33535
  • polluxware
    #32214
  • spyy55
    #32213
    Egy menetrendben (pl. LHBP indulás 6:10 - EDLW érkezés 8:00) az indulási és érkezési idő a gate-től (kapu nyitása/zárása), vagy taxe-off / landing idejére vonatkozik?
  • nibron
    #32212
    az asztalomon van egy saitek és egy g940. valóban a 940-es joy tényleg egy más kategória. karbantartás szempontjából szentül megígérték, hogy míg élek jó lesz:). kezelés szempontjából viszont tulajdonképpen semmi, max. a force feedback olyan erős, hogy 50%-nál is még simán letépi a kezed. de csak ha fogod, mert prémium kategóriánál elvárt hogy nem ugrándozik csak úgy az asztalon. amúgy a 940-es sem a legtutibb, mert ebben is van (nem is egy) típushiba. a saiteket már az 1.0 megjelenése óta nyúzom, ezzel szoktam még f-1-ezni, combat flight-ot is, mert lusta vagyok átszerelni. nincs vele semmi gondom, és láttam már jópárat, ismerem a típushibáit (egytől-egyik könnyen javítható). elismerem, hogy a távolkeleti gyártó nem a legspécibb alkatrészeket rakja bele, és a tervezése sem a legtutibb, de ezt már megszoktuk a ferdeszeműektől. de a kiinduló kérdés, hogy a ch vagy a saitek jobb-e, mivel ezekhez lehet inkább hozzáférni. az, hogy nálad ilyen sok elromlik, talán függ az ügyetlenségedtől is:), vagy túl igényes vagy vele szemben. ha gondolod csinálhatok neked cca. 1.5m-ért egy tutkó yoke-t:).
  • ToMy_
    #32211
    LHBS - M1/M7 első rész
    LHBS - M1/M7 második rész
  • Hypo #32210
    Hat a kulon kaphato 3 axis throttle modulbol en mar 4 et elfogyasztottam, szokasos saitek fos minoseg, szar potik, a yoke az meg az eredeti de azert ott is akadnak gondok, bar az ujabb szeria illetve a Cessna verzio picit jobban van megépitve bár abban is ugyan azok a szenzorok vannak. de hát ezért az árért mást ne várjunk. azért javaslom egyszer próbálj ki egy HAL sensoros joyt vagy yoke-ot utana kihajitanad a saiteket:) de hat azok meg elég drágák sajnos....
  • papa10000
    #32209
    Azt már, több mint 30 év távlatából nem tudom, hogy az FS1 vagy egy későbbi változat volt-e, de repült. Arra nosztalgiázva emlékezem, hogy a C64-et Bécsből "szereztük" be. A meglevő kazettás magnó volt a "winchester".Kazettán csereberéltük a programokat. Első lépés a magnófej beállítása, Volt hozzá egy külön program.
    Utoljára szerkesztette: papa10000, 2016.06.08. 11:12:37
  • nibron
    #32208
    A vibrálás a pc, boot folyamata miatt van. a yoke-ban lévő óramodul kijelzője nem igazán szereti, hogy ki-be kapcsolgatják. Amúgy nincs hatással a működésre, csak a kijelző előfeszítése "bolondul" meg kissé. Elég könnyen lehet javítani.
  • Borisz80
    #32207
    Már C64-en is toltad az FS 1-et? :D
  • papa10000
    #32206
    Kb. 6-7 éve a Pro Flight Yoke System szarvat használom. Ehhez van a throttle quadrant. Ez így egy egység. Lehet hozzá kapni csak throttle quadrant-ot is. Ha nézel fsx-es videokat, láthatod, hogy a saját építésű "csoda"pilótafülkékben általában ezt a szarvat használják. +1 vagy 2 throttle quadrant-ot, de leginkább kettőt. Így a 4 hajtóművet 4 csuszkával szabályozzák. Ha külön throttle quadrantot veszel, akkor jár hozzá egy 3 egybe fej, ami a 3 kart összeköti.
    Nekem, magával a szarvval nem volt gondom, de a szarvval együtti throttle quadrant egyik potija, az első /fekete/ kikopott és a beállításnál össze-vissza ugrált. Elvittem javíttatni, de nem tudtak vele semmit sem csinálni. Állítólag szétszedték, megtisztították, kértek érte 3000 ft-ot. Ekkor vettem meg a második throttle quadrant-ot.
    Van egy Logitech Force 3D Pro joystikom is, de azt nem szerettem, mert ...........sokkal élethűbbnek érzem a szarvval való repülést. De ez csak az én tapasztalatom. Gondolom, van aki meg a joystickra esküszik.
    Mostanában a szarv egységnél tapasztalom, hogy amikor bekapcsolom a számítógépet, akkor a kijelző világítása vibrál és a számok is szegmens hibásan jelennek meg. Vagyis pl. a 2-es számnak hiányzik egy része. Nálam állandóra bevan dugva az USB portba a joy. Kihúztam és ismét visszadugtam, helyrejött. Nem vibrál és teljesek a számok is. Azóta a gép bekapcsolása után dugom be a joyt, ha éppen repűlni akarok.
