33535
  • Hypo #19724
    en mar nem nyomom toroltem a p...ba
  • Tompox
    #19723
    Köszönöm. Úgy tudtam megcsináltam, de ezek szerint nem.:))
  • Tompox
    #19722
    Köszönöm.
  • polluxware
    #19721
    nekem sok van.. ,de ha "polluxware."-t látol az már tutkó kezdés

    meg van egy "nefmi"
  • CptSAB
    #19720
    Milyen nick alatt nyomod, ez polluxra is vonatkozik :) ?
  • Tomsa
    #19719
    Tompox, jelentkezz már be a live fiókodba és csináld meg a tutorialt... Meg se próbáltad megcsinálni, pedig 5 perc után már ott vagy a menüben. És mielőtt megkérdezed, majd onnan kell letölteni külön a Hawaii-t.
  • Hont
    #19718
    Annyira gáz, hogy a 10 éves fiam 2 perc után azt mondta, hogy ez vicc kategóriát sem éri el és hogy az FS9 hozzá képest egy NASA tesztprogram!!!!:) Hozzátette, hogy azon se lepődött volna meg ezek után, ha a billentyű kiosztásban egy "RÜKVERC" felirattal tolatni lehetne a levegőbe az Icon-nal! Szerintem is simán bele férne az álltala nyújtott FDE-be.
  • Hypo #19717
    :)))))
  • polluxware
    #19716
    juj.. láttam...

    én kihagyom asszem

  • Hypo #19715
    :)))) world of tanks ba kar hogy nincs budapest map:))) na de majd hatha world of airplanesbe lesz, lassan bete kene jelentkezni:)
  • polluxware
    #19714
    az nem forbidden? mármint ilyesmik környékén egy kék kör szokott lenni a térképen ...
  • polluxware
    #19713
    ha bombázni kell benne a parlamentet.. én azéé játszásdiból felrakom:)
  • Hypo #19712
    Annyira felidegesitett ez a FLIGHT hogy inkabb megyek szombaton repulni egyet....igaz nem lesz holegballon majd max kerulgetem a Szazhalombattai eromuvet:)))
  • Johnyka
    #19711
    Én megcsináltam a hőlégballonost, és a következő küldetést. Utána megjelenek a menüpontok, mint free flight, hangar stb..
  • Tompox
    #19710
    Tőled is megkérdezem, mert eddig nem kaptam válast.
    Azt írod: "Namármost.Flightban is van freeflight"
    Hol van a freeflight? Az, hogy a drágán megvett Hawaíí-t nem találom, az a másik kérdés.
  • Stauff
    #19709
    Gondoltam leírom ide is, mert nem minden usernek egyértelmű a dolog:

    A Microsoft Flight c. játéknak SEMMI köze nincs a korábbi és most már befejezetlen Microsoft Flight Simulator sorozathoz! Egyrészt nem véletlenül kopott le a nevéből a "Simulator" szó, másrészt pedig a Flight Simulator sorozatot fejlesztő csapatot is szélnek eresztette a Microsoft azzal a szándékkal, hogy soha többé nem kíván szimulátort fejleszteni.

    A Microsoft Flight célja nem a repülés szimulálása, hanem ügyességi feladatok végrehajtása repülőgépekkel, nem valós repülési modell alapján. Értsd: érméket gyűjtögetsz, karikákon repülsz át, stb. Maximum a sceneryk lesznek valósak, de azokat is a Microsoft maga fejleszti.

    Más egyéb addon tartalmak nem várhatók, csak a fizetős repülők és festések.

    Aki szimulátorra vágyik az kerülje a játékot, mert ez nem szimulátor és a Microsoft soha nem kommunikált úgy, hogy ez annak készülne. Arcade repkedés az egész.

    (Szerintem ez így értelmetlen, mert ha már arcade akkor legalább legyen izgalmas akció benne (pl: HAWX, Wings of Prey, stb), de a polgári repülés videojáték formájában csak akkor szórakoztat ha legalább próbát tesz arra, hogy szimulátor legyen.)
  • Lacuska77
    #19708
    Szia!
    Nekem ugyan Trackir5 van de hasonlót produkált először. Nálam az volt a megoldás, hogy az EZCA-t újra installáltam! Továbbá 1.17-ig peccseld meg!

