33535
  • Blackdog
    #20694
    Asszem emberünknek volt egy köre a lakatosnál. :D
  • Hypo #20693
  • frank007
    #20692
    Sziasztok! Az mitől lehet, hogy minden mozgó ai hajó eltünt a játékból? A hullámuk ott van, és azok mozognak is, ahogy a hajó menne és ha közel repülök a hullámhoz, akkor megjelenik a hajó is. de csak az az egy. Minden vízfelület tele van mozgó, kanyargó hullámokkal, de hajó egyik elött sincs... :(
    Ha tudtok, segítsetek légyszi! Köszi
  • gfarkas
    #20691
    Ez egy elsőrangú taktikai approach volt, a C-17-es is szokta gyakorolni itt Pápán....
  • Tomsa
    #20690
    Azta ez kemény. Egyébként nem lenne rossz dolog mondjuk ha többtíz giga helyett netről letölteni az ilyen adatokat, azért a google optimalizáltságát ismerve nem kéne nagy gép meg sávszél sem hozzá :) Így meg, hogy mobilra csinálják ezeket, asztalin...najó hagyjuk...:)
  • nibron
    #20689
    Vajon hány floppyra fér fel az adatbázis? Elég egy dobozzal, vagy kettő kell?
  • carlosfly
    #20688
    Idővel hátha mi is használni tudjuk ..

  • alien1313
    #20687
    Sziasztok, tudja valaki a megoldást a piston engines dont start problémára.
    Sajnos nem tudom mihez kötni, hogy mikortól áll fenn ez a problémám.
    A default trike sem indítható be.
    Érdekes, hogy a beechcraft duke indítható, meg a C208B is. A BN-2 emlékszem még egy ideig indítható volt.
    Ja és a PMDG BAE J4100 is indítható.
    Előre is köszönöm, ha segítetek megtalálni ennek a kellemetlen hibának a megoldását.
  • nibron
    #20686
    Van stílusa a srácnak. Régi szép idők, mikor még én is így huppantam a betonra. Volt egyszer egy tök jó joy-om, aztán kontakthibás lett az Y tengely. Na azzal kihívás volt szépen rálebegni a pályára.
  • polluxware
    #20685
    ilyenkor megnyugszom:)
  • Hont
    #20684
    Leszállni tud, csak ezt nem úgy akarta...
    Ez irányított becsapódás volt...
  • polluxware
    #20683
    legalább felszállni tudna rendesen az illető;) egyébként jó gépe van...
  • carlosfly
    #20682
    Nekem ettől szebb az FSX és van enyni fps is.
  • crodgok3
    #20681
    Ez jó viszonyításnak szerintem:
    Prepar3d. Used: Prepar3d 1.3, Horizon VFR England vol.1, UK2000 Heathrow, UK2000 Gatwick, PMDG 737 NGX 6700, Real Environment Extreme Essential, EZdok. Hardware: Intel Core i7 3770K (4.22 oc), P8Z77-M, 8GB, AMD Radeon HD 6870, OCZ Vertex 2, Saitek Pro Flight Throttle Quadrant, TrackIr 4. Recorded with FRAPS and Sony Vegas Movie Studio.
    Így olyan 20-21 FPS a teteje...
    http://www.youtube.com/watch?v=n7cfjCsbX2I
  • almostatys
    #20680
    Hát ilyen grafikával nem csodálom,hogy 28.6 az FPS! Már bocs,hogy leszólom,de én pl arra lennék kíváncsi,hogy hogy menne ez a Prepar3D Ultra High beállításokkal ha fel van rakva valamilyen időjárás generáló progi,30 Airport,Qualitywings 757,Captain Sim és PMDG NGX 737 VC nézetben és pl az Ultimate Traffic 2.
    Ja és mindezt egy 6 magos AMD procin nyomatnám 8GB 1333MHz-es rammal és egy 1GB Nvidia GTS450-es VGA-val. Vajon ezzel a configgal és a fent említett extrákkal lenne 28.6 az FPS nekem is?
  • [HUN]FaTaL
    #20679
  • airdaddy
    #20678
    http://tinypic.com/r/2d8gyux/6

    bocs béna vagyok nem tudom beszűrni, csak így
  • airdaddy
    #20677
  • airdaddy
    #20676
    így néz ki:
  • airdaddy
    #20675
    az "academic license" felirat akkor is ott marad, de nem zavaró
    nem értem mit tudtok ezen annyira fennakadni... :))

