33535
  • carlosfly
    #18683
    Ilyen van valakinek?

  • napstR
    #18682
    helló! fsx-hez LRTM marosvásárhely scenery-t nem tud valaki? esetleg készülőben valami? :) köszi!
  • hhelikopter
    #18681
    Sziasztok!

    Aki FSX hez GTX 580 videókártyát használ az dobjon egy privát üzenetet, szeretnék beszélni vele.

    Köszi
  • Robi546
    #18680
    Boldog Karácsonyt mindenkinek így utóra is! :D
  • V43 1105
    #18679
    Bírd ki még a hd 6950-el .. aztán jövőre cseréld le egy HD 7970-re.. :P
  • napstR
    #18678
    egyáltalán nem gyenge az a kártya, amit kinéztél, gtx580 persze jobb, de sztem max ilyen +8-10 fps-t érsz el vele. 140.000ft-ot megér-e? rohadtul nem. pláne, hogy 3 hónap múlva a felét sem fogja érni. 30 fps alá egy ilyen konfiggal biztos, hogy nem fog esni, főleg nem a kisgépes repülésnél. ngx-el heathrow-on traffic-kel meg tök mindegy milyen géped van, akadni fog.
  • [HUN]FaTaL
    #18677
    Boldog karácsonyt! :)
  • hhelikopter
    #18676
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni Tőletek. Pár hónapja összeállítottam egy jó kis gépet annak érdekében, hogy élvezzem az FSX -et, illetve az ORBX által készített kiegészítőket. Az összeállítás után a procit meghúzva a következő konfigurációval nyomulok:

    INTEL Core i7-2600K 4,5GHz
    SAPPHIRE 11188-07-40R HD6950 2GB GDDR5 TOXIC PCIE

    Mára már kiderült, hogy az egész gép gyenge pontja a videókártya lehet. Állítólag az FS jobban szereti az Nvidia kártyákat. A külföldi teszteket nézve az nVidia GTX580 elég szép FPS eredményeket lehet elérni az ORBX kiegészítőknél. A kérdésem, kérésem az lenne, hogy aki nVidia GTX580 használ az szíveskedjen megírni véleményét illetve tapasztalatát, hogy mennyivel több FPS nyerhető egy ilyen videókártyával. Gondolkozom a GTX580 videókártya megvételén, de ugye nem két fillér, kérdés az, hogy ér-e 140.000 Ft-ot. Nálam alapszabály hogy az FPs 30 alá nem eshet, persze kisgépes repülésről beszélek. Szívesen beszélnék azzal, aki az ORBX kiegészítőket használja ezzel a kártyával, ha valaki privát üzenetben elküldené telefonszámát.

    Előre is köszönöm a segítséget! - A kérésem az lenne, hogy aki két mondattal tud válaszolni az inkább ne tegye -
  • Hypo #18675
    és plusz a 600 kieg...
  • zstomi
    #18674
    Ha valaki még nem lepte meg magát semmivel, most itt a lehetőség: PMDG 737NGX €44,99 az Aerosoft honlapján. Ennél jobb árat nem találtam rá sehol...

    Boldog Karácsonyt minden fórumozónak.
  • polluxware
    #18673
    19ojróó az ünnep miatt.. még holnapig
  • polluxware
    #18672
    AS OV-10B Bronco vélemények egyébként érdekelnek;)
  • flywolf
    #18671
    Üdv!! Tudnátok segíteni abban h mikor a játék telepítés után az aktiváláshoz a kulcsot beírom, elfogadja a kulcsot de utánna nem aktiválja akár mit csinálok. Visszatérő játékos vok de korábban nem volt vele problémám! Előre is köszi
  • Clidey
    #18670
    AMint látom, az Aerosoft például a 767-est forgalmazza dobozosban.
  • Clidey
    #18669
    Szerintem közvetlenül tőlük nem lehet. De lehet valami köztes forgalmazó (pl. Aerosoft, Flight1) csinál DVD verziót is belőlük.
  • almostatys
    #18668
    Sziasztok!

    A Captain sim oldaláról csak letölthető verzióként lehet megrendelni a repülőgépeket vagy dvd verziót is lehet rendelni,amit majd futár hoz? Azért kellene nekem mindenképp közvetlenül a Captain honlapjáról,mert ha magyar terjesztőn keresztűl rendelem meg,akkor állítólag drágább is és nem adnak hozzá rendelési számot,így a frissítéseket nem tudom letölteni a megrendelt géphez. Egyik ismerősöm sajnos így járt.Szóval lehet dvd-t is rendelni a Captain-ről?
  • Hypo #18667
    ja persze nem ellened szóltam:) gratula sok jó leszállást kívánok
  • exTrem
    #18666
    Egyenlőre még ott tartok, hogy élvezkedek a masinában, minden egyes porcikájában :). Nagyon tetszik, arról nem is beszélve, hogy mekkora élményt nyújt, főleg, hogy végre nem 15-17 fps között kell repülnöm hanem szépen akadás mentesen vagy néha egy kis döccenéssel :)
  • Hypo #18665


