33535
  • carlosfly
    #20614
    Hoppa :D Én kérek elnezest :D az uccso videot neztem :D
  • Hont
    #20613
    Te most melyik videóról beszélsz...?:):):)
    Mert Mi a 20596-ról nem a 20603 ról!
    Egyébként pazar a 20603!
  • carlosfly
    #20612
    Azért gondoltam mert itt errfelé a levegőből nem ilyenek a fák.

  • Hont
    #20611
    Le a kalappal az ORBX előtt, de ha megnézed 2:12 nél ahogy a kötél kordon kalimpál a szélben...A tükörképről a terminál ablakban ne is beszéljünk!;)
  • carlosfly
    #20610
    10 megnezes utan is fsx...
  • eyecandy
    #20609
    Hypo, kössz a csokit!
  • eyecandy
    #20608
    Már azok a lötyögések gyanúsak voltak az elején, de én is bevettem
    Nem értettem minek kellenek ezek az effektek, aztán a landing-nél rájöttem
  • Hypo #20607
  • Hont
    #20606
    :)))
    Szívatásnak jó volt!
    Vagy 6x megnéztem én is!:D
  • CptSAB
    #20605
    Ez nem FSX.. :) Végiggúvasztottam a szemem, de mindvégig az járt a fejemben, ez real life videó.. na a végén be is bizonyosodott.
  • almostatys
    #20604
    Sziasztok! Megjelent a Captain Sim 777-200-hoz a VC,de most nem értem,hogy mi ez a 0.2 verzió és miért lesz belőle 0.3 verzió is,meg miért van kiírva,hogy ez csak teszt pilótáknak van? Én már megvettem korábban a 777 gépet,persze még nem volt hozzá normális VC és az a kérdés,hogy ha ezt most megveszem,akkor nekem is 39.99-be fog kerülni vagy olcsóbb? Mivel,hogy én már megvásároltam korábban a textúrát.

    http://www.captainsim.com/products/x777/200/
  • Nesu
    #20603
  • Hont
    #20602
    Ez tényleg jó ár érte!
    Bár win7-l az FS9 hez határ eset a mérete...
    Én is gondolkodok még egy ilyenbe és akkor az FS-t külön ssd-re kerülhetne! Akinek nincs, ha tud feltétlen szerezzen be egyet.Nagyon sokat dobott nálam! (BIOS-ba ne felejtsétek el át állítani a foglalat felhasználási opcióját!) (mint én):D :D :D
  • Solt
    #20601
    Üdv Urak!

    Hátha érint valakit...

    Ennyiért már iszonyat jó vétel... majdnem a felére esett az ára.
  • Hypo #20600
    :))) a szinek es fenyek teszik igazan azza
  • Medwyn
    #20599
    Csak vicceltem, ez egy gyönyörű real life videó, csak próbáltam "megfejteni", mitől olyan valóságosak benne az emberek és az egész "scenery" :)
  • Hypo #20598
    ? várj nem pontossan értem:) ez orbx mi van lebutitva? 1m photoreal area, nem eleg?
    a video hát nem egy nagy szám de megmutatja milyen szep a hely a fenyviszonyok stb eleg valosagos
  • Medwyn
    #20597
    Ennek a grafikája kicsit le van butítva az ORBX-hoz képest, és a people flow is jobb az ORBX-nál :D
    És már ők is accu-feelt használnak a promókhoz ;)
    Szép videó :)
  • Hypo #20596
    Jackson Hole from ORBX
  • Hypo #20595
    hát én nem nagyon tudok ezert is van EZCA.

    MS FLIGHT news, nemsokara jon ki az uj pack ALASKA képeket nézve kb az UTX alaska szinvonal, mondjuk nem egy Holger fele tongass x de hát nem is arra van az MS Flight
    https://news.microsoftflight.com/blogs/news/archive/2012/06/04/new-alaska-teaser-screenshots.aspx
  • 59th Ducky
    #20594
    VRS F/A 18E FSX version 1.2.1.0 now up for testing HERE

    NOTE: Provided there are no gravely serious issues with this version, we will push this version out directly through the ACM in a few days and change the full installer links on all customer pages to it.
    This is intended as the last release of the non-TacPack SuperBug for FSX.