  • Papirzacsi
    #20674
    Tehát ha eltűntetem a menüsort, akkor nem látszik a képen? Akarunk egyet az egyetemre a szimulátorba, de vacilálunk... :)
  • airdaddy
    #20673
    igen, jobb felül, a menüsorban
  • Blackdog
    #20672
    Academic lisence-s változaton van egy vízjel az egyik sarokban, nem?
  • airdaddy
    #20671
    az academic license-t te is nyugodtan megveheted:

    Uses

    Classroom
    Home
    Educational programs, such as summer camps and after school programs

    Price

    $49.95
    Eligibility

    Academic licensing can be purchased for educational efforts at or below the undergraduate level.
  • polluxware
    #20670
    a2a core update 1.4
  • Hypo #20669
    egyenlore en varnek a felrakasaval meglevo usereknek ugy is inygenes,
  • almostatys
    #20668
    Szerintem nagyon gagyi! Nekem is megvan a REX Essenital,kipróbáltam,de kb 3 napig volt fent a gépemen és leszedtem. Idegesítő,amikor repülés közben 2 percenként konvertálja az időjárást és megakasztja a képet és szerintem a felhő textúrák is realisztikusabbak az Overdrive-ban!
  • Hypo #20667
    P40 Accu Sim review
  • nibron
    #20666
    Azt én is olvastam, hogy nem kompatibilis az overdrive-al, de én lusta voltam, meg egyébként is van próba gépem, úgyhogy jól fel is toltam úgy egyből. Telepítve van az overdrive is. Namost az essential egy teljesen másik/külön mappába akar telepedni, teljesen függetlenül a régitől. Így is lett, majd indítás után a texturákat letöltöttem, oszt már indult is. Szerintem ahol kompatibilitási gond lehet, az a textura, mivel az engine is egy külön alkalmazás. Texturát pedig lehet mindkettővel cseréltetni. Mondjuk nekem nem nagyon tetszik az időjárás cserélgetése, mert elég durván avatkozik be a szimulációba. Konvertálásnál megakasztja a gépet, mert elég nagy processzor teljesítmény kell neki a kikonvertáláshoz, pedig lassabban is csinálhatná, nem kell annyira sietni. A másik, hogy a látvány elég durva amikor volt felhő nincs felhő. Mondjuk azon hangosan felkacagtam, amikor a gép baloldaláról a felhők egyszer csak átugrottak a jobb oldalra. Pl. az ASE ezt sokkal jobban csinálja. Viszont itt már lehet a szelet smooth-olni.
    Próbából átugrottam Ferihegyről Stockholmba, és huszonvalahányezer felett, végig közepes turbulencia. Na ne már.
  • polluxware
    #20665
    "Yet Best aircraft in FSX ever seen. The Quality is High but still nicely optimized and not really effect to FPS.
    I wait their next product C172, and i know the quality of that will be outstanding, like in Duke and Lancair.
    Keep Up the Good Work RealAir"

    "What can you say.....It's RealAir and like the rest of their products, it's Great!!!! How this company can turn out masterpiece after masterpiece is beyond me.....and the Frame Rates.....didn't notice any hits what-so-ever!!! This is one of those few Company's that if they build something....I'm buying!!"
  • polluxware
    #20664
    elvileg máma jön egy szervíz pack az A2A Mustang-hozhöz! (1.3.1x)

    ebben orvosolva lesz az ablak párásodás alacsonyabb magasságokban, valamint növelik az indítómotor sebességét, finomítják az elevátor trimmet, és shájnibbak lesznek a polír ezüst textúrák

    sztéj túúúned:)
  • polluxware
    #20663
    Máj NIGGGER!

    imádom ezt a csókát.. legjobb színész
  • Hypo #20662
    ennyi GB egy nezesert eleg a Te szavad:))))
  • Clidey
    #20661
    Azért szerintem ne állítsd le, egy nézést megér simán! :)
  • Hypo #20660
    Kicsit off, de ez a nemsokára bemutatásra kerülő film itt is érdeklődésre tarthat számot
    ERRE
  • Hypo #20659
    ohh faxx tegnap allitottam be letoltesre de akkor strono:)
  • Clidey
    #20658
    Tegnap délután kipróbáltam én is ezt a virágbolti Aerofly FS-t.


    Hatalmas várakozással viseltettem iránta lévén a "kistesóját" melyet ugyanezen csapat készített anno - az AF Pro Deluxe R/C repülő- és heli szimulátor - évek óta használom a legnagyobb megelégedéssel; a benne alkalmazott FD még mai szemmel nézve is fényévekkel veri bármely FS verzióját de még az űberrealisztikusnak kikiáltott X-Plane 10-ét is.


