33535
  • Hypo #20454
    én azért elolvasnám a manualt hidd el rognton ra fogsz jonni.
  • almostatys
    #20453
    Na erre nem tudok rájönni,hogyan kell. Nekem csak körbe körbe forog a nézet,ahogy az egeret mozgatom. Ennyit tudok kihozni belőle. Fogalmam nincs hogyan lehet a kamerát elmozgatni egy általam meghatározott pontba,hogy onnan nézzem a repülőgép mozgását. A runway elejéről akarom nézni,ahogy leszáll az FSrecorderrel felvett gépem,de képtelen vagyok rájönni,hogyan lehet ezt a nézetet létrehozni.
  • Nesu
    #20452
    ezt neked kell kitapasztalni .
    mivel az ezdok egy olyan sétálós kamera ,így el tudod vinni oda ahová akarod ,az irány gombokkal .nem torony nézet az biztos .egy külső ,mondjuk rögzített külső nézetből elsétálsz a kívánt pontra majd elmented a kamera állást és tesztelgeted .
  • almostatys
    #20451
    Na de hogyan helyezem át a kamerát? FSrecorderrel rögzítek és tudom,hogy van toronynézet,de ez a nézet ami a videón is van,a runway elejéről van felvéve. Na most FS2004-ben lehet a toronynézetet ide-oda cipelni,de FSX-ben nem.
  • Nesu
    #20450
    Felveszed a reppenésed és majd lejátszás közben a kamerát át helyezed oda ahol neked megfelelő majd esetleg elmented az EZDOK -ban és már adhatod is hozzá a lengés remzgő efeckteket ...
  • almostatys
    #20449
    Sziasztok!

    Ilyen kameranézetet hogyan tudok beállítani az EZDOK progiban? Vagy van valami másik progi,amiben van ilyen nézet? Tulajdonképp csak ezért kellene az EZDOK is,semmi másért. F2004-ben benne van ez a funkció alapban,de FSX-ben nincs. Már elég régóta vadászok ilyen kameranézetre FSX-be,de sajnos nem találtam még,az EZDOK-ban pedig nem tudom hogyan lehet beállítani. Please help me! :-)

  • exTrem
    #20448
    Amint végeznek a győri reptérrel, belekezdenek az LHBP-be :)
  • Matth3w
    #20447
    Es megosztod velunk? ;-)
  • eyecandy
    #20446
    A fórumukon megtaláltam a választ :)
  • eyecandy
    #20445
    Erre céloztam :)

    És nem tudjátok, hol tart a project, a honlapon egyelőre csak Györ készül
  • Hypo #20444
    :)
  • exTrem
    #20443
    LHsim lhbp-re leszek majd nagyon kíváncsi, az ütni fog :)
  • Hypo #20442
    sőt látható is:)
  • exTrem
    #20441
    Sajnos ismerjük a Bud scenery korlátait .. :)
  • eyecandy
    #20440
    Be is szaggat a finalon :)
  • Ombika
    #20439
    Ez vmi eszmeletlenul, ezzel a zenevel nagyot ut!!
  • exTrem
    #20438
    Alap minden, amit látsz az az Aerosoft Budapest 2.0 verzója :)
  • ezsolt
    #20437
    Milyen M.o. sceneryt használsz FSX alatt ami ennyire jól néz ki?
  • Medwyn
    #20436
    Remek videó!
  • eyecandy
    #20435
  • exTrem
    #20434
    A mai, délutáni szeles időben értem haza Krétáról, így csináltam egy kis videót, melyben benne van az approach a Duna felett, majd a landing 13R-on. Remélem tetszik mindenkinek. :)

  • eyecandy
    #20433
    Megnéztem három helyen, mindenhol kifutón tette le
  • nibron
    #20432
    Itt gyönyörűen lehet padkázni a pályaszélen. :)
  • eyecandy
    #20431
    Ezt még láttam de majd nézem
  • Hypo #20430
    igen szeretjük:)
  • almostatys
    #20429
    Hát nem lenne rossz ez a traffic,csak az a baj,hogy a gépek a runway előtt szállnak le. Ezt amúgy más is tapasztalta,ugyanis az általad becopyzott oldalon panaszkodnak is.
  • Nesu
    #20428
    Ez biztos volt már ,de azért még egyszer ....

