33535
  • gabesz2222
    #19764
    a 32 bites win7 max 3 giga ramot kezel
  • djfules
    #19763
    Hát az nem túl nagy da 20-25 fps megvan kis gépeknél, cessna stb
    Win7 32 bit
    amd athlon 64
    4 giga ram
    GeForce 7600GS
  • carlosfly
    #19762
    Géped mekkora? Ram proci stb..
  • djfules
    #19761
    Sziasztok! nem rég áltam át FSX-re és meglepödve tapasztalom a problémát,hogy lassan vagy eggyáltalán nem tölti be a Földi texturákat tud valaki megoldást rá? elindolok egy reptérről és 5-10 nm után tök homály az egész.... utána olvasgattam egy kicsit de nem sokat javúlt a probléma, mert nem tudom mi okozza és már egy csomó mindent kipróbáltam az fsx.cfg szerkezgetésével. Hátha van nálam okosabb ember...
  • Hypo #19760
    Szóbeli PPL vizsga érdekes:)


  • Hont
    #19759
    FSGlobal 2008, REX 512 felhők,
    Ami a röhej, hogy FPS az 25 fölött van mindíg. 30nál limit.
    De azt is megfigyeltem, hogy ha mondjuk nem LHBP vagyok, hanem egy default reptéren és a limitet mondjuk 50 re állítom, akkor az FPS beáll 49-50 közé, de az akadás ott is megmarad.( az első szélvédőn nem látszik annyira, de az oldalsó, az rendesen darabos! Sőt! Logitech Ex Pro joy tetején van a 3Dnézetváltásra a kis joy, ha azt fordítom, az is 2-3 akad, mire 90' fordul a nézet!
    Gondoltam a VGA BUS sáv szél kicsi (128) de ennél a 256 nál is több kellene?
  • Hypo #19758
    persze igaz amit irt de akkor is jobban fut mint fsx es az emebrek ezt nezik elsonek nem azt hogy fele annyi cucc sincs benne:)))

    trabant is megy 180 al lejton
  • Clidey
    #19757

    Hogy miért fut az MF simábban, arra ajánlom figyelmedbe Zacsi #19691 hozzászólását, különösen az alábbi megjegyzését:
    "...- Bár Hypo azt írta, hogy jó az optimalizálás, de sztem pont hogy nem. Látszólag futtott úgy, vagy talán picit jobban is, mint az FSX, de! De ebben nincs AI, nincs olyan repmodel, mint az FSX-ben, és még csomó más sincs, ami a régebbiekben volt és fogyasztották az erőforrásokat. Szóval ha az az optimalizálás, hogy kikapcsolnak funkciókat és ettől fut jobban, akkor kösz, de nem kell..."


    Magyarán azt hogy az MF simán fut, ne vedd etalonnak...


    Amúgy milyen felhőket használsz milyen beállítások mellett? Mert én is repülöm az iFly-t de sosem volt ilyen gondom, pedig nálam is minden űbermaxon van FS9-ben.
  • Hont
    #19756
    ssd -n van. A CPU 3.3/3.7 ről van 3.7/4.2 re húzva! Már jobban nem nagyon akarom kínozni. Így még 60c' alatt megy.
    Lehet hogy egy NVidia-t kellene megpróbálnom...:S
  • Ombika
    #19755
    Talan probald meg 5 Ghz-re felhuzni, es hasznalj nvidiat, bar vga sokat nem lendit rajta... Jah es SSD!!
  • Hont
    #19754
    Bár az FS9 kellene írnom, de érdekesség kép mivel a MF itt kezdtük el kitárgyalni ezért ide vésem!
    Örökös problémám a 3D iFLY oldal ablakán szakadozottan futó felület.
    Kínomba beraktam egy HD6850 2Gb VGA.t Mondanom se kell, az akadozás nem szűnt meg, talán a felhők közötti bujkálásnál van némileg több FPS-m!
    Ellenben ez a szemét MF full-full grafikán Full HD simán akadás mentessen megy!
    Erre varjatok gombot!
    Bár tudom hogy a win élmény index nem jelent semmit, de ezzel a VGA-val 7.7 ig ment fel mind a két VGA tulajdonság!
    Kérdés! Hol a hiba az FS9 és az FSX ben nálam???? :(
  • Hypo #19753
    Pollux nem ezt mondta.
  • Stauff
    #19752
    Nincs igaza? A Flight Simulator sorozat legvonzóbb része pont az, hogy tonnaszám gyártják hozzá az addonokat. Gondolj bele mi lenne a FS szériával ezek nélkül...
  • Clidey
    #19751
    ...és tegyük hozzá igaza van! De mégsem rá nézve ciki sokkal inkább az MS-re...
  • Hypo #19750
  • polluxware
    #19749
    azért ne legyünk naííívák..

