33535
  • Slewy
    #21374
    Hi!

    Sokat állítgattam de egész egyszerűen nem látszik valamiért a kondenzcsík. Nem tudja véletlenül valaki melyik opcióval lehet visszakapcsolni?

    Előre is köszi!
  • polluxware
    #21373
    Tobbet vartam tole a screenek alapjan. Masreszrol van rajta ot hat mokodo kapcsolo es kobo ennyi
  • Hypo #21372
    Mi a baj vele? Szerintem tok hangulatos kis gep jo stol kèpessėgel. Trackir-el meg plane. Semmi csicsa csak mint az eredetiben
    Review
  • polluxware
    #21371
    én csak azt mondom... ,hogy

    számomra 100x or élvezetesebb egy olyan repülővel GA jellegű utakat is repkedni, aminél totál kiszámíthatatlan az hogy mikor kell kényszerleszállni.. persze nagy teljesítményű dugattyús mocis gépnél ez sokkal jellemzőbb

    elfogadom az érveket;)
  • polluxware
    #21370
    bazz.. tegnap próbáltam (khálóz öböl)

    hát ez a birddg.... már bocsi te enyhén szólva is örülök, hogy annó nem gondoltam komolyan a megvételt...

    hiába is hasznos dolog ez a "próbáld ki" majd vedd meg ha tetszik


  • polluxware
    #21369
    szegény kisöreg.. mennyi témája volna most:(
  • Hypo #21368
    Igen erről beszéltem én is, azokat az ellenörzéseket nem mminden repülésnél csinálja az ember, és tényleg nem egy olyan típus ami gyakran elromlik.De tuti szép lesz szóval én várom. Bár fxs alatt most egy jó ideje a kedvencem a Bird Dog.
  • Hypo #21367
    Én még szabin vagyok szóval elvileg jó bármikor. Kint vagyunk a telken de nincs messze. Űgy is be mennék a kis checklistekert meg térképért:)
  • Clidey
    #21366
    Ja, amiket felsoroltál, normál esetben az 50 órás ápoláskor kell nézni de például kompressziót még akkor se...azt max a 200 órásnál. Annyit meg hány év alatt repülsz össze majd vele ha nyílván repülsz közbe mással is. Ha meg ennél sűrűbben adja majd a hibákat az meg nem realisztik... :))))
  • Clidey
    #21365
    Jelen politikai helyzetben teljesen egyetértek Hypoval. :)
    Szerintem tökre felesleges egy Accusim egy Cessnához. Egyszerű egy szerkezet, és eléggé igénytelen kiszolgálás terén, meghibásodni se nagyon szokott. Annak meg nem nagyon látom értelmét hogy minden egyes felszálláskor egy-két kattintással olajat meg benyát nézzek. Ahhoz meg eléggé sokat kellene vele repülni hogy realisztikusan jöjjenek elő a hibák...(20-50-100 órákról beszélünk)...szóval szerintem is hülyeség. Mondjuk biztos grafikailag is cool lesz meg repmodellileg is, ergo a Carenado mehet a levesbe. Ennyi értelme lesz, ha releasélik, más nemnagyon... :)))
    Akkor már csinálnának valami bonyolultabb ámde ugyanilyen népszerű gépet. Valami mittudoménmit. :D
  • Clidey
    #21364
    Hádde akkormár úgy kellene hogy egyszer én ülök a bal egybe egyszer meg te, nem? :)
  • Clidey
    #21363
    Én valamikorra a jövő hétre tervezem valamelyik este. Szólj amikor neked jó, aztán összehozzuk! ;)
  • Clidey
    #21362
    Naná! ;)
    Az örök klasszikus!
  • polluxware
    #21361
    ezeket a fejlesztőket felecsd el sajnos...

    már rég nem foglalkoznak ezekkel a "játékokkal"

    egyedül az A2A utolsó gárda amelyik rácspja az asszonyra az ajtót, és beül programozni... a többi (Aerosoft prostik) ezek csak pízre mennek
  • polluxware
    #21360
    nálam szépen futott.... tudom ezt annó mesélted hogy nálad elég gyányosan ment nemtom miért...

  • Hypo #21359
    Egy aeroworx b200 ver2 kene mar
  • Hypo #21358
    Hat mert amilyuk van nem egy nagy szam es eleg szarul optimalizalt
  • polluxware
    #21357
    lesz p commance is valmikor... twotter? aerosoft dolgozik rajta

  • Hypo #21356
    Sorry telefonrol vagyok
  • Hypo #21355
    ;)) biztos jo lesz eddigi cuccaik is megvannak szoval ez is de jobban orulnek mondjuk egy beechcraftnak;) vagy egy twotter nek
  • polluxware
    #21354
    ami sztem szimulálva lesz:

    -3fajta motor blokkot emlegettek : 160,180,235hp (legnagyobb moci asszem konstans prop-al)
    -kompresszió check, mags, szűrők, generátor, aksi
    -fékbetétek
    -fékszárny
    -fluids

    jóó persze nem valami bonyi, de mégse egy alap fs gép ami mindig 101% állapotban van

    -jó fsp, szép belső/külső

    jó support;)
  • polluxware
    #21353
    elég nehéz téged olvasni.. emlékeztetsz anyám rejtvény újságára ahol csak mássalhangzók alapján kell kiötölni a szavakat....;)

    ámde egy példa

    spitfire-vel elég sokat repkedtem... egyszer mentem mendegéltem , és azt vettem észre hogy kihagy a motor...

    leszállok, majd kis lehülési folyamat után egy ground check után (mags check +high MP+ prop)
    fasza minden

    felszállás közben 4+ psi felett megint elkezd kihagyni....

    egy komolyabb reptérnél a maintance hangárban látom ,hogy az üzemanyag szűrő tönkrement és blokkolt...

