33535
  • LeonSilver
    #19924
  • Clidey
    #19923
    Aerosoft - OctopusG Antonov An-2
  • alien1313
    #19922
    Hello!
    Tudnátok segíteni, hogy hogyan javíthatnám ki azt a hibát, amikor pl. az LHTL addon-ban a gurulón fák vannak?
  • Hont
    #19921
    Ennek olyan keskeny a szárnya, hogy csoda hogy fent marad...
    Azért ezek a berepülő pilóták nem semmi csávók lehetnek!
    Hihetetlen, hogy mit kapnak a gépek egy ilyen teszten.
  • Hypo #19920
  • Medwyn
    #19919
    Elsőre majd' kiverte a szemem a zs-kategóriás villódzó "veddmegveddmegveddmeg"-tematika.. szerintem nyolcéves gyerekek csinálnak ilyet az első számtech szakköri órán.
    Hihetetlen, hogy ezt el tudják adni. Így meg főleg...
    De amíg lószar van, veréb is akad, mondaná apám. (A csak véletlenül látott verebek számából pedig nem is merek következtetni, mennyi lószar lehet a világon...)
  • znady
    #19918
    Sport társak!Mennyit lehet kérni manapság egy saitek pro flight yoke-ért?2darab gázkarral?kezd surgőssé válni a dolog...meg van még egy Logitech extreme 3d is...de hogy nekeljen állandóan ezzel itt megutáltatnom magam,kérlek itt keressetek ha kell valakinek:[email protected]
    good day
  • LegendTommy
    #19917
    A "kópé" szó úgy érzem tökéletes ide
  • Tessitore22
    #19916
    Új LHPR kéepek.
  • Hypo #19915
  • Papirzacsi
    #19914
    Mondjuk aki a képeket látva még fizetni is hajlandó érte, az igazán megérdemli!
  • Clidey
    #19913
    Már volt róla szó itt. Egy freeware cuccot adnak ezek a kópék pénzért. :)
  • Robi546
    #19912
    Egy kaki. :D Sokkal rosszabb mint az FS szerintem egyébként ez már nem új.
  • Medwyn
    #19911
    ...eeeeez meg mi?....
    http://www.airplaneprosimulator.info/
  • Hypo #19910
    érdekes:)
  • Hypo #19909
    Akinek esetleg meg van az ORBX fele 7S3 repter a nemreg kijott nagy patch mindenkepp MUST HAVE
    What's New?

