33535
  • almostatys
    #19164
    Sziasztok! Miért van az,hogy a Captain Sim 757 és 767-el soha nem tudok leszállni, a Level-D 767-el meg mindig sikerül a leszállás? Ennyire kakik lennének a Captain Sim gépek?
  • polluxware
    #19163
  • m814
    #19162
  • Rudi50
    #19161
    Na ezt jól megírtam :-), szóval ha régebbi FSX mentést töltök benne van az FMC, most viszont az FMC-t sem tudom külön lementeni mert bár mentésnél azt írja, hogy rendben, visszatöltésnél nem találja már a megadott fájl nevet sem.
  • Rudi50
    #19160
    Ott hiába mentem, nem találja visszatöltésnél. Csak a régebbieket amit az fsx-ből mentettem.
    Szóval ha beakarom töltetni nincs olyan fájl név amit korábban elmentettem.
    Ha egy régebbit visszatöltök akkor viszont jön fmc-stől max kicsit bugosan.
  • [HUN]FaTaL
    #19159
    Sosem mentette le, külön kell menteni a PMDG menüben a Panel statet.
  • Rudi50
    #19158
    FSX mentésnél mostanában nem menti el az FMC tartalmát. Régebben igen, nem tudom mi lehet a gond.
    PMDG NGX.
  • Szetaki
    #19157
    hát nemtudom, nekem eddig sose mondta
  • carlosfly
    #19156
    De amúgy az is lehet, hogy ha csinálsz FlightPlan-t akkor fogja mondani az alap gép is.
  • Szetaki
    #19155
    Jah értem. köszi a választ
  • carlosfly
    #19154
    Mert azokba a videokba nem az alap FSX gépek vannak hanem fizetos addon gépek.
  • Szetaki
    #19153
    helló, egy olyan kérdésem lenne hogy fsx-ben mikor leszállok miért nem mondja a gép a magasságot amikor már földközelben vagyok? mert amilyen youtube-os videókat néztem azokban mindig beszélt a gép és ugyanazok a típusok voltak. Valaki esetleg tudja rá a választ?
  • Hypo #19152
    Na szuper akkor a lenyeg hogy az ACC SDK menjeln fel eloszor es utan az SP2 allomanyai.

    valahogy mindig minden megoldodik:)
  • gaspen
    #19151
    Na megjavulódott a dolog, néhány órás okoskodás árán. A lényeg, hogy az SDK-nak több verziója létezik, attól függően, hogy melyik FSX verzió van telepítve. Az Acceleration SDK csomag telepítése előtt felraktam az SDK Service Pack 2-t, hogy megnézzem milyen file-okat pakol fel a plugin mappába. Érdekes módon ezek a file-ok frissebb dátumúak, mint azok amik az Acceleration SDK-ban vannak ! Nosza jól beraroztam őket, feldobtam az ACC SDK-t, majd a rar-ból bedobáltam az SP2 állományait, és láss csodát minden működik !
  • Hypo #19150
    i see, nezd meg van az alabbi linkeken egy hivatkozas az SDK setupa es max al az osszelovesre
  • gaspen
    #19149
    3D Studio Max 9, pontos verziót majd otthon megnézem. Én csak egy plugin verzióról tudok, az ami benne van az FSX Acceleration Pack SDK-ban. Van ahol azt írják, hogy a Max7-hez való plugineket át kell másolni a Max9 mappába, de úgy egyáltalán nem működik :) Nekem is van olyan gyanúm, hogy a Win7-nek van valami nyűgje, de ha nem tölti be a Max a plugineket, akkor hogy tudok exportálni ?! Otthon majd újratelepítem a SDK-t, oszt meglássuk
  • Hypo #19148
    Te mirol beszelsz most?????? tudod mit szakadjal le rolam ha megkerhetlek,

    gaspen a max9 plugin verzio a te maxodal eleve kompatibilis? Mer tnekem volt hogy igaz betoltotte a dll-t de mivel egy regebbi volt es az aktualis maxban mar atirtak annak a funkcionak az alapjait igy nem nagyon akarta a jot.

    Sima mAx vagy Gmax?

    Pár hasonló problema
    01
    02

    hatha segit, illetve LHSIMULATION oldalan a forumba szerintem biztos talalkoztak mar ezzel a problemaval.


    XP-n mukodott hmmm, UAC es ADMIN problema esetleg?



