33535
  • Tessitore22
    #20124
    Valaki tud segíteni hogyan kell WoAI AI-kat eltávólítani? Köszi
  • djfules
    #20123
    Helló mindenkinek!
    Valaki megtudja mondani, hogy tudom kikapcsolni (átnevezni) az egyes obiektumokat az addon scenery-k ben? Vagyis arra lennék kiváncsi hogy a számomra felesleges dolgokat hogy tudnám kikapcsolni a nagyobb teljesítmény érdekében. Ugyanis mig az egyik reptéren (pl brüssel) míg nincs terminál épület addig pl budapesten megjelenik, természetesen ha feljebb állítom a scenery csúszkát akkor megjelennek...

    Kérdés: ki tudja milyen fájlokat kell átnevezni?

    Köszi
  • CptSAB
    #20122
    De olyat kérj tőle, hogy Őfenségessége is látszódjék! Egy igazi vagány huncut mosolygós Clidey Mestert! :) .. amint vigyorog kifelé a pilcsifülkéből, vagy feszít a masinya mellett, vagy egy kokpit fotó.. amint harapja a kis Moravan a felhőket..
  • Medwyn
    #20121
    Köszi mindenkinek :)
    Clidey, egy mutatós screenshot a Z-142-ről lehetne alapja valaminek ;)
  • CptSAB
    #20120
    Nyithatnál egy webgalériát!
  • Hypo #20119
  • Clidey
    #20118



    Egy Z-142-t nem akarsz festménybe önteni?
  • Medwyn
    #20117
    ...ja, közben született egy Pacific fjordos maszatolás is (tribute to ORBX :P)

  • Medwyn
    #20116
    ...biztosan volt róla szó már, de talán nem árthat egy emlékeztető: akit érdekel, ORBX-éknál 44%-os leárazás mindenre április végéig. :)
  • almostatys
    #20115
    Köszi a linket,az FSUIPC megoldotta a problémát,már nem billeg a gép és nem esik le felszállás után mikor benyomom az auto pilot-ot,viszont most meg nem veszi át a sebességet miután beonyomtam az auto pilot-ot,így ha én lehúzom a tolókart,akkor elkezd a gép sebessége is csökkeni. Ugyanazt műveli most mint a 767-es. Annál is ugyanez a probléma. A 757-nél nem győzött meg ez a Service Pack 4.4. Szerintem a 4.3 jobb volt.
    Esetleg a 4.6 nincs meg valakinek próbaképpen? Én sajnos nem tudom letölteni azt a Captain oldaláról. :-(
  • Nesu
    #20114
    Frissítsd vagy telepítsd újra a win 7 -t .gondolom az előző telepítéskor valami hiba léphetett fel amit nem jelezett a rendszer .
    Nálam volt ilyen és az új telepítés megoldotta .
  • tordi
    #20113
    Köszi a tippet, megnéztem az oldalt, ez már nekem sokk :(
    Hagyom a fenébe az egészet.
    Csak az a bosszantó, hogy most újra megvettem a játékot -korábban xp-n semmi gondom se volt- és nekem azt mondták, hogy futni fog win7 alatt is. Ehhez képest informatikusi bravúrok kellenek a telepítéséhez.
  • Hypo #20112
    erre
  • almostatys
    #20111
    Sziasztok!

    Van egy kis problémám. Tegnap feltelepítettem a Captain Sim 757 Service Pack 4.4 verziót és azóta nem tudok felszállni a géppel,illetve fel tudok szállni,de miután benyomom az auto pilot-ot, elkezd jobbra balra billegni a gép és olyan magasra felemeli az orrát,hogy szinte függőlegesen akar felfele menni,majd ezáltal csökken a sebessége és lezuhan. Miért van ez?
  • crodgok3
    #20110
    support.microsoft.com/kb/902330
    itt nézz szet
  • Blackdog
    #20109
    Manapság melyik a legolcsóbb, de tartós, normális force feedbackes joystick?
  • tordi
    #20108
    na, mindent próbáltam, semmi. 1935-ös hiba amihez számomra ismeretlen dolgokat fűz. ha esetleg valakinek mondana ez valamit: "policy8,0MicrosoftV80.type=win32-policy.version=8.0.50727.42.publicKeyToken=1fc8b3b9a1e18e3b.processorArchitecture=x86"

