33535
  • metaxx
    #20894
    Lancair Leagcy review
  • macleody
    #20893
    Seasons.
  • alien1313
    #20892
    Sziasztok!
    Tudna nekem valaki küldeni egy "Seasons.bgl"-t?
    Az Accelerationt ráküldtem javítani és ez lett a vége, hogy ezt hiányolja, mert sérült vagy hiányzik.
    Köszönöm
  • perko
    #20891
    Ha valakinek szüksége lenne ingyenes cuccokra (FSX, FS2004,X-Plane) és még nem ismeri:

    Fly Away Simulation downloads section
  • Clidey
    #20890
    Hogyne ismerném a Tibit! :) Kérdezd meg tőle hogy lóg-e még a falán egy piros-sárga Tréner... ;))))
    A péntekre akkor szabit kell kivennem, de megpróbálok intézkedni! ;) Ha nem lesz olyan dög meleg, esetleg elkísérlek benneteket egy 142-vel egy darabig... ;))))
  • Hypo #20889
    Maestro jövő hét pénteken délelött vagy areptér felé megyek arra majd egy dunakanyar tripre, jön a Szilágyi Tibi is nem tudom ismered e, esetleg összefuthatnánk
  • Hypo #20888
  • Clidey
    #20887












    :)
  • perko
    #20886
    És le tudsz vele szállni otthon az udvarban.
  • Hypo #20885
    ha már választás akkor és még megfizethető:))
  • Hypo #20884
    Más feeling, de jó csak MÁS
  • Clidey
    #20883
    Akkor ha már lehet választani...






    ;)
  • Hypo #20882
    :))) rondanak ronda DE jo kis repcsi birja a gyurodest, szoval nem rossz en elfogadnam es madarat lehetne velem fogatni:))



  • Clidey
    #20881
    Kevés rondább repülő van ennél... :D
    Erre a szörnyűségre hatványozottan igaz: a cél szentesíti az eszközt... :D
  • Hypo #20880
    :))) nem rossz bar a motorban van azert már egy kevés idő kár hogy nem continental motor van benne,

    akkor lehet egy ilyennel jobban járnánk:) http://www.zenithair.com/stolch701/index1.html
    STOL ami jol jon a hazai fuves reptereken, kiváló rep tulajdonságok.
  • Hypo #20879
    :))))))) oldschool :)) hát igen ha az analóg annak számit akkor igen, de hát analog hangszerek analogon az igaziak, technora jo az ipod :)))))
  • Nesu
    #20878
    De ez persze kényelmesebb és talán biztonságosabb a két turbó légcsavar miatt .
    Viszont sokkal drágább .
  • Nesu
    #20877
    A repüléshez visszatérve kezdésnek egy ilyesmire(link) gondoltam , a család is elfér benne .