    ez a mathis koksis gyerek azért nem foglalkozik vele, mert nem tud belőle hasznot húzni...

    ahogy kóószaszem mondaná: szimpliszity
  • crodgok3
    #19748
    Nállam ez a probléma akkor lépet fel, ha az FS Commander-t is használtam. Ott az volt a megoldás, hogy a "hotkey"-nél a space elől kikellett venni a pipát.
  • Hont
    #19747
    Ezt valaki tesztelte már? (közülünk)
  • L Viper #19746
    Akkor már inkább az Aerofly FS...
  • Stauff
    #19745
    Tényleg gáz.

    1.3 GB az egész. Csak Hawaii van benne pár kicsi szigettel. A legkevésbé sem szimulátor. A levegőben villogó karikákon kell átrepülni pontokat gyűjtögetve, illetve vannak aranytallérok is vagy mi a francok azok amik el vannak dugva hidak alatt, völgyekben meg hasonló helyeken és össze kell őket gyűjteni.

    6 éves gyerekeknek való. Sajnos a címe sokakat megtéveszt és azt hiszik, hogy szimulátor. De nagyon nem!
  • almostatys
    #19744
    Úgy látszik,hogy az Aerosoftnak sem tetszik a Microsoft Flight,ugyanis ilyen főcímmel harangozta be a weboldalán a megjelenését,idézem: "So Microsoft FLIGHT! is released, but do we care?" :-)))

    Tényleg ennyire gáz?
  • Stauff
    #19743
    Jepp. Akartam még folytatni a gondolatot, de igazság szerint az eredeti felvetés szempontjából lényegtelen.

    Amúgy néztem, hogy durva licenc díjai vannak a Prepar3D-nek... kapásból 500 dolcsi ha otthonra meg akarod venni ha jól láttam.
  • 59th Ducky
    #19742
    "...A Flight Simulator sorozatot fejlesztő csapatot is szélnek eresztette a Microsoft azzal a szándékkal, hogy soha többé nem kíván szimulátort fejleszteni."

    És a mese avval folytatódik, hogy a Lockheed Martin cég néhány ex-Aces Studios srácot maguk mellé csábított, megvették a Microsoft ESP licenseket és elkészítették a Prepar3D-t :)
    FSX után ez a következő lépcsőfok nem ez a gyerekeknek kitalált gamepados marhaság :)
  • CptSAB
    #19741
    volt egy IS-7, a 100-as kaliberhosszúságú 75mm-es ágyúval 22x eresztettem bele az oldalába, 3x lőttem le a lánctalpat Párduccal. Ő kilőtt 2 Tigris II-őt, egy IS-3-at, beleeresztett a csapat legalább 50-et. És a végén megkapta az acélfalat, mert szétlőtte az egész bandát. Egyedül a tüzérek tudtál sebezni. Kitörölhettem a Kiváló lövész titulust, de azért a mellette támadó Porsche Tigrist hazavágtam.. jaj ez az off..
  • polluxware
    #19740
    ja.. úgy lehet
  • Hypo #19739
    :))) én t50-2 vel az agyukra megyek a tdknek meg heavyknek:)))))
  • Tessitore22
    #19738
    Egy problémábam kérném a segítségetek.PMDG 737 ngx szinte minden repülés alkalmával ha "nézegetni akarok v. nem tudok és hiába nyomom a space-t nem mozdul v. pedig beragad és csak "nézegetni tudok. Létszi segítsetek. köszi
  • CptSAB
    #19737
    huszárosan..
  • polluxware
    #19736
    azér elnézném hogy azokkal a magyar papír vasakkal hogyan vitézkednél t-34-85 ellen....
  • CptSAB
    #19735
    picit off így sorry, de a játéksorsolás tényleg katasztrófa, prémium tankok végigmennek mindenen, amikor a Tigrisem ott van a sor legvégén és noobozik a sok idióta, akkor szoktam nekik böfögni magyarul oda.. poén volt, egyszer valamelyik úgy fest ismerhette valamelyik szót, mert miután kiugatta magát, oda pirítottam magyarul, utána jött az omg. madjar... :D:D:D
    Ahogy írtam, a terep kialakítása tetszik. Nagyon gép, erőforrás barát. Csak amíg FS-ben törlök egy textúrát és a helyén ott a poligon, itt eddig úgy vettem észre, simán kilép, ha valamelyik fájl nem jó. :(

