33535
  • DJKonya
    #20084
    Sziasztok!
    Nagyon kezdő vagyok én még ebben a játékban, illetve a repülés terén.
    Már elég sok dolgot kitapasztaltam magamtól, vagy segédanyagok alapján, ILS megközelítés stb. már úgy ahogy mennek. A rádiózással kapcsolatban, lényegében a földön, felszállás után, a levegőbe elboldogulok a kommunikációval, viszont a megközelítésnél vagy a leszállásnál valamit elronthatok. Ugyanis van mikor leteszem a gépet és mire le lassulok már az ATC ablakban átválthatok a Ground frekvenciájára, ilyenkor nincs gond. De van mikor ugyan így leszállás után minden opció eltűnik az ATC ablakból (ez a jellemzőbb), és hiába állítom át kézileg a rádión a Ground frekvenciáját, akkor sincs semmi. Ilyenkor gondolom a megközelítés vagy a leszállás során elrontok valamit.
    Valaki fel tudna világosítani erről, hogy lehetne ezt helyesen kivitelezni, hogy a leszállás után a földi irányítókkal is kapcsolatba tudjak lépni?
  • jtompi
    #20083
    Köszönöm uram! :)
    Ez a youtube-on keresés ki is ment a fejemből annyira a problémára koncentráltam.
  • perko
    #20082
    FSX-W7-adding-scenery
  • jtompi
    #20081
    Sziasztok!
    Csak nem rég kezdtem el repkedni az FSX-el. Eddig évekig az FS9-et használtam. Valamiért nem enged az addon scenery könyvtárból repteret hozzáadni. Win7-et (32 bit) használok. Az FS9-ben tudom hogy rá kellett kattintani az üres mezőre és hozzáadta, de itt valamiért ez nem jön be. Se a sima ok gomb. Valaki tudna segíteni hogy tudnám megoldani?
  • Hypo #20080
    szerintem nincs különbség attól függ te hogy érzed magad velük/náluk.
    ivao.hu fóruma és oldal is elég jó vannak hetente vfr és ifr turák is ahol kicsit lazábban is nyomhatod, mindenutt segitőkészek szóval én a helyedben regelnek mindkettőre és kipróbálnám aztán majd eldöl
  • Tessitore22
    #20079
    Ha már így bele lendültem újra felrakom a kérdést h. IVAO vs VATSIM Melyik és miért?
  • Tessitore22
    #20078
    Nekem is volt ilyen problémám én újra raktam és az megoldotta.
  • Willenbrock
    #20077
    Nem tudjátok hogy a A2A Shockwave Bf 109E-3 honnan szerezhető be? Mert a Wings of Power-t szokták mondani de abban csak E-4 van.Erre gondolok,sem rendelősen sem virágboltiban nem találtam meg.
  • Marzee92
    #20076
    Sziasztok! Olyan problémám van FSX-el, hogy a turbopropoknek, jeteknek, helikoptereknek, légiiránításnak nincs hangja, ergó csak egy kisgépet élvezetes vezetni...vagy még azt se. Akinek van ötlete legyen szíves privátban rámírni!
    Előre is köszi.
  • Willenbrock
    #20075
    Pedig csak így sikerült újratelepíteni,régebben nem így volt szerintem,úgy emlékszem simán gond nélkül települt,na mindegy a lényeg hogy fenn van.
  • Willenbrock
    #20074
    Most meg EZT találtam,vajon tényleg végig kéne csinálni ezt a procedúrát?
  • Willenbrock
    #20073
    Rákerestem,azt találtam hogy töröljük ki a temp mappa tartalmát aztán telepítsük rendszergazdaként.Ezt csináltam de így is ugyanaz a hiba.
    Arra gondoltam talán a rendszergazdaként telepítés volt rossz? Így csináltam:start-futtatás-tallózás-setup.exe-re jobbklikk-futtatás mint rendszergazda-ott megadtam a kódom -ok. Ezt így kell nem? A temp mappa is üres.Egyszer a tűzfalat is kikapcsoltam mert valahol azt írták az is belejátszhat.