  • nibron
    #20427
    Ezt már én is nézegettem, de én úgy értelmeztem, hogy nem kell hozzá feltelepíteni az UT-t, hanem csak az iso fájl és a license kell (you can't use this traffic without F1 license file).

    Installation
    Variant 2 (az F1UT2 még nincs installálva)
    a) Helyezd be az UT2 lemezt (ez a csomag nem tartalmazza) és szakítsd meg a telepítést mielőtt a telepítő elkezdené másolni a fájlokat.
    b) Futtasd le az alternatív traffic telepítőjét.
  • eyecandy
    #20426
    Mi volt rajta egy óra... ?
    Próbáld ki így és ha nem megy akkor valamikor szánj rá egy órát. De azokat a fájlokat amit ír a végén törölgesd szép sorban. Nem mindegyik lesz ott, de amelyik ott van azt del.
  • almostatys
    #20425
    Kb vagy biztos? :-) Csak,mert 1 órámba telt,mire felraktam az UT2 packot és nem szeretnék feleslegesen másolgatni.
  • eyecandy
    #20424
    Aha kb.
  • almostatys
    #20423
    Akkor én most mindent töröljek ki az Simobject/ UT2 Aircraft mappából és oda telepítsem ezt az Alternative packot? Ennyi?
  • eyecandy
    #20422
    Először ráinstatlláltam az UT-ra de valami akadást jelzett és a második install metódust csináltam meg, Amikor elkezdte a gépeket bemásolni, lelőttem, kitöröltem az UT2 Aircraft mappából a reszlit és futtattam a programot. Ezután felraktam az UT frissítéseket, megint kitöröltem az utólag bekerült gépeket, végül is mindent ami nem AI_ val kezdődik.
    Majd futtattam az UT-t és kész
  • almostatys
    #20421
    Helló! Ezt én is letöltöttem,de gőzöm nincs hogyan kell feltelepíteni. Az UT2 komplett pack fent van. Tudnál nekem segíteni az Alternative traffic telepítésében? Épp tegnap töltöttem le én is. Elolvastam a leírást,de valamit valszeg rosszúl csinálok.
  • eyecandy
    #20420
    Pár napja szó esett itt traffic programokról, úgy tudom egyikkel sem voltatok megelégedve.
    Pár lelkes orosz fickó összedobott egy alternatív traffic pakkot a Flight1 Ultimate Traffic-hoz. Nekem nagy változást hozott, szebb gépek több helyen. jobb fps stb. A readme fájl oroszul van, úgyhogy a torrent leírást másoljátok ki egy textbe, hogy olvasni tudjátok.
    A pakkhoz szükséges az eredet UT Traffic is.
  • eyecandy
    #20419
    Ha valaki érdekel egy igényes Belgium photoscenery, gyorsan töltse le. Az Aerosoft EBBR-rel tökéletesen működik
  • bondi
    #20418
    Milyen joystickel repulsz? Nalam egy ujrakalibralas megoldotta a gondot.
  • koreny20
    #20417
    Javított link: tech.msn.mainap.hu/tudomany/virtualis-valosag-szemuveg-a-sensics-tol-7337/
  • koreny20
    #20416
    Sziasztok srácok, a virtuális valóság szemüveggel kapcsolatban valaki már szerzett tapasztalatokat?
    link
    Kiváncsi lennék rá hogy milyen, mert ha képes úgy vetíteni a képet, mint ahogy a szemünkkel látunk, száz akárhány fokban, akkor élethű lesz a szimulátor, főleg ha még egy head tracker is dolgozik mellé, van valakinek a technológiával, és lehetőségekkel kapcsolatban véleménye, mennyire használható? A felbontása elég nagy e? Gondolom bonyolult cucc mert félgömb alakban kéne a dolgokat kivetítenie.
  • almostatys
    #20415
    Azért nem feltétlenűl ez volt a gond,ugyanis egy új FSX telepítése igazán feloldhatná a tiltást. Tulajdonképp az Addon manager volt letiltva. De érdekes,hogy csak az új nem működött rajta,a régi az igen. Mindegy,a lényeg,hogy van szép KLAX Airportom,csak hát nem működik vele együtt az a másik négy nem hivatalosan vásárolt FSDT scenery. Mindegy,majd apránként azokat is megveszem. :-)