33535
  • m814
    #19124
    X-plane- ben ilyen fű??
    De nekem ez valahonnan ismerős....
  • Medwyn
    #19123
    X-plane :D
    De nagyon jól néz ki...
  • LegendTommy
    #19122
    szabad a gazda!
    location?
  • eyecandy
    #19121
    Azon már túl vagyok, végső tanácstalanságomban vinném szerelőhöz.
  • Clidey
    #19120
    Ne ítélj elsőre...
  • napstR
    #19119
    memtest? azt is próbáld ki h kiveszed az egyik memóriát, másik slot stb. én inkább arra tippelnék.
  • eyecandy
    #19118
    A jelenség az, hogy kifagy a gép kattintani lehet, de nem történik semmi, majd reset, de ne indul el a bios után, csak villog a kurzor a sötét képernyőn. Power gombbal ki kell kapcsolni a gépet és után már elindul. Ezt a jelenséget akkor is csinálja, ha csak magára hagyom és nem fut rajta semmi. Magától újraindul és ott a kurzor. Az esetleges táp gondok miatt, már lehúztam minden nem fontos vinyót, dvd írót de csinálja ugyanúgy
  • [HUN]FaTaL
    #19117
    FS9
  • Clidey
    #19116
    FSX vagy FS2004?

  • Hypo #19115
    lehet érdemes lenne esetleg megnézniu a biosban hogy az áram ellátás valahol ingadozik e, illetve egy diagnosztikai progit esetleg letölthetsz és megnézzni hogy egyenletesen jön e az áram.
    Boltba is igy mérnék be,

    Az instablilitás csak FSX ben jelentkezik vagy minden 3ds tesztben instabil a gép? Mert ha csak fsx ben akkor nem biztos hogy hardware hiba
  • eyecandy
    #19114
    Köszi, de pont ezért szeretném valahová elvinni, ahol kimérik, hogy ne vegyek csak úgy egy újat, aztán mégsem azzal volt a baj
  • Rudi50
    #19113
    A táp tud produkálni hasonló dolgokat ha nem megfelelő!
  • eyecandy
    #19112
    Urak, segítséget keresek Valakit, aki bevizsgálná a gépemet és kiderítené, mitől instabil. Valószínűleg hardware probléma, de nem találom a hibát. Szóval Budapesten keresek egy pcgurut, kösz!
  • Hypo #19111
  • polluxware
    #19110
    végre lesz egy bérelt hangáram a Katanához:)

  • m814
    #19109
    Végre.....
  • LegendTommy
    #19108
    Szép munka, as always
  • Clidey
    #19107
    Sanyo!
    Elkészültem a javított szárny-textúrával a Góbéhoz, ide raktam fel!
    Így néz ki:








  • crodgok3
    #19106
    http://www.rikoooo.com/
  • Hypo #19105
    www.avsim.com
    www.flightsim.com
  • Tessitore22
    #19104
    Valaki tud mondani egy jó oldalt ahonnan ingyen tölthetek le addonokat?
  • oltilacika
    #19103
    Szia mindenkinek! Tud valaki segíteni FSX Real Environment Extrem ügxben? Amikor a REX-ben a config. -nál back-up file-t akarok készíteni, nem sikerűl, pedig megmutattam neki minden elérési utat. Az FSX-cfg-t és az FSX telepített játék helyét is és mégsem akar "back-up" file-t csinálni. Mi lehet a baj?Előre is köszi!
  • Robi546
    #19102
    A Ground Services X-ről még nem tud valaki valamit, mikor fog meg jelenni ? :)
  • exTrem
    #19101
    Hoppá, erről nem tudom ki mennyit tudott eddig de elég igényes freeware színörijük van :) link
  • Hypo #19100
    Maestro hatha
    tessék
  • almostatys
    #19099
    Ezen: http://www.youtube.com/watch?v=aLgcHdR6cZQ
  • almostatys
    #19098
    Sziasztok!

    Az Ezdok-ban hogyan lehet beállítani ilyen kamera nézetet mint ami ezen a videón is van 0:25-től és 1:28-tól?

    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=aLgcHdR6cZQ]
  • gaspen
    #19097
    A teljes galéria
  • gaspen
    #19096
    Nálam is megvannak a kütyük ill. ami még nincs az is meglesz. Amikor a FS9 verziót csináltam, megtanultam spórolni, mert ott muszáj volt Amúgy TurboSmooth-al csináltatom főbb részeket, így csak nagyjából kell megrajzolni a formákat.

    A törzs alapja 2330 poligon :



    1 adag TurboSmooth valószínű elég lesz, mert FS-ben ez már jól mutat, 18152 poligon



    De lehet durvulni 72608 poligon, de ez már túlzás és nem szebb annyival a felület, hogy megérje



    Amúgy egyik nap néztem a PT Tu-154 kabinját MDL-Viewerrel : 182000 !!! poligonból áll...

  • carlosfly
    #19095
    Az x plane-ben ez hagyomány, hogy a runaway dimbes dombos? szerintem....
  • Hypo #19094
    na azrt az optimalizacio fuggvenye is de ez már milliószor le lett irva, full os csuszka nem hogy szebb lesz de szarabb
  • ksgy
    #19093
    Huh, akkor kicsit gazdasagosabban oldottad meg mint en :)
    Nalam majdnem 100k a cucc. Igaz, megvan minden kis antenna, kilincs, futomuveknel a rudazat, stb.
  • gaspen
    #19092
    Egész idáig számolgattam 35675 az UVP, de még van ez-az, amit meg köll rajzolni, meg van ahol visszaveszek, mert tök felesleges agyonrészletezni, pl. a kerekeknél.



  • Medwyn
    #19091
  • Dokitudor
    #19090
    Szia Szabi!

    i7-990 Extrem procinál 15-25 fps sosem gondoltam volna.
  • [HUN]FaTaL
    #19089
    Még i7 is kevés a fullos futtatáshoz, ráadásul LHBP pont az egyik leggépzabálóbb kieg.

    Javaslom az FS9et. :)
  • ksgy
    #19088
    Ne nekem, Meszaros Gergonek, O alkotta (O csinalta a Kamov-ot is :))
  • Clidey
    #19087
    Mi pedig köszönjük a Góbét! Nagyon frankó!
    Csak a szárny textúrájában van pár bug, meg a felbontás engedné a jobb minőséget is, csakúgy mint a törzsnél...lehet meg is csinálom majd hamarosan hogy értsd mire gondolok... :)
  • ksgy
    #19086
    Latom te is szepen haladsz! :)
    Hany poligonbol all eddig a kulso?
  • perko
    #19085
    OFF
    Tegnap jelent meg az X-Plane 10 hivatalos promocios videója.

    X-Plane 10 Official Promotional Video

    Érdekes, hogy road AI-val promotálnak egy repszimet. Van azért benne egy kis repülés is.:)