33535
  • Newfronter
    #19684
    Nem tudom mennyire szimulátor, de tölthető a Microsoft Flight: Link
  • carlosfly
    #19683
    Csődbe mehet a lengyel légitársaság is...
  • Nyiri
    #19682
    A Malév csődjéről az elmúlt 20 év tehet. Politikai hovatartozástól függetlenül.

    Sajnos nem tartunk ott hogy presztízs kérdést csináljunk a Malév csődjéből :(
  • Hypo #19681
    Elöször is, hol állítottam az ellenkezőjét és, egy tényt állapítottam meg, egy érzést fogalmaztam meg.
    És igen felelősnek tartom az összes politikusunkat, vagy azért mert engedték elfajulni, vagy azért mert nem tettek a végén semmit csak hagyták megdögleni, és azért is mert éveken át a saját embereiket rakták be akik alatt a szar is tönkre megy.

    Ami a Malév gazdaságosságát illeti, érdekes módon az uccsó hat hónapban simán hozott minden számot, as hátrahagyott adósságal volt a baj annak többségét nem ők hagyták ott.

    A végére igaz nem politikai fórum, de akkor szerinted erről nem tehet csak a gazdasági folyamatok a kis halat megszik a nagyok? Kérek majd ebből a szemellenzőből...
  • Hont
    #19680
    A gáz az hogy ez presztizs kérdés és nem azon a pár milliárdon kellene hogy múljon!
    Meg az a 400 léhűtő ott az országházban!
  • majonur
    #19679
    Udv! Jol tudom, hogy holnap indul a Microsoft Flight, ingyenes, letoltheto verzioja?
  • Nyiri
    #19678
    Nézz már körbe Európában. Alig van profitot termelő állami légitársaság. Én is sajnálom a Malévot, sőt! De évente milliárdokat kidobni nem kéne. Közgazdászok szerint, ha egy cég nem képes eltartani magát akkor arra cégre nincs szükség. Ez akármennyire kegyetlen ez így van. Sajnos a Malév nem tudta felvenni a harcot a konkurenciával. :(
  • polluxware
    #19677
    már bocsánat.. sztem senki nem a balos/jobbos vonulaton pörög (már akinek van agya)

    1. többet bukik az ország hosszútávon mintha most a débrécéni stádion beuházást félretolva akár 3db Góbé-t üzembe állítva elkezd valmifélét kavarni

    2. buktuk az engedélyeket.. most már cumi

    "késő bánat kisöreg, nyálazd meg a tök................"



    de egy dolgot tudunk

    hátaizéééé hibája csak! nemamiénk!

    meg szerződést lobogtatunk a kamera előtt ami hóóóttt másra vonatkozik (cég)
    (mellesleg ebből a faszból lehet egy újabb államtitkár)

    turul érvéjz..




  • almostatys
    #19676
    Nekem már megvan a film blurayen,atom gyönyörű a kép és a film is nagyon jó lett! Még az is fel lett véve,mikor a 3-as hajtóműt le kellett állítani repülés közben,mert valami volt az olajnyomással. :-)

    Ha már Swiss,akkor nem tud valaki valami olyan oldalt a flightsim és az avsim oldalakon kívűl,ahonnan ingyen lehet letölteni festéseket a Wilco Airbus-hoz? Főleg Swiss festést keresek az a330 és a340 gépekhez. Tudom,hogy a flightsim.com és az avsim oldalakon van,de mindegyik csúnya! Ja meg Air Berlin is kellene a330-hoz,mert az is hülyén van megcsinálva a flightsim és az avsim oldalakon. Please help me! :-)
  • Hont
    #19675
    Húúúúú de mekkorát!
  • Hypo #19674
    Sajnos vegleg eltunt, mar csak a kepeken filmeken, es a szimulatorunkban el tovabb na meg a szivekben, NAGY SZÉGYEN EZ MINDEN POLITIKUSNAK fuggetlenul bal vagy jobb oldal. Valami oda lett, valami amit nagyon szerettunk, es masok is nagyon szerettek es tudtak hogy MAGYAR, ok nem TURUL, nem arpadsavos DE MAGYAR a MIENK VOLT es eltunt elszallt.....lehet jon majd egy uj ceg lehet valamikor lesz meg magyar legitarsasag de a malev mar sose lesz!!
  • macleody
    #19673
    Én is odaba**nék egyet.
  • polluxware
    #19672
    a vége odaba**
  • polluxware
    #19671

