33535
  • Hypo #19364
    neked bejott a wilga? mondjuk lehet nekem azert nem jon be mert az eredeti gépért se vagyok oda, randa szar.
    de biztos valakinek tetszik:)
  • Hypo #19363
    nem ez a lényeg, hanem hogy a kurmány nem keszitett ilyen tervet, a bajnaiek alatt volt egy terv arra ha csodbe megy a malev, ugye a nev 1005 os allami tulajdonban van egy kulon ege, szoval siman lehetett volna par orara ra ujat inditani, ehelyett elotte egy hettel a ryanair-nek adnak 3 milliardot hogy jojjon ide, most meg allami tamogatast is kap csak hogy itt legyen.

    SZÉGYEN
  • Hypo #19362
    Hát A2A j3 CUb, SibWings BirDog. ORBX Lancair, Cheyenne, Cessna C185,
  • Ombika
    #19361
  • Hont
    #19360
    Ezek nagyon durvák!:S
    Erről van itt szó!
    Ezt hívják árulásnak!
    Számoltatok Ti?
    Azt mondják most 1000milliárdot kell belenyomni!
    Egy gép 15milliárd!
    Én ki írogattam egy két dolgot. (Pl hol mennyit buktunk)
    Akár hogy számolok, nem tudom HOL A PÉNZ??????
    Azt a pár milliárdot nem bírtuk kifizetni, amibe a Reorganizáció került volna, akkor most miből tolja bele a kormány azt a 1000milliárdot?
    Nagyon durván hülyének néznek bennünket!
    Clidey Mester! meglesznek a festések lehet majd kérni belőle?
  • polluxware
    #19359
    pető györgy
  • polluxware
    #19358
    cikk
  • polluxware
    #19357
  • Clidey
    #19356
    Aerosoft Wilga vagy Carenado Cessna Skymaster
  • Ombika
    #19355
    VFR-re csak ugy repulgetni es gyonyorkodni tajban, milyen addon repcsit tudtok ajanlani?!
  • Hont
    #19354
    Bocsánat! ezt rossz helyre írtam, mert én az FS9 hez szedtem le a Demo-t!
  • Hont
    #19353
    Az biztos hogy nem csúnya!
    Én leszedtem a demo-t, de az elég fapados.
    Valahogy nekem az FS DreamTeam demoi jobban tetszenek, mikor mindent odaraknak és aztán időkorláttal elveszik...
    Valahogy az sokkal jobban csábító, hogy pénzt adj ki érte!
    Itt meg még a kedved is elmegy, pedig aztán van fantáziám!
    Egyébként a bevezető fény tényleg jól néz ki.
    Aztán javítsatok ki, de olyan mintha más eljárással készült volna , mint amit a Honfitársaink varázsolnak nekünk!
  • Hypo #19352
    Szép
    http://drzewiecki-design.net/forum/viewtopic.php?t=190&postdays=0&postorder=asc&start=60
  • carlosfly
    #19351
    Ugy emléxem LRAR-on nekem volt.
  • Hypo #19350
  • almostatys
    #19349
    Na szóval siekrült runwayt varázsolnom a destination airportokhoz,de csak akkor jelenik meg a legs-ben a runway száma,ha a STAR-on kívűl választok TRANS-t is! Viszont ahol nincs TRANS,ott valszeg runway szám sem lesz a legs-ben.
  • Hypo #19348
    biztso van valami mig29 fsx re is de ha ez a gep tipus erdekel akkor inkabb LOCK ON fsx szerintem elsosorban polgari repulesre jo de persze vannak kivetelek.
  • fulcrum85
    #19347
    Sziasztok!

    Még új vagyok az FSX világában. Tud valaki egy jól működő, könnyen telepíthető Mig-29 add on-t at FSX-hez (az sem baj ha magyar festéssel :) ?
    Másik gondom: megvan a Budapest Mega Airport, de minden állítgatás ellenére borzasztóan szaggat, pedig szerintem elég normális gépem van (maga az FSX max grafikán is simán fut). Tudtok esetleg megoldást ?
    Köszi
  • carlosfly
    #19346
    Én küldtem neked a privit és az működik is! Kipróbáltam.
  • almostatys
    #19345
    Hát próbáltam több repteret is,azok közül mindegyiknél ezt csinálta,gondolom akkor a többinél sem jelenne meg a runway száma. De kiprobálom azt amit küldtel,hátha az segít.Köszi!
  • Hypo #19344
    Carenado Cirrus SR22GTSx FSXre készülőben forrás pcpilot.hu
  • Hypo #19343
    ehhez fsx nek koze sincs ez abbol fakad hogy a CaptainSim cuccok szarok, marmint az FMC juk autopilot nem egy szinten van mondjuk level d vagy pmdg-vel.

    Ha az ujra install nem segit es mindent jol csinalsz akkor sajnos nem sokat tudunk tenni.

