33535
  • CptSAB
    #18763
    Hol élsz Robi? B'meg szerinted hol van a Pilis? Előszedni a Földrajz Atlaszt!!!!
  • Robi546
    #18762
    Pilis az merre van ? :D (Mármint az ország)
  • Clidey
    #18761
    MS Flight 2.0 :-P
    Csak el kellett csesznem a képminőséget fotosoppal hogy ne legyen olyan feltünő... :))))
  • Clidey
    #18760
    Persze hogy jó repcsi! Kár hogy FS9 alá nem adták ki. :( De ott legalább 757 az van...
  • Clidey
    #18759
    Lehetnél picikét konkrétabb. Ez eddig úgy hangzott hogy "Szeretnék az autómba egy fakormányt, ti milyet ajánlotok?"
    Milyen 767?
    Hogy érted hogy szeretnél csinálni hozzá VC-t? Komplett újat?
    Alap dolgokkal tisztában vagy (3D modelezés, PS, stb.)?
  • carlosfly
    #18758
    Ejj de jó itt a grafika.. :D
  • carlosfly
    #18757
    Repültem egy újévi repülést a CS 767-300-al. Ez egy tök jó repcsi! :). Semmi gond nem volt vele...el sem hiszem :).

    B.U.É.K
  • SteelRain
    #18756
    Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni virtual cockpit ügyben.
    Laikus vagyok , és nem igazán értem a dolgot, pedig már nem egy két fórumon beleolvastam.
    Az Austrian airlines 767-300 asához szeretnék vc-t összehozni...de eddig nem jártam sikerrel.
    Még egy jó darabig külföldön dolgozom de esetleg tudna nekem esetleg valaki msn skype vagy egyéb helyen online segítséget nyújtani???
    Előre is nagy köszönettel....
  • polluxware
    #18755
    mint utóbb kiderült számomra, az Mathias gyerek csak kiadásban érdekelt.... bacnak azok az alkotás örömére:)

    olyanok mint microsoft volt a kezdet kezdetén a dos-al

    (ergó tudják miben van a léé)
  • Hypo #18754
    super! Volt a remember nekem is csak mar nem volt Ido leszervezni. Sok Jo leszallast 2012 ben
  • gabesz2222
    #18753
    köszönöm szépen a segítséget ebbe a fórumba se kell írnom többet... azért boldog új évet! örülök hogy ti tudtok mindent :/
  • gaspen
    #18752
    Az Ancsa télleg faszályos lett, nagy találmány a TurboSmooth modifájer Mondjuk találtam hozzá egy lengyel kiadványt tömérdek részletrajzzal nagy felbontásban beszkennelve. Bárcsak a Turbolethez is lenne ilyen... Legközelebb mán a vászonborítást is beleviszem a modellbe, ha majd egyszer odajutok

    Turbolet ügyben ifjabb Badóval is értekeztem, amihez van anyag (főleg üzemeltetési dolgok) abban tud segíteni.
  • Clidey
    #18751
    Majd rövidesen teszek még egy kísérletet a cseh fórumon, hátha valaki írástudó jelentkezik. Bár én legjobban annak örülnék ha valaki hazai emberke akadna eme nemes feladatra... Ezügyben megkerestem már a Német brádörzékat is tavaly vagy tavalyelőtt, tetszett nekik de mégis pattintottak. Azóta meg jól kinőtték magukat...
    Aerosoftéknak is tetszett nagyon, már konkrétumokról is tárgyaltunk (odaadom a sucrét ingyé csak fejezzék be és adják ki), aztán ott is abbamaradt a lelkesedés.
    Tárgyaltam az Albás cseh sráccal is, neki is tetszett irtóra, csak akkor nem volt ideje. Lehet futni kéne vele még egy kört...?


    Úgyhogy itt pihen a cucc a vinyómon évek óta, szinte majdnem befejezve. Szomorú.


    Az AN-2-ért nagy kár, mert kurvajól néz(ett volna) ki.


    A Morava meg a Tréner legutóbbi verziója nálam megvan még a vinyón. Csak még sok munka lenne velük, lévén se textúra se gauk nincsenek hozzájuk.
  • gaspen
    #18750
    Bekéne,bekéne... gondoltam a Turbolet jó lenne csalinak (is) hátha fogok egy ügyes kölköt Anélkül lószerszámot se ér a egész. Meg aztán ott a zöreg Tréner is, sajna a Moravat, An-2-t meg a Aero45-t elvitte magával a előző nempuhalemezem :(
  • gabesz2222
    #18749
    sziasztok azt nem tudnátok hogy mitől van hogy elkezdek játszani tök szépen fut alig szaggat majd olyan öt perc múlva elkezd laggolni alig van fps-em magyarul játszhatatlan lesz... kikapcsoltam a forgalmat fps-t lecsökkentettem de egyik se segítettaz... tök mind1 milyen a grafika első öt perc tökéletes utánna meg rossza az egész
  • Clidey
    #18748
    No, megejtettük az év utolsó napján az év utolsó repülését:





    Megnéztük a hullámteret a Pilisben... ;)
    Neked jött valami össze Májsztró? ;)


    B.U.É.K minden Topiklakónak!
  • Clidey
    #18747
    Nekem sajna se tehetségem se szabadidőm megtanulni gaukat programozni. De ha már projekt, nem inkább ezt kellene valahogy befejezni először?
    Én sokfelé sok helyen (freeware/payware cégek-csapatok) próbálkoztam már hogy végre elkészüljön, mindenhol nagyon tetszett és bíztattak, ígérgettek - aztán végül semmi sem lett belőle. A cseheknél is időről-időre felteszik a kérdést mi van már mikor lesz kész, de náluk sem van senki aki érezne magában annyi tehetséget hogy elkészítse (befejezze) a gép műszereit.Gyanítom a Turbolettel sem lenne nagyobb siker, habár a 3D model - mint mindíg - most is kíváló.
  • Hypo #18746
    Ezdoc settingsben be lehet Allianz a track ir supportot. Trackir5 van nekem es Stephen mega ez dock-al.
  • gaspen
    #18745
    Üdv !

