33535
  • polluxware
    #20934
    ugyanmáán.. csak derogál neked hejesen írni
  • polluxware
    #20933
    +c
  • polluxware
    #20932
    háát ez így van.. zártosztályon tudod sukni kell mindent
  • Hypo #20931
    én nem használok sokszor ékezetet mert hát nincs nagyon HU suport a cégnél. de azért az OLYAN az nem pontos J.. aircraft mappát lementheted de a gond hogy sok gep máshova is pakol dolgokat. szóval nem egy életbiztositás.
  • Frenklin737
    #20930
    Sziasztok! Egy ojan problémám lenne , hogy azt kéri hogy reinstal gme de én nem akarom mert csak a aircraft mappa 80 GB-t és nem akatrom öket ujra letölteni feltelepíteni a játékot valaki tudna ötletet aki tud privátban irjon legyen szives Köszönöm.
  • Hypo #20929
    :))) na jo mert nalad vitrinben van minden ami repul:))))))

    Amugy az alap problémára:
    http://www.flightsimworld.com/forums/topic/107244-fsx-disc-2-problem-cure/
  • polluxware
    #20928
    hümm..

    háááát

    szóval

    és mit keresett a gép, meg a lemez a sörpadon???

    nálam az ilyesmi enyhén szólva is rettentően forbiddden:)))
  • nibron
    #20927
    Jó idő volt, és volt egy sörpad a fák alatt, az árnyékban. Na ott telepítettem egy gépet. Eljött az ebéd ideje, és elmentem kajálni. Mire visszajöttem, ott volt az ajándék a dvd-n. De amit nem értek, hogy mi a fenét ehetett az a dög, ugyanis szétmarta a lemezt. Ráadásul a feliratos oldalt tisztelte meg. Ránézésre valami gyümölcsevő lehetett. Na azután lett fedett sörpad. Egy ilyen kupac az öcsém kocsijának a fényezését marta meg. Madarász a lelkem, látni kellett volna az ábrázatát.
  • Hypo #20926
    foleg image nel van hogy mintha serult lenne a cab file vagy nem talalja.
  • polluxware
    #20925
    "Az enyém is megsérült (leszarta egy madár)"

    ?

    ezt hogy?
  • nibron
    #20924
    Ez a file az első dvd-n kell, hogy legyen. Dvd-t berakod a gépbe, de nem installálsz. Helyette megnézed mondjuk a total comi-val ezt a fájlt. Ott kell lennie a gyökérben. És bemásolod valahová a vinyódra. Ha sikerül, akkor az azt jelenti, hogy olvasható a fájl. Akkor az egész dvd-t másold be. Kérdés, hogy végig tudja-e olvasni a lemezt.
    Ha nem, akkor már csak egy lemezt kell szerezned. Az enyém is megsérült (leszarta egy madár), de a másodikat. Azt letöltöttem torrent-ból, míg nem kaptam másikat. Az első lemez neccesebb. Megpróbálhatod esetleg valamilyen lemez helyreállító progival rendbehozni. De akár meg is törölgetheted.
    Ha bemásolja az összes fájlt, akkor másold ugyanoda a második lemez tartalmát is. Próbáld meg onnan telepíteni. Ha így sem sikerül, valami gond lehet a gépeddel. Próbálj meg egy másik csomagot/játékot/bármit, de lemezről telepíteni.
  • alien1313
    #20923
    Mindkét formát kipróbáltam és ugyanezt írta ki.
  • Medwyn
    #20922
    Remek kis film, köszi, hogy idehoztad :)
  • polluxware
    #20921
    mögkő ütni a fején, oszt nyugiba marad a gyószág..
  • Hypo #20920
    :)))
  • nibron
    #20919
    Azért pacit szállítani sem piskóta, gondolok itt arra, hogy állva milyen jól tűrhetik a dinamikai mozgásokat, mondjuk takoff-nál ill. turbulenciában. Gondolom, le vannak nyugtatva, és ha gond van akár szedálják is őket. Azért az indiai logisztika sem piskóta :))
  • nibron
    #20918
    Én az ASE-t favorizálom, de REX textúrákkal. Nem az ASE2012-t, mert az elég erőszakosan váltja az időjárást, hanem a piros ablakost. Ráadásul jó a Prepar3D-hez mindenféle licenszelés nélkül. Ami szerintem pofátlanság.
  • Hypo #20917
  • Hypo #20916
    hát ASE nem rossz
  • Hypo #20915
    cdrol telepited vagy image filebol?
  • Ombika
    #20914
    Melyik weather progit erdemes hasznalni FSX-hez?
  • alien1313
    #20913
    Sziasztok!
    Kérlek segítsetek!
    újratelepítéssel próbálkozom, de az alábbi üzenetet kapom.
    Mit kellene tennem?
    köszönöm.