    azt megköszönném

  • tordi
    #20107
    nem, nem hinném, azt se tudom mi az :) de azonnal rákeresek
  • Hont
    #20106
    Rendszergazda módban telepítetted?
  • tordi
    #20105
    Sziasztok! segítségre lenne szükségem!
    Nem tudom telepíteni a fsx-et, természetesen eredeti programom van. 1935-ös hibát dob fel már a telepítés elején. win7-em van. Interneten természetesen rákerestem. Ott a szelektív indítást ajánlották mint megoldást, követtem a leírtakat lépésről lépésre, de nem lett jó. Amikor a játékot indítanám azt írja ki, hogy a párhuzamos konfiguráció helytelen, ezért nem tudja elindítani. Hálás lennék valami tippért, nem vagyom egy nagy spíler Pc-n.
  • Klusi86
    #20104
    Szeretném megkérdezni, esetleg van-e valakinek tapasztalata repülőgép hordozóról való indulás témában? Leszedtem a aicarrier2-t és az uss. nimitz-et. Betudom rakni a játékba hellyel közzel, de azt nem tudom, hogy helyezhetném rá a repülőt vagy a helikoptert amelyikkel repülni szeretnék. Pedig láttam szép jútyúbos videókat hangárral, működő lifttel és gőzkatapulttal, csak éppen leírást nem találtam hozzá. Az acceleration pack kell hozzá? mert mintha láttam volna aicarrier leírásában egy másik oldalon, viszont a telepítőben nem feltétel ill jó neki a sp2 is.
  • macleody
    #20103
    Nekem is akadozik, ki szoktam pucolni és egy kis zsír neki, olyankot jó. Lehet ki van már kopva azért csinálja.
  • zstomi
    #20102
    Szerintem a Force már nem kapható, ajánlom helyette a Freedom 2.4-et, nekem három éve hibátlanul működik.
    http://www.hardverker.hu/catalog.php?product_id=3352
  • Blackdog
    #20101
    A ledvillogás nálam is néha előjött, általában, ha valami bevitel történt (gombnyomás, ...) a joyról. Viszont a darabos mozgásra még mindig nem sikerült megoldást találnom. Kicsit megzsíroztam a fémrudat alul, hogy rendesen tudjon csúszni rajta a műanyag tányér, de ugyanolyan volt utána is. Olyan, mintha a tányér lyuka kicsivel nagyobb lenne, mint a benne lévő fém rúd. Így, mikor döntöm a kart, egyszerűen megakad, megfeszül. Majd, ahogy egyre nagyobb erővel nyomom, egyszer csak megugrik. Szóval eddigiek alapján Logi Extreme 3d Pro.
    Esetleg Logi Force 3d Pro-t lehet még kapni? Ha igen, akkor hol?
  • zstomi
    #20100
    Nekem is van egy X52 Pro-m, nem igazán jön be... Játék közben elkezdenek rajta vibrálni a ledek, irányíthatatlanná téve a gépet, amit irányítok. Legjobb mikor fel-, vagy leszállásnál jelentkezik a probléma. :) Vagy nem kap megfelelő tápellátást, vagy kontaktos.
  • zstomi
    #20099
    Utánanéztem az FTX fórumon, ott azt írják, ez a normális. Oceania tartalmazza AU-t is... Köszi a segítséget.
  • eyecandy
    #20098
    Ha a helyén Oceania lesz akkor igen
  • Hypo #20097
    hmm hát nem tűnik annak. NZ install elött mi volt beállítva AU vagy FSX DEFEAULT?
  • zstomi
    #20096
    Sziasztok!
    Az normális jelenség, hogy a NZSI feltelepítése után eltűnik Australia az FTX Central-ból.
  • DJKonya
    #20095
    Igen ott nézelődök :)
  • eyecandy
    #20094
    Javaslom, hogy itt felül a FAQ menüpontot olvasgasd
  • Lacuska77
    #20093
    Köszi az infót! Tegnap installáltam, talán most a hétvégén tudok is majd repülni, hogy teszteljem.
  • DJKonya
    #20092
    Köszi, az FMC-hez még igazából egyáltalán nem értek, de találtam segédanyagot, majd ha meggyógyul a kezem, ráállok a témára :)
  • Blackdog
    #20091
    Sziasztok!
    Hétvégére kaptam egy X52-öt kipróbálásra, de sajnos eddig nem vagyok elájulva tőle. Szép, meg világít, meg minden, de nem az igazi. Kérdés, hogy bennem vagy az eszközben van a hiba.
    Pozitívum: a gázkar; nagyon jó fogása van, jól használható, precíz jószág.
    Negatívum: a joy; iszonyat könnyű kitéríteni, alig kell erő hozzá. Ezenfelül még darabosan is mozog, a középre visszaállító mechanikának köszönhetően. A linearitását nem tudom, hogy lehet-e állítani, de nem túl meggyőző, hogy viszonylag nagy kitérítésre is alig mozdul valamit, majd hirtelen óriásit.
    Szóval eddigi tapasztalatok alapján inkább a Logitech Extreme 3d Pro. Ez természetes, vagy csak velem van gond? (esetleg az eszköz beállítására szántam túl kevés időt?)
  • bondi
    #20090
    Mindenkeppen, abszolut ajanlott kategoria. Szebb texturak, sokkal simabb atmenetes idojaras valtozas, teljesen realisztikus haze effekt. Szegeny REXeseknek fel kell kotni a gatyat, ha ezt akarjak majd uberelni.
  • Lacuska77
    #20089
    Valakinek van már komolyabb tapasztalata az ASE utodjával a 2012-vel? Lecserélhető lenne így az ASE + REX combó?! Mostanában jó áron lehet rá upgradelni!
  • perko
    #20088
    No problem.
    Kislányos izgalmamban én is jártam már így néhányszor.
  • eyecandy
    #20087
    Ha az útvonaltervezőben beállítasz egy utat, az atc azt felhasználva navigál majd. Csak ne felejtsd el menteni a tervezett utat. Később aztán már külső programokkal is próbálkozhatsz pl. FSC és az ot tervezett utat nem csak az fs-be tudod menteni, hanem néhány gép fmcjébe is
  • DJKonya
    #20086
    Értem, köszönöm a választ. :)
  • Hypo #20085
    Nincs kapcsolat a ketto kozott, eloszor is FS ATC je nem egy tokeletes dolog sot, szoval inkabb olyan hangulati elem mintsem valos fonia es eljaraskövetés.

    Előfordulhat hogy a repter miatt nem jelenik meg neked semmi mivel az adott repteren nincs iranyitas. vagy csak tajekoztato jellegu van. Szóval ennek semmi köze a leszálláshoz, elvileg mikor elhagyod a pályát utana tudod felvenni a kapcsolatot a ground-al ha epp van a repteren ground.