    Kéne nekem egy embör, akiben megvan a tudás és a kedv FSX-ben való programozgatásra, mint pl. műszerek, rendszerek, repülő paraméterei. Kezdésnek egy Turboletet kellene életre kelteni. Nos?
  • Rudi50
    #18744
    Amit linkeltél, de nekem ez olyannak tűmik mint valami 3D scanner. Mindegy maradok az ezdok-nál bár az sem tűnik túl használhatónak. Lehet csak kicsi a monitorom és a 19-es helyett kellene egy 32-es TV.
  • spyy55
    #18743
    Milyen TrackIR-ed van?
  • Rudi50
    #18742
    Ez, hogy működik? nekem sehogy. Az ezdocis összekutyult egy pár dolgot és nem tudtam a kívánt nézetet mégsem beállítani.
  • Clidey
    #18741
    ???
  • spyy55
    #18740
    LHSM ilyen hibával fogad. Már 3x tettem újra... Az effect mappában az .fx-eket és a +texture mappában a fx_siroccogtx2_light.bmp-t hova kell másolni?
  • spyy55
    #18739
    Innen szedd le a drivert, aztán kedvedre állíthatod majd a nézelődést. Én személy szerint nem nagyon használom (másfele is nézelődöm), EZDOC-ot tesztelem. FS9-ben viszont AC!!! :)
  • Rudi50
    #18738
    Szerintem ez a trailer videoból is látszott, olyan retro érzésem volt 15 évvel ezelőtt talán megállta volna a helyét.
  • polluxware
    #18737
    carenado IFR
  • AarPoe
    #18736
    Sziasztok,

    Az lenne a kérdésem, hogy használ-e valaki közületek TRACK IR-t az FSX-ben a nézelődéshez, és ha igen, milyen tapasztalatokkal? Illetve szükséges-e telepíteni valamilyen addon-t a használatához, vagy úgyszólván ez "automatikus"?
  • Clidey
    #18735
    Ha valaki nem akadt volna rá...valaki véleményezte a Wilco PIC 737 Evolution-t:
    Scofit at 2011-12-30 03:28 CET:Don't get to excited about this one. It a big load of shit from everything I've seen and read. VC is like a fuckin cartoon.


    :DDD
  • hhelikopter
    #18734
    bondi!

    Ment privát üzenet!

    udv,
  • Rodman6
    #18733
    A google earth trackert be lehet úgy állítani hogy kövesse a repülőgépet? Kicsit idegesítő állandóan egérrel scrollozni. Különben készülőfélben van valami projekt is, amivel a google earth utánozza a repülésünket is.
  • spyy55
    #18732
    Köszi, így már sikerült :)
  • [HUN]FaTaL
    #18731
    Ugyanúgy kell, mint FS9ben, nyomj egy jobb clicket az üres fehér részen.
  • carlosfly
    #18730
    Igen igaz! Ne a mappára hanem mellé kattints :) Ez valami bug..de így működik.
  • Lacuska77
    #18729
    Szia!
    Amikor a scenery libaryben kiválasztod az add-ot és te kiválasztottad a LHDC (Debrecen) mappáját majd nyomsz egy okét akkor nem hozzáadja hanem belelép és a scenery, texture mappákat látod ugye?! Na ez esetben az egérrel a két látható mappa alatti fehér üres területre kattintasz 1-et és most nyomod meg az oké-t! Így lehet hozzáadni sceneryt manuálisan! :)
  • spyy55
    #18728
    Hát ezt már nem értem ... Telepítem LHCD-t (vagy LHSM), de a scenery library-ban nem tudom hozzáadni a mappát. Rákattintok a telepített LHCD mappára (egyszer/duplán), de akkor sem akarja hozzáadni a scenery-t... Manualban így magyaráz.
  • Rudi50
    #18727
    Reptér függő, nem mindenhol működik, a kiegészítőknek is le kell tudni kezelni. Ne kérdezd, hol megy nem tudom de én is majd próbálgatom, utánanézek mert pl. LHBP-n nekem sem működik a skycourt-os verzióval.
  • Hypo #18726
    sajnos azt kell mondjam es van ralatasom a dologra eleg sok penzt oltem en mar bele ebbe a hobbyba, szoval Aerosoft mindamellett hogy sok dolgot ad ki szep uj forum stb de EGYRE SZARABB! Matis is elmehet az i7 es sajsze anyjaba. Flight1, mint kiado a legjobb support, fejlesztok kozott meg pmdg se rossz bar ott azert leugatnak ha valami nekik nem tetszot kifogasolsz, de az SP-k megoldanak minden gontot, ifly nagyon jo support, sibwings DETTO mar tobbszor kuldtek ujra a naluk vasarolt gep telepitojet..stb
  • Rodman6
    #18725
    Az FSX KML-t próbálta valaki? Állítólag a Google Eart texturizéit rakja az fsx-be.
  • BB5207
    #18724
    Fatal,
    Hajtómű áll, ajtó nyitva. Nem reagál semmit a CTRL+J kombinációra jetway nincs !!!
    Van ötleted mi lehet az oka ?? Hol lehet javitani ??
    Köszi