33535
  • Hypo #20654
    sajnos asademy már rég nem vonatkozink ram:)))) a masik verziot en meg dragalom, volt szerencsem megnezni egy ismeros gepen ay academyt tenyleg mintha smoothabb lenne de ugyan az mint az fsx olyan SP3
  • exTrem
    #20653
    Nincs fent Overdrive, akkor mehet fel rögtön a REX E ? :)
  • eyecandy
    #20652
    Ha Overdrive is fent van, akkor igen, mert az E nem kompatibilis vele.Aztnem tudom, hogy az Od-t le lehet-e installálni, de megpróbálhatod... Viszont ne felejtsd el a 20120522 updatet feltenni. (ami a nem Od-os utolsó patch)
  • carlosfly
    #20651
    alap geppel FSX-ben is siman megy az osztott panel multiba.. mi is ugy nyomjuk legtobbszor.
  • airdaddy
    #20650
    prepar3D academic license pedig 49 dollár

    összességében úgy gondolom, hogy ez egy reális és megfizethető ár.
    megéri, bátran ajánlom mindenkinek.

    kipróbáltuk a multiplayert is osztott panellel, igaz egyenlőre alap géppel, de simán ment :)

    sb4 is működik, vatsimre is simán fel lehet csatlakozni.

    ez egy új lökést adott, hogy "leporoljam" a saitek x52-met és újból aktívan repüljek.
  • airdaddy
    #20649
    szia!

    én megvettem, nagyon pozitívan csalódtam benne!

    ahhoz hogy az FSX kiegészítők hibátlanul menjenek, ezt javasolt megvenni:

    http://secure.simmarket.com/fsx-to-prepare3d-migration-tool.phtml, ami 11 euro.

    csak azt tudom mondani, hogy a gépem nem felel meg a mai kor követelményének Q6600@3ghz, 4gb ram és atiHD5450, de kb medium settingsen 30 fps unlimiteden simán megvan.

    + találtam egy ingyenes időjárás generátor programot is:
    FSrealWX lite
    http://www.hanse-coders.net/index.php?page=self&id=1
  • exTrem
    #20648
    Urak! Rex 2.0-át leszedjem mielőtt felteszem az Essential-t vagy külön program az REX E és feltehetem így is, hogy fent marad a 2.0 ?
  • perko
    #20647
    Kösz.
    A félreérthetőség elkerülése végett, erre gondoltam : Prepar3D®
  • Hypo #20646
    Prepar3d
  • Agent11
    #20645
    Sziaszok! Valaki tudna adni egy link-et vagy fel tudná valahova töltelni az FS Passengers malévos sound pack-et? Sehol sem találom! Előre is köszi!
  • polluxware
    #20644
    -> állatvilág

  • alien1313
    #20643
    Tessék paragliding:
    http://www.szabadrepules.hu/szimulator
    nem rossz..
  • perko
    #20642
    Próbálni, nem próbáltam, csak olvasgattam róla, de nem tudom, megéri-e balódni vele.
    Szép-szép, meg minden, de nincs benne időjárás, évaszakok, AI. A terület nem túl nagy viszont részletesen kidolgozott. Nálam egyenlőre marad az FSX.
    A Repar3D jobban érdekelne.
  • Blackdog
    #20641
    És az csak svájc elvileg. Lehet, holnap majd megnézem.
  • exTrem
    #20640
    Laza 15 GB
  • Blackdog
    #20639
    Sziasztok!
    Most láttam, hogy az egyik virágpiacon kint van az Aerofly nevű progi (angolul volt még valami odaírva, talán valami újratöltött verzió?). Ezek szerint kijött volna már? Próbálta már valaki?
  • Medwyn
    #20638
    Engem ez mindig megdöbbent, hogy lehet az emberiség ennyire ostoba faj. Nem elég, hogy a legszebb és legfigyelemreméltóbb eredményeit azonnal arra használja, hogy elpusztítsa vele a másikat, hanem miután ezt többször is megtette, újra és újra megteszi. Nagyon kéne már az a gép, aminek a terveit Grabovszky "gondozta" a Macskafogóban...
    Ugyanakkor akárhogy forgatom a monitort, Perko ötletét nagyon progresszívnak találom :D
    "Ide az öt ruppót, különben ízekre pofoztatom magam! És ezt nyugodtan vehetik fenyegetésnek is! :D
  • almostatys
    #20637
    Sziasztok! A 20604-es hozzászólásomhoz írna valaki, aki tudja az ott feltett kérdésemre a választ? Köszi!
  • CptSAB
    #20636
    A háború brutalitása, ha már így felhoztam..