  • gaspen
    #19147
    Persze egyértelműen az van odaírva hogy ez a plugin nem a Max9-hez való. Viszont az SDK-ban van MAX9 plugin, az is van beállítva a megfelelő helyen, ráadásul minden funkció működik is, mint ahogy azt le is írtam. Régebben is használtam ezt a Max9-ACC SDK kombót, minden gond nélkül működöt, igaz az még XP alatt ment.
  • pvz
    #19146
    Figyelj! Nem mindenki olyan okos mint Te! Ha ennyire egyértelmű, akkor egy kicsit bővebben kifejtenéd. Lehetőleg magyarul.Bizonyára segítség kellene a fórumhoz fordulónak (gaspen), nem pedig egy "rosszízű" megjegyzés. :-)
  • Hypo #19145
    hat eleg egyertelmu az uzenet....
  • gaspen
    #19144
    Hali ! Valaki meg tudja mondani ez miért van ? 3DS Max 9 + WIn7 64 bit + FSX Acceleration SDK. Ugyanez az ablak jelenik meg a 3dmax indításakor MaxUtils.gup és MaxXML.gup file-okkal is, aztán leokézom őket és minden működik :D Tudok exportálni, animálni meg minden, csak most csináltam egy kódot egy egyedi animációhoz, ami az istenér' se akar működni és már nem tudok mit kitalálni, hogy megmozduljon :(

  • carlosfly
    #19143
    Nekem mindenhol működik. Három map is van lehet variálni.
  • Legvar
    #19142
    Koszonom:)
    Azthittem azert nagyreszben europa is le van fedve de 9 ala csak usa 1 resze, meg az xnek is eleg minimalis
    A masik amit lattam az az fs earth de annak is regi az adatbazisa!
  • polluxware
    #19141
    kálózöbölben új éj-tu-éj bird van..... nagyon dúúúúúúúúúrva:)
  • carlosfly
    #19140
    Igen bele. Tileproxy
  • Legvar
    #19139
    Ez a gugli earth nem?! Igazabol en is probaltam ezt beintegralni de nem nagyon jott ossze! Mondjuk nem is foglalkoztam vele annyit, fs2004 be is be lehet ultetni?!
  • Willenbrock
    #19138
    Meg lehet nézni valahogy hogy hol vannak füves repterek egy adott országban?
  • carlosfly
    #19137
    A repterek kozeleben megmaradnak a 3D-s dolgok. Nekem nagyon bejon. Pillanatok alatt 3000 labon vagyok szal fel sem tunik, hogy kicsit lapos. Viszont latvanyba nem nagyon van parja. Ami viszont fontos az az, hogy 60-100 FPS mindenhol megvan (nagyobb reptereken is minimum 40-50).
  • Clidey
    #19136
    Jah kérem innen fentről jól fest, csak akkor illúzióromboló mikor lemész földközelbe és nulla autogen van...
    Amúgy FSX-ből van! :P
  • carlosfly
    #19135
    Végül is onnan :D.
  • Hypo #19134
    ORBX 2012

    a fent lathato banner szeru képen a szöveg is érdekes, HÁLA AZ ÉGNEK
  • Hypo #19133
    levegőből
  • carlosfly
    #19132
    Na és ez miből van?







  • Clidey
    #19131
    Na elárulom. FS2004! Ha tettem volna alá kis REX felhőket, simán ott van ahol az FSX. :)
    Ami sokat dob a képen (sok egyéb mellett) az a hihetetlenül látványos fű. Első pillanatra mintha egy fotót nézne az ember... ;)
    Ezt a minőséget fogjátok kapni az LHsim csapatától február másodikán!
    Addig is állakat felkötni!!!
  • macleody
    #19130
    Szerintem 2004.
  • Sanyo
    #19129
    Belinkeltem, köszi. :)
  • Medwyn
    #19128
    X-plane?!...

  • m814
    #19127
    Ok. Megadom magam, X-plane....
  • ksgy
    #19126
    Siman elkepzelheto ;)

    http://x-plane.hu/cms/node/205 (azota is felkesz allapotban hever)

    Innentol mar csak grafikai feldolgozas kerdese, hogy mennyire passzol bele az adott scenery-be.
  • [HUN]FaTaL
    #19125
    Ez egy iFly 737NG, biztosan nem X-plane :D