33535
  • eyecandy
    #19884
    Bocsánat a "target frame rate" az fs beállítáában
  • Nyiri
    #19883
    FPS unlimited? Az az FPS limiter? Mert ha igen akkor meg. az alábbi oldal is megvolt.
  • eyecandy
    #19882
    Fps unlimited? Jesus megvolt?
  • eyecandy
    #19881
    Debrecen
  • Nyiri
    #19880
    Hali!

    A gép az alábbi:


    aMúgy végigcsináltam ezt : http://janvaane.org/virtualfsx/?page_id=287 és használok FPS limitert is.
  • eyecandy
    #19879
    Azt akarom megoldani, hogy ne a havas textúrákat töltse be az fs egy márciusi repülésnél, hanem a tavasziakat, ne kelljen dátumot állítani hozzá. Nála március 20-ig tart tél, ezt szeretném én elrövidíteni, február 20-ra pl.
  • Hypo #19878
    Mi a default flightod helye?

    az ido beallitasnal az nagyon fontos, tehat ha mondjuk lhbp rol repulgetsz erdemes beallitani defaultnak es akkor bepipalni asystem timeot a settingsbe.

    www.flightsim.com/vbfs/showthread.php?223346-Date-Season-settings
  • Hypo #19877
    :)) kicsit irhatnal bovebben a beallitasaidrol mert igy max tenyt tudunk megallapitani de segiteni eleg nehez.

    mondjuk AMD es ATI parosban nincsenek tapasztalataim sose volt, de azt tudom ati kartyaval nem egy leanyalom az fsx vilag.

    esetleg fsx.cfg-t is csatolhatod es akkor esetleg okosabbak leszunk
  • Nyiri
    #19876
    Boldog vagyok. Köszi
  • eyecandy
    #19875
    Be tudom e állítani valahol, hogy a márciust már "spring" ként kezelje az fsx?
  • Hypo #19874
    simán
  • Nyiri
    #19873
    Az normális hogy Athlon X435 2.9GHz proci 6 Giga ram és Radeon HD4800 on Budapest scennery úgy hogy állok egy kapunál 3-4 FPS van? Végigcsináltam az optimalizálásos dolgot és szart se ért nálam :(
  • StRobi78
    #19872
    Sziasztok!
    Hogyan tudom az FSX összes beállítását kiimportálni ahhoz, hogy újratelepítés után ne kelljen vele szöszmögni. Leginkább a joy és a billentyű beállítások érdekelnének.
  • Blackdog
    #19871
    PMDG 737-900NGX gépnek mekkora a max. hatótáva, 100% üzemanyaggal és teljes terheléssel? (A részleteknél 3060 nm körüli érték van írva, de kétlem a valóságtartalmát. Ugyanis az utasok számára is 189 van írva, hasonlóan a 737-800NGX géphez)
  • Hont
    #19870
    Szerintem is...!
    Gépcsere után nekem is simán elindult. (pedig azt hittem még a winfos se fog menni)
    Csak ép ugyan olyan fos volt mint előtte.
  • Blackdog
    #19869
    Mindenképpen tedd újra!
  • StRobi78
    #19868
    Sziasztok!
    Szerintetek létezik az, hogy egy gépcsere után újra kellene telepíteni az egész rendszert ahhoz, hogy előjöjjön az új vas ereje. Ugyanis lecseréltem a gépet (régi: Q9400, 8Gb RAM, GTX260, SSD, Raptor; új: i7-2600K, 16Gb RAM, 560GTX 2Gb RAM, SSD-n maradt a win, a Raptoron pedig az FSX), ÉS pontosan ugyanúgy viselkedik, nincs fps emelkedés, 737NGX, LHBP 12fps. Szóval semmi különbséget nem látok, illetve annyit, hogy LHBP megközelítésekor nem szaggat, de az fps ugyanúgy 12. Van valami ötletetek?
  • pvz
    #19867
    FSX-PMDG-40/100fps ; gép-tapasztalat-türelem :)-!!! Megy ez ha van rá pénz és idő! Nem adja meg magát ingyen !!! Ez pontosan olyan mint a valós repülésben az első "ÖNÁLLÓ" leszállás, nem magától jön. Tudás és a repülés tisztelete van mögötte. Nem biztos, (de lehet:), hogy a szoftver készítők a hunyók. Ez már ezen a fórumon, sokak írásából kiderült. Nem én vagyok a megmondó, csak összefoglalom "AZ" tapasztalatokat.
    FS9/FSX nem azonos kategória.
  • almostatys
    #19866
    Eddig nem csinálta ezt az akadozást,most kezdte el pár napja és csak a Zürich airporton,scenery nélkül is. Pár napja minden rendben volt,de most állandóan megakad a kép 7 sec-ra 3 sec-onként. Nem hinném,hogy a beállításokkal van a gond. 6 magos procinak és egy Nvidia GTS 450 1GB VGA-nak és 8GB ramnak simán el kellene vinnie és eddig el is vitte,de most sz.rakodik. Lehúztam minden csúszkát minimumra és úgy is csinálja a hülyeségét! Szóval itt nem a beállításokkal van a baj,hanem valami más probléma van,csak tudnám mi!?
  • znady
    #19865
    Na próbaképpen megnéztem azzokkal a beállításokkal miket a lennt említett videóban javallottak,hozzáteszem az én konfigommal,magasabbra húzhatom a csúszkákat.!sokkal lag osabb volt minden és borzaszóan nézet ki az egész...
    úgyhogy megint az igazolodik vissza hogy ahány gép,annyi eredmény.
  • Blackdog
    #19864
    FSX alá milyen 737NG, illetve 767 addont ajánlotok?
    737-esek terén tudomásom szerint a választék: PMDG NGX, Ariane, iFly
    míg a 767-es választék: Level-D, CaptainSim
    Melyiknek milyen előnye és hátránya van?
  • wollnerd #19863
    Próbálj meg ezt: (Persze ha jó gamer géped van)