    egy dolog bar ez nem neked hanem inkabba PMDG nek szol, nekem mindig kicsit fura a szarnyakon ez a plasztik szeru becsillanas foleg szakado hoban rossz fenyviszonyoknak mi a franc csillog a festesen:)))) olyan plasztik feelingje van.
  • exTrem
    #18664
    Nos íme első videóm az FSX világából, egy röpke ngx landolás Innsbruckban, az időjárást nem kommentálnám.
  • AarPoe
    #18663
    Újabb buta kérdés :)
    Hogyan "kel életre" a Budapest Aerosoft Scenery? Nem találtam rá utalást a FAQ-ban. Feltelepítettem, de az addon sceneryk közt nincs.
  • polluxware
    #18662
    -Budapest érport itt FT
    -góó öhed FT
    -we ár rödy to depárcsör at Dec 21 ránvéj, FT
    -BAP: hold sort .... áhhh don't, dont bóóder
    -BAP to FT klííírd for depárcsör

    s a kaland kezdetét veszi;)






  • polluxware
    #18661
  • polluxware
    #18660
    bugyin keresztül sáriba
  • zstomi
    #18659
    Greetings,
    We are pleased to announce that exclusively at Captain Sim online store, from 00:00 to 23:59 22DEC2011 (UTC) everything is Euro 9.99! Visit us at: http://www.captainsim.com Important: 24 hours only. At 23:59 22DEC2011(UTC) all prices are back to regular. All sales made during the sale event are equal to regular sales. If traffic exceeds our expectations some of our servers slowdown/outage is possible during the sale event.

    Stay tuned,
    Captain Sim News

    Ezt kaptam emailen... Én tavaly vettem meg a 757/767 szériát, nem bántam meg, főleg ennyiért...
  • almostatys
    #18658
    Honnan van ez az info? Mert most utánanéztem és a Boeing 767-300 39.99 Euro.Pont az kellene nekem,de nem ennyiért. Minden más 9.99 Euro.
  • polluxware
    #18657
    igen
  • AarPoe
    #18656
    Őt nem kellett volna? Állítólag az acceleration pack-ban van már egy javítás, lehetséges hogy erre már nem szabad SP1-et rakni?
  • polluxware
    #18655
    sp1=?
  • AarPoe
    #18654
    Sziasztok Pilótatársak,

    Régóta repkedek már FS04-gyel, és most váltanék az FSX-re. Tegnap telepítés után viszont valamit elronthattam, a játék egész egyszerűen hiányol pár resource file-t, és erre hivatkozva el sem indul.
    A telepítési sorrend:

    FSX Standard E
    Acceleration Pack
    Aerosoft Budapest
    SP1

    os: Win7 Professional x64

    Mit sikerült elrontani szerintetek? :)
    Köszi előre is!
  • Hypo #18653
    :) tavaly mar mindent megvettem ami kellett toluk>) kiveve egyet na meg is lesem
  • zstomi
    #18652
    Holnaptól minden €9.99 a CaptainSim-en, de csak egy napig!
  • Hypo #18651
    ja persze remelem nem erteted felre! Kellemes Unnepet Kivanok Minden Forumozonak Repulesekben gazdag uj evet.
  • Lacuska77
    #18650
    Sziasztok!
    Egy kis segitséget szeretnék kérni.
    Keresnék tólóerőkart a meglévő Saitek yoke féle cucc kiváltására. Lehetőség szerint két hajtóműves jet-nek való lenne az elképzelésem. Valakinek van már ilyen estleg? Tapasztalat?

    Előre is köszönöm! :)


  • Rudi50
    #18649
    Köszi mindenkinek már megkaptam többektől. Most már csak azt mondjátok meg, hogy a COURSE mire jó!
  • Clidey
    #18648
    Épp ezért béta, épp ezért nem publikus még... :) Amúgy már így is hatványokkal élvezetesebb kicsiny országunk felett repkedni, mint a default FSX hányadék felett... ;)
  • i robot
    #18647
    Ezen az oldalon van egy jó kis szimulátor ami segít megérteni egy-két dolgot:http://www.luizmonteiro.com/Learning_VOR_Sim.aspx

    Mindenképp próbáld ki!
  • CptSAB
    #18646
    A sarokban az úthálózat a nagy semmivel az Siófok akar lenni? Van még mit gyúrni rajta.. sorry.
  • Clidey
    #18645
    najahh...az én képemen tél van... :P
  • Hypo #18644
    Ezdok ot hasznalsz? en azt hasznalom track ir el nem nagyon valtok nezetet, ha meg is kulsore valtok akkor tudok a hagyomanyos modon nezelodni ha visszalepek vc be mukodik minden, esetleg a beallitasoknal nezd meg