33535
  • koreny20
    #19404
    Regisztrálni kell a Microsoft flight oldalán hogy ki tudd próbálni? Van te béta teszter vagy, és ezért tudtál már most "játszani" vele??
  • Ombika
    #19403
    Nektek jart hozza kulso tap is?!
  • StRobi78
    #19402
    Sziasztok!

    Ismeri valaki az FSCaptain programot? Eddig az FSPassengers-et próbáltam, teljesen jól működött, de a PMDG NGX-el már szinte használhatatlan, sokszor kifagy. Fórumokon olvastam, hogy nem is akarják az NGX-el használhatóvá módosítani, ezért kezdtem keresgélni hasonlót és az FSCaptaint találtam.
  • Papirzacsi
    #19401
    Hasonlóan szar véleményem van nekem is. 3 nap alatt ráuntam. :)
  • perko
    #19400
    Ez nem egy MS Flight commercial.

    OFF
    Aircraft painters for:
    A repülőgép új ruhája

  • Medwyn
    #19399
    Ja... MS Descent...
  • Hypo #19398
    érdeke írás MS Flight ról
    ITT
  • Ombika
    #19397
    Ahhoz kepest , h ingyen volt, igy nem izgat , h szar! Garija meg azert van,h visszakuldom! :-)
  • Papirzacsi
    #19396
    De, pl. a regisztrált FSUIPC-nek van ilyen funkciója.
  • hungaro
    #19395
    üdv! Nincs valakinek véletlenül eladó Joystick/botkormánya ami USB-s?
  • LegendTommy
    #19394
    jah, ezért sajna semmilyen gombot nem tudok felkonfigolni, csak a trimm-et, annál nincs gond
  • Hypo #19393
    nem állítottqm, hogy mind szar:) nekem is müxik leszámitva pár apró kellemetlenséget
  • pvz
    #19392
    FSX alatt PMDG B747 és B737 + saitek pro flight yoke, pedállál 2 éve kifogástalanul működik. Úgy látszik nekem szerencsém volt vele "eddig" . :-))
  • crodgok3
    #19391
    Köszi.
  • Hypo #19390
    IFR Alapok magyarul
    IFR 2
  • crodgok3
    #19389
    Az utasszállítógépeknél milyen távolságoknál milyen repülési magasságot kell beállítani?
    Mert amit gyárilag kínál az szerintem elég alacsony, hiába választom ki a "High Altitude" opciót.
  • Hypo #19388
    a yoke-on fordul elo hogy az egyik vagy több gömb magátol életre kell, szar azért mondjuk leszállásnál behúzódik a kerék:)
  • napstR
    #19387
    mi ez a phantom keypress probléma? :o nekem saitek pedálom van de azon kívül h kicsit lötyög semmi baja
  • Matth3w
    #19386
    Ez az biza;) nah majd ha nagyleszek beleruhazok;)

  • Hont
    #19385
    Ma elmentek a Q400-ok is!:(
    http://hirek.msn.mainap.hu/gazdasag/a-bombardier-gepek-is-elhagyjak-ferihegyet-9394/
  • Hypo #19384
    nyami
  • almostatys
    #19383
    Nem tudjátok véletlenűl,hogy miért van az,hogy repülési magasságon amikor változik a szélirány,a gépet miért löki meg úgy,hogy a sebesség is elég drasztikusan visszaugrik és van amikor az Auto pilot-ot is kilöki egy egy ilyen baromi nagy lökés!?
    Nincs erre valami javítóprogi,hogy ne történhessen ilyen?
  • Matth3w
    #19382
    Igen igen nekem is ez nem tiszta, hogy miert nem usbvel oldottak meg?! (nem 21. Szazadi) 3usb port van rajta es igen kulso aramforras nelkul nemtudja ellatni a hubokat!
    En is neztem egyik nap http://secure.simmarket.com/vr-insight-general-aviation-configuration.phtml
    Bitang jo de valoban nem olcso bar most ezt amit linkeltem nem rossz ar ertek arany

    Egyebkent en szeretem a saiteket mert nem olyan gaz mintha ketszer annyira az lenne:)
    El lehet vele bohockodni de nem adja vissza az igazi repules elmenyet!
  • LegendTommy
    #19381
    nálam mennek a hátsó usb-k, +áram néklül is, onnan hajtom meg a saitek pedált
  • Hypo #19380
    ch bol csak a pedal jo:) Saitek-el a gond, elöször is silány szerelés, a phantom keypress problemat nem tudtak megoldani rengeteg hibas darab. A throttle egyszerubb lett volna usb vel csatlakozik, alapbol nem adnak hozza elektromos kabelt pedig a sima usb nem tudja annyi energiaval ellatni ami kell igy a hatso usbk teljesen hasznalhatatlanok.

