33535
  • polluxware
    #19804
    fúú nehogy meglássák..

    még le audigy ZSnek érte


    ja de várjááá.. most akkor
  • Blackdog
    #19803
    De, be van. DX9 alatt nincs ez a jelenség, most néztem meg. Esetleg DX10 alá nincs megoldási ötleted? Jelenleg DX10-be LHBP-n 23-25 fps, DX9-ben 19-21 fps van, így maradnék a 10-nél, ha lehet.
  • Nesu
    #19802
    igen ,de nem tudom mit kell eszre venni
  • Hypo #19801
    hungary landmarksot probalta már valaki? jó lett biztos de még nem volt ídőm kipróbálni
  • Lacuska77
    #19800
    Szia!

    Ugye a DX10 nincsen bekapcsolva!?
  • Blackdog
    #19799
    Miért van minden default reptér gurulóútjain az alábbi jelenség? Nem rendesen jelennek meg a aszfalt festések, ha mozog a kamera, villognak. Esetleg ötlet, hogy mivel javítható? REX fent van, ha számítana esetleg.
  • Blackdog
    #19798
    Útban LOAN felé, nem sokkal a Fertő-tó előtt. 60-70 fps, REX, GEX, UTX, FSGlobal 2010, default Cessna.
    Cockpit
    Out
  • Solt
    #19797
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    i7k + H80
    16GB DDR3 memória
    HD6990
    120GB SSD
    Dell U2311H
    TrackIr 4
    Logitech G940
  • Nesu
    #19796
    Tudom egész pontosan 1350 €
    de ki tudja ,hogy akarsz e egy 800 -900 € -os procit

    Mi az a jobb gép ? kíváncsi vagyok
  • carlosfly
    #19795
    2000 bol lazan megvan...
  • Solt
    #19794
    Ne túlozzunk! :) Annál kicsit komolyabb gépem van, mint amit leírtál, és az volt kb 2000 ajró... :)
  • Clidey
    #19793
    Ne lovagolj már szavakon, (remélem) tudod te is hozzászólásomban hol volt a hangsúly...
  • Nesu
    #19792
    Inkább 4000 €
  • carlosfly
    #19791
    ilyen ez a popszakma...
  • Nesu
    #19790
    Minimum gépigény :

    core i7 2600k 5,2GHz ,
    nVidia GTX 560 inkább 570
    DDR3 8 Gb inkább 16 Gb
    22" Full HD monitor inkább 3x ue.
    Saitek mega control set

    kb 2000 €



  • Hypo #19789
    senki nem vitatkozott ezzel:)
  • fs9pilot
    #19788
    Nem hinném hogy az egekig emeltem volna ezzel az 1 hozzászólással ezt a programot. =) Lényegtelen. Nem áradoztam, csak vélemény mondtam. Már meg is volt az uninstall szóval lesz*rom. :) Tudom hogy nincs benne szinte semmi, de azt is be lehetne ismerni hogy az FSX optimalizáció terén egy rakás sz*r, hiába van benne olyan sok minden. =)) Akármit csinálsz neki a büdös életben nem fog szépen menni, max. ha lesz Free FSX Weekend a Nasa -nál.


    ..... De inkább hagyjuk, lerágott csont már ez az optimalizációs téma.
  • Hypo #19787
    de alenyeg hogy hasit igaz negyede sincs benne de hasit:))))))))
  • Clidey
    #19786
    Igen...ha más nem is, ez a dolog tuti bejött az MS-nek...mindenki áradozik a fantasztikus fps-ről az FSX-hez képest, csak épp azt felejtik el hogy fele annyi dolog nincs benne ami enné az fps-t. Így könnyű jobb fps-t produkálni... És utalnék újfent Zacsi ide vonatkozó hozzászólására... ;-)
  • fs9pilot
    #19785
    Érdekes cucc ez a Flight. - Viszont picit röhejes hogy az átmeneti integrált HD3000-es (nem Intel HD) vga -val, szinte maxon megy akadás nélkül 25-30FPS -el. Az FSX meg akad mint a disznó, ráadásul úgy hogy 1db addont sem rakok fel hozzá. :)
  • bondi
    #19784
    És egy nagyon betyár tutorial hozzá, EHAM-LOWI!
  • zstomi
    #19783
    PMDG 737NGX SP1c!

