33535
  • Hypo #20574
  • almostatys
    #20573
    Köszönöm szépen a linket! Az a baj,hogy próbáltam,de nem sikerült beüzemelni a repaint-eket,pedig mindent ugyanúgy csináltam mint ahogy a read me-ben benne van,de sajnos csak a default aero festésű service jelenik meg. Ezek a repaintek csak a 2.23-hoz jók vagy a 2.21-hez is?
  • Fedon
    #20572
    Innen!

    http://forum.aerosoft.com/index.php?/files/category/42-airport-vehicle-repaint/
  • almostatys
    #20571
    Sziasztok!

    Az Aerosoft féle Airport Enhancement Services-hez is létezik repaint úgy mint az FSDT GSX-hez?
    Ha igen,akkor honnan lehet hozzá tölteni?
  • zsee69
    #20570
    Sziasztok! Egy kis segítség kellene! A 737 ngx-nél hogy lehet balra jobbra menni a pilótafülkében az egérrel? A fej fordítás az a space + egér forgatás de a többit nem tudom. Előre is köszi!
  • polluxware
    #20569
    igaz.. kevertem az fs9-el
  • Hypo #20568
    nem kell pipálni semmit, / pilot records / logbook és automatikusan odarakja, mondjuk egy kalap szar, mert neha elszall a bin file vagy nincs jogosultsag irni es akkor meg szivas van.
    FlightKeeper a szupi erre IS
  • pvz
    #20567
    FSX -nél nem automatikus? Eddig az volt! Ha kell, hol pipáljam be? Nem találok a settings-be ilyet?
    Találtam viszont egy "ügyi dolgot", ami átmenetileg megoldást jelent:
    itt
  • Hypo #20566
    Csak tudnak ezek az ORBX csávók
  • polluxware
    #20565
    nincs bepipálva...
  • pvz
    #20564
    Szia Mindenki!
    Kérdésem az, hogy itt a fórumon van -e valaki, aki érdemben bele tud piszkálni a FSX-Logbook.bin fájlba? Hiába repülök le utakat nem kerül regisztrálásra. Nem akarom terhelni a listát a részletekkel, kérem, hogy aki tud segíteni privátba keressen. Köszönöm ..................
  • polluxware
    #20563


    EVENT: A2A Scott and Cody discuss Accu-Sim P-51
    TOPIC: Accu-Sim P-51 Mustang
    TIME: June 1st, 5pm PST, 8pm EST, 0100 GMT (one night only)
    LOCATION: ts3.digitalthemepark.com (TeamSpeak 3)

    Greetings Aviators,

    We are pleased to welcome Scott Gentile, CEO of A2A Simulations and Cody Bergland, a consultant for A2A, to end our week with a smile. They are going to share with us their background and knowledge on the recently release A2A North American P-51 Mustang. The P-51 was an American long-range, single-seat fighter and fighter-bomber used during World War II, the Korean War and several other conflicts. During World War II, Mustang pilots claimed 4,950 enemy aircraft shot down, second only to the Grumman F6F Hellcat among Allied aircraft. They will also share a little history, stories and challenges of creating this wonderful aircraft. We might even hear a few known secrets and the organic nature of the A2A aircraft.

    This is an event you will not want to miss.

    Note: We suggest getting connected before the event in order to make sure your headset fully works, and familiar with DTP. We appreciate your understanding that we refuse to "seat" folks after the event has started.

    ###
    For those not yet in-the-know, DigitalThemePark is a multi-gaming community of virtual citizens. It provides organization and congregation of gamers through the use Voice-over IP (TeamSpeak 3), while promoting the interests of gaming, software, and hardware.

    DigitalThemePark Flight Division uses dedicated servers "in-the-cloud" for TeamSpeak, FSX Multiplayer and FSHost Multiplayer.

    EASY / SIMPLE INSTALL:
    http://teamspeak.com/
  • eyecandy
    #20562
    Amikor a gleccser felett repül a visszapillantóban akkor is a zöld mezők, meg a kifutópálya látszik :)
  • Robez84
    #20561
    Aham, köszi nagyon komolyan néz ki. :)
  • almostatys
    #20560
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki hogyan lehet az avsim.com-ról letölteni livery-ket? Az elmúlt napokban ki volt rá írva,hogy újra kell regisztrálni,mert megváltozik az oldal,na most ezt meg is tettem pár napja,elvileg mától az oldal is megváltozott,de fogalmam nincs hogyan lehet most letölteni liveryket az oldalról.
  • perko
    #20559
    Itt van egy rövid ismertető leírás.
    http://www.simhq.com/_air14/air_516a.html
  • Hypo #20558
    nem ahogy a cime is mutatja Aerofly FS ez egy kisebb teruletre osszpontosito szimulator
    http://www.aeroflyfs.com/index.php/en/
  • Robez84
    #20557



    Ez most FSX???
  • Hypo #20556
  • Medwyn
    #20555
    Ha már WW2-nél vagyunk, most ütöttem össze egy kis videót a duxfordi airshow-ról, múlt hétvégéről. B-17/Lancaster/Spitfire/Hurricane-élmény (Messer ugyan nem), meg egy rakás más nyalánkság. :)



  • polluxware
    #20554
    hunucut vagyol
  • Hypo #20553
    valami nem sikerult eleg gray:)))
  • Nesu
    #20552
    Na ma sem unatkoztam LHPP felett








  • alien1313
    #20551
    Siklóernyőt próbáltam, de már nem emlékszem mi is volt a program neve.
    De sajnos köze nincs a valósághoz így szerintem élvezhetetlen, ezért le is töröltem.
    Ha találsz, engem is érdekel. Gondolom te is repülsz a valóságban is.
  • Balu0
    #20550
    Sziasztok, pár gyors kérdés:

    Inkább vitorlázó repüléshez és siklóernyőzéshez raktam fel újra az FSX-et, létezik valami jó VFR scenery Mo.-hoz ?

    van Scenery LHHH-hoz FSX-ben?