    Természetesen olyat veszel amilyet akarsz és amire van pénzed. Én valamikor , még a Commodore korában, amikor az egérről mégcsak nem is álmodtunk, a kezdetleges szimulátorhoz a billentyűzetet használtuk.
  • nibron
    #32205
    Szavazás esetén, én is a saitekre tenném a voksot. Egyrészt több gomb van rajta, szerintem elég jó elosztással, és a karok összehasonlíthatatlanul jobbak/funkcionálisabbak. Mondjuk a saitek szarvát is ajánlatos kikönnyíteni, a potik se a legtutibbak, de amikor a kevés időm engedi, szoktam javítani/felújítani őket, ma már csak saiteket vállalok. a CH szóba sem jöhet (tényleg elég fusi munka).
  • Nyiri
    #32204
    Én 2003-ban vettem 50 ezerért. Nekem nem érte meg :D
  • ToMy_
    #32203
    Használtan Németországból jött postával együtt nem egészen egy tizesért, kb. 3 éve. Az első dolog annak a nyekergő rugónak a kihajítása és gumiszalagra cserélése volt. Ezt egyébként az összes fórumon a legelső teendőként javasolják.
    Azóta nem nyikorog, az összes potik hibátlan, nem spike-ol egyik sem.
    Én már beleraktam kb. 1000 órát, az előző tulaj saját bevallása szerint kb. szintén ennyit.
    Úgyhogy ár-érték arányban azért nem olyan rossz.
  • saca79
    #32202
    Utoljára ilyen rugós megoldást én nagyanyám rekamiejában láttam :D nekem egy hosszabb út után elkezdett iszonyatosan nyikorogni benne..(pont mint amikor egy heverő ágynemű tartóját nyitod)gondoltam nem szedem szét még csak pár hónapos. Utána a mini gázkar kezdett ricegni, épp hogy hozzá értem ugrált fel le a simben. Próbáltam érzékenységét nullzone-t állítani de semmi.Nagyon gagyi maga az anyag használat is.Legalabb is saitek hez képest ami massziv es van súlya rendesen. Nem tudom most a CH mennyibe kerül talán ha fele annyi mint a Saitek, akkor első yoke-nak probalgatas céljából jo lehet, persze ha mellé szeret valaki szerelgetni, barkácsolni.....
  • Borisz80
    #32201
    Igen erre! Szóval Jak-18T a típusa. Köszi!
  • Nyiri
    #32200
    Én még régen külföldről rendeltem majd miután használtam 2 hónapig eladtam. Olyan mintha én raktam volna otthon a sufniban. Az ellentartás nem más mint egy rugó. Ahogy tekered még rendben de a húzó és toló rész rémes. Teljesen olyan mintha valami lelkes amatőr rakta volna össze. A throttle/mix/prop karokat inkább hagyjuk. Ritka szar érzésre. Egy 10 ezer alatti joy ezerszer jobb. Gombok érzésre mintha valami régi c64 quickshot joyt nyomogatnék. Nagyon nagy csalódás volt számomra.
  • ToMy_
    #32199
    Jó, oké, tapasztalat, de konkrétan mi? Mert eddig még semmit nem mondtatok. Tényleg érdekel, hogy mi baja lehet.
  • Clidey
    #32198
    Nem tudom pontosan melyikre gondolsz, én a Puma Rally oldalán a galériában nem találtam tiszta piros repcsit.
    Egyet viszont ismerek ami ilyen piros, ez a Talabos Gábor Jak-18T-je. Erre gondolsz?

  • Borisz80
    #32197
    Sziasztok!
    Tudja e valaki, hogy a Puma Air Rally, vörösre festett és Puma jelvénnyel ellátott légcsavaros gépe az milyen típusú?
    Régen megvolt FS alá de mostanra elkallódott. Gondoltam újra megkeresem, de nem tudom a típusát a gépnek.
    Köszönöm!
  • Clidey
    #32196
    Konkrétumot nem tudok, csak a szóbeszédet hallani néha, hogy régebben volt valami nézeteltérésük valami verseny kapcsán, aztán azóta távolságtartás van. Meg párszor láttam őket repülőnapokon együtt szerepelni, ott sem igazán keresték egymás társaságát. :(
    Én személy szerint nagyon sajnálom, mert amúgy mindketten nagyszerű emberek, a Veres Zoli különösképp. A Besenyei Peti picit nagyképűbb - de van is mire, valljuk meg őszintén... :))))
  • saca79
    #32195
    nem adok a "városi legendákra" ...tapasztalat.
  • Hont
    #32194
    A CH egy csődtömeg a Saitek-hez képest...! Ez az én véleményem is!
    Először nekem is CH volt és utána váltottam Saitek ProFlight re és bátran állítom, hogy 1000x jobb a Saitek!
