33535
  • CptSAB
    #20175
    Mester! :) Kapsz egy szép hasznos hsz izét.. :)
  • polluxware
    #20174
    te vinnéd egész jurópát, mi?!
  • Hypo #20173
    Egyebkent AU MEG VAN ANNO AEROSOFTOL RENDELTEM BOXOSBA, TENYLEG POPEC...rohadt caps lock, szoval szep bar szerintem PNW,NRM meg szebb
  • Hypo #20172
    én kussolok csak rosszul jönnek ki belole:)))))
  • Nesu
    #20160
  • Nesu
    #20159

    Most 50% -os kedvezmönnyel az ( Orbx - FTX: Australia SP4 Download )




  • crodgok3
    #20158
    Megtaláltam, csak az a gond, hogy a Megauplad-ra volt feltöltve...
    Esetleg valaki feltudná tölteni, nagyon megköszönném
  • Hypo #20157
    lehet muxik ugy is bar lehet fsx köhögne egyet emiatt:)
  • Hypo #20156
    van, szerintem az oldalukrol is le lehet tolteni illetve avsim.com rol de itt is megvan a forumban egy regebbi hozzaszolasban a link
  • Matth3w
    #20155
    Szia szerintem egyszerubb megoldas, hogy a cfg-t irasvedette teszed miutan atirtad...
    Jobb gomb --> biztonsagi beallitas --> irasvedett valahogy igy van most nem tudom pontosan megmondani de meg fogod talalni pipald be es nem tud beleirni az fs
  • crodgok3
    #20154
    Az Fspassanger-hez van magyar nyelvű utas tájékoztatás, vagy hang anyag?
  • Frenky
    #20153
    Hi! Kösz az infót, megnézem :-) Egyébként szoktam OnLine repülni az IL-2 vel, de most már jó lenne más játék is. Tudom, hogy a Microsoft Flight nem szimulátor, de próbálgatom... Gondoltam vannak Magyar Pléjerek is, akik repkednek a világban :-) Szép napot Fun Gamer Club by Frenky!
  • almostatys
    #20152
    Ok,köszi a segítséget,megcsinálom.
    Akkor még egy kérdés a Qualitywings 757-el kapcsolatban: Amikor leszállásnál kiválasztom a STAR-t és a TRANS-t,akkor miért nem jelenik meg a legs-ben a runway száma? PL ennyi jelenik csak meg,hogy CI34,aztán FI34 és RW34 az nincs. A 34 csak egy példa. :-)
  • Hypo #20151
    nem, mert az 1024 az alap beallitasa es ilyenkor vissza rakja sot nem csak azt mas dolgot is, szoval a javasolt modszer allits be mindent settingsbe ami kell, aztan lepj ki fsx bol ird at fsx-cfg-t majd mensd es mentsel egy fsx_current.cfg-t is hogy ha esetleg veletlenul belepsz settingsbe vissza tudd rakni azt
  • almostatys
    #20150
    Igen,ezt tapasztaltam sajnos. De azt nem lehet beállítani,hogy ha bemegyek a settings-be,akkor ne írja át magát vissza 1024-re?
  • Hypo #20149
    ha fsx ben miutan atirtad nem mesz be a settingsbe akkor nem irja at, csak akkor ha valamiert bemesz a settings menube
  • almostatys
    #20148
    Nem tudja valaki,hogy az FSX.cfg-ben hogyan állítom át a MAX_TEXTURE_LOAD-ot 1024-ről 4096-ra,hogy az maradjon is 4096? Az a baj,hogy ha átírom 4096-ra,akkor egy darabig úgymarad és utána visszaírja magát 1024-re.
  • metaxx
    #20147
    Flight == játék, Flight Simulator == szimulátor.. nem mindegy! :D Fernky: Egyébként ha online akarsz repülni, akkor csatlakozz az IVAO Magyar divíziójához, és ott nem csak egy remek csapatot találsz, de még tanulhatsz is. http://hu.ivao.aero/
  • Hypo #20146
    Hát passz szerintem az itt levok tobbsege egy proba utan torolte is a geperol, de lehet vannak mazochistak:)
  • Frenky
    #20145
    Sziasztok! Szerintetek sok magyar játékos játszik ONLINE az MS Flight-el? Jó lenne magyarok között repkedni, esetleg beszélgetni közben. Üdv, Nick: HUNFrenky66
  • crodgok3
    #20144
    Nem tudom, hogy mit csináltam, de megjavult, azért köszi a segítséget :)
  • eyecandy
    #20143
    Nehezen tudnám kiválogatni, sztem telepítsd újra sz fs-t
  • almostatys
    #20142
    Sziasztok!