    és ugye ez csak 0 PSI felett(30MP+) mutatkozott....

    tehát ilyesmik....

    vagy szivárgás itt-ott
  • Hypo #21352
    Na szep
  • polluxware
    #21351
    lélekben;)
  • Hypo #21350
    Nem jossz?
  • Hypo #21349
    Hat az annyira n fogeg persze jo gyakorolni egy motorleLlast vagy fekszarny gondot de ahhoz ez eleg egyszeru szerkezet;)
  • polluxware
    #21348
    fényképezőgépet vinni!
  • polluxware
    #21347
    random hibák?
  • Hypo #21346
    Na megneztem az oldalukat siman mehetneno egy lhbp loww felezunk n milor?
  • Hypo #21345
    Szoljal Maestro mennek veled leszek jobb ulesben;)
  • Hypo #21344
    Nem maradt ki az elso accusim amikor kijott mar meg volt. Szoval ez nem talalt, de bazz olajcsere meg szuro csere lol ;))) azert azt te se vitathatod hogy mondjuk a negymotor gepuk enyhen bonyolultabb mint egy c172 es ott tenlyeg add hoza a feelinghez. A c172 nel levo olajcsere kicsit olyan parasztvakitas. Ha egy allithato allasszogu c172 lesz ott legalabb lehet adni egy kis pluszt. De attol nekem nem lesz nagyobb feeling hogybcserelhetek olajat;) persze aranyos feature repules elott megnezed az olajszintet. De pl ahol en berelek gepet ott a muszak ugy adja at hogy egy huvatalos lapot kapok amin benne az olaj a benya check o altaluk es alairva. Persze ettol hogy tutira menjen az ember megnezheti.

    En szeretem az accusimet csak szerintem olyan gepeken ervenyesul igazan amelyek kicsit bonyolultabb rendszerek.
  • polluxware
    #21343
    Hofi (tm)
  • Clidey
    #21342
    Majdelfelejtettem...tegnap voltunk a Duna Plázába mozizni egyet - ajánlom mindenki figyelmébe a Ted c. Seth McFairlane eposzt...besza-behu sírvaröhögős múvi! - de az előadás kezdetéig volt még bő fél óránk így gondoltam elgyaloglászunk a nemrég megnyílt NG szimulátor felé. Hát mit ad isten...illetve hogy hogy nem elvtársak, épp az egyik repülős haverom ott a hajjakend. :) Mindjárt be is invitált minket a kokpitbe kicsit körbenézni-dumálgatni. Hát meg kell mondjam, elég pipecül összerakott egy cucc! Különösen az tetszett hogy az összes kormány szinkronban mozog mindkét ülés előtt. De a kezelőegységek-kijelzők-egyebek is nagyon szépen kidolgozottak, semmi sufnituning nincs bennük, olyan kompakt az egész. A szimulátoron Prepar3D fut, pár add-on sceneryvel. Maga a helység (üzlet) is nagyon elegáns, szépen kidolgozott és az árak sincsenek elszállva ahogy néztem.
    Úgyhogy tervezem hogy a közeljövőben valamikor ellátogatok oda egy kis reppenésre, ajánlom nektek is hogy ha tehetitek feltétlen keressétek fel, mert tényleg nagyon faszájos!

  • Clidey
    #21341
    Mostmár magyarázhatod a bizonyítványod...legközelebb ha találkozunk úgy kezdjük hogy beállsz a sarokba egy negyed órára!!!
  • polluxware
    #21340
    látom ez az accusim totál kimaradt az életedből,)

    olajcsere, légszűrőcsere...
  • Hypo #21339
    na kivancsian varom bar egy 66 os c172 mint amilyent en is nyomok nem sok accusim kell hozza:))) annal egyszerubb joszag
  • polluxware
    #21338
    egyébként ha valki nem volt rest végignézni a múltkorában linkelt A2A dev videót, az tudhatja hogy a következő göbbzi egy C172 lesz accusim trítmenttel, majd ezt egy pipör cherokee követi
  • Hypo #21337
    :)))))
  • polluxware
    #21336
    jut eszembe.. ez a szögedi reptér egész jól felfutott...

    múltkor egy F4U Corsair, nem oly rég egy B-25ös szállt le itt nálunk;) ki tudja egyszer még látok itt egy Mustang-ot is!
  • polluxware
    #21335

    köszönöm az invitálást, de sztem maradok a víznél;) elég abba a benyát pakolni... (ilyen csodálatosan kordában tartott benzinárak mellett...)

    (még megtetszene;)