    Így érthető módon engem nem is a sokak által kritizált AI forgalom léte/nemléte vagy a dinamikus időjárás esetleg a berepülhető terület picinysége, esetleg a csilivili grafika érdekelt, hanem kizárólag az, hogy mennyire sikerült átültetni az AF Pro mesteri FD-jét az Aerofly FS-be?
    Már pár percnyi repülés után ki mertem jelenteni hogy sajnos nemigazán sikerült, eléggé felemás lett az eredmény. Véleményem szerint picit túlzásba lett víve az Extra 300 kormányainak érzékenysége...ha lehúzom a csúszkáját minimálisra, akkor kapom kb a legelfogadhatóbb megoldást, de még mindíg nem az igazi. Erre még rátesz egy lapáttal a gép iránystabilitásának lemodellezése: minden komolyabb terhelésű manővernél úgy "megül" a gép hogy már-már zavaró. Aztán még ott van az a bizonyos iránystabilitás-szimuláció amit csináltak a fiúk... bár inkább ne tették volna. Imbolyog a gép jobbra-balra; a túlzásba vitt fejmozgás-tehetetlenség-effektussal karöltve pedig roppant zavaró tud lenni műrepülés közben. Persze ennek beállítására (csökkentésére) opciót sajnos nem találtam a menüben.
    Aztán ott van még a leszállás. Hát ember legyen a talpán aki törésmentesen, szépen irányt tartva le tud szállni az Extrával... Az egy dolog hogy a gép jellegéből fakadóan leszálláskor semmit sem látunk magunk elé, így muszáj vagyunk csúsztatni. Ám a hímestojás kutyaf.sza ahhoz képest, amilyen finoman kell talajt fognunk, és még ez esetben sem garantálható hogy nem kezd el pattogni mint kecskeszar a deszkán, és törni ki valamelyik irányba amit nem tudunk lábbal megfogni sehogy sem. Szóval nem egy élvezet, na. :(
    Sajnos az összetett kormánymozdulatokat sem képes a gép úgy lekövetni mint az AF Pro-ban a modell. Sokkalinkább az X-Plane-hez érzem közelebb az FD-t sajnos...annyi különbséggel hogy egy lomcevak közben azért nem őrül bele a szimulátor ide-oda dobálva a gépet, hanem azért hellyel-közzel valamit görbít ami e figurára hasonlít. De sajnos csak távolról. E tekintetben a Pitts talán egy picit jobb, valamint annak a kormányai is jobban el lettek találva.


    Szóval a nagy várakozás amit éreztem a szimulátor iránt, picit megtört tegnap. Pedig még a megvásárlásán is gondolkodtam, de hálát adok az égnek hogy nem tettem...szídnám most az égieket bőszen...


    A többi géperől csak úgy tőmondatokban.
    A Swift S-1 és a Discus nekem a Condort juttatta eszembe...szinte 1-az-1-ben ugyan olyan az FD és a fíling is. Csőrölni mondjuk nem tudtam valamiért, mihelyst megnyomtam a Launch gombot, a kötél elrohant én meg maradtam egyhelyben. :)
    Szóval a gépek jók, és aránylag jól is repülnek.
    A Pitts mint már említettem véleményem szerint jobban el lett találva, talán ez a gép adja a legnagyobb élvezeti értéket a szimulátorban. Sokkal élvezetesebb vele a repülés mint az Extrával - az én legnagyobb sajnálatomra.
    A Robin és a Cessna egy erős FS átlag szintjét üti. A kormányok viszonylag reálisak, talán a magassági túl érzékeny csak (erre külön beállítást szintén nem találtam)... A leszállás ezekkel is érdekes azért, bár nem olyan durva módon mint az Extra esetében.


    Összegezve ez a program sem hozott semmi forradalmit. Sajnos. Ennek is ugyanúgy megvannak a szar pontjai mint az FS-nek vagy az XPL-nek.
    Aki a megvásárlásán vagy a kipróbálásán gondolkodik javaslom várjon meg még 2-3 peccset - állitólag dolgoznak a fiúk serényen a felhasználói észrevételek beledolgozásán a programba. Hát reméljük a legjobbakat.
  • exTrem
    #20657
    FAQ-t kerestem az oldalon de nem találtam, a fórumban se, manualra nem is gondoltam :)
  • eyecandy
    #20656
    Aha,de ott van a manuálban is
  • Hypo #20655
    Ha ORBX nem dobalna a gyonyoru sceneryket akkor semmi indok nem lenne nekem FSX re FS9 minden igenyemet kielegiti.