    Nekem nagyon bejött! Megszűnt az állandó 10-17 fps! Nagy reptérnél is akár 35-40 fps!!!
  • fs9pilot
    #19862
    1. Megőrjít ez az FSX - Válasz: Kit nem? :)))
    2. Valakinek valami ötlete esetleg: Ha nem akarsz naponta CFG -t állítani, használj FS9-et.
    3. Esetleg vga driver update, cfg tweaker, esetleg az FPS limittel játszadozhatsz.
    4. Beállításokkal szórakozz kicsit, AI traffic kikapcs, stb.

    Sok sikert! :)
  • almostatys
    #19861
    Sziasztok!

    Már megőrjít ez az FSX!!!!!!!!! Most a legújabb hülyesége az,hogy a Zürich airporton 3 sec-onként megáll a kép 7 sec-ig,utána megint megy 3 sec-ig és megint megakad 7 sec-ig és így tovább. Most ez mi a sz.r!!!???
    Ja és scenery nélkül is ezt csinálja és csak a Zürich airporton! Valakinek valami ötlete esetleg?
  • Hypo #19860
    Hosszu tavon fs9 is bejott mennyi eve hatjuk es meg mindig van uj. Xplane - el az a gond hogy fs utan nehez megszokni. En repulgetek meg par evet fs9 fsx komboval. Repulgetni jobb mint addinokat gyujtogetni.
  • cifcuk
    #19859
    prohardver.hu megfelelő fórumában pl
  • djfules
    #19858
    Felraktam az FS9-et 6 FPS!!!!!!!!!! Hogylehet ez áááááááá Duál core és mindössze 6 fps?
    Ki tudná erre a választ holkérdezősködjek?
  • bondi
    #19857
    Felul a limkek kozott optimalizalas, ott pedig kulonos figyelmet az fps limiternek!!!
  • cifcuk
    #19856
    Gondolkozik itt valaki azon, hogy átáll X-Plane-re? Hosszútávon talán érdemesebb ahhoz kiegészítőket venni. Mit szóltok ehhez?
  • Büdös Bohóc
    #19855
    x4 procit is lehet rakni bele
  • djfules
    #19854
    Lehet hogy nem sokat ér, de lagálább annyira el kellene futnia mit az egymagossal nem?
    Mellesleg 3dmax-ozok is, épp most rendereltem egyet és észrevehető a teljesítmény a renderelési idő a negyede lett vegy még kevesebb...
  • djfules
    #19853
    Köszi de ezzen már tul vagyok itt valami kánya van. Azért váltottam mert ebbe az alaplapba ez a legnagyobb proci amit bele lehet rakni. Ha egy új gépet vennék az 100.000 ft meg sem álna. (nem duskálok) igy 15.000 ft-búl kicsit jobb lett a gépem sztem... két mag még is csak jobb mint egy... azért ide irom a comfigomat is.

    AsRock AM2NF3-VSTA
    AMD Athnlon II X2 250
    GeForce 7600GS (256mb)
    4G DDR II (Dual-Channel)
    Win7 32 bit

    Legfeljebb felrakom az FS9 -et azzal milyen + valami új gamet ami a másik procival el sem indut (kiváncsi vagyok)

    Addig még mindig várom az ötleteket....
    üdv
  • Büdös Bohóc
    #19852
    mindenesetre nem sokat ért venni egy 2 magos alsó kategóriás procit manapság, ha játékra akartad
  • carlosfly
    #19851
    Az athlon II x2 250 4 évvel ezelőtt sem volt nagy durranás... nem tudom mit vártál tőle. De azokhoz az AMD-procikhoz van egy progi. Dual core optimizer.ITT
  • djfules
    #19850
    Akkor miért volt 20 fps körül ugyanezzekkel a beállításokkal az egymagos amd-vel? Olyan mintha nem kezelné az egyik magot, vagy nem tudom..
    Lehet hogy nem erre valoó, de alap fsx van felrakva semmi addon scenery. Szerintem 2 magos proci elég kell hogy legyen medium beállitáshoz.
  • almostatys
    #19849
    Az a baj,hogy azt a procit FS2004-re használd,mert az FSX-hez nagyon gyenge proci! Nekem AMD Phenom II X6 Black Edition van és sokszor ezzel is szaggat az FSX ha addon-okkal van telepakolva.
    Szóval a te procid nem FSX-re való!
  • djfules
    #19848
    ja most vettem észre hogy az fps ugrál 4 ás 65 között de szaggatt mint az atom! nem is tudom én nem ezt várnám...
    Az FSX újra telepítése megoldaná lehet hogy a proci csere összekavarta? (persze ez lenne az utólsó amit kipróbálniék)
    Valaki ötlet?
  • djfules
    #19847
    sziasztok! én valamit nem értek, most vettem egy amd athlon II x2 250 -est, alig vártam hogy hazaérjek, összerekjam.... fsx indít és mindössze 4 fps jön ki belöle!!!
    Kérdés mi lehet a gond?
  • veghcs
    #19846
    Én már probáltam az fs2crew pmdg md-11 et az remekül müködöt a you
    tube-én sem találtam tutorial videot csak a voice controll-hoz!
  • veghcs
    #19845
    ÜDV

    Nem igazán segit !