33535
  • buszvezeto1
    #19644
    Köszi megtaláltam!

  • Clidey
    #19643
    FSX-hez nem csináltam egy festést sem. Azt az OneWorld-osat egy külföldi kölök konvertálta át az engedélyemmel.
    Nem, nem szándékozom a közeljövőben FS9-FSX konverziót csinálni a többiből.
  • almostatys
    #19642
    FSX-hez is csináltál másik Ifly Malév liveryt? Én csak a OneWorld liveryt találom. FS2004-hez találtam másikat is,de FSX-et használok. :-)
  • eyecandy
    #19641
    Kézikönyv hátoldalán? Lemezen?
  • buszvezeto1
    #19640
    Sziasztok!
    Már régebb óta meg van a szimulátor, sajnos újra kellett telepítenem.
    Egy kódot kér amit nem találok sehol a dobozon se.
    Esetleg ezt a kódot hol találom meg? ( a játék eredeti )..


    Régen működött de nem tudom, hogy-hogyan csináltam.
  • Clidey
    #19639
    Ezt lefordíthatnád valami emberi nyelvre mert egy kukkot se értek belőle!
  • Klusi86
    #19638
    Először is az FSX főkönyvtárát kell neki megadni, majd a select livery gombbal tudod neki megtallózni.
  • Robertoo21
    #19637
    leöltöttem ok, elindítottam ok...de nem találja...hova kell raknom, hogy megtalálja a livery manager?
  • polluxware
    #19636
    nemondmááá.. állandóan dripping wet vagy a sok stuccolós ajcsizás miatt, ha valamit bedoból a közösbe "magadból"
  • Klusi86
    #19635
    A PMDG-nek a mappájában van egy Livery Maneger. exe. Elindítod és ott megadod neki azt a ptp-t. Nekem csak rendszergazdaként futtatva sikerült.
  • Robertoo21
    #19634
    és ha letöltöttem azt a szutykot hogyan tudom hozzárendelni? 1 ptp fájl van csak.
  • lizi29
    #19633
    Sziasztok!
    Szeretnék segítséget kérni! FSX telepítés után maga a program szépen működik, kivéve ha repülés közben valamelyik panelt pld..GPS-t szeretném megjeleníteni, az nem látható. Ehez szeretnék okosságot, tanácsot.
    A kép egy samsung Tv-n 1600*1200 felbontásban van és a szim is.
  • Clidey
    #19632
    Ritkán olvasok ilyen kedves megjegyzést munkáimmal kapcsolatban, köszi!
    Nemcsak az OneWorld-öt csináltam meg hanem a többit is, csak keresgélned kéne picit.
    A PMDG "gyári" Malév festése egy szutyok csakúgy mint anno az FS9 verzióé, de mivel nem használom, így én nem is fogok hozzá csinálni rendes Malév livery-t. Majd a McPhat elintézi. Szerintem jó lesz az is nagyon.
  • Clidey
    #19631
    Thx!

  • Clidey
    #19630
    Köszi! :)
    Nagy sajnálatomra azonban ezek a review-k legtöbbször talán csak fikázásnak tűnnek...pedig én csak próbálom objektíven leírni a tapasztalataim, nem úgy mint a nagy portálok szerzői; ott gátlástalanul elhallgatják az adott add-on gyengeségeit, esetleg elintézik egy ejnye-bejnyével és kész. De végülis érthető: hisz belőlük élnek voltaképp ők is... Én viszont nem. :D
  • pvz
    #19629
    Idézet a Népszava Online-tól:

    Tiltakozásul visszahozzák a gépeket Budapestre

    Virtuálisan visszahozzák a Malév korábbi, 22 gépből álló flottáját repülőszimulátor-rajongók vasárnap Írországból, Izraelből és Svédországból. A European Express virtuális légitársaság által meghirdetett online repülés keretében Shannonból, Torp-Sandefjordból, Dublinból és Tel-Avivból repülnek a pilóták Budapestre, amihez a hátteret az International Virtual Airline Organization (IVAO) szerverei adják. A 2004-ben alapított European Express ezzel a közös virtuális repüléssel tiltakozik "a gazdaságpolitika ellen, amely a Malév csődjét okozta, és emiatt magasan képzett szakemberek egzisztenciáját lehetetlenítették el".
  • Hont
    #19628
    Csatlakozok az előttem szólóhoz!
    Nekem is most volt időm elolvasni reggel, de nem bántam meg, hogy nyugodt körülmények között tudtam tanulmányozni! Remélem ahogy időd engedi kapunk még hasonló értékeléseket Tőled!
    Köszi!;)
  • LegendTommy
    #19627
    ezek a review-k nagyon szórakoztatóak:D