  • Nyiri
    #20072
    Ezen már túlvagyok. Benne van :(
  • carlosfly
    #20071
    Próbáld meg beírni ezt a pár sort a standard.xml-be. Megtalálod abba a mappába ahol az FSX.CFG van.

    <Entry>
    <Key>CTRL+J</Key>
    <Down>TOGGLE_JETWAY</Down>
    </Entry>
  • Nyiri
    #20070
    Erre tud valaki valami megoldást?
  • eyecandy
    #20069
    Nem installáltad le rendesen. Keress rá van rá megoldás
  • Willenbrock
    #20068
    Uninstalláltam az FSX-et mert túl régóta volt fenn,most újra akartam telepíteni de mikor a 2. lemezt is felmásolja a gép akkor "1603 fatal error during installation" üzenetet ad és nem települ fel.
    Ez mitől lehet?
  • Frenklin737
    #20067
    Tud valaki segíteni nem tudok textúrát berakni ha tudnák lenne egy pár malév gépem
  • Clidey
    #20066
    Tök jó hogy a röhögő szmájlit nem viszi át a buzi fórummotor... :-/
  • Clidey
    #20065
  • Clidey
    #20064
  • Clidey
    #20063
    Ismerjük. De azért köszi!
  • eyecandy
    #20062
    Hát ő!
  • Frenklin737
    #20061
    http://pthungary.hostoffice.hu/downloads.html
  • Frenklin737
    #20060
    Pill.....
  • Clidey
    #20059
    Igen? Kicsoda?
  • Frenklin737
    #20058
    Valaki Meg Csinálta A Tu-154 és Tu-134 csomagot is
  • Frenklin737
    #20057
    Köszi!
  • Hont
    #20056
    Egy egész flottával?
    Mi már "régóta" nyomjuk az ipart, de szerintem mindenki csak egy géppel tud repülni...
    Egyébként kérdésedre a válasz:
    A PMDG valamint az iFLY is remek gépeket csinál!
    A FAQ-ban találsz infót Róluk!
  • napstR
    #20055
    jézusom...
  • Frenklin737
    #20054
    Csak azért Kérdezem Mert Szeretnék A Malév flottával repülni az FSX-ben
  • Hypo #20053
    az is lesz ne aggodj:))
  • Frenklin737
    #20052
    Sziasztok! Lenne egy kérésem Tud valaki repülőt csinálni?
  • Hont
    #20051
    Maximálisan egyetértek!!!!
  • polluxware
    #20050
    ez ugyanígy igaz a honlapra, a produktumra, és az egész körítésre (lájk dö pdf-sz end sóó on) ...
  • polluxware
    #20049
    mindenfajta hazafias érzelem mentesen mondhatom, hogy hizelgés vagy jó pofizást is kizáróan nemzetközi fizetős addon-ok felső kategóriájában a helye..

    ennyi (nincs mit szépíteni rajta)
  • eyecandy
    #20048
    Debrecen az Avsimen
  • Nyiri
    #20047
    Melyik? IFly van csak fent
  • Blackdog
    #20046
    FSPassengerben van olyan, hogy "Fleet Bonus", ami a flottám mérete után kapott bónusz a repülés végén (mintha a többi gépemmel is repült volna valaki). Kérdésem a következő: a fleet bonusnál csak az aktuális gépemen kívüli gépek darabszámát veszi figyelembe, vagy azoknak a kapacitása is befolyásolja a fleet bonus mértékét?
    Konkrétan egy példával: Mikor lesz nagyobb a fleet bonus? Ha az aktuálisan repült gépen kívül egy B747 van a cég tulajdonában, vagy ha 20 db Cessna 172?
  • carlosfly
    #20045
    Valamelyik addonod kibérelte magának...