33535
  • 59th Ducky
    #20414
    Na a probléma megoldódott XD
    Tanulság:
    Nem kell mindig a NEM gombot nyomni a Security ablakban az FSX indulásakor a digitális aláírás megerősítésére...
  • almostatys
    #20413
    Na lett Addon menüm az FSX-ben,de Addon manager továbbra sem jelenik meg. Már tehetetlen vagyok és átkozom az FSDT-t,hogy ilyen szar módon oldja meg a sceneryjük aktiválását! Most feleslegesen kidobtam 12ezer Ft-ot a rohadt Los Angeles sceneryre!!! :-(
  • nibron
    #20412
    Jelenleg csak PMDG NGX-el repülök (600 és 700). Egyszer sem fordult elő az általad vázolt probléma több mint 40 útból. Ellenben az FS2004-ben találkoztam néhányszor ezzel. Ott az SP-k segítettek. Tehát lehet, hogy valamelyik SP nem ment fel rendesen. Az aircraft.cfg-ben nekem a build 1.00.3219. Esetleg nézd át a changelog-okat, lehet, hogy ismert és javított hiba.
  • almostatys
    #20411
    A Flytampa Vienna scenery fent van már,illetve az FsDreamTeam Los Angeles scenery is,de az még aktiválatlan változatban.
  • Blackdog
    #20410
    Nem akkor látszik az addon menü, ha van is már fent valami addon?
  • almostatys
    #20409
    Sziasztok!

    Feltelepítettem újra az FSX-et és nemhogy Addon managerem nincs azóta,de még az FSX-ből az Addon menü is eltünt. Szerintetek hogyan lehet visszavarázsolni FSX-be az Addon menüt?
    Hogy lehetséges,hogy nincs Addon menü egy szűz FSX-ben? SP1 és SP2 is fent vant van.
  • perko
    #20408
    Elnéztem. Ez frissítés ami most megjelent.
  • Clidey
    #20407
    Már egy ideje releasélva van... :))))
  • perko
    #20406
    GSX Ground Services for FSX Released
  • almostatys
    #20405
    Én már várlak msn-en. :-)
  • eyecandy
    #20404
    Azért majd osszátok meg a választ, kíváncsi vagyok :)
  • zstomi
    #20403
    Köszi a válaszokat.

    Még egy problémám lenne...PMDG 737NGX-nél útvonalrepülés során, általában FL300 fölötti fordulókban bizonyos esetekben nem a következő waypoint felé veszi az irányt a gép, hanem túlfordulva azon az AP veszélyesen bedönti a gépet, ami miatt az egy idő után zuhanásba kezd, ha nem történik kézi beavatkozás. Miután elkezdi ezt a jelenséget , az LNAV már nem is használható, mert mindig ez a vége. Az az érdekes, hogy néha a HDG tekergetésnél is túlfordul a beállított értéken...
    Mitől lehet ez? Tutorial 1, 2-t többször is végigrepültem vele, elvileg a config jónak tűnik...
  • Medwyn
    #20402
    ...vagy elég az Új-Zéland patch telepítése is, az FTX Central a legutóbbira frissül.
  • 59th Ducky
    #20401
    Na én segítek, de 160 karakterben nagyon nehéz és hosszadalmas :)
    Az msn elérhetőségem: [email protected] vagy TS3-on: vwt3.hu
    Gondolom van mikid úgyhogy haladósabb lesz.
    Nálam simán látszik a menü, persze 1. telepítés.
  • eyecandy
    #20400
    Esetleg próbáld meg egy másik gépen/laptopon, hogy ott megy-e
  • almostatys
    #20399
    Ezt már mind megcsináltam, registryt is töröltem,de az új Addon manager nem hajlandó megjelenni az FSX/ Addon menüben most se! Anélkül hiába teszem fel a LAX sceneryt,ha nem tudom hol aktiválni. A kulcsom megvan hozzá,de nem tudom aktiválni,mert nincs Addon manager az FSX-ben.
  • eyecandy
    #20398
    De lehet, hogy elég, ha a legújabb ORBX librariest telepíted újra
  • eyecandy
    #20397
    Az összes nem eredeto cloud9 és FSDT kiegészítőt le kell installálnod, töröld az fsdreamteam mappát az összes bglmanx-el kezdődő filet a komu filet. Ürítsd ki a kukát, restart majd inítsd el az FSX-et aztán telepítsd újra LAX-ot.
  • eyecandy
    #20396
    Rakd fel újra a New Zealand-et
  • almostatys
    #20395
    Azt raktam fel! Az egy sima Addon manager! Fent volt egy régi ami látszott is az FSX/Addon menüben,de miután felraktam a Standalone Addon Manager-t,nem jelenik meg az Addon menüben! A régi Addon managerben pedig nincs benne a Los Angeles scenery,hogy aktiválni tudjam.Ezért kellene az új,amit viszont nem tudok felrakni FSX-be,pontosabban nem jelenik meg és már baromira idegbeteg vagyok miatta,mert kiadtam több mint 10ezret ezért a szaros scenery-ért és nem tudom használni!!!
  • zstomi
    #20394
    Egy kis segítségre lenne szükségem... Feltettem az FTX AUSP4.002-t, majd az ORBXLIBS120328-at és az FTX Cenrálban lévő Oceánia ismét Austráliára változott. Mi a teendő?
  • 59th Ducky
    #20393
    Standalone Addon Manager