    A röppentyűs promo videóit láttam. Érdekes.. de úgy vagyok vele, nagyon időt rablók ezek a gammák. Ha most magamat veszem, tele minden napom stresszel, feszültséggel, persze sikerre éhes vagyok, de cserébe csak odaláncol, amíg asszonykám haza nem ér, és be nem fejezi a barátok közt és egyébb megnézését :D:D:D:D:D Imádom ezeket a páncélos szörnyetegeket. Szívesen pattannék egy Toldi, vagy Turán nyergébe vagy Zrínyivel elbújni a bokorba, fenékbe billenteni egy T-34-85-öt a Dunántúlon.. off vége
  • koreny20
    #19734
    Aerofly fs-t sikerült már vkinek tesztelnie?
  • Hypo #19733
    igen nekem is ez a legnagyobb baj vele, a tigrist nem tigris ellen csinaltak...stb

    illetve szar matchmaker, uber premium tanks type 59 bar most megszunt, francia tankok is erdekes de ugy alapjaban veve jo kis idotoltes ezert varom a repcsiset bar felek majd egy bf109 spit kevert csapatbol mi sul ki
  • polluxware
    #19732
    visszatérve.. wot-nak az a baja hogy nincs benne szeparált felek közötti (nemzetek) opció..

    sztem
  • polluxware
    #19731
    azért ez így nem szép... remélem te is érzékeled
  • Hypo #19730
    azt már rég:) most a 30+ feleségemet használom:))))
  • polluxware
    #19729
    érdekes összehasonlítás..

    unod a 17éves barátnődet?
  • Hypo #19728
    ohh ne mar csak a penzre gyurok mert mar a legtobb ami erdekel ki van fejlesztve csak meg kene venni:)))

    IS3 al azert szep koroket megyek:)))

    Pollux- nem meguntam ez nem nekem keszult ennyi, kb mint szexelni egy 17 evessel ok friss es szuk de azert egy 28 as dogos jobb aki mar latott is faxt:)))) ( hu remelem asszony nem olvassa)
  • CptSAB
    #19727
    :D Egyszer nálam is eljut oda, de a KingTigerre még hajtok.. viszont grafikailag sok hasznos megoldás van benne. Csak ne pukkana meg minden alkalommal, ha csak egy fájlja is zavart kelt.. Leginkább a növényzetet szoktam mustrálni. Nagyon tetszik, ahogy a fák, bozótok ki vannak alakítva Hülyén néz ki, amikor a Tigrincsel forgolódok egy fa körül. Mert éppen próbálom a poligonokat számolni. Hijába Bendegúz vérei is minden fűnél, fánál térdre borultak.. én max. kigyulladok, ha ippen kilőnek.
  • polluxware
    #19726
    kéééééééne már repülni egy budipest shánnon utat valmikor............
  • polluxware
    #19725
    méguntad;)