    http://forum.avsim.net/topic/364643-04mar12-sp1c-released-for-full-ngx-product-range/#
  • macleody
    #19782
    Mázlista :)
  • napstR
    #19781
    volt valaki tegnap a repülőbálon? akinél a kék38-as tombola volt, köszi, hogy nem vette át :D így kihúzták az enyémet és mehetek a cirrussal hollandiába jobb1-ben :))
  • macleody
    #19780
    Nincs kedvem :)
  • Papirzacsi
    #19779
    Olvasd el még egyszer belevau helyett. Aztán menj és próbáld ki az Fs-ben, hogy leáll e a gázturbina vagy nem. Aztán lehet fejtegetni, hogy az FSX ismeri e az oxigén és a légkör fogalmát vagy sem. Majd opcionálisan zuhanás közben lehet figyelni a magasságmérőt. Meglepő lesz, de zuhanás közben mikor már pörög a gép érdekes módon néha még emelkedik is... Végül újra le lehet vonni a következtetést, hogy "még ezt is tudja, vagy inkább ezt sem.
  • macleody
    #19778
    Nem hinném hogy oxigén nélkül is működik a gázturbina. Egyébként nem turbinás géppel repült ha jól olvastam, max turboproppal :)
  • Papirzacsi
    #19777
    Emlékeim szerint a gázturbinák nem állnak le... ennyit a "még ezt is tudja"-ról.
  • Blackdog
    #19776
    Kompromisszumos megoldás: egyik billentyűre beállítottam a "global enable/disable" funkciót. Repülés elején, amíg beállítom az ülést kikapcsolom, utána visszakapcsolom.
  • blackshark
    #19775
    Woow miljy meglepö tapasztalattal bővültem.
    Szórakoztam a Map opcióval, folyamatosan növeltem a magasságot. 5-10-20ezer m stbstb... Míg egyszer klíváncsiságból beállítottam egy 999999 jó nagy számot. Mi lett? Ki rakott az űrbe... xDDD Nagyon nagy volt. Egyszerüen elképedtem, hogy még ezt is tudja a játék. A Föld-et teljesen láttam. A hold ott volt mellette bár sztem az csak egy textura. Megállt a propeller, mert az ürben vákum van. Nem terjedt a hang. Stb. Egyszerűen pozitív visszajelzés volt számomra. Felvettem a szimulálást 64x-esre és figyeltem, hogy mikor esek vissza az atmoszférába, mert ugye még benne voltam a Föld gravitációs mezejében. Szépen egyre gyorsabb lettem még végül elértem. Sebességem kiakadt majd pár pillanat múlva Crash. Szóval élveztem. :D
    Annyi, hogy a légkörben nem fogsz elégni, de az mellékes. Normális ember nem számít ilyesmire egy repülős szimulátortól, hogy kimehetsz az ürbe... Próbáljátok ki! :D

    @Blackdog
    Nekem se működik rendesen az EZDOK és teljesen ugyanaz a problémám mint neked. :S
  • Blackdog
    #19774
    Esetleg valaki nem tudna segíteni EZDOK addonnal kapcsolatban?
    FS9 alatt "F1 view"-ot és "Active Camera 2004"-et használtam. "F1 view" rájöttem nem annyira fontos, ugyanazt (kamera helyének finomhangolása) el lehet érni a CTRL-SHIFT-ENTER-BACKSPACE kombinációkkal. "Active Camera 2004"-et használtam a gépben való mászkálásra és a valóságos remegés-fejmozgás kameraeffektus előállítására.
    FSX alatt egyik sem működik a két program közül, így újat kellett keresnem; sok helyen olvastam, hogy az EZDOK a legjobb ebben.
    A problémáim a következőek;
    1. Ha van be van kapcsolva az EZDOK, nem működik a kameranézet finomhangolása a CTRL-SHIFT-ENTER-BACKSPACE kombinációkkal. Az EZDOK-os mozgatás meg nagyon durva, finomabb pozicionálást lehetetlen megoldani vele.
    2. Szintén bekapcsolt EZDOK mellett, a joystick pov kapcsolója működik ugyan, de a kameramozgatás elején végén vissza-vissza ugrik a kamera nézőpontja.
    Szerintetek létezik EZDOK-on kívül más program, ami megfelelne az igényeimnek :D (járkálás a repülőn, remegés-fejmozgás kameraeffektus)? Esetleg EZDOK ezen hibái megszűntethetőek?
  • Clidey
    #19773
    Napja? Talán inkább hónapja...
  • Leo747
    #19772
    Sziasztok!
    Nem tudjátok mi történt a "www.projectopensky.com" oldallal? Néhány napja már nem elérhető.
  • koreny20
    #19771
    Én már feladtam az fs-eket is...inkább motorozom, az nem szaggat...max ha egy kamionnal ütközöm...
  • polluxware
    #19770
    hagyjad.. ez már bonyolult mondatnak számít
  • Hont
    #19769
    Nem túl nagy?
    Akkor kár is vele kínlódni, sajnos ez még nem a Mi "játékunk"!
    4.6-5Ghz alatt kár kínlódni, hacsak nem vagy informatikius, vagy hardver guru!!
    Én örülnék, ha az FS9 elmenne döcögés nélkül...
  • Hont
    #19768
    Szia! Itt az oldalon ilyet nyilvánosan ne kérj senkitől, mert nem fognak rá reagálni!
    Mint itt az ablakban is látod nem lehet Warezről írni...!
  • kunderg
    #19767
    i5 2.80 ghz
    8 gb corsair dominator
    ati radeon 6950

    vin 7 64 bit-en

    és szaggat........
  • kunderg
    #19766
    sziasztok! egy kis segítséget kérnék!!az fs passangert feltettem, meg is crackeltem, de mégis DEMo-nak jelzi a programot és kér miután beállítottam mindent hogy xy euro-ért vegyem meg....ncore-ról szedtem le..valaki tud segíteni mit hibázhattam...
  • djfules
    #19765
    ja ezzel tisztában vagyok de én már nem rakom újra az egészet....