    Minden repteren ez van vagy csak bizonyosnal?1 Hivatalos forumon?
  • LegendTommy
    #19342
    Köszi,remélem ők maradnak! Ha lesz bármilyen infód, kérlek oszd meg velünk.
  • exTrem
    #19341
    Sajnálatos, hogy ennyire piacorientált lett :(
  • almostatys
    #19340
    Mindent így csináltam,ahogy a tutorialban is van,hiszen a Level-D 767 FMC programozás is hasonló és nem előszőr repülnék ezekkel a típusokkal. A gépek újratelepítése nem oldja meg a problémát,mert már próbáltam, frissítés a CS 757-hez meg csak a 4.3-as van,a többit nem tudom feltenni,mert nincs rendelési kódom. :-( A 767-hez meg egyáltalán nincs semmi frissítésem. De nem hinném,hogy ez lenne a probléma,mert eddig ilyen téren soha nem volt vele baj! Szerintem az FSX zavarodott már meg és az okoz neki valami galibát és attól félek,hogy újra kell telepítenem mindent! :-(
  • Papirzacsi
    #19339
    Aki komolyan fsxezik és/vagy fs9ezik és áttér a flightra, az meg is érdemli.
  • Hypo #19338
    nem mi vagyunk a célközönség, ez olyan mintha azt mondanád a Stevie Wondernek hogy milyen jó az új lcd monitorod.
  • macleody
    #19337
    Mega.

    PMDG 737 NGX-el repülök, külső nézetben piszokul zúg valami, mintha az APU vagy valami műszer lenne. Nem lehet ezt valahogy kiiktatni? Felraktam a Turbine Sound System 737-eshez való hang cuccát, de ez a zúgás teljesen elnyomja a hajtóművek hangját flyby nézetben.
  • exTrem
    #19336
    Hó végén jön a Flight. Nagy vagy nagyon nagy bukás lesz ? :)
  • Hypo #19335
    Csak megkérdem, gondolom execute megvolt mikor beirtad.

    Fussuk át gyorsan:
    0. align the IRS
    1. position page-en beírod hol vagy
    2. route page-en beirod az indulási és érkezési reptér kódját ( ha van már mentett planed akkor itt "send request")
    3. dep/arr kivalasztod a pályát
    4. ACTIVATE
    5. NAV page-en cruise alt.
    6. PERF page

    Jó kis CaptainSim FMC tutorial

    Ha mindent jol csinaltal és igy se akkor javaslom letorolni a gépet és ujra rakni az összes frissítéssel

  • almostatys
    #19334
    Na ezt a két képet csináltam,a felső a SID eljárás,az alsó pedig a STAR és ahogy látható nincs runway,pedig megadtam neki a DEPAR-ban azt is,de semmi nincs a PESAT után. Amúgy egy LHBP-LOWW útvonalról van jelen esetben szó,de másik útvonalnál sem jelenik meg a legs-ben a runway száma,miután kiválasztottam azt és aktiváltam.
  • almostatys
    #19333
    [IMG][/IMG]
  • almostatys
    #19332
    [IMG][/IMG]
  • Medwyn
    #19331
    Sziasztok,

    Tudnátok mondani valaki, akit megkereshetnék egy meglévő FSX modell kisebb-nagyobb módosításával, kipofozásával?
    (A festés egy része, pár konfigurációs dolog, bugok javítása, ilyesmi... a gép a Travel Air Magic One, szóval nem egy poligonkirály, de lenne vele egy tervem... :))

    Köszi!
  • napstR
    #19330
    a Budapest Aircraft Service-szel jó viszonyt ápolok, jelen pillanatban is a cég jövőjéért küzdenek. több projektjük is volt a Malévon kívül, kiderül, hogy elegendő lesz-e az életben maradáshoz.
  • Hypo #19329
    szép bár a marketingja nagyobb:)) en a GLOW-os felfestesektol azert kicsit hanyok mintha sirt volna az operator es a konnyei miatt homalyos...de szép
  • Clidey
    #19328
    Nem baj...mostmár reagáltam rá... :)))
  • Clidey
    #19327
    "....ja és egy volt MALÉV igazgató jelentette fel a MALÉVOT....és fektette két vállra....már csak tényeket írok véleményt nem nehogy demagóg legyen...."


    Ebbe inkább ne menjünk bele. Nem azon kell hőbörögni hogy fel lett jelentve a Malév, hanem hogy volt OK ami miatt fel lehetett jelenteni - és ez nem az egykori Malév vezér hibája. Sokkal inkább az utána következő vezérigazgató-áradaté és azoké az egysejtűeké ott a parlamentben.
    Ha Mr. Feljelentő lett volna a vezér a Malév élén a mai napig, akkor ma nem csődről beszélnénk hanem lassú de biztos növekedésről-fejlődésről. Talán ő volt az egyetlen a gengszterváltás óta aki nem a pénz és a politika miatt dolgozott hanem a cég JÖVŐJÉÉRT. Ez szúrta a szemét a politikai elitnek, és rövidúton kirúgták. Erre fel alapított egy saját légitársaságot, mely hogy hogy nem furcsamód a mai napig él és virul, és nagy léptekkel FEJLŐDIK. Ez akár a Malév is lehetett volna, ha....
  • koreny20
    #19326
    Az utolsó mondat nem Clidey-nak szól
  • koreny20
    #19325