    Remélem tudtam segíteni.
  • Tompox
    #19707
    Hát éppen ez az, hogy nem találom ezeket. és nem találom a free flightet sem, meg a megvásárolt sceneryt sem tudom, hogy kell betölteni. Ha valaki tudja segítsen lécci. Állandóan berak a lufik közé, és azt sem tudom, hogy lehet pl. földi indulást választani.
  • Tomsa
    #19706
    Igen, ez szerintem is szemétség, hogy elhúzzák az ember orra előtt a mézesmadzagot az ingyenes szöveggel, aztán kifizeted a gatyádat egy jól megtöltött hangárért meg bejárható világért... Mondjuk ha lesz B737, értelmes küldetésekkel, akkor arra lehet, hogy benevezek :)
  • pvz
    #19705
    Azokkal értek egyet, akik még ellesznek az FS9/FSX -el egy jó darabig. Ez az új "csoda" az én olvasatomba olyan mintha a "gőzmozdonyok" körszakából visszalépnénk hirtelen a társzekerek korszakába. Ráadásul még naponta "vámot" is szedni szeretnének egy-egy újabb szakasz "földes szekérútért". Hogy mondja a "szeretett" napi betevő reklámszövegünk: "....azért nem vagyok" :-)))
  • Tomsa
    #19704
    Azért nem olcsó :S 1600 ms pont csak Hawaii... Tompox! Mennyi mission meg challenge van benne?
  • Hypo #19703
    az a vegleges free ( demo) es vehetsz hozza gepet meg teruletet ennyi
  • blackshark
    #19702
    Üdv!
    Lenne egy nem igazán probléma inkább bosszantó dolog amire nem jöttem rá.
    Nos szinte mindig Virtual Cockpit-ban játszom, és az lenne a probléma, hogy amikor nézelődök nagyon gyakran megakad a freetrack. Mármint nem a freetrackel van a probléma, hiszen folyamatosan megvan a 30fps JPs is szinte mindig 0. De a játékban föleg akkor amikor gyors fejmozgást követ le sokszor meg-megáll. A játék se veszít ilyenkor fps-t. Nem is laggol/szaggat. 30fps korláttal játszom Ultra High + REX Addon-nal. Kívülnézeti módban soha nem csinálja. :S Textura töltés se lehet, hiszen azt lehetne látni meg mondom nem esik az fps semennyit se. Nem értem.
    Ezen kívül kipróbáltam az EZCA addont is, azzal az volt a bajom és még mindig, hogy folyamatosan visszaugrál egy nézőpontra és szinte epilepsziát lehet kapni... Engedélyeztem benne a TrackIr opciót, úgyse javult. Emellett egyszercsak azt vettem észre, hogy végtelenített ablakban folyamatosan jelent meg a hibaüzenet, majd exe erroral meghalt az EZCA. Valami ötlet?
  • Tompox
    #19701
    2002 óta flightsimezek, de ezt most tényleg nem értem.
  • Tompox
    #19700
    Ezt sem igazán értem. Amit mától lehetett letölteni az a végleges, vagy a béta?
  • Hypo #19699
    :)) egyetértünk én mondjuk nem abetat hanem a veglegest probaltam és elsore sima beallitassal nekem futott szepen, persze igaz autogen egy fos es joval kevesebb dologgal kell megbirkoznia de legalabb nem szaggat:))))

    a tobbi meg egy repulo tegla
  • Tompox
    #19698
    Bocs, biztos láma vagyok, de hol van a freeflight a Flight-ban? És megvettem jó pénzért a Hawaii-t és azt sem tudom, hol van. Kérlek segítsetek.
  • gaspen
    #19697
    Meg én is,hogy hogyan kell videót linkelni :D
  • gaspen
    #19696
    Tibi bácsi megmutatja :)