    ahogy Hypo is kiemelte: ."ez a FD egy szép nagy adag fos" beszarás:D

  • almostatys
    #19626
    Hát ha neked az a precíz,amit az McPhat csinált a Level-D 767-hez,akkor gratulálok! Nézd csak meg az Austrian,a Lufthansa...stb sötétebb farkú gépeknél,hogy a függőleges vezérsík jobb oldala milyen bénán van megfestve! Egyik oldal világosabb mint a másik! A CS757 és PMDG 747 livery-k szépek,de a Level-D 767-nél elég gyenguszra sikerült mindegyik!
    A Malév OneWorld festést meg le..arom ki csinálta Ifly-hoz,a lényeg,hogy szép lett és gratulálok az illetőnek,aki azt elkövette! :-)
  • ezsolt
    #19625
    Szerintem a 767-es festések gyönyörűek lettek, nekem mind megvan. Nem látom az említett hibát a "farokszárnyon" alias függőleges vezérsík! A SAS festés úgy tökéletes ahogy van, mert amikor annak a gépnek a livery-ét csinálták akkor a valós gépnek a kormányfelületén sem volt festés, később rákerült, ennek megfelelően adtak ki egy javítást hozzá amit vagy felraksz vagy nem! Ennyire figyelnek a részletekre!
    Hogy a OneWorld festést meg ki csinálta iFly-hoz, háááát...
    A McPhat legalább precíz, te meg nem vagy az!
  • [HUN]FaTaL
    #19624
    :(
  • perko
    #19623
    Már a World of AI is aktualizált.

  • Tessitore22
    #19622
    Bocs h már megint bénázok de valami gubanc van. Amikor körbe akarok nézni a virtualcockpit-ba (space+egér) vagy beragad és csak nézgetni tudok v. pedig egyáltalán nem tudok nézegetni valaki tud segíteni köszi.
  • almostatys
    #19621
    Igen,tudom,hogy a Tibor csinálta. A Tibor csinálhatna Ifly-hoz vagy PMDG-hez "normál" Malév liveryt is,mert a OneWorld szép lett! Megköszönném neki! :-)
  • almostatys
    #19620
    Nem vagyok szakma beli,csak utcai nyelven írtam,hogy farokszárny. :-) De ha így jobban tetszik,akkor legyen vezérsík! :-D A lényeg,hogy mindenki tudja miről van szó! :-)
  • Hypo #19619
  • gaspen
    #19618
    Hehe
    :-)
  • Clidey
    #19617
  • gaspen
    #19616
    De legalább nem spóroltak a poligonokkal :-)) Így ránézésre legalább 250.000 körül van, de még a 300k -t is el tudom képzelni.
  • Hont
    #19615
    Te! Azt a Tibor csinálta!;)
  • Hypo #19614
    ja en is voltam orvosin pont ott volt nagyon nagy arc, a szivem megszakadt a videot nezve.......
  • Clidey
    #19613
    Szegény Leposa Attila...most majd vajon mihez fog kezdeni? 40 év tapasztalatát, rutinját dobhatja ki az ablakon (Ő is)... :((((
    Pár éve együtt voltunk orvosin, akkor még Fokkeren kapitánykodott...jól elsztorizgattunk, nagyon jó fej, kár érte (is)... :((((
  • Clidey
    #19612
    "...Remélem nem a OneWorld festést fogják megcsinálni,mert azt az Ifly már megcsinálta. ..."
    Hát ez jó...! :))))


    "...Minden gép farokszárnyának ..."
    Farokszárny azmiaz??
  • almostatys
    #19611
    Remélem szépen megcsinálják majd! :-) Amúgy köszi,hogy kérted tőlük! Remélem nem a OneWorld festést fogják megcsinálni,mert azt az Ifly már megcsinálta. Amúgy az McPhat a Level-D 767 gépekhez nagyon csúnya festéseket csinált.Minden gép farokszárnyának a felső részéről egyik oldalon le van kopva(halványabb) a festék,a SAS gép farokszárnya meg nincs is teljesen befestve.
  • Hypo #19610
    Na kivancsi leszek
  • Hypo #19609
  • ezsolt
    #19608
    Hátha valakit érdekel!
    McPhat studios a HA-LOH festését elkészíti a PMDG737-hez.

    Terrence Klaverweide válasza a kérésemre:

    "You know what? I think we should pay tribute by releasing a Malev livery.."

    Ez 2 hete történt, ha minden igaz már készítik, dátum még nincs a megjelenéshez és azt sem tudni, hogy ingyenes lesz-e vagy belerakják valamelyik fizetős WA csomagba. Ha ez utóbbi történik akkor lehet rá jó sokáig várni mert valami gond van a McPhat és a PMDG között. Már 4 WA csomag készen van, ami 16 festést jelent, de nem tudják valamilyen jogi vita miatt megjelentettni. 3 db ingyenes festést már kiadtak a honlapjukon!
  • Clidey
    #19607
    ...és persze adnak hozzá csilivili manualt melyben részletesen taglalják a különböző műrepülő figurák végrehajtásának mikéntjét. Csak az a baj hogy szart se érsz vele, mert a döntő többségüket képtelenség megrepülni... LOL
    Ez a Szuhoj tényleg egy élvezhetetlen szar, a Pitts nagyságrendekkel jobb-repülhetőbb...
  • Clidey
    #19606
    Neked is #19584 ...
  • Hypo #19605
    MALÉV UCSÓ