33535
  • crodgok3
    #19964
    Valaki használja az Accu-feel-t?
    Segítségre lenne szükségem, mert amióta ezt felraktam, azóta semelyik 767-es és 757-es modell működésképtelenné vált... vagyis miután kiválasztom, és le OK-ézom, kifagy a játék. Viszont más gépeknél nem tapasztaltam ilyet.
  • znady
    #19963
    nemkell valakinek a saitek pro flight yoke exrta gazkarral huszezerert?
  • nymus99
    #19962
    Üdv, kérdezném, hogy a Squawkbox 3-as progi helyett a 4. verziót le lehet-e tölteni, minden gond nélkül műkszik ugyan úgy, mint anno a 3-as (FSX programhoz)? Köszi, nymus.
  • exTrem
    #19961
    Ráadásul készül FSX-re a 757 sorozat :)
  • Hypo #19960
    inkabb leveld
  • almostatys
    #19959
    Ok,köszi az infót! Amúgy nekem is ilyen észrevételeim vannak,csak azt gondoltam,hogy a CS 1.5 update-el ezt már megoldották. De akkor nem adok érte 40 Eurot.
  • Hypo #19958
    hat az alap gondjai ( feluletes) megmaradt. leveld vel semmilyen gondot nem okoz a kulonbozo procedurak lerepulese step climb stb vnav is jol muxik. azt mondanam hogy a CS fele az kozep haladoknak valo a leveld meg akit tenlyeg a komples rendszer szimulacio erdekel.
  • almostatys
    #19957
    És az 1.5 CS 767 update sem javított ezeken az FMC és autopilot hibákon? Mert amúgy ezeket a hibákat én is észrevettem a crackelt változaton.
  • Hypo #19956
    Hat a Leveld grafikailag belul gyengebb, de annal jobb a rendszere. FMC es autopilot szvsz joval jobb mint CS.
    Es teljesitmenyre is leveld jobban muzsikal raadasul az sdk ja elerheto igy egy csomo cuccal szepen muxik egyutt kulso hardware-ekel...stb
  • almostatys
    #19955
    Szerintem a Level-D 767 mechanikailag jobban működik mint a Captain Sim bár lehet,hogy a Captain Sim update 1.5 telepítése után már megváltozna a véleményem nem tudom,viszont az update-et akkor tudom csak kipróbálni,ha megvásárolom a gépet,ugyanis rendelési számmal lehet csak letölteni az update-ot a Captain Sim oldaláról. Viszont a Captain Sim-nek sokkal szebb a grafikája a Level-D grafikájához képest.
    Remélem nem fogom megbánni ha megveszem a Captain Sim 767-est,ugyanis még mindig nem mertem ezt megtenni,de tervben van. :-)
  • Hypo #19954
    :)) mondjuk en a CS-vel nem is emliteem egy lapon
  • carlosfly
    #19953
    Döntsd el.
  • Hypo #19952
    szép meg vannak nem mai gyerek ez se remelem folytatjak
  • Blackdog
    #19951
    Ezek szerint a Captain Sim 767-ese Level D 767-esénél jobb? Vagy csak ízlések és pofonok?
  • Clidey
    #19950
    A crackelt verziót természetesen nem tudod frissíteni.
    Ha a CS shopján keresztül megveszed, a fizetés után azonnal letölthető a cucc. Ez a link asszem' fél vagy egy évig él. De kapsz mailon hozzá egy kódot amire hivatkozva kérhetsz renew-t ha már az előbb említett időszak lejárta után akarod letölteni és akkor ismételten le tudod tölteni újabb fél évig vagy meddig. De szerintem egyszerűen ki kell írni dvd-re mellérakni a vásárlásról szóló mailokat benne a kódokkal és kész.
    A lényeg hogy ne csak kattintgass a next-re vásárláskor hanem olvasd el figyelmesen amit ír, el van minden részletesen magyarázva, és egyszerű is az eljárás.
    Nekem van egy csomó cuccom a CS-től, és nagyon meg vagyok velük elégedve. De mióta felhagytak az FS9 alá fejlesztéssel sajna nem valószinű hogy valaha is vásárolni fogok még tőlük. Kár, sajnálom nagyon.
  • gaspen
    #19949
    Én egyszer beruháztam a 757-be, kártyával. Asszem pár perc alatt megjött emilben a letöltő link. Szerintem a crackelt verziót nem lehet fissíteni, úgy rémlik.
  • almostatys
    #19948
    Eldöntöttem,hogy megveszem a Captain Sim 767 gépet,de előtte néhány kérdés:

    Mi a különbség a netről letölthető crackelt verzió és a hivatalosan megvásárolható verzió között azon kívűl,hogy kapok rendelési számot és utána tudok frissíteni?
    Ha megveszem a Captain oldalán kártyával azt a fizetés után egyből le is tudom majd tölteni?
    Ha letöltöm a Captain 767 gépet és netán véletlenül törlődik a PC-ről vagy winya behal és ez miatt veszik el,akkor azt utána mégegyszer le tudom tölteni a Captain oldaláról ingyen vagy újra fizetnem kell érte?

