33535
  • BB5207
    #18723
    Fatal,
    Köszönom!

  • hhelikopter
    #18722
    sZIA!

    Az FPS értékek jelentős növekedése a processzortól valamint a videókártyától függ, a RAM annyira nem lényeges, tehát növekedést ne várj Tőle. Processzor húzás 4-5 GHZ közé, illetve egy normális videókártya, árba 60-140.000 Ft közti. Amennyiben ezek nincsenek meg, úgy az egész egy szenvedés lesz.

    Udv,
  • napstR
    #18721
    sziasztok! szerintetek 4gb ram mellé még 4-et berakva mennyit javulna az fs fps tekintetében?
  • polluxware
    #18720
    először azthittem magyar..

    sztán megnyugodtam
  • Clidey
    #18719
    Az imént elolvastam...hááát...nem semmi a fószer... :-/
    Tisztára úgy viselkedik mintha ő találta volna fel a kanálban a mélyedést...


    Való igaz, sajnos az Aerosoft supportja köszönőviszonyban sincs az iFly/Flight1 hozzáállásával, most a Wilga okán ezt én is megtapasztalhattam.
    Nem igazán foglalkoznak a júzerekkel...ellentétben a iFly kimagaslóan jó támogatásával. Érdekes módon ott minden egyes kérdést szinte percek alatt megválaszolnak, legyen az teljesen bagatell vagy szőrszálhasogatóan bonyolult.
  • Framsen
    #18718
    Sziasztok !

    Azokon a reptereken, ahol AES-t használok, ott hogyan tudom kikapcsolni az alap FS földi szolgáltatást ?
  • polluxware
    #18717
    nézd meg a katana discussion topityját...

    valki már petíciót akart kezdeni miatta......

    az ember kérdez valmit, 3hónapig rá se bacnak de ezt a petíciót az a Matuszka shávó 5percre rá lezárta mondván offtopity

    imádom a katana-t , tisztelem Marcel Felde munkásságát, de ilyen support mellett maradok W*reznél (kapják bé)
  • polluxware
    #18716
    van.. még tutor is van a manual mappában
  • Clidey
    #18715
    Ahhh...akkor jó...már kezdtem azt hinni bennem van a hiba. Eddig kétszer írtam oda kommentet mind a kétszer belémkötött... Ez a kölök egy idióta.
  • flywolf
    #18714
    Üdv!! Vki tudna válaszolni a dec. 23. 9:58-kor beírt problémámra? :)
  • spyy55
    #18713
    Meg, de most nem vagyok FSnél... (Földkörüli tourát tervezek vele) amúgy Paintkit nincs hozzá mi?
  • polluxware
    #18712
    megkukkatntanád azt, hogy példul azok a hangok : propeller forgatás, oil reservoir tank böfiztetése , nos ezek mennek akkor is ha ki/be lépkedsz külső/belső nézet között? nekem az elmentés betöltése után (külső nézetbe) még megvannak ezek a hangok, utána meg a VC-be lépés után eltünnek és csak belülről lehet hallani őket

    sajna az AS support-ja egy rakás szar... beraknak valmi Snave nevű angol gyereket, akit spec mindenki rühell.. (amolyan agresszív kismalac)

  • eyecandy
    #18711
    Jó időben :)
  • polluxware
    #18710
    ha van türelmed végig ülni..
  • spyy55
    #18709
    Hmm... akkor pl. EKVG - BIHN vagy BIPA - BGKK útat 3000 f-en túléldegélnék? :)
  • polluxware
    #18708
    performance chart van...

    egyébként 65%os teljesítménnyel mérve 2-4e láb között olyan 4óráig (no reserve) elég a benya..
  • koreny20
    #18707
    sztem ha jól be van állítva jó az sokszor az a valóságtalan fs-ben hogy mindenhonnan ugyanolyan színmélységű a táj és így rajzoltnak tűnik, fs9-től ezért voltam már rosszul, rengeteg effect hiányzik belőle, és a táj az vmi életlen elmosódott pacás, kontraszt nélküli vmi....
  • koreny20
    #18706
    Köszi, viszont érdekes amit a srác ír hogy vmi beállítással 4 magra teszi az fsx-et, ez vajon mennyire helytálló?
    Én úgy tudtam 2 magot tud max használni, azok közül is csak az egyiket kezeli teljesen....
  • Rodman6
    #18705
    Én próbáltam, de nekem nem jött be. Kiégeti a szemem, ellenben nem látok semmit sem a tájból. Pedig nemvan gyenge gépem. (GTX560 2GB; X4 975 Proc) uninstalláltam is hirtelen felindulásból.
  • spyy55
    #18704
    A Diamond DA20-100 Katana 4X-nek hány km a hatótávolsága? Manualban ennyire vak vagyok, vagy tényleg nincs?
  • Rodman6
    #18703
    Landolt az FSXPilot 1.3-as verziója!
  • [HUN]FaTaL
    #18702
    Lépcső nincs, csak jetway. És egyébként CTRL+J, nem SHIFT+J.
  • carlosfly
    #18701
    Az szuper mert valahol összesen van annyi... ;)
  • hhelikopter
    #18700
    Szia!