    Changes:
    Axis-control logging improvements
    ACM improvements
  • polluxware
    #20593
    kérdés!

    van arra valami Tool amivel fsx-ben camera pozíciókat tudnék szerkesztgetni? nem az alap nézetre értem, hanem az A és shift-A-val váltogathatóakra...

    aircraft.cfg-ben van azt tudom.... xyz, abc értékekkel szabályozva.. de én valmi fsx tool-al szeretném

    erre az Ezdok-ot nem akarom felrakni...

    tudja valki hogy devek ezt hogy csinálják? vagy ők is kézzel pöcsölnek? (kilép,belép,megnéz,javít)
  • Medwyn
    #20592
    Köszönöm :)
    Hypo, várom a pm-et!
  • Hypo #20591
    azéert majd ha van időd egy "szakmai" észrevételem lenne majd privátban nem akarom offolni a topicot:)
  • Hypo #20590
    fain:))
  • polluxware
    #20589
    a kis kezedet;)
  • Medwyn
    #20588
    ...bocs az offért, csak gondoltam, örülnétek a JU-52-nek (az sem gyors, de legalább lassú) - most fejeztem be, még szárad :)

  • polluxware
    #20587
    acc-al rakod fel az sp2, ami ráadásul nem is kompi a sima Sp2-vel
  • Robertoo21
    #20586
    az nem csak sp1?
  • polluxware
    #20585
    sztem nem

    sp2 miatt
  • Robertoo21
    #20584
    Sziasztok! Lehetséges törölni az acceleration pack-ot, hogy az fsx-et ne töröljem?
  • polluxware
    #20583
    cöh...

    ezért lett volna jó ez a lancair.. jó műszerek, 200kts

    és még remeg is mint a zselatin (bejön ez a vibrálósdi újabban)
  • Hypo #20582
    menjel milenium falconnal baszod:))))))))))))
  • polluxware
    #20581
    igen, áj ödmit ez igaz a Katana-ra is;)
  • polluxware
    #20580
    én magára a gépekre is értettem..

    felszállsz egy 172n-el... szuper

    mész mész mendegélsz...

    és még mindig sehol nem vagy

    ergó lassú

    (legtöbb twin se megy többel 150-160kts -nál crúzolás közben)

    fánosabb egy ilyennel pringetni:)
  • Hypo #20579
    :))) senki nem vitatta ezt, de ez nem azert van mert Military hanem maga az accusim miatt, en ezt mondom hogy ezt kene polgari gepeknel is, szerintem is szuper nekem is megvan mindegyik cuccok csak en magat a gepeket nem szeretem annyira illetve ez nem igaz szepek lenyugoznek csak repkedni nem nagyon vagyom oket, inkabb amit valojaban is tudok tudnek repulni ennyi:)
  • polluxware
    #20578
    hidd el hogy élvezet vele röpködni... annó én ugyanígy voltam az első ilyen gépükkel (P-47)

    military gép FS alatt? aztán kipróbáltam, és arra kellett rájönnöm hogy a többi gép csak valami olyasmi amin tökig nyomod a gázt, és megsem fordul a fejedben hogy leállhat a motor...

    itt meg minden run up-nak értelme van... soha nem tudhatod mikor mi megy tönkre, folyik el a hidraulika és kézzel kell a futóművet kiengedni

    már maga a tanulási folyamat is élvezetes
  • Hypo #20577
    :) gondoltam.::) jo lenne ha A2A csinalna valami nem militaryt ugyan igy
  • polluxware
    #20576
    fps barátságtalansága ami elriaszt:)

    viszont az A2A Mustang nagyon baba crúzer plén..
  • Hypo #20575
    van egy ket bibi meg nem is egy fps barat illetve a csako se egy Ace