    http://www.youtube.com/watch?v=4BJGgAnKx_I&feature=youtu.be
  • Hont
    #19695
    Nagyon egy húron pendülünk!
  • [HUN]FaTaL
    #19694
    Én le sem töltöm, nincs kedvem hőlégballonokat kerülgetni meg érméket gyűjteni. :D
  • L Viper #19693
    Hát eddig nem tűnik túl biztatónak. Igazság szerint az előzetes kiszivárgott infókból is kb ez jött le.
    Na a lényeg: nem fogom miatta megint elkezdeni a kiegek beszerzését. Szerintem én még évekig elleszek az FS9/FSX -el.
  • abassc
    #19692
    Sziasztok!
    Bár nem sok időm van már játszani rep.szimmel,de az fs2004-et nagyon szerettem.Repkedni csak ugy szabadon.....
    Namármost.Flightban is van freeflight,de nem tudok kifutót választani.Egyből vizre tesz.Túl könnyű irányítani.FS-ben azt szerettem hogy nehéz volt.
    Alig van valami beállítási lehetőség.
    Optimalizálva jobb lett mint az FSX.De ez édeskevés.
    Nekem elsőre nem tetszik.
  • Papirzacsi
    #19691
    Mostmár én is leírhatom a tapasztalataimat, mert nem köt semmiféle "szerződés", de egyszerűen nem tudom megfogalmazni és azt se tudom, hogy hol kéne kezdeni. Mindenki próbálja ki, és vonja le a saját következtetéseit.
    Na azért párat mégis megosztok úgy, hogy én eddig csak a béta verziót próbáltam:
    - ez volt életem első hivatalos béta tesztelése, így nem tudom máshol más programokkal ez hogy megy, de szerintem itt botrányosan szar. Nem tűnt úgy, hogy bárki is foglalkozna a teszterek észrevételeivel.
    - roppant trágya megoldásnak tartottam, hogy nem lehetett sehol sem kalibrálni a joystickot.
    - Bár Hypo azt írta, hogy jó az optimalizálás, de sztem pont hogy nem. Látszólag futtott úgy, vagy talán picit jobban is, mint az FSX, de! De ebben nincs AI, nincs olyan repmodel, mint az FSX-ben, és még csomó más sincs, ami a régebbiekben volt és fogyasztották az erőforrásokat. Szóval ha az az optimalizálás, hogy kikapcsolnak funkciókat és ettől fut jobban, akkor kösz, de nem kell.
    - Roppant trágya megoldásnak tartom az online bejelentkezés dolot. Legalábbis a Bétánál be kellett. Ha lassú volt a netem, vagy ilyenek (mert mondjuk töltöttem vmit), akkor gyakran csak 5-6 próbálkozásra sikerült csak bejelentkezni. Nem túl szerencsés dolog. Azért ülök a gép elé, hogy játszam, nem azért, hogy a "homokórát" bámuljam,.
    - Kb. semmi beállítási lehetőség nincs a játékban.
    - Az elérhető festések megszerzett pontokhoz, küldetésekhez, stb.-hez vannak kötve. Nem repkedhetsz már az elején csak úgy szabadon azzal a festéssel amit akarsz.
    - Az egészre 3 perc alatt rá lehet unni.
    És még folytathatnám, de éhes vagyok inkább ebédelni megyek. :)
  • Hypo #19690
    Élet az irányító toronyban
  • Hypo #19689
    Na akkor mar vannak tapasztalatok, itt az en listám

    * Jó optimalizalas, eleg szepen fut gyengebb hardwaren is

    * Track IR -el nem muxik

    * FDE egy kalap fos

    * Ket "seta" repules utan fejeltos
  • Hont
    #19688
    Én is túl vagyok rajt! köszönöm szépen Bill!:) Tanulságos történet!
    Gyorsan repülök egyet FS9-l...!:D
  • Tompox
    #19687
    Letöltöttem, megvettem a Hawaii-t is, (amit egyelőre nem találok). Nem tudom hol a free flight. Van-e egyáltalán? Hogy mi köze a flightsimulatorhoz, az egyelőre nem világos. Mindenesetre nem kívánok folyton léggömbök között repdesni. Egyelőre nem értem a koncepciót.
  • Hypo #19686
    Hát igen megértük ezt is megjelent, szerintem mindenki töltse le probalja ki aztan utana átbeszélhetjük, én megtettem szóval észrevételek majd ha már a többiek is megtették.
  • Hypo #19685
    akkor most pont azt mondtad amit én :))))) én se a fieszt tettem csak felelosse az osszes politikust tok mindegy jobbos balos egy kuyta mind