    Légyszi válaszoljon aki tudja a kérdéseimre a választ,mert 40 Euro nem kevés pénz érte és nem akarok zsákbamacskát venni!Köszi!
  • carlosfly
    #19947
    Meg nyitsz egy explorert és a google keresőbe beírod az adott icao + charts szavakat. Hogy a simun belül hogy kell azt passzolom, de szerintem ha lehet is elég korlátozott.
  • Tessitore22
    #19946
    Valaki segítsen, hogy hogyan lehet mapokat,chartokat nézegetni repülés közben?
  • carlosfly
    #19945
    Captain Sim 1.40 van nekem és az működik.
  • Nesu
    #19944
    One Six Right Trailer

    16 R



  • almostatys
    #19943
    Na most ezzel engem nem vigasztaltál meg! :-) A Captain Sim gépek is mennek az új FSUIPC-vel rendesen? Nem lehet,hogy update-elnem kellene a Captain Sim gépeket és akkor jó lenne?
    Ha igen,akkor bajban vagyok,mert mivel nincs rendelési kódom a repcsikhez,így nem tudom letölteni a frissítést a Captain Sim oldaláról. :-(
  • Rodman6
    #19942
    Nem szóltam, most próbáltam ki, 3 perc után töröltem is.
  • Rodman6
    #19941
    Na miújságv van már a Microsoft Flight-al? Le lehet mán tölteni? Semmi hírt nem hallok felőle.
  • LegendTommy
    #19940
    "Röviden: szar. Hosszabban: brutálszar."
    Mondtam már, hogy Isten vagy?:D beszartam ismét:)
  • gaspen
    #19939
  • V Domino #19938
    "Textúrák egy átlagos freeware add-on minőségét hozzák, kívül érdekes szegecs- és panelvonalak meghökkentő helyeken, textúrázatlan poligonokkal (főfutó-fékrendszer) megspékelve, belül MS Paint "magaslatokba" nyúló textúrák húzva a sokhelyütt eltorzult 3D-kabinon."

    Ezen felkacagtam,szép összetett mondat,benne van a lényeg.:))
  • CptSAB
    #19937
    Mi a helyzet, ha Peruban szeretném kipróbálni? :D
  • Clidey
    #19936
    Úgy döntöttem, ezúttal nem fárasztanálak benneteket egy újabb review-val, ezért csak tőmondatokban a nemrég megjelent JustFlight 737-200 demójáról:


    A beharangozó leírás szerint 1400ft-ig teljes funkcionalitással bír, afelett eltűnik a kabin és a külső modell egyaránt és lekapcsolja a hangot is, s vezethetjük a nagy büdös semmit. :) Bár ezt a magasságot kissé kevésnek találom - jóformán semmit se lehet kipróbálni a taxizáson kívül - arra mindenképp elegendő hogy egy rövid ízelítőt kapjunk az FD-ből is. Röviden: szar. Hosszabban: brutálszar. Nem részletezem mert arra sem érdemes. Elégedjetek meg annyival hogy szerintem a Wilco Classic-ból vették át egy-a-egyben.
    Külső- és belső modell: az imént említett nemrégiben megjelent Wilco 737 Classic-nál egy filmrétegnyivel jobb csak, tehát röviden nem szarcsi-foscsi-okádék, csak simán szarcsi-foscsi. Textúrák egy átlagos freeware add-on minőségét hozzák, kívül érdekes szegecs- és panelvonalak meghökkentő helyeken, textúrázatlan poligonokkal (főfutó-fékrendszer) megspékelve, belül MS Paint "magaslatokba" nyúló textúrák húzva a sokhelyütt eltorzult 3D-kabinon.
    Miután ilyen és ehhez hasonló add-onokba botlom tudom értékelni igazán azt a több éves fejlesztést, bétatesztet mely után egy iFly, PMDG vagy QualityWings kiadja a portékáját és elkér érte 30-40-54,49 ajrót. Respect nekik!
    Ennek a fosnak az árát nem is néztem, de én egy 5-9 ajrót éreznék reális árfekvésnek érte - de csak mazochistáknak! Az összes többi jó érzéssel és jóizléssel megáldott virtuális pilótának a leghatározottabban NEM AJÁNLOTT még ingyen (értsd: varezban) sem!! Emlékezzetek szavamra: ÉN szóltam...!!! :)))


    Nohát röviden ennyi. Szkrínsotokat csak kifejezett kérésre teszek fel! :D
  • Clidey
    #19935
    Há' ez má' a te egyéni szoc porblémád! :))))
  • carlosfly
    #19934
    Nálad lehet a gond. Nekem az ujabb is jó.
  • gaspen
    #19933
    Áhhá ! Kár, hogy a hobbimból nem csinálok pézt :-)
  • almostatys
    #19932
    Sziasztok!

    Az FSUIPC 4.60 verziót miért nem tudja használni ez a nyomorult Captain Sim? Hiába van bekapcsolva a robot,egyik gép sem követi az útvonalat,se a sebességet,se a magasságra nem reagál! Egy korábbi verzióval működik rendesen,de abban meg nincs Wind Tab és a gépet össze vissza lökdösi a szélirányváltozás!
    Szóval tud valaki valami megoldást az FSUIPC 4.60 és a Captain sim közti normális működésre vagy Shift+Delete Captain Sim?
  • Clidey
    #19931
    Pénzt lehet vele keresni! :D
  • Clidey
    #19930
    Akkor őszig még nem kell telepítgetned... :))))
  • Clidey
    #19929
    Hámmer' ollan' lassú vagy mint a csiga! :P
  • gaspen
    #19928
    Készül a Blanik is, csak tudnám annak mi értelme FS-ben... :)

    Blanik
  • Tessitore22
    #19927
    Megtudjátok monadni h hogyan lehet mapokat,chartokat nézegetni repülés közben?
  • ksgy
    #19926
    Na ha ez elkeszul, visszaugrik az FS a gepre :)
  • gaspen
    #19925
    Bakker, megelőztek.... :D