33535
  • polluxware
    #20814
    én már a honlapjukat se nézem...
  • metaxx
    #20813

    Mitchell Wing U2, Ingyenes csupaszárny MoVit az Aerosofttól
    Aki kedveli a VFR-t, mindenképpen próbálja ki.
  • GPx8
    #20812
    Köszi!
  • Hypo #20811
    Érdekes video, carenado king airjet mutatja be short field mukodes kozben, de amikor a levegoben van erdemes figyelni van ez a himbalodzas effekt mar tapasztaltam par carenado gepnel, eleg lehangolo:((
    Allitolag nem rossz bar szerintem igy ranezesre messze aeroworx mogott van egyedul a vc je szebb.
  • Hypo #20810
    nem is azért irtam ms flight nem az a villanyzos tipus:))))))

  • Clidey
    #20809
    Föl lettem villanyozva.
  • Hypo #20808
    OFF

    MS FLIGHT Alaska DLC vel egyutt jon a frissités, lesz bene Track ir support
    http://forum.avsim.net/page/index.html/_/pri-news/microsoft-lists-improvements-to-flight-r348
  • polluxware
    #20807
    az alap fsx-ben magyarország, csak éppenhogy "rajta van" a térképen... VFR navigációra tökéletesen alkalmatlan... A Dunát észlelni ott középtájékon valahol, mint egy csík.. és ezzel ki is fújt...
  • gviski
    #20806
    LHSimulations oldalán tudod ingyen tuningolni a magyar tájat, valamint érdemes megvenni még a Mega Airport Budapest Xet

  • Tessitore22
    #20805
    Szia az egész világ felett tudsz repkedni a kiegészítő "csak" minőségbeli javulást eredményez.
  • Hont
    #20804
    Ott lehetett valami másik gond is, mert én megnéztem és fullra tankolva a 737-700 a 7B22 betonkeverővel 30c'levegőnél 5850kg többlet felszálló teherrel is elemelkedik 168-nál...
    (bár nem tudom a többlet felszállótömeg mennyire van lemodellezve.)
    Szóval a 190 az baromi sok.
    De a lényeg, hogy már jó!
  • AlbyCobra
    #20803
    Sziasztok!

    Szeretném kérni a segítségeteket abban, hogy nem tudom hogy töröljem le az FSX-et. A probléma az, hogy anno még nem vezérlőpult-->program eltávolítása módon töröltem le, hanem csak fogtam az egész mappát és delete... Ha berakom a telepítő DVD-t akkor pedig szokásos 2 opció, javítás vagy eltávolítás. Egyik menüpont sem működik, a hiba a következő: .error number: 0x40080702 description: failed to load dll: MC Setup setup will now terminate... Már mindenhol utánanéztem, a registry-ből is kitöröltem minden FSX-re utaló fájlt. Van valami más lehetőség?
    Köszönöm előre is.
  • perko
    #20802
    Kommentár nélkül.


  • GPx8
    #20801
    Sziasztok!
    Alap kérdésem lenne.
    Ha megvásárolom az FSX-et, akkor milyen kiegészítők kellenek, ha magyarország felett szeretnék repkedni?
  • buszvezeto1
    #20800
    Köszönöm nektek!
    Sikerült megoldani a dolgot. Mostmár minden működik rendesen.
    Az üzemanyaggal volt a probléma.
  • metaxx
    #20799
    nézd meg a terhelést is. 100% üzemanyag, és 100% utas/poggyász teher mellett, 5 fokkal is nehezen emelkedik
  • nibron
    #20798
    Joyt nézted, hogy műkszik-e?
  • Hypo #20797
    felszállásról csinálj már egy screent muszerek rol. autopilot off-?
  • buszvezeto1
    #20796
    Köszi a válaszokat.
    5' flaps- el szállok fel ahogy kell. A trim is rendben van.
    Mindenhogy próbáltam már, de sehogy sem jó.

    Szerintem újrarakom a játékot. Úgy reméljük jó lesz.

