33535
  • almostatys
    #20004
    2012 harmadik negyedévében jön a PMDG B777! Én iszonyatosan várom már!!!

    PMDG B777 JÖN,JÖN,JÖN!!!

    Év végén pedig érkezik a PMDG B747 v2.
  • alien1313
    #20003
    Bekonfigolva?
    Kicsit pontosabban, kérlek!
    Mi, és hol?

    Köszönöm.
  • Tessitore22
    #20002
    Újabb LHPR képek a hangárról.
  • almostatys
    #20001
    A melltartós csajok a legjobbak a medence szélén! :-)))
  • Hypo #20000
    FINCSI
  • Hypo #19999
    az hogy felesleges nem ide valo linket raksz be az egy dolog gondolom agyi kepesegeidel osszhangban, de mi az a lol3 legalabb venned a fáradtsagot...te small kocs tah.proszt.huzz.ffasz.gyors lol3
  • Nyiri
    #19998
    Nincs valami normális texture replacement free kieg ami lecserél pár reptéri texturát. Annyira semmilyenek a defaultok :(
  • LeonSilver
    #19997
    Az IL2-be is írt, de kitöröltem a rákba.
  • Robi546
    #19996
    ez a tucsok63 az OMSI Topikban is ki rakta. -.- Ez már reklámnak számít nem topic tévesztés. xD
  • LeonSilver
    #19995
    Máshol is csinálta a kis buzeráns fosbojler.
  • almostatys
    #19994
    Első képek a PMDG Boeing 777-ről:

    PMDG 777
  • Clidey
    #19993
    Máshol szpemmeljél már hülyegyerek!
  • tucsok63
    #19992
    lol3
  • Hypo #19991
    akkor a mixture miatt all le mire van bekongigolva?
  • alien1313
    #19990
    Köszönöm a segítséget, de úgy látszik más lehet a hiba, mert a betöltés után egyből a még forgó motor csak úgy magától kezd leállni és utána már nem lehet elindítani.
    Ötlet?
  • Hypo #19989
    PMDG 777 747 V2 bejelentés MA
  • napstR
    #19988
    igen igen köszi! kompatibilis módban már be tudtam lőni fsuipc-ben :):)
  • polluxware
    #19987
    a gép saját configjában is lehet állítani kell hogy a flaps realistic vagy fsx compatible legyen..
  • Hypo #19986
    erre

    meg itt
  • napstR
    #19985
    jó kérdés jön:

    LINDA-ban Katana4X-re hogy lehet belőni a flaps-et például. hiába állítom be a macro fájlból a L:LEVER FLAPS POSITION-t nem tudom hol kell neki értéket adni...

    FSUIPC-ben tudok neki értéket adni, de ott nincs "repeat" funkció. szóval megnyomom a gombot a joystickon egyet leugrik a flaps, de ha még egyszer megnyomom nem csinál már semmit.

    remélem tud valaki segíteni :) köszi!
  • Hypo #19984
    hát elöször is automixture meg ilyenek nem kellenek.

    Free Flight / Create Flight - Repteret kivalasztod,( erdemes valami egyszerubbet alapbol) c172, idojaras clear sky, ido 12:00. betolt,( ugye elvileg megy a motor mert alapbol nem cold and dark a kezdes, fogod szépen a manual szerint leallitod a gepet ( mixture le, nav feny le, battery le - avonicsot hagyd) ha minden szep akkor elmented ezt mint default flight ( alul a save panelen lesz kis kocka be kell pipalni)

    inenntol kezdve a legtobb gepet elinditod mind dark and cold lesz, na szoval jon az inditas:
    c172 betolt, pre flight check list, aztan johet az inditasi procedura, mixture be, gaz picit elore nyomni, battery be nav feny be , kulcs elfordit aztan megy is.
  • Tompox
    #19983
    Köszönöm a kimerítő választ.:)
    Természetesen FSX-re gondoltam.
  • alien1313
    #19982
    Sziasztok!
    Egy újabb kérés:
    W7 64bit alá az E meghajtóra telepítettem a JeppView3-at. Az oprendszer a C-n van.
    eddig hibátlanul működött (a naptárnak megfelelően :-) frissíteni is tudtam).
    De az utolsó frissítés után az alábbi hibaüzenetek jelennek meg és nem indul el:

    Az indító ikonnal történő indítás után a hibaüzenet ablaka:

    JeppView for Windows
    failed to initialize JIT-EDocs API.