    Elkezdtem repülni egy CS757 McPhat Delta HD livery-vel,aminek felszálláskor még tökéletesen éles volt a minősége,de fent a levegőben már szétmosódott. Felszállásnál még látszottak tök élesen a szárnyban a csavarok,de a levegőben mér el vannak mosódva.Nem tudja valaki,hogy miért állítódott el a repülőm texurájának minősége és hogyan lehetne ezt visszavarázsolni ismét HD minőségre? Éppen repülésben vagyok. Az FSX.cfg-ben a MAX_TEXTURE_LOAD=4096
  • crodgok3
    #20141
    A gyáriaknál sincs... feltudnád tölteni a font-okat?
  • eyecandy
    #20140
    Melyik gépnél? Valószínű, hogy nincs telepítve az a font készlet, amit a gép használna
  • crodgok3
    #20139
    Sziasztok!
    Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy miért lehet az h a digitális számokat nem jeleníti meg az FS?
    Minden be van kapcsolva, a műszerek működnek.
  • Blackdog
    #20138
    Logitech Force 3D Pro-nál mennyire természetes, hogy bekapcsolt force feedback mellett, visszatérítő erő karra gyakorolt hatása kicsit "recés", "érezni" a fogaskerekeket?
    Egyébként mennyire kell erős legyen a visszatérítő erő? Az Extreme 3D Pro-hoz képest eléggé gyengének érzem, még, de úgyis hozzászokok. Csak érdekelne, hogy természetes, hogy ilyen gyenge, vagy a FF motorokkal van valami?
  • Frenklin737
    #20137
    Valakinek Megvan a AFS Design MiG-21 X?
  • Hypo #20136
  • eyecandy
    #20135
    Na akkor jó repkedést a sziklák között!
  • Papirzacsi
    #20134
    PMDG support.
  • Maco87 #20133
    Nem tényleg nincsen mellette semmi, szeretném meg kérdezni hogy ki tudna nekem segíteni PMDG 737 NGX-ben ?
  • Hypo #20132
    :)))))) Ilyet szerintem privatban kene nem? de ha már letöltötted a warez verziot nem hiszem hogy nincs mellette egy nfo file amiben szepen leirjak hogy kell!!!
  • Maco87 #20131
    Sziasztok!
    Szeretném meg kérdezni hogy az új PMDG 737 NGX hogyan kell feltelepíteni és crackelni?
  • Hypo #20130
    Central rockie Mountains ez volt az uso szeria ami meg hianyzott AU,NRM,PFJ,PMW már megvan, illetve a jo hir elkezdtek csinalni az ANGLIAT negy egysegben lesz kiadva
  • eyecandy
    #20129
    Megoldottam, törlés és újra generálja mint az fsx.cfg-t
  • eyecandy
    #20128
    Az melyik is?
  • Hypo #20127
    Hát nem birtam ellenállni megint elcsábultam ORBY on nagy SALE van az utolso tobbet nem csinalnak ilyet, es hat mar csak a CRM hianyzott a listarol.
  • Hypo #20126
    ahogy felraktad, az installerben van remove
  • eyecandy
    #20125
    Tegnap egy ATR ráncfelvarrási kísérlet keretében béna mód felülírtam a cameras.cfg-t esetleg valaki tudna küldeni egy defaultot?