alternatíva. A kérdésem még, hogy melyikkel könyebb elboldogulni, melyikhez van fenn több tutorial video vagy magyarázó szöveg, mert ha nem tudok vele elindulni mindegy melyik. Az nekem is gyanús, hogy a PMDG-hez jött hírtelen két patch is rövid iső alatt és a kilóméteres javítási leírásból az tűnik, hogy alapban valamit nagyon elbénáztak. Az ifly-nál viszont állítólag a regisztráció egy rémálom és imádkozz, hogy ne kelljen másik gépre vagy konfigra újratelepíteni.
  • Clidey
    #18584
    A PMDG-nél csak a 800-900-as kerül 69.99$-ba ami 16.200ft, a 600-700-asokat külön kell megvenni ami további 24.99$ - 5.800 ft.
    Az iFly-nél meg megkapod mindezeket egyszerre ugyanazért az (lényegesen olcsóbb) árért, sőt, még megkapod mellé az összes BBJ változatot is, ami a PMDG-nél nincs.
  • Clidey
    #18583
    És minek neked itthon venni dobozosban? A letölthető FSX verzió 40,70€ ami nagyjából 12.200 forint.
  • Rudi50
    #18582
    Amit én találtam ott 16ezer az Ifly és 18500 a PMDG,mind a kettő baromi drága.
    737-esek

    Van más ötlet?
  • Rodman6
    #18581
    A 6GB ramon kívül (ami nálam 4) megvan az ajánlott konfigom, ráadásul 2GB-os a videokártyám de az FSX is megizzasztja még mindig egykét helyen... ha minden environment bizbasz fel van rakva.
  • Clidey
    #18580
    Lásd előző tékem :)
    Jahh és valamiért nem jól veszi fel a kormányok állását sem: az oldalkormány koppig el van lépve valamelyik irányba mindíg... :(
  • Clidey
    #18579
    A gyári beépített instant replay egy nagy szar. Ez elvileg sokkal jobb, csak nálam nem akar úgy működni mint FS2004-ben. :( Ha 'Replay as traffic'-ot választom nem látom a saját- és a visszajátszott repcsit, hanem egyszerre csak az egyiket. Az pedig szar, mert ennek nem így kellene működnie...látnom kellene az aktuális repülőmben ülve a visszajátszott gépet. Ha valakinek még fönn van, kipróbálhatná hogy nála hogy működik...
  • Hypo #18578
    mi a gond?
  • [HUN]FaTaL
    #18577
    A defaultnál sokkal, az egy szar.

    De én az iFlyra szavazok, bár FSXen még nem repültem vele, de FS9en nagyon jó masina és sokkal olcsóbb, mint a PMDG.
  • Rudi50
    #18576
    Köszi, akkor az a sejtésem nekem sem igazán főként, hogy elég béna vagyok még, de voltam a highfly-ba és ott nagyon tetszett a dolog igaz az még 2004-es. A regisztráció itt is elég gáz mint az i-fly-énál, kell hozzá email meg net meg minden?
  • crodgok3
    #18575
    Nekem annyira nem jött be...


    Valakinek van valami tapasztalata, hogy a Saitek X52 hogy szuperál az FSX alatt ( 64 bit-es Win 7-em van)?
  • Robi546
    #18574
    Rodman6: Te jó ég, na akk nekem biztos elfut, AMD Athlon X2 2.3 Ghz,2Gb Ram, nVidia 9600GT 512 Mb.... :DD

    Peti13: Próbáld meg újból be telepíteni az FSX -et, tehát re instalálni, egy próbát meg ér. :)
  • Rudi50
    #18573
    Mármint NGX :-) csak itt nem lehet szerkeszteni, de legalább pörög a topik :-)
  • Rudi50
    #18572
    Most hogy van 737 PMDGNSX szerintetek érdemes beruházni rá? Mennyivel ad nagyobb játékélményt a beépített 737-eshez képest? Elég brutális ára van, nem tudom megéri-e.
  • Rudi50
    #18571
    Feltettem de nem használom, azt hittem csak akkor van "instant replay" nekem az elég de van nélküle is.
  • Clidey
    #18570
    Srácok, használ itt valaki közületek FSRecordert FSX alatt?
  • Rudi50
    #18569
    Akkor ezzel is majd 3 év múlva kezdünk el játszani amikor már lesz hozzá hardver ami elfuttatja.
  • carlosfly
    #18568
    És ezen garantálják a 20 FPS-t
  • Rodman6
    #18567
    Kijöttek a Microsoft Flight! Rendszerkövetelményei:

    CPU: Core i7 960 3.2GHZ/Phenom X6 1100T
    VideoCard: GeForce GTX 560 1GB/Radeon HD 5870 1GB
    RAM: 6GB

    Kellemes játékot!
  • Pet13
    #18566
    Nos, az FSUIPC frissítése után sem oldódott meg a fagyás !
    Két nap gondtalan repkedés után, ma ismét lefagyott ! Minden más program tökéletesen működik a gépen, csak az FSX fagy random !
    Teljesen tanácstalan vagyok ! :(
    Ötlet ?
  • spyy55
    #18565
    Látja... "működik", lehet repülni, de kalibrálni már nem és így nem adja vissza a repülés irányítását. [köszi a szándékot :) ]

    #18556: ez az old cumó van.
  • polluxware
    #18564
    magyarán gebasz?