    (gomb) OK

    az OK megnyomása után a második ablak:

    Failed to initialize JIT eDocs API (Error Code: -7019). Please verify the path settings in the configuration files.
    Current configuration file:
    C:\Programdata\Jeppesen\JeppView3\JepEDocs.ini

    (gomb) OK

    Ha ismeri valaki ennek a hibának a javítását, kérem segítsen!
  • alien1313
    #19981
    Sziasztok! Nem indul be a gépek egy része, hiába indítok az eljárásoknak megfelelően. Mi lehet a megoldás?
    Üzemanyag van, túlterhelés nincs, de könnyen lehet, hogy valamit mégis elnézek? Még Ctrl+E-vel sem és autó mixre átállítva sem.
    pl. nem indulnak: Cessna 172-180-asok, A2A piper J3 Cub, Carenado C340, PMDG BAe J4100,
    BN-2A (ez volt amikor még ment) Islander

    Simán indulnak: P6-12, Ifly 737, DHC6, Carenado C208
    Ha más nem, valami ötlet legalább?
    Kösz.
  • Hont
    #19980
    Szia!
    Üdv Az, oldalon!
    Itt a beíró ablak felett találod a FAQ-t! Ott minden le van írva! Minden kérdésedre van válasz!
    Esetleg ha nem találnál, akkor konkrét dolgokra fogsz konkrét választ is kapni az oldal tisztelt tagjaitól!
  • szaszy0830
    #19979
    Sziasztok!Tudnátok ajánlani vmi oldalt ahol le van írva részletesen, hogy kell repülőt vezetni??:)
    Ugyan is kezdő vagyok, nem igazán tudom mi micsoda a sok "kütyü" :D
    Másik kérdésem hova kell telepíteni a mega airport bp-et hogy működjön is?Mert telepítettem a FSX mappájába, de nem tudom hogy is indítsam el, vagy egyáltalán jól csináltam-e.
    Köszi szépen!
  • polluxware
    #19978
    malév se nem van már..:(
  • Hypo #19977
    :)))) jo lenne
  • Tompox
    #19976
    Sziasztok!
    NGX Malév 700-as egyáltalán nem létezik még?
  • polluxware
    #19975
    jut eszembe..

    ment egy olyan poll nem régen hogy:

    A2A DHC-2 Beaver float+ accusim
  • Nyiri
    #19974
    Jó de a Flight1 egy Hello Word progit sem adna 10 euro alatt
  • Hypo #19973
  • polluxware
    #19972
    ez egy illegitim program ennyiért..
  • Hypo #19971
    Uj progi akku lemerulesre
  • Hypo #19970
  • CptSAB
    #19969
    Egy Burger Kingnél is leparkolhattak volna. Azért jenki oktató nem szívbajoskodott. Nédd má öcsém, arra le tudnád tenni.. Ááá.. nem nem félek, na jó akkor itt az út. Félek.. Itt az út.. Félek.. tudod mit én meg bexarok itt melletted, mert ha még sokat tökölsz, akkor már mindegy lesz.. :D Azért régi melóhelyemen, a kúton mekkorát néztünk volna egy ilyen begurulásra.. :)
  • Hypo #19968
    :)))
  • Medwyn
    #19967
    ...erre valaki szépen rátalált az FSE fórumon :D

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7oADN1Gp2eM

    A poén az, hogy a MSF hivatalos oldalán ugye ott a trailer a főoldalon. Ha végigmegy, a youtube mindig feldob hasonló videókat, és ez köztük van. LOL

  • Nyiri
    #19966
    Privi ment
  • Lacuska77
    #19965
    Én pl. használom de nálam semmilyen gond nem volt még vele bár én csak a Flight1 Mustang, Carenado C208B, iFly 737-el repülök.

    u.i.: Természetesen nem warez az enyém.