  • Hont
    #19670
    Inkább Nekik fizetek, mint valami kereskedelmi cégnek!
    Szerintem is jó ötlet!
    Én is sok sikert kívánok és várjuk a Webshop megnyitását!
  • Hypo #19669
    LHSIM a jövőben fizetős scenery-ket fog készíteni. Na végre annyi szart adnak pénzért a Tietek ráadásul szép is. Na kiváncsi leszek az első fizetősre. - Tudjátok ha fizet érte az ember jobban fikázz:)) Sok Sikert
    http://www.lhsimulations.hu/?p=606
  • Hypo #19668
    PilotsEYE.tv Flight Briefing - Shanghai
    For the first time, the complete (hand)written documentation is downloadable.

    Flight Brief PDF
  • Robi546
    #19667
    Rendben köszi a választ.
  • Hypo #19666
    FSADDON new stuff
  • Hypo #19665
    2 megoldas letezik, eloszor default flightot kell atallitani, tehat repter lhbp vagy akarmelyik magyar, ido az aktualis elmented mint default flight, igy mindig oda tesz es annak az idejet veszi alapul, de a gond hogy az elmentettel max az idozonat tudjuk elmenteni. beallitasoknal van systemtime es flight time ott beallitas.

    Egyebkent van egy progi FSRealTime az viszont minden gondodat megoldja ..

    De fizetos ugy hogy ha sporolni akarsz akkor le tudod minimalizalni az ido beallitasi mizeriat.
  • carlosfly
    #19664
    Na most mit akarsz? Azt hogy mindig a valós időt mutassa?
  • Robi546
    #19663
    Üdv!

    Van valami olyasmi addon az FSX-re hogyha belépek a játékba akkor ott a Current Time and Season -nál,Free Flightnál amikor lehet választani repülőt,időt,stb... ott automatikusan beállítja az aktuális időt de még én is tudom állítani mivel nincs kedvem mindig állítgatni a valós időre ha úgy akarok repülni. Előre is köszi.
  • buszvezeto1
    #19662
    Nagyon szépen köszönöm!
  • carlosfly
    #19661
  • buszvezeto1
    #19660
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem mégpedig az hogy:
    Hogyan lehet valamiféle hibát beállítani a játékba?? ( Pl.: tűz, futóművek .... )

    Válaszotokat előre is köszi!
  • Clidey
    #19659



    Su-26 FDE teszt. Mindenki levonhatja magának a megfelelő következtetéseket.......
  • carlosfly
    #19658
    Szívesen.
  • Dokitudor
    #19657
    Köszi a válaszokat.
    Az Ati Tray Tools működik és be tudtam állítani a paramétereket. Csak a Catalyst azért hiányzik mert itt tudtam az eyefinity-t beállítani 2 monitort használok. Na mindegy legalább 1-en lehet repülni. Már azt hittem, hogy ezután a családdal kell foglalkozni. Mindenkinek köszönöm.
  • almostatys
    #19656
    Nem tud valaki esetleg magyar nyelvű leírást vagy egy készülő festés bemutatóját(magyarul) a Level-D 767 Paint kit-hez? Angolul találtam,de eleve kicsit bonyolultnak tűnik a dolog és ezért kellene inkább magyarul,hogy tudjam mit is kell csinálni pontosan. Gondoltam megpróbálok festeni egy Malév és egy Austrian gépet. :-)
  • gfarkas
    #19655
    Ha az Ati Tray Tools bejön, akkor a .net-hez ne nyúlj, mert elég bonyi rendszer, a DotNetNew4-el lehet uninstallálni és utánna letölteni és feltelepíteni a 3.5 - vagy 4.0-ig.Ráadásul úgy tudom a Win7 a 3.5-ig gyárilag tartalmazza.
    A Gurunál igen, tulképpen Ati Catalyst az is.(ha jól emlékszem a telepítéskor a piros Ati-s telepítő ment.)
  • carlosfly
    #19654
    Ati Tray Tools
    Mindent be tudsz rajta állítnani.