    A yoke ergonomiaja jó igaz gagyi muanyagbol van, a rud szerencsere fem, de ha kinyitod latszik hogy nem nagyon foglalkoztak a belsejével. A potik a legolcsobbak benne és pik pak megadjak magukat.

    az uj Yoke a CESSNA volt szerencsem kiprobalni, ugyan az mint a regi csak froccsontottek egy cessna elejet neki ennyi potik ugyan azok mint a regiben

    VRinsightnak van egy kurva jo yoke-ja azt is kiprobaltam nem rég beszarás olyan jó és most éreztem elöször hogy olyan mint a valodi gépen. Csak hát sajna nem olcsó viszont tartós:)

    nekem a 6 gaz karbol 4 mar nagyon ugral igy feljebb kellett vinni a deadzonet mert kulonben leallt a gep a mixture miatt. A yokeon 22 gomb mar nem is mukodik. 2.5 éves gondolom egy évre tervezték, de saiteket tui nem vennek többet.
  • Matth3w
    #19379
    Nekem is Saitek van en nagyon szeretem bar van nemi holtjateka :/
    A pedal rendben van kenyelmes es massziv! A CH-t nem probaltam de annak a yoke nem tetszett, leginkabb az, hogy azon van a "gazkar"
  • Hypo #19378
  • Hypo #19377
    ??? miert bukna a garija?:) hol látszik rajta hogy kinyitottad? van 3 csavar felul ennyi. De amugy egy Jo nagy fos a saitek nekem is az van:)
    a quadrant nem rossz bar olyan szar potit raknak bele hogy fel ev utan az is minden pontjan zizeg.
    Pedaljukert nem vagyok oda nekem CH pedalom van jobban bejon.

  • Clidey
    #19376
    Bizony-bizony..!
  • Clidey
    #19375
    Isten meg az őrizz!! Megfogadtam, soha többé nem akarom wilkó hányással fertőzni a gépemet! Felőlem peccselhetik akár naponta is akkor is csak egy rakat szemét fos lesz!
  • Clidey
    #19374
    Ugye nem gondoljátok hogy most elkezdek majd mindenféle típusokra Malév festéseket gyártani?! Ott az iFly vagy PMDG Boeingje és a Dreamwings Dash-8 Q-400-asa, tessék szépen azt használni ha Malévoskodni akartok!
  • almostatys
    #19373
    Sziasztok!
    Néhány várható újdonság:

    February 2012
    Pacific Islands Sim : Puerto Vallarta FSX
    Aerosoft Frankfurt Hahn FSX (and later FS9). Next week
    Tropical Sim Washington National Reagan (FS9/FSX)
    PMDG BBJ NGX expansion FSX.
    ASA Phuket VTSP FSX
    Imagine Simulations New Delhi (FS9, FSX)
    Quality Wings Bae146/Avro (FS9).
    France VFR Haute/Basse Normandie Photo FSX.
    Flylogic Grenchen FSX.
    Aerosoft Yekaterinburg (FS9 and FSX).
    Drzewiecki Design Cracovia EPKK FSX.
    Spectre Port-au-Prince FSX.
    Latin VFR Caracas SVMI FS9/FSX.
    Aerosoft Friedrischafen FS9/FSX.


    March 2012
    Skysoft Shijiazhuang Zhengding SBZH FSX
    Captain Sim B-737-100/-200 full model.
    Drzewiecki Design Polish airports Vol. 3 (FS9).
    SunSkyJet Philadelphia KPHL FSX (FS9 already done). Freeware.
    Carenado Cessna CT182 Turbo FSX.
    Captain Sim B-777 2D/3D Panels (FS9, FSX).
    CLS BAE 14/Avroliner.
    Carenado King Air C90 FSX.
    Aerosoft Airbus X Extended FSX.
    CLS B-747/200/300 V.1.5 (FS9 and FSX).