    Error 1334.The file
    " _29CE1D35F472413D94435F20B1452234 "
    cannot be installed because the file cannot be found in cabinet file "
    D1Feat~3.cab".
    This could indicate a network error, an error reading from the CD-ROM, or aproblem with this package.

    ----------------
    Error:-1603 Fatal error during installation.

    Consult Windows installer help (Msi.chm) or MSDN for more information.
  • nibron
    #20912
    Az uiautomationcore.dll be van másolva az FSX mappába a windows\system32-ből? Mindegyik géppel ezt csinálja (pl. a gyári sárkánnyal is)? Ablak módban is elszáll?
    A hibakód jelentése access denied, azon belül is a memóriára utal. Tehát nem sikerül memóriát foglalni, vagy éppen felszabadítani. Ha ablak módban is elszáll, akkor futtasd úgy, és monitorozd a memóriát (legnagyobb munkakészlet).
    Lapozófájl méretének növelése. Az FSX.cfg-be gondolom be van írva a HIGHMEMFIX=1.
  • nibron
    #20911
    Gurulj le a lap aljára.
  • crodgok3
    #20910
    Szerintem ez az eddig készült legjobb freeware gép :P
  • Szetaki
    #20909
    jaa mostmár értem, sikerült köszi
  • Hypo #20908
    annak van egy installere azon keresztul kell telepiteni a kulonbozo packokat annak csak meg kell adni az fsx konyvtarat ennyi
  • Szetaki
    #20907
    FSX-hez letöltöttem a world of AI pack-ot, de nemtudom telepíteni, mert nemtudom mi a célkönyvtár. Vki tudna segíteni?
  • Nightwish006
    #20906
    Tehát vkinek vmi ötlet? Pontosabban akkor történik, amikor nyomok egy jobbklikket, előjön a kis választó sáv, azt ki is purcan fatal error, cső.

    Gépem nem túl acélos, de grafikat levéve egészen jól megy.

    E6550 alapon, 2gb ram, 8600gts 256, win7 frissítve. fsx+ sp1 + accel
  • Nightwish006
    #20905
    Najó kezdem unni a dolgot... Állandóan ez van, amikor nézetet akarok váltani, bírja egy darabig, majd kb. a 10.ik váltásnál jön ez :D

    Probléma-aláírás:
    Problémaesemény neve: APPCRASH
    Alkalmazásnév: fsx.exe
    Alkalmazásverzió: 10.0.61637.0
    Alkalmazás időbélyegzője: 46fadb14
    Hiba - modul neve: unknown
    Hiba - modul verziója: 0.0.0.0
    Hiba - modul időbélyegzője: 00000000
    Kivételkód: c0000005
    Kivétel - eltolás: 00000000
    Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
    Területibeállítás-azonosító: 1038

    További információk a problémáról:
    LCID: 1038

  • Clidey
    #20904
    Legutóbb az Air Baltic papírszimulátora előtt láttam ücsörögni... :)
  • Ombika
    #20903
    Alert-rol mit tudtok merre jarkal?
  • metaxx
    #20902
    uninstallálod, szabályosan, aztán regeditben rákeresel az összes (fsx, flight simulator, microsoft games) kulcsra, és törlöd. Ennek elégnek kell, hogy legyen.
  • alien1313
    #20901
    Sziasztok!
    Hová kell kattintani, hogy ebben a fórumban szavakra tudjak keresni? (pl.FSX törlése) újratelepítése...
    Köszönöm.
  • Hypo #20900
  • 59th Ducky
    #20899
    LHsim Library base Pack 0712:
    http://lhsimulations.hu/?page_id=813&lang=en
  • Hypo #20898
    :)) a burzsuj mi?:) olyan foghijas a logbookom hogy csak na örülök ha összejön egy kis reppenés.

    csak az FPS egyen jo:)
  • polluxware
    #20897
    na a máágnásék mennek eget szennnyezni.... úúúúú

    sztán óvatosan;)

    collison detection-t abban a szimuban nem lehet ám kikapcsolni!
  • Hypo #20896
    OK figyu en szabin vagyok és reggel fel kilencre megyek tököl hét közben még pontosithatunk, megyunk esztergom kis dunyakanyar aztan akkor max arra mennenk vissza és akkor le is szállnánk nálatok, kis duma aztán vissza tököl. De lehet hogy nálad kezdjuk aztan onnan dunakanyar:)
  • Hypo #20895
    :))) Tudom mesélte azóta már amikor mondtam neki:))