    If you want to update the Addon Manager to the latest version, without having to download the whole scenery again, you can use the Addon Manager Standalone installers

    http://www.fsdreamteam.com/products_addonmanager.html
  • almostatys
    #20392
    Sziasztok!

    SOS segítséget szeretnék! Megvettem az FSDreamTeam-től a Los Angeles sceneryt,de amikor az új Addon managert futtatnám az FSDT oldaláról,akkor telepítés előtt kiírja ezt: "A gyártó blokkolva van,így szoftverei nem futtathatók a számítógépén."

    Hogyan lehet a blokkolást feloldani? Már kikapcsoltam a vírusírtót is,hátha az szab neki gátat,de ezek szerint nem. Légyszi segítsetek,mert már megőrülök ettől a fostól!
  • eyecandy
    #20391
  • Hypo #20390
    Remelem hamar elkeszul
  • Hypo #20389
    Erre
    na meg erre
  • CptSAB
    #20388
    Nálunk ha lennének ilyen múzeumok.. haveromék kinnt élnek Ángélusban, jártak tengerészeti múzeumban, légierős múzeumban.. csorgott is a nyálam.
  • CptSAB
    #20387
  • eyecandy
    #20386
    Valaki tudja, hogy repült távolsághoz képest hogy választanak magasságot pl 737.nél? Gondolom ez is takarékossági szempontok szerint megy. Ugye normálisan FL330 körül van a CRZ de rövid távon gondolom nem érdemes addig felkapaszkodni, hogy utána mindjárt ereszkedjek is. Van erre valami képlet vagy táblázat, ami alapján kiszámolják?
  • Hypo #20385
  • Medwyn
    #20384
    ...hogy én mindig milyen fegyelmezetlenül témaidegen vagyok :D
    De ezt mégis megmutatnám. Hétfőn voltunk egy óriási repülőmúzeumban Cambridge mellett. Hogy eddig miért nem mentem ilyen helyekre, nem tudom megmagyarázni, de ennek most vége :P

    Egy gyors videó a látottakról:

    Duxford IWM

    Annyiban mindenképpen kapcsolódik az FSX-hez, hogy a gépek nagy része repülhető a szimben...
    A Beech 18-astól és a Junkers JU-52-től egy-egy percre elakadt a lélegzetem... :D

    (Amúgy a Street Rod hatalmas. T-Birddel is elvertük a király fekete Corvette-jét :P)
  • Matth3w
    #20383
    Nagyon vagany, szerettem;) !!! Volt meg egy masodik resszel is probalkozas de az nem lett befejezve legalabbis nagyon minimalis dolog volt benne
  • polluxware
    #20382
    úúúúú bazzz
  • CptSAB
    #20381
    Milyen fasza lenne, ha a gépeket szervizelhetnénk, mint anno a Street Road-ban..
  • CptSAB
    #20380
    Nagy böszme radarjel a bokor túloldalán mi az? :)
  • polluxware
    #20379
    az olaj mérő pálcáról az olaj túl gyorsan csorog le amikor kihúzom a rezervoir tankból inssszpeksön céljából...

    2-3sec-ot késeltetve lesz a csöpögés így lesz időm megnézni


    kemény mi??
  • Hypo #20378
    és mi volt az: ne adja ki?:)))
  • polluxware
    #20377
    Marcel Felde elfogadta egy javaslatomat az uppkoming 1.04 verzsönnel kapcsolatban (as katana4x)

    olyan k.szottt büszke vagyok magamra
  • Hypo #20376
    muhaaha:)))
  • polluxware
    #20375
    köszi a linket;) annó láttam ezt képen 737-200hozhöz

    báááááár perpill:) se a Katana, se P-40-be nem passzol, megaztán valhogy mostanság se a Pántherhoz, vagy a jagdpz4-hez