33535
  • gviski
    #20734
    Sziasztok!

    Aerosoft Airbus X-hez nem tudtok 2D panelt?

    Köszi
  • Medwyn
    #20733
    Ez elég érdekesnek tűnik...
    Van már ilyen, Flight Simulator Economy-nak hívják (FSEconomy), ingyenes és kiválóan működik, még ha nem is ilyen csillogó a felülete. De azért kíváncsi leszek erre is :)
  • Hypo #20732
    http://www.pointsoftware.de/proatcx_e/index.html
  • Hypo #20731
    http://www.simairexperience.com/
  • polluxware
    #20730
    jáj
  • perko
    #20729
    Valaki aki ért hozzá, lemodellezhetné FS-be.


  • metaxx
    #20728
    Akkor az valószínűbb, hogy hardver hiba.
  • metaxx
    #20727
    Az oldal sikeresen átköltözött, új címünk:
    http://fotelpilota.hu/
  • Clidey
    #20726
    Ja, megjelent. Május 28-án... :)
  • gviski
    #20725
    köszi szépen ezt kerestem ;-)
  • Blackdog
    #20724
    Itt van a segédlet.
    Itt találsz még néhányat, ha kellene :) .
  • gviski
    #20723
    Sziasztok!

    Régebben volt egy leírás a Ferihegyi iskolakörről, valakinek nincs meg, jelenleg én nem találom :S

    asszem már FSX-hez volt írva és vagy Boeing vagy Airbussal volt bemutatva
  • almostatys
    #20722
    Nekem ettől csak rosszabb lett az FSX! Pontosabban egy kicsit javult az FPS,de hibás lett a kép.Amikor külső nézetben vagyok és elkezdem a gépemet körbe forogva nézni,egyfolytában csíkok és téglalapok villannak be.
  • Fedon
    #20721
    Az iFly NGX-hez is megjelent az FP
  • perko
    #20720
    Köszönöm, Igen pont erre gondoltam.
  • polluxware
    #20719
    repülős téma:


  • polluxware
    #20718
    CSAK SIKERSZTORY-k.... ez a mai nap:))
  • crodgok3
    #20717
    Csak hogy én se maradjak ki a mutogatásból :)
  • carlosfly
    #20716
    Erre gondolsz szerintem.

  • perko
    #20715
    Láttam a You Tube-on, hogy némelyik FSX küldetésnek az ATC-je feliratként is megjelenik.
    Tudja-e valaki, hogy lehet ezt a szöveget megjeleníteni?
    Sajnos a Google nem segített. :(
  • Hypo #20714

    The FS Flight Keeper is now updated to version 3.40. The biggest improvement is that it is now fully compatible with the PMDG 737 NGX.
  • Nesu
    #20713







  • Nesu
    #20712
  • eyecandy
    #20711
    New York, New York!
  • polluxware
    #20710




    régen linkeltem képeket;)
  • polluxware
    #20709



  • polluxware
    #20708
    szegény rotax motor:(((
  • Blackdog
    #20707
    Azt hittem, csak a motor nem indult újra. Csodálkoztam is, hogy ennyi miatt ugrott, bár nem értek hozzá, de gondolnám le lehetne hozni egy olyat motor nélkül is.
  • CptSAB
    #20706
    Mákja volt a pilótának, hogy ott volt az ernyő. Tegnap Újlakon is volt egy géptörés. Egy motoros rárkány vitt fel ejtőernyőst. Leállította a motort az ugráshoz, de végül nem csak az eje. ugrott, hanem a pilcsi is, mert a főtartó eldurrant. Megúszta..
  • Hypo #20705
  • Clidey
    #20704
    Hát ilyen dúcos UL-szerű szarral ilyet műrepülni...hát ne is csodálkozzon ha elhagyja magát a főtartó... :))))
    Amúgy ezt a videót kellett volna megmutatni annak a Kill-A-Thrill-es gerillamarketinges videó animátorának hogy lássa hogyan hat a fizika egy letört szárnyú repcsire... :P
  • Hypo #20703
    kicsit OFF MELEG SZitú
  • Hypo #20702
    ej de gonosz vagy:))))
  • polluxware
    #20701
    bocsánat...

    de annnyira fáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááj

    az kábé eszébe se jutott ,hogy itt-ott levegyen a grafikából

    és ezt híják optimalizációnak
  • Tomsa
    #20700
    Gondolom meg volt, de azért megkérdezem: vga driver-t frissítetted?
  • metaxx
    #20699
    FSX FPS problémákhoz, kis segítség. http://fotelpilota.net76.net/fps-harc-hogyan-csinald/
  • Blackdog
    #20698
    "jah bocsi én az Aerofly FS- ről beszéltem az imént!"

    jah, még jó hogy ez itt az fsx topik :D . Szerintem próbáld meg a hivatalos fórumon feltenni a kérdést , itt (még?) elég kevés még a tapasztalat a progival kapcsolatban.
  • FxRRulez
    #20697
    jah bocsi én az Aerofly FS- ről beszéltem az imént! Ha valaki tudna benne segíteni megköszönném!
  • FxRRulez
    #20696
    Szevasztok skacok!

    Nekem az a problémám, hogy az instrukciók szerint feltettem a játékot, crack mappából átmásoltam az updatert és az aktivátort, ezeket lefuttattam, majd a játék indítását követően érdekes krix-kraxok jönnek be, láthatóan textúrák a játékból, azonban nincs semmi hibaüzi, de még a szövegek sem látszanak, szóval képtelenség így játszani. Videokarim HD 4850 Vapor-x 1gb, C2duo E7300 2.66, 4 gb ram, tehát menni kellene lazán. MI lehet a probléma? Win 7 64 bit-en próbálom, futtattam már rendszergazdaként is, illetve felraktam újra Vista kompatibilitási módban is de semmi...
    segítsetek plííz, mert nagyon megnézném a gammát!!
    amúgy rákerestem már mindenhol, de nem találkoztam még ilyen hibával senkinél!! :S :S
  • Matth3w
    #20695
    Amindenit, szerintem igy akarta!