    Tudotok jó siklóernyő addont ?

    thx
  • Medwyn
    #20549
    ...ez elég drámai... a szél benéz a géptemetőbe, szegény 747 meg mintha álmában is repülne még:

    http://www.wimp.com/windconditions/
  • almostatys
    #20548
    Helló! Tudnátok nekem valami olyan weboldalt mondani,amin a világ szinte összes utasszállító gépének fent van a menetrendje és útvonala? Csak azért lenne ilyenre szükségem,mert én a flightaware.com oldalt használom,de pl a Thomas Cook,Condor,Wizzair,Jet2...stb társaságokat nem mutatja ez az oldal és ha ilyen gépekkel akarok repülni szimulatorban,akkor nem tudok hozzá útvonalat nézni,járatszámot és indulási időt..Köszi!
  • polluxware
    #20547
    én abban reménykedek hogy Fps barátabb lesz mint a Dúúúk...

    műszerek ugyanazok...
  • Hypo #20546
    realair biztos jo lesz
  • polluxware
    #20545
  • Hypo #20544
    nem az a gond hogy honnan hanem hogy csinal e valaki,. Javaslom World of ai oldalat nezegeni ott mindig kint vannak az uj festesek
    http://www.world-of-ai.com/
  • almostatys
    #20543
    Sziasztok!

    Honnan lehetne letölteni AI traffic-hoz újabb festéseket? Gondolok itt pl Skyteam liveryre, új Swiss livery-re,új Air France livery-re stb. Tehát a lényeg,hogy 2011 és 2012-es festésű gépeket szeretnék és nem olyanokat amilyenek már nem is léteznek. Ja és a World of AI ,Avsim, Flightsim.com oldalakat kivégeztem. Ezeken kívűl kellene valami frankó oldal.
  • eyecandy
    #20542
    Igen, meg egy csendes-óceáni atollal akadt össze...
    Most minden törölve, de mégis ezt kapom Keflaviknál. A mellette lévő Rejkjavik (BIRK) már teljesen ok.
    Globális mesht nem használok.
  • Hypo #20541
    közben én is kerestem megoldást de ez elevaiton problémának néz ki, ergo az elso problemat akkor mar megoldottad hogy nem tolt be egyaltalan? akkor most van ez? globalis mesht hasznalsz amugy?
  • eyecandy
    #20540
  • eyecandy
    #20539
    Sziasztok!

    Alap Izland-Keflavik betöltésénél ez a kép fogad
    [IMG][img] http://v4fc470c065937.kepmegoszto.com/201205290846/t-4fc470c065937-izland-1.gif[/img] [img] http://v4fc470f606e63.kepmegoszto.com/201205290847/t-4fc470f606e63-izland-2.gif[/img] [img] http://v4fc4710d0b10b.kepmegoszto.com/201205290847/t-4fc4710d0b10b-izland-3.gif[/img][/IMG]
    találkozott már itt ezzel a hibával valaki?

    Van rá mód, hogy megtudjam, hogy honnan, milyen texturát tölt az aktuális pontomra az fsx? Ha Mesh hiba, lehet orvosolni valahogy?
  • Hypo #20538
    Rex hez ha megvetted fsx akkor kapod hozza free
    csak err tessek vigyazni
    Before reinstalling REX, you must first uninstall using the REX Uninstaller and delete any leftover folders manually. That includes the installation path for REX, as well as the below paths:

    It's critical that the below folders are deleted manually:

    For Windows Vista:
    C:\Users\your name\AppData\Local\Real_Environment_Xtreme

    For Windows XP:
    C:\Documents and Settings\[user]\Local Settings\Application Data\Real_Environment_Xtreme

    It might be wise at this point to use a registry cleaner before reinstalling. CCLEANER is a great freeware registry cleaner.


    NOTE:
    In order to view the above folder locations, your hidden folders must be visible. Follow the steps below per your operating system:

    In Windows XP
    1. Go to your control panel.
    2. Click on 'files and folders'.
    3. Click on 'view'.
    4. Click the button that makes the hidden files visible.
    5. Click 'OK'.

    In Windows Vista
    1. Go to your control panel.
    2. Click on 'folder options'.
    3. Click on 'view'.
    4. Click 'Show hidden files and folders'.
    5. Click 'OK'.
  • polluxware
    #20537
    A2A P-51D Mustang released!

    simmarketen 12.400ft bundle (2 in 1) (wop3 + accusim)
  • Tessitore22
    #20536
    Hááát elég sanszos 1.: Buy now:Vegye meg (most) 2: "update for all current ccustomers":frissítés minden jellenlegi ügyfélnek. Remélem kielégítő választ adtam. :D
  • Sanyo
    #20535
    Én a Flightsimstore.com-on vettem meg a REX-et jó másfél éve, ma reggel benéztem és ott állt a letölteni való Essentials. :)