    A bojote féle shader 3.0 nekem +15 FPs-t adott, ajánlom mindenkinek! Bővebben magyarul itt, az utolsó 6 hozzászólást ajánlom figyelmedbe:

    FSX forum
  • koreny20
    #18699
    fsx Shader 3.0-t próbálta már vki?
  • koreny20
    #18698
    i5-el így fut a gyereknek.....
    http://www.youtube.com/watch?v=cIfJlGrOIUs&list=FLOJgiEeqsVkxLcqRrkPbY9Q&feature=mh_lolz
  • koreny20
    #18697
    Amúgy igaza van annak aki azt irta vegyél joy-t max kicsit flegmán fogalmazta meg, lehet kapni 1-2ezer forintért is a legalapabbat használtan, és azzal azért kicsit más repülni. Egérrel kár vesződni. Válaszolni meg azért nem válaszolnak mert egérrel fs-ezni az olyan mint joystick-kal COD2-zni :D...megalázása a tevékenységnek :D
  • gabesz2222
    #18696
    sajnos ez a billentyűzet esélytelen... lehetetlen vele menni.... fsx-ben már hozzászoktam az egérhez itt meg istennek se tudok vele menni pedig nekem ez egy nagyon alap dolog
  • koreny20
    #18695
    nem nagyon lehet sztem, meg aztán billentyűzettel játszik mindenki akinek nincs joy. Én pl soha nem próbáltam egérrel. Az is lehet hogy nincs egeres irányítása
  • gabesz2222
    #18694
    légyszi válaszoljon már valaki aki ért hozzá.... sztem elég alap dolgot kérdeztem nem kell hozzá nagy tudás... szal lehet valahogy egérrel irányítani a gépet fs 2004-ben? 2004-es fórumban már megkérdeztem ott csak annyi volt a válasz hogy vegyek joy-t.... faq-t meg olvastam de nem találtam róla semmit
  • koreny20
    #18693
    Néztem videókat is ahol quad core 2.66-os procival szaggat a srácnak másnak meg core 2 duo 4ghzre van húzva és királyul fut neki. Ha vmiben tévedek javítsatok ki :D
  • koreny20
    #18692
    Üdv mindenkinek. Először is kellemes ünnepeket, másodszor pedig, egy kérdés. Milyen teljesítményt várhatok fs-ben a következő átalakításokkal? Intel® Core™2 Duo Processor E7500 (3M Cache, 2.93 GHz, 1066 MHz FSB). Ezt a procit húznám fel 3,5-4 ghz-ig ahogy sikerül. Utána olvastam a processzor használatának, sp2-től az fsx részben elosztja a terhelést a fő engine terheli egy procit, és néhány egyéb fshez tartozó alkalmazása futhat a másik processzoron, úgy vélem akkor 1 processzor sebessége a mérvadó, az Lcache (3Mb és 6Mb) különbség és a bus speed (1066mhz és 1333mhz) különbsége két proci között nagy mértékben befolyásolják az fps nagyságát vagy inkább az órajel? Tudom hogy puding próbája az evés csak kíváncsi lennék hátha vki már fsx-ezik tuningolt E7000-es szériával. Új hardverconfigon majd akkor gondolkoznék ha kijött a Microsoft Flight tesztelt valós gépigénye....
  • BB5207
    #18691
    Nem a GATE-nél állok, hanem egy PARKING-nál. Itt várom a lépcsőt.
    Hajtómű áll, ajtó nyitva. Nem reagál semmit a SHIFT+J kombinációra.
    Ezt a műveletet a segédletben sem találom.
    Furcsa hogy ha tankolni akarok, akkor ez működik a SHIFT+F billentyű kombinációra.
    Köszönöm a segítséget !!
  • Leo747
    #18690
    Egy biztos: a beszálló kapu mozgatás az CTRL+J, ha arra gondoltál.
  • BB5207
    #18689
    Sziasztok,

    Egy kis segitséget kérnék:
    Az FSX -ben hiába nyomom a SHIFT+J a lépcső nem jön a géphez.
    Kell egy másik kiegészitő program ehhez a funkcióhoz ?
    Az Advanced Animations hol kell bekapcsolni?
    Bocsánat ha hülyeséget kérdeztem!
    Nagyon köszönöm a segitséget
    Kellemes napot kivánok

  • gabesz2222
    #18688
    sziasztok
    fs 2004-ben egérrel lehet valahogy irányítani a repcsit?
  • taylory
    #18687
    shift+p
  • Szetaki
    #18686
    Kérdésem lenne, hogy a pushback az alapból nem mozog vagy csak nálam nemjó?
  • polluxware
    #18685
    hááátezodaba**
  • [HUN]FaTaL
    #18684
    Hehe