  • CptSAB
    #20635
    A Cessnában melyik kamikaze fullajtár gubbaszt? :D A felkelő nap helyett a rohadt naranccsal a fejkötőn..
    Hiányoznak a légvédelmi ágyúk pamacsai (jó ez kis lódítás, mert itt már a Phalanx rendszer van, meg légvédelmi rakéták..) A lángoló fedélzet, füst, vízágyúk.. vicsorgó narancsmag köpködő pilóta.. árghhhh... :)
  • perko
    #20634
    Hááát, a parlamentben talán elég lenne.
    Szvsz ott van a szűk keresztmetszet.
  • gfarkas
    #20633
    Szellemes !!!

    Csak a Margit és a Lánchíd között kell rendet tenni ???

  • perko
    #20632
    Na ki akar itt diktatúrát csinálni ?!!
  • Nesu
    #20631
    Nincs videóm még ott nem tartok
  • litlebubu
    #20630
    Sziasztok! Az mitől lehet, hogy fsx-ben eltűnik a víz és helyette szép világoskék minden, mint az ég.
  • Hypo #20629
    ezek a fajta posztok meg minding nem mennek, youtube linket raksz be?
  • Nesu
    #20628
    R E X Essential - CZST - felett





  • Hypo #20627
    :))) jaja hát van pár apró alap bibi de hát már ennek is örülök, kb mint a lensflare orrba szajba:)
  • CptSAB
    #20626
    Kollégáim is mindig azt mondják: - hogy te semminek nem tudsz örülni!!!
    A helyzet az, a minap is fetrengtem a fűben, mert talaj menti fotókat csináltam, és pont egy betonplacc mellett gimnasztikáztam, miközben két kutyával hadakoztam, hogy ugyan húzzanak már odébb, mert ha beállnak a kamera elé, és engem nyalogatnak, meg dörgölődznek akkor max a hüle fejüket, tappancsukat fogom lekapni, nem pedig számomra lényeges dolgokat. Már akkor is beugrott ez. Ezek a széles sötét szegélycsíkok pont a természetes talaj-növényzet, sóder, zúzott kő stb. találkozását teszik tönkre az épített felülettel.
    Viszont WoT-ban éppen hogy jól van megoldva ez a rétegelés. Figyuztad má?

  • Blackdog
    #20625
    Nem. Feltettem már a linkelt libet. Az ftxcentral.exe mellett nincs regions mappa, hiába telepítem újra :( .Ha létrehozok egyet, akkor meg valami txt fájlt hiányol benne.
  • eyecandy
    #20624
    Áthelyezted a sceneryket másik meghajtóra? Ha nem telepítsd újra az Orbix Liraries-t
  • Blackdog
    #20623
    Nem. mikor megpróbálom megnyitni, kapok egy nem kezelt kivételt, hogy hiányzik egy "regions" mappa. Csak Folytatás gombra való kattintás után loading felirat. hdd-t nem olvassa.
    Hiába nyomok bármire, kezeletlen kivételt kapok "Az objetumhivatkozás nincs beállítva semmilyen objetumpéldányra", még a bezárás gombra is.
  • Hypo #20622
    :)) mennyi bajotok van aztan anno egy sima betonsiknak is hogy tudtunk orulni most mar az orbx se jo:))))

  • eyecandy
    #20621
    FTX Centralban a North America van kiválasztva?
  • CptSAB
    #20620
    Szép az ORBX scenery.. egy valami van azonban amit mindig, minden sceneryben ők is és mindenki elbax de rendesen. A valóságban a beton és aszfalt széle nem ilyen sötét -átmenetes sávos. Ezt a részt mindenki túl spirázza. Tengernyi képet csináltam Kaposújlakon is, a repvez max. annyiból örülhetett, hogy amikor a pályán bóklásztam, akkor éppen rep. szünet volt fél órára.. amúgy a haját kitépte volna a B. Attila. :) Szóval ez a grafikai ficsőr inkább picit béndzsó. Ha nem Kaposújlakot veszem, akkor is tele van a környezetünk ilyen szegélyekkel, legyen az járda, pillér, stb.. De ez tényleg csak szőrszálhasogatás a részemről, ami most kívánkozott ki éppen. :) Amúgy meg 10/10 scenery. Hangulatos, szép textúrák, részletgazdag. Már csak az élet szaga hiányzik belőle..
  • CptSAB
    #20619
    Az elején még sanszos volt, hogy tényleg egy istenkirály addon, mert a fák voltak neccesek, de sehogy sem stimmelt.. :) De szép lenne ilyen sceneryk felett repülni..
  • Blackdog
    #20618
    Fsx alatt, ORBX scenerynél (Swanson) miért van ez? A talaj teljesen szétcsúszik. Globális mesh-t nem használok.
  • Medwyn
    #20617
    LOL :D
  • carlosfly
    #20616
    ; ) :D
  • Hont
    #20615
    Basszus!
    Most miattad még megnéztem vagy ötször!:D:D:D