    Re-colored 30cm airport photoreal for more contrast, saturation, and clarity
    A ton of new NatureFlow vegetation, specifically grasses around the airport
    New NatureFlow falling leaves in autumn from selected trees - mainly by the house and at the large oak by the hill
    A full sound pack, including conditional ObjectFlow wind sounds. If the wind is over 5 knots, you should be able to hear it rustling in the trees nearby. There are also dedicated night sounds (crickets)
    The required terrain mesh resolution has been changed to 5m so 7S3 is in keeping with all the other FTX airports without the "floating objects" anomalies on the hill.
    Some of the tree texture files in fall/winter have been updated. In previous versions, they gave some users black boxes where the alpha channels should have been.
  • Hypo #19908
    ez van nem meglepetés.....
  • Hypo #19907
    aha
  • Papirzacsi
    #19906
    "kulso energia vagy apu mikor probalod bekapcsolni melyik lepesben?" Ezektől független, így a kérdésnek sinc sok értelme! Egyedül az aksiról ne, mert akkor csak az egyik IRS talál magára. Egy IRS-sel meg nem működik semmi, még az AP sem.
  • Clidey
    #19905
    Attól hogy egy légitársaság több millió utast szállít még lehet veszteséges és becsődölhet...
  • Nyiri
    #19904
    MOST MIVAN? Ennyire hiányzik a Malev által generált forgalom akkor hogyhogy tönkrement?
    http://index.hu/belfold/2012/03/14/bezar_a_ferihegy_1-es_terminal/
  • Hypo #19903
    :))) "...Ne aksiról menjen," azert csak szamit:))))
  • Papirzacsi
    #19902
    Nem mintha az APU-ról táplálástól bármi is függene. Ne aksiról menjen, és legyen behúzva a parkolófék, meg álljanak a hművek a teljes folyamat alatt.
  • Nyiri
    #19901
    APU-t használok és cold&dark-al indulok. Igyekszem szabályszerűen csinálni. Megnézem újra a manualt.
  • Hypo #19900
    ilfy settingsbe mi van beallitva real time align vagy azonnali? milyen panel state ben kezdesz? kulso energia vagy apu mikor probalod bekapcsolni melyik lepesben? FMC-n megjelenik az align irs? referencia airport beirva koordinatat kiirja? Én nem tapasztaltam vele bugot, viszont ha nem koveted az eljarast akkor nem lesz jo de az nem bug:)
  • Clidey
    #19899
    Nem bugos. Lehet a virágbolti változattal van ilyen probléma és az ahhoz kapcsolódó fórumokon irkálnak ilyesmit, mindenesetre az ofisül fórumán egy szót nem találtam ilyen hibáról és nem is fordult elő velem se ilyen jellegű hiba soha.
  • Nyiri
    #19898
    Nálam most 40 percig szart se csinált. Nem is számolt vissza meg semmi. Szerintem bugos, főleg hogy fórumokon olvastam hogy nem egyedi a hiba :(
  • Clidey
    #19897
    Nem. Működik az hibátlanul az esetek 100%-ában.
  • znady
    #19896
    bocsánat,ha agresszív marketinget folytatnék,de ha kell valakinek a LOGITECH 3D EXTREME-joz om akkor írjon.jutányos jóáron.,söt,ha valaki értelmes ajánlatod ad egy saitek pro flight yoke ra,2 gázkarral,akkor az is vihető.köszönöm.
  • Nyiri
    #19895
    Tudtok valami olyasmi problémáról az IFLY 737-nel hogy az IRS align nem megy?
  • Ordasbácsi
    #19894
    Sziasztok!
    Tudja valaki, hogy a throttle kar miért nem működik egyik joystick-on sem ( csak a W meg az S a tolóerő szabályzó) az új Microsoft Flight nevű szimulátorban (játékban)?
  • wollnerd #19893
    Próbálj meg ezt!
    Nekem a gépem:
  • Hypo #19892
    :) Persze ezert szoktam mondani hogy csak ugy irogatni a cfg-ben nem segit ezek az ertekek is ossze fuggnek.

    Pl unlimited FPS nel tok mindegy ide mit irsz, csak akkor szamit ha mondjuk 30-ra 27 re allitod de akkor kell allitani a TBM-et is illetve van egy masuk ertek is
    "...TEXTURE_BANDWIDTH_MULT=10 // Useless.. its simply a multiplier, what you REALLY want to tweak is [DISPLAY]TextureMaxLoad.
    TextureMaxLoad=21 // You can try 12, 15, 18 and 21 (it will make texture loading faster)

    TBM alapbol 40 es max 80 ig lehet huzni

    nagyon jo post ezekrol letesztelve stb erdemes atragni
  • polluxware
    #19891
    erről jut eszembe.. van a cfg-ben egy olyan opsön ,hogy texture bandwith multipliáer... namost eddig úgy tudtam hogy az érték a vidkarihoz igazítandó, valójában a textúra átvitel tárget fps-t lehet megadni és ez az adott FPS érték duplája kell hogy legyen

    pölö a target 27, akkor ennek az értéknek 50-60nak kell lennie..

    én 23fps állítottam, és 50es értékkel használom TBM-t

    nekem spec fluidabb így mintha 70es értéken amire annó azt írták az 512mb vram- hoz az pásszol

    vélemény?

  • Hypo #19890
    CLOUD DRAW DISTANCE legkisebbre levenni
    AI: 15% 20%, small, road: 5% ships 5% boat 5%

    MESH REs attol fugg milyen sceneryk vannak a gepen ugyan ez igaz a texture res re:
  • Papirzacsi
    #19889
    A natural termal visualisationt élből kikapcsolnám, semmi értelme, mert marhára nem látszanak a madarak, viszont tizedeli az fps-t. Sőt, első körben az AI-t is mind levenném, földid, vizit, légit egyaránt.
  • Nyiri
    #19888
  • Hypo #19887
    ha fps limitert hasznalsz akkor jobb az unlimited, bar en kiprobalnam a nelkul is hogy allitasz kezdesnek egy 27 fps-t.

    Scenery settings? ai settings?
  • eyecandy
    #19886
    Legyen unlimited
  • Nyiri
    #19885
    Az 30ra van allítva