    Cessna / F 172 H
  • Nesu
    #20876
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az én Alu 7005 biciklim kerül 1250 € -ba ,egy Carbon pedig 5000 € ba kerül .
    Ez egy nagyon Oldschool audio ami neked van és minden elismerésem biztos benne van 5000 € -ban Én előbb egy Carbon kerékpárt szeretnék .Az audio meg elegendő egy Logitech Z 906
  • Hypo #20875
    Sorry az OFF-ért!
  • Hypo #20874
    :) ja nem rossz a kicsike, londonban volt szerencsém párszor meghallgatni. De ez mondjuk a nagyon véglet:) De azért én is csövest használok meg a jo kis lemezjatszot:)
  • Hypo #20873
    ezen én nem is vitáztam:) De elég sok szart csinálnak mostanában, és ha belegondolsz egy picit drágább és megspóroltál 2-t:)
  • Nesu
    #20872
    OFF :
  • Nesu
    #20871
    OFF :
  • Nesu
    #20870
    Úgy gondoltam ,a BOSE már elég jó példa erre ,az ára vitt a példálódzásra .Olyat pedig ami szinte még online is elérhetetlen nem akartam említeni .A saitek a maga kis műanyag elemeivel még mindig jobb mint a hétköznapi társai és kényelem szempontjából is jobb .A jóval drágábbakat meg sem akartam említeni hiszen azok jóval drágábbak és szinte elérhetetlenek .
  • nibron
    #20869
    Amit eddig próbáltam Saitek cuccot, mindnek a középállással volt baja. A yoke-t át is alakítottam, hogy az Y tengely akadálymentes legyen. Az X nem annyira zavaró, azt csak finomítottam, Elfordításkor kisebb az ellenállása, és nem is ugrik vissza. Viszont finoman érezni lehet a nullpontot. Kiheréltem az eredeti mechanikát és csináltam bele sajátot. Rúgók helyett gumit használok. A potikat is cseréltem, mert elég vacakokat szoktak berakni. Már elég sokat dolgoztam az elektronika cseréjén, mert a gyári időnként beküld egy hibás pozíciót, ill gombnyomást, az enyém pedig eleve 12 bites lenne, ami sokkal precízebb vezérlést eredményez, mint a jelenlegi. Trim-nek ilyet csináltam helipot.al. Nagyon állat. Nekem az első gyártmányok közül van, ott még gond volt a prellmentesítéssel is. Némi akadályt jelent, hogy még nem fejtettem vissza az óra protokollját. Nem szívesen veszteném el.
  • Hypo #20868
    húha kicsit keményen hangzik, meg hát nem feltétlenül igaz, a bose szép de inkább csak szép:)))
    Saitek nem rossz de azért elég kommersz minőség, szar potik, müanyag..stb de a pénzét megéri én is használom. DE azért ha egy komolyabb yoke-ot kiprobálsz utana megváltozik a véleményed:)

    Ha meg hifi akkor csak is CSÖVES ONGAKU csak hát ott a cső készlet 5000Dollár:)
  • Nesu
    #20867
  • Nesu
    #20866
    http://www.youtube.com/watch?v=njadD2-bFTU&feature=g-all-u
  • Nesu
    #20865
    Szerintem az egyik legjobb flight controler gyártó ,de biztos van ettől sokkal jobb ,viszont az olyan mint a BOSE audio rendszer
  • Ombika
    #20864
    Sajnos csak ezt tudom beszerezni, masikra nincs lehetosegem. Akkor meg is rendelem...
  • Hypo #20863
    havernak van probáltam nem rossz, nem annyira finom mint a CP fele nekm az van regi de kiru
  • Matth3w
    #20862
    En mar hasznalom kb 2-3 eve nagyon szeretem jol osszerakott, csak a problemam annyi vele, hogy kozepallasbol picit nehezen "darabosan" fordul! Ezt leszamitva tenyleg jopofa es a szarv melle elengedhetetlen
  • metaxx
    #20861
    Csak ma, leárazások az AVSIM-nél!
  • Ombika
    #20860
    Saitek Rudder-rol mi a velemenyetek? Jelenleg csak ezt tudnam beszerezni, de a Yoke melle meg illene a jatekelmeny miatt nemde?!
  • polluxware
    #20859
    Ja! és az fsuipc standard gomb definíciók is műkszenek (spoiler toggle, magneto inc-dec, avionics toggle....)
  • polluxware
    #20858
    kezdek megbarátkozni a kicsikével;) egy kis optimalízing, és végülis fut úgy mint a J41... sőt

    mondjuk egy a2a féle accusimes géphez képest rettentően alap

    kimondott "beülsz és mészaszol jellegű IFR lájtszpíd krúzer"
  • Hypo #20857
    Nagyon részletes Lancair Legacy Review
    KATT IDE
  • metaxx
    #20856
    Hétfői freeware szekció
  • Frenklin737
    #20855
    Szia és ezeket hogyan kell feltenni mert nem akarom az egyész játékot ujra tenni kb 70GB