    Mégegyszer köszi mindenkinek.
  • exTrem
    #20795
    Soskzor elég neki a Flaps 1 is :)
  • alien1313
    #20794
    és persze trim min. zero ill. zöld mezőben legyen de ennek a sújelosztástól függő beállítása
  • alien1313
    #20793
    B737 flaps 5-re állítani!
    flaps nélkül nem tudnak elemelkedni
  • Hont
    #20792
    Trimm?
    B737 5'flapssel nem agyonterhelve már 100 fölött nem sokkal elemelkedik...
    Volt pár hete az a video, mikor Nevadában a temetőben a 747 a széltől simán emelgette a noziját!
    (Bár nem voltak rajt a szárnyakon a betonkeverők)
  • buszvezeto1
    #20791
    Sziasztok!
    Segítségeteket kérném a következő dologban:
    Egy olyan problémám van, hogy mikor felszállnék akkor ( már elértem a 190 csomót is ) a repülőgép nem emelkedik el a kifutóról.
    Pl. Boeing 737, Airbus A320

    Mi lehet a probléma, és hogyan lehet javítani?
    Előre is köszönöm!
  • alien1313
    #20790
  • alien1313
    #20789
    Hopp ez lemaradt:
    http://www.youtube.com/watch?v=JVERACEmP-Y&feature=relmfu
  • alien1313
    #20788
    Tanulságos 35.perctől DC9!
  • metaxx
    #20787
    És egy kis videó az Airbusról.

    http://www.youtube.com/watch?v=o-IbjjtCmd0&feature=youtu.be
  • metaxx
    #20786
    Alabeo C-188B megjelent. :) Mehettek trágyázni. :)

    http://fotelpilota.hu/alabeo-c188b-agtruck-megjelent/
  • perko
    #20785
    Ebben benne van ami kell
    FSX Key Command



  • metaxx
    #20784
    ha a billentyűzeten gondolod, akkor numerikus 0 és enter, a 5-össel minden neutrális pozícióba kerül. ha nem billentyűzet, akkor azzal amire állítod. :)
  • trymeee
    #20783
    Szevasztok!
    A függőleges vezérsíkot melyik gombbal tudom jobbra/balra mozgatni?
    Még új vagyok :)
  • Medwyn
    #20782
    Grásziász szenyóresz, az FSRecorder az efesiksz robinhúdja...
  • polluxware
    #20781
    tök jó vidijó;) úgyértem igényes

    ha nem bánod:

    "Medwyn films productióne"

  • Hypo #20780
    good music choice:)
  • Medwyn
    #20779
    ...úgy bizony :) Én meg egy Trimotorba pattantam be. Nem túl bonyolult jószág, de a repülés élménye megvan vele :))

    http://youtu.be/KBXbw9KWxPc
  • metaxx
    #20778
    Én is pesszimista vagyok, de azért ennyire talán mégsem. :D Bár tény, hogy van igazság abban amit mondasz. Pl. azért PMDG és okosított azzal, hogy már nem azt mondja, hogy 1.0, 1.5, 2.0 stb, hanem, 1.2.34.3441, utána meg 1.2.34.5545 stb. nem annyira szembetűnő a változás, ha csak a build számot növelik, persze lehet, hogy nagyon durva bugokat javítottak alatta ami minimum minor, de inkább major-t kéne emeljen. :) Szóval a gyártók trükközése is persze simán látszik, ha tudod mit keress.
  • Hypo #20777
    BKV Bus tested by a russian tank driver.....
  • Clidey
    #20776
    Az új AS320 még nincs kiadva - én a régiről beszélek. :)
    Amúgy véleményem szerint ez a valódi pilóták/üzemeltetők bevonása a fejlesztésbe egy nagy humbug. Reklámszövegnek nagyon jó, de amúgy nem ér egy lyukas garast sem. Majd mindegyik cég úgy reklámozza a termékeit mint "tested by real pilots" meg "ultralealistic flight dynamic" ésatöbbi ésatöbbi...mégis tudjuk hogy repülnek...az Alabeonál például egy német hülyegyerek csinálja az FD-t, aki kicsit önimádó és azt hiszi hogy ő fingta a passzátszelet, de képtelen megérteni hogy hogyan (kellene) működnie egy csűrőnek egy műrepülőgépen - azt hiszi hogy amit csinál az úgy professzionális. Egyszer repült utasként Extrával...ennyit a "tested by real pilots"-ról. :)
    A PMDG, iFly és egyéb komolyabb cégnél - Wilco természetesen nem tartozik ide :) - gondolom ezeket a visszajelzéseket komolyabban veszik, de gyanítom azért ott is előfordul az hogy valamit mond vagy javasol a real pilóta a fejlesztő/programozó meg rávágja hogy nem tudja megcsinálni/nem akarja megcsinálni/úgy jó az a dolog ahogy van. Szóval azért nem kell mindenkinek hanyatt esni/elhinni mindent amit a developer mond/reklámoz magáról.
    Inkább kell hinni a fórumoknak, feedbackeknek, bár onnan is erősen szűrni kell a tartalmat. :) De néha feltűnik egy-egy igazi pilóta akinek lehet adni a szavára.
  • Hypo #20775
    na be is izzitom a Bird Dogot aztan csinalok pár alacsony athuzast :))))