  • ToMy_
    #32193
    Ez a " Yoke-ban a CH-t messzire kerüld el ha kedves az életed :D" tapasztalaton alapul vagy valami városi legendát hallottál?
    Merthogy már jó ideje CH Flighsim Yoke-ot nyüstölök, és rohadtul semmi baja, azt leszámítva, hogy a középrehúzást kissé tuningolni kellett egy plusz gumi berakásával, illetve a tengelyt néha szilikonzsírozni kell.
    Ellenben a Saitek-ek throttle quadrant-jának potijairól egy időben elég sok f*ck és cr*p szavakat tartalmazó post született...
  • 0sm
    #32192
    Miért?
  • saca79
    #32191
    Black Widow-t nyúztam évekig sose volt vele gondom. (még most is használom ha Zlin vagy hasonló gépekhez támad kedvem) Ár-érték arányban szerintem a legjobb joy..(összevetve méregdrága TM Hotas joy-al ami egy év után "ricegett" szét kellett kapni) Yoke-ban a CH-t messzire kerüld el ha kedves az életed :D Saitek Pro Flight -ot ajánlom nekem a Cessna verzió van, nem olcsó idehaza is lehet kapni, láttam használtan is már jófogáson stb...kb 1 éve van meg semmi gondom nem volt még vele ( faasztal...kop...kop :D)
  • crodgok3
    #32190
    Sziasztok! Hardveres segítségre lenne szükségem. Jelenleg SPEEDLINK Black Widow joxstick-ot használom repüléshez, de vásárlás után rákellett jönnöm, hogy nem ez volt a legjobb választás, mivel nem alkalmas precíz irányításra és úgy döntöttem, hogy sokkal jobb lenne egy szarvkormányra cserélni. Itt ugyebár a Saitek vagy a Ch products jöhet szóba. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek melyiket lenne érdemesebb megvenni (ne legyen csillagászati ára) és hogyan lehet ezekhez a legkönnyebben hozzájutni (az sem baj, ha használtan), vagy van-e valami alternatív megoldás, pl. mások joy?
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • papa10000
    #32189
    Érdeklődnék, hogy nincs-e valakinek "levetett", már nem használt FS9-re való pmdg 747 gépe. Van nekem, használom is, de jó lenne egy "igazi". Láttam, hogy lehet kapni, de talán olcsóbban megúsznám. FSX-re megvettem, de néha visszatérek az FS9-hez is. Nosztalgiából:)
  • Clidey
    #32188
    +1
  • Clidey
    #32187
    Veres Zoliról mindig ilyen kimérten nyilatkozik. Azt hiszem ők már sosem lesznek jóban. :(
  • Papirzacsi
    #32186
    Ilyenkor nélam még mentei olykor a helyzetet a Fullscreen-ablakos mód közötti váltás és vissza.
  • Robertoo21
    #32185
    Valaki találkozott már azzal a problémával, hogy fut az FSX és a squakbox, lerakja tálcára és ha visszalépnél, akkor csak feketeség...fut az FSX de nem reagál, csak ESC-re! Mi lehet a baj?
  • Robertoo21
    #32184
    Sziasztok! Igaz, inkább olvasó vagyok, mint kommentelő, de egy ilyenre eljönnék/beleszállnék én is, amennyiben lehet. Ha szeretnétek az Aeroparkban csinálni, akkor abban még segíteni is tudnék.
  • polluxware
    #32183
    köszi
  • [HUN]FaTaL
    #32182
    Nincs velem semmi csak időhiány :) A topicot azért olvasom :)
  • Hont
    #32181
    Szia!
    Már kezdtünk hiányolni...
    Mi van Veled?
    Naná hogy szívesen látnánk...Mindenképp!
  • [HUN]FaTaL
    #32180
    Nem nagyon vagyok aktív, de lehet hogy én is elnéznék. :) Bár épp azon gondolkodtam, hogy talán teszek egy próbát a p3d-vel :D Az FSX-nél csak jobb lehet :D
  • Skinner_11
    #32179
    Nagyon zsír lenne!
    Ha nem jön össze, akár ezek is jó helyszínek lennének: Aeropark, Cargodomb, Spotterdomb, Kilátóterasz...
  • saca79
    #32178
    Szuper ötlet !!
  • Hypo #32177
    :)) COOL jól hangzik csak fröccs is legyen:)))
  • Hont
    #32176
    Nekem is tetszene...!
    Megkérdezem a Krauth-ot, hogy mit tud felajánlani nekünk . :D
    Bár ahhoz jó lenne tudni, hogy hányan lennénk, milyen gép kell.
    Na ezt így leírtam és csörög a telefon! Ránézek és a Krauth hív! Röhögök, kérdezi mi van!? Elmondom Neki, erre jön a válasz!
    -Mikor hányan? Mivel akarunk repülni? Melyik pilótával ? Merre?
    Szóval nagyon jó lenne!
  • berczy #32175
    Maximálisan támogatom! :)