33535
  • Hont
    #19204
    A 122.975 pont akkor nem volt elérhető...
    Vagy valaki hallott valamit?
  • napstR
    #19203
    malév pilóták viszik :/
  • Hont
    #19202
    Kiváncsi lennék ki viszi...????
  • Hont
    #19201
    A felügyelő bizotságok tagjaitól teljes vagyon elkobzás és golyó általi halál, de minimum Szibéria...
    Azok a gépek a "MI" gépeink voltak!:(
    Megint megloptak minket!
  • StRobi78
    #19200
    Vissza Shannonba, megy az összes:(
  • [HUN]FaTaL
    #19199
    EINNbe mennek, a lízingcég lefoglalta a gépeket. :(
  • Hont
    #19198
    Látom én is...:( :(
  • Hont
    #19197
    Igen, sajnos ez az igazság!
    Nagyon sok közgazdásszal beszéltem ezzel kapcsolatba.
    Mind azt állítja, hogy simán lett volna megoldás!
    Csak néha meg kell hajolni az erősebb előtt és ez a "Mi" kormányunknak az istenért sem megy!
    Inkább vesszen a Malév!
    És ennek beláthatatlanok anyagi és az erkölcsi veszteség"?" (Ez nem is kifejezés rá!)
    Gyalázat ami itt megy!
    Nézzétek meg az utas statisztikákat! Hol a pénz?????
  • Rodman6
    #19196
    Most szállt fel egy MAH5224 jelzésű gép. Hova a fenébe mehet?
  • Willenbrock
    #19195
    [URL=http://mno.hu/gazdasag/felszolitas-brusszelbol-vissza-kell-fizetni-a-malev-tamogatast-video-1042224]"a versenytorzulás miatt fizesse vissza a maláv a kapott állami támogatást"[/URL] mondták Brüsszelben.
    Azt nem hiszem hogy az Air France pl. ne kapna hatalmas állami támogatást vagy a Lufthansa.Kellett nekik a piac ezért tönkretették az amúgy is gyengélkedő Malévot,ezzel a "brüsszeli döntéssel" pedig végleg padlóra küldték.
  • napstR
    #19194
    szép videó, de ez a dübörgős malév remix iszonyat f*s :(
  • perko
    #19193
    Sajnos a dologhoz az érzelemnek semmi köze.
    A nap kérdése:
    Hogyan lehetsz milliomos?
    A válasz:
    Ha milliárdos vagy, csinálj egy légitársaságot.
  • pvz
    #19192
    Gratula az összeállításért. Nekem csak azzal van bajom az egész ügyben, hogy "A REPÜLÉS" ami a legkevésbé számít az egészben..................
  • crodgok3
    #19191
    Valós flight plan-eket honnan tudok letölteni?
  • perko
    #19190


    60 years of Ferihegy with MALÉV
    Volt :)
    Elszállnak a Malév gépei
  • perko
    #19189
    Welcome on Board!





  • Robi546
    #19188
    Olvasgattam a híreket és most megszűnik a MALÉV légi társaság vagy mi ? Egyébként hol van ez a "Shannon" ? :D
  • carlosfly
    #19187
    Course és a freqi beállítva mind a két oldalon ? Velem is előfordul néha hogy 2x is elnézem az ils freqit.
  • carlosfly
    #19186
  • LegendTommy
    #19185
    túlterhelődött szerintem
  • polluxware
    #19184
    nem tölti be..
  • gaspen
    #19183
    Folyik a gyarmatosítás
  • Hypo #19182
    AES vs GSX
  • Hypo #19181
  • Clidey
    #19180




  • LegendTommy
    #19179
    hát ennyi:(
  • Hypo #19178
    MUHAHAHAHA

  • almostatys
    #19177
    Na akkor egy nyamvadt szóval közlöm,hogy nem kapja el az ILS-t és az APP-t sem,sokszor átrepül a pálya felett. A másik,hogy felszállás után miután visszahúzom a tolókart és a robotot is bekapcsoltam,a gép elkezd lassúlni,azaz a sebességet nem a robot vezérli,hanem akár 36ezer lábon is én vezérlem a sebességet a tolókarral.Tehát ha nincs maxra felnyomva a toló,akkor leesik a gép. ezen kívűl mikor megszerkesztek egy útvonalat az FMC-ben és megadom neki a célrepteret,állandóan valami 2240 láb körüli runway magasságot ír be magának akkor is,ha a reptér 20 lábon van és e mellé 240 csomós sebességet ír,amit persze át kell szerkesztenem minden egyes alkalommal. De újdonság amúgy(ezt mostanában kezdte csinálni),hogy mikor meg akarom adni neki a célrepteret és a runway számot,akkor a legs-ben nem jelenik meg miután megadtam neki és az utolsó waypont elhagyása után a gép megy a nagyvilágba és nem követ semmilyen útvonalat.Na most ezt a Level-D nem csinálja,bár annak meg a szárny nézeti grafikája ocsmány.
  • m814
    #19176
    Elnézést kérünk mindenkitől de fel kell függesztenünk a letöltéseket.Tegnap este óta sikerült átlépnünk a 200 giga adatforgalmat és a kedves szolgáltató leállította az oldalunkat .Mint kiderült ennyi a havi limitünk (ami természetesen a szerződés hátoldalán és láthatatlan tintával szerepelt), a megoldást keressük.
  • Papirzacsi
    #19175
    Persze, de egy nyamvadt szóval se közölte, hogy milyen módon nem sikerül neki leszállnia, így nem lehet segíteni. " Miért van az,hogy a Captain Sim 757 és 767-el soha nem tudok leszállni, a Level-D 767-el meg mindig sikerül a leszállás?" Most őszintén, hányféle lehetséges válasz van a kérdésére kezdve ott, hogy "béna vagy!" :D
  • carlosfly
    #19174
    Valamit megis rosszul csinal. Nekem mindig leszall autolandal is.
  • Papirzacsi
    #19173
    Ismerve az FS9-es verzióikat a gépknek ezt nem tartom valószínűnek.
  • carlosfly
    #19172
    Azt azé nem mondom. Viszont valószínű, hogy a CS kicsit több beállítást igényel leszállásnál. Jó lenne tudni, hogy mi a gond mit nem állítassz be. Lezuhansz vagy nem kapja el ILS-t?
  • eyecandy
    #19171
    Respect!
  • almostatys
    #19170
    Ezt hogy érted? A Level-D a gagyi,mert azzal le tudok szállni? :-)
  • Hypo #19169
    ok mar jartam az oldalon elolvastam az instrukcókat:)

    ne lenne ilyen busy a hét már repülnék is egy pécs debrecent
  • carlosfly
    #19168
    Vagy épp ellenkezőleg...
  • m814
    #19167
    Régi LHPP, LHDC teljes uninstall!
  • Hypo #19166
    Na keszulget ez is szepen
  • Hypo #19165
    Hali, regi uninstall vagy mehet ez ra?