    Üdv Fly
  • Dokitudor
    #19653
    köszi a gyors választ. A .NET lecserélése azt jelenti hogy teljes uninstal és aztán újra telepítés?
    A másik kérdésem, hogy az attsetup.exe kifejezésre a (Guru3D.com) nem talál mést mint a Catalys 12. -ot erre gondoltál?
  • gfarkas
    #19652
    Szia !

    Én az XP-vel jártam így, lecseréltem a teljes .NET keretrendszert, aztán az eredeti videokártya CD-vel törölve és újratelepítve a driver arra pedig rátettem az " attsetup-[Guru3D.com].exe" -t. Azóta műkszik a dolog, de én is a hajam téptem már. (hogy Win7 alatt műkszik-e a dolog sajnos nem tudom, csak XP-m van).
  • Dokitudor
    #19651
    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy találkozott-e valaki az alábbi problémával? win7/64 és minden program friss. A Catalyst legújabb frissítése után bár fent van a center program de nem tudom elindítani. Természetesen már két hete próbálkozom a teljes uninstallal és a régebbi verzió telepítéssel. Még a regisztrációs kódok törlését is elvégeztem. Megpróbáltam a vga kártya cserét és program frissítéseket, de mind hiába. A gép minden programja tökéletesen működik csak éppen Fsx-ezni nem tudok mert így nem tudom a beállításokat elérni (élsímítás, eyefinity,stb). Fél évet küzdöttem, hogy az Fsx addonjainál ne legyen ütközés, a cfg. beállítása a leg megfelelőbb legyen. Végre csak repülni kellett volna. A rengeteg kiegészítő program miatt nagyon szeretném elkerülni a teljes win újra telepítését. Sajnos korábbi mentés vissza állítása nem lehetséges, mert 5-6 időpontot jelenít meg ami csak percekben tér el egymástól és már a gondot okozott állapot jelenik csak meg. Az xp-nél még hettekkel is vissza lehetett menni. Csak ezért a programért raktam össze gépet, de a család azt mondta, hogy ha elkezdem hetekig újra telepíteni a gépet, akkor jobb ha elköltözök. A jelenség az, hogy hiába kattintok rendszergazdaként az ikonra a homokóra el kezd dolgozni, ami jelzi, hogy a program el akar indulni de aztán leáll és nem történik semmi. Az fsx is elindul de nem élvezhető a kép tiszta szálkás.
    Ha valaki tud segítsen.

  • Robertoo21
    #19650
    megvan akkor a hiba :) köszönöm!
  • macleody
    #19649
    Mármint FSX SP1? Szerintem a PMDG 737-esnek SP2 vagy Acceleration kell.
  • Robertoo21
    #19648
    sziasztok! sp1+pmdg737, felraktam, és kifagy...mi lehet a hiba?
  • almostatys
    #19647

    Egy leszállásom San Juan,Puerto Rico Airporton.20 KB-os méretben,sajnos csak ilyen minőséget sikerült produkálnom.Az eredeti kép sokkal élesebb és szebb!

  • Tessitore22
    #19646
    Bocs h már megint bénázok de valami gubanc van. Amikor körbe akarok nézni a virtualcockpit-ba (space+egér) vagy beragad és ha mozgatom az egeret nézegetek folymatosan v. pedig egyáltalán nem tudok nézegetni, hiába nyomom a space.-t. Valaki tudna segíteni? Köszi.
  • buszvezeto1
    #19645
    Lenne még egy kérdésem.
    Hogy: Honnan lehet letölteni MALÉV festést??
    Illetve hogyan lehet berakni a játékba?

    Előre is köszi!