    2nd quarter 2012
    Imagine Sim New Orleans (FS9 and FSX).
    Fly Tampa Montreal CYUL (FSX and FS9?).
    FS Dreamteam Vancouver (FSX).
    Aerosoft Robin (FSX)
    Tropical Sim Azores pack 2 (FS9, FSX).
    Flight Sim Labs Airbus A320 FSX
    Aerosoft Mega Airport Dusseldorf (FS9/FSX).
    Tropical Sim Asuncion airport (FS9, FSX)
    Latin VFR San Juan TJSJ (FS9, FSX)
    Aerosoft Salzburg 2011 (FSX)
    Fly Tampa + distribution Aerosoft (Mega airport) Dubai (FS9 and FSX).
    Flylogic Lugano airport FSX.
    Digital Aviation and Aerosoft : CRJ 700,900
    3de Seattle Tacoma KSEA FSX.
    Dreamfactory Roma Fiumicino FS9, FSX.
    Drzewiecki Design Polish airports Vol. 3 (FSX).
    Drzewiecki Design Miami project ?
  • Ombika
    #19372
    De akkor garija bukta! :-( MEg kellene pedal szett, mert G25 pedalja meg se illik hozza! :-) MEg esetleg meg 1 Quadrant! :)
  • [HUN]FaTaL
    #19371
    Hányd ide a többi hibát is, hátha mindet javítják. :D

    Az Airbust is javítgathatnák mert egy bughalmaz az egész.
  • koreny20
    #19370
    ez a skymaster eszméletlen jó.... :D ahol kell koszos, gyönyörű kidolgozás... le a kalappal
  • Hypo #19369
  • Clidey
    #19368
    Miapicsa...olvassák ezt a fórumot a wilkónál???
    Idézem:


    "WilcoPub's v1.1 upgrade is significant with many new additions and numerous fixes, corrections and improvements. Apart from bug fixes and repairs there are many additional model features.
    Exterior model:
    Re-modeled wingflex effects with flaps and spoilers seamlessly following flex angles even whendeployed.
    Revised and improved Krueger leading edge flaps and slats. Kreugers now have correct secondary retractable segments.
    Revised spoilers and ground spoilers with more details.
    Revised flap animations more closely resemble the triple slotted flaps of the real 737 classics.
    New flatter profile windows now with visible frames.
    Numerous tweaks to shapes and profiles, all over the airframes.

    The cockpit has received attention in the shape of many revised systems and improvements to functionality:
    Correct TOGA switches are now present and functional on the throttle levers.
    3D Engine start/fuel levers now function to match 2D popup throttles.
    It is now possible to follow procedures from a Cold & Dark state to flight entirely in the 3D cockpit mode.
    Perhaps the most significant upgrade to the 3D cockpits is the ability to change out from digital to analogue instrumentation on the fly to match your selection of 2D panel.

    Close to 140 individual changes and upgrades have been made to this package making it a really worthwhile upgrade to 737PIC EVOLUTION."

    Csomó dolgot javítottak amit én itt felhánytorgattam nekik... :))) Mondjuk hogy így is maradt még benne millió, abban is biztos vagyok... :)))
  • Clidey
    #19367
    Nekem nagyon bejött igen. Egyrészt mert nagyon kellemes csalódást okozott a FD-je, nem is hittem volna hogy FS-ben valaki képes ilyen jól megcsinálni a WIlgára oly jellemző repülési (vagy inkább esési :D) tulajdonságokat, másrészt rengeteg kölyök- és felnőttkori emlék fűz az igazi géphez is. Amúgy nekem tetszik a gép; tipikusan igaz rá a mondás, miszerint annyira ronda hogy az már szép! :)))
    Az FS modellre visszatérve, pár apró bug még maradt benne melyek nem is valószinű hogy valaha is ki lesznek még javítva, de ezekkel együtt lehet élni, én mindenkinek csak ajánlani tudom a gépet, aki egy kis élvezetes valóban STOL repcsire vágyik. De csakis és kizárólag az avsim-ről letölthető sound-packkal, mert sajnos ez Octopus-féle eredeti hang az gyalázat...
  • Hypo #19366
    :)) de csak ovatossan hamar meg tudnak dögleni azok a saitek termékek, yokenal szvsz nyisd ki es kicsit zsirzd be a fogaskereket amit a bot teker meg, esetleg kis vazelin se art a fem reszre ott viszi amugy be a hazba a legtobb port sajnos.
  • Ombika
    #19365
    Koszonom megnezem ezeket is, vegre beszereztem Saitek Yoke-ot es mehet a moka! :-)