33535
  • gaspen
    #21574
    Mi ebben a szép? Tiszta cirrus meg stratus minden, sehol egy komolyfelhő
  • Tessitore22
    #21573
    Hmmm.. az elősző hsz-met pontosítanám. A 30-as fps csak full screenben van. És amit még megfugyeltem, h a cpu már kotántsem dolgozik annyira...
  • [HUN]FaTaL
    #21572
    Még FS9-en szórakoztam az ENBvel, de csúnya volt, mellette még bugos is és még ott is sokat vett le az FPSből, úgyhogy töröltem is a francba. :)
  • Tessitore22
    #21571
    Hello . Már rég szolgáltam jó hírrel , de most nem hiszed el mi történt...:))) 30 fps minden magasságban és stabil. Aligha nem a virtuális memó átírása segítetett, hogyan tovább? köszi
  • Hypo #21570
    ENB nem javit az elsimitason az csak szinek meg bloom, de annyira unrealisztikus nézd meg a belinkelt igazi képeket a táj a fény és a szinek és rájössz olyan műanyag
  • almostatys
    #21569
    Hát így,hogy megtaláltam a hiba okát,nem váltok vissza AMD-re,bár ettől eltekintve voltak előnyei az AMD cuccomnak,pl,hogy valamivel magasabb FPS-ek voltak,hátránya viszont,hogy többszőr erősebben megakadt a kép.

    Amúgy lehet,hogy unrealisztikusak a színek az ENBSeries-el,viszont simábbak az élek FSX-ben, nekem nem vesz le az FPS-ből semmit és van benne egy bloom effekt,ami valamelyest pótolja az FSX light bloom effektjét. A napot is sokkal realisztikusabbá teszi. Most letöröltem azt ami benne volt az FSX gyökerében,de találtam egy másikat az AVSIM-en más adatokkal amit kicsit átirogattam és van hozzá plussz 2 dll is. Most ezzel tesztelem.Eddig nem volt még hiba de ha ezzel is szórakozni fog,akkor kidobom az ENBSeries-t. Amúgy alkotanyatkor jó használni igazán.
  • Clidey
    #21568



    :)
  • Clidey
    #21567
    De még milyen jó!!! ;)
  • Clidey
    #21566
    Sajnálhatja mindenki aki nem volt ott! Nagyon frankó buli volt, megyünk jövőre is!
    És az útvonal is szép volt, pláne a lefele menő szár... :)))











  • Hypo #21565
    de röpülni jó:))
  • Clidey
    #21564
    "Elolvastam egy terjedelmes leírást a QW Avro-ról és nem igazán győzött meg."


    Pont erre utaltam többször is...aki iFly vagy PMDG részletességű gépet vár a QW-tól, annak nyílvánvalóan nem fog tetszeni a Avro.
  • Hypo #21563
    :)))))))))))))))))))

    Vicces váltanál amd re amiatt mert telerakod minden szarral az fsx et. AMD vel se lesz jobb sőt.
    Tény FSX egy optimalizálatlan nagy darab tégla, de azért ki lehet hozni belole repulesre alkalmas valamit.
    Azzal a cuccal ami neked van siman lehetne repulni. Nekem ennél joval szarabb gépem van és vfr ben 25 fps en szépen elrepkedek.

    Ja az ENB -vel kapcsolatban meg nem fsx re irtak nagyon sokat vesz le az fps bol, és nekem az a szin es feny viszony annyira unreális, sajnos fsx videok tele vannak vele köze sincs a valósághoz.
  • almostatys
    #21562
    Nagy rá az esély,hogy az volt a probléma,ugyanis másnak is van vele ilyen gondja:

    LINK
  • almostatys
    #21561
    Valszeg meg lesz a probléma oka. Az ENB Series bekavart. Nem 100% hogy az volt a baj, még tesztelem. Amióta töröltem,azóta (lekopogom) nem fagyott ki az FSX.
  • bondi
    #21560
    Ne viccelj mar, nalam is ezek ketyegnek, es siman fut az NGX meg az Aerosoft LHBPvel is.
    Priviben keress meg, aztan telefonon hatha tudok segiteni.
  • Dokitudor
    #21559
    Megnéztem az erőforrás figyelőt és az FSX futásakor 1,3,9,11-es procik nem mentek leállítva kiírás jelent meg.
    Folyamatosan 85-57 szálat engedélyezett a futásra.
  • Dokitudor
    #21558
    Sziasztok!

    Létezik az hogy az fsx.cfg-ben az AffinityMask beállításának változtatása ne hasson ki a ProcSpeed értékre? Nekem mindegy, hogy 85, 170, vagy 244 van be állítva mindig 7699-es értéket kapok. Talán ez lehet nálam a gond, amiért kevés nálam a kidolgozott sceneryknél az fsp. A másoknak adott beállítási értékeket megpróbáltam és LHPP, LHPR, LHDC már 20-30 fsp. De LFPO 7 fsp. Legutoljára teljesen kitöröltem ezt a sort, de akkor is csak 7699-es értéket kapok. Vélemény?

  • almostatys
    #21557
    Nem kell valakinek egy i7-2600K proci és egy GTX 560 Ti VGA? Vissza akarom cserélni a cuccomat AMD-re!

    Már baromira elegem van ebből a szutyok FSX-ből! Most az a legújabb hülyesége,hogy amikor a teljes képernyőnézetből akarok váltani ablak nézetbe,ahelyett hogy ablakba menjen,az egész képernyőm fekete lesz és nem tudok vele mit csinálni. Hang van,de a képernyő tök fekete lesz! Mindig csak ez a ki...ott fekete képernyő!!! Gyanítom,hogy itt valami hardware probléma lesz ami nem tetszik az FSX-nek!
  • Hypo #21556
    na akkor fejlődsz
  • almostatys
    #21555
    Köszi,de már korábban megtaláltam! :-)
  • Hypo #21554


    Refunds and Returns

    As a general policy, subject to the refund policies listed below, Flight1 allows most products to be returned or refunded within 30 days unless it is noted on the product page for the title that the sale is final. In some cases a refund may not be able to be processed. Please read the information below for more information on our refund policies.

    Refund Policies:

    On boxed or CD ROM titles, only the product price is refunded, not the shipping. All products must also be returned in excellent condition, with no items or inserted material missing.

    If your order was purchased from a file using the Flight1.com Download E-Commerce system, we will require you to fill out a simple online affidavit stating proper removal of the title and keys from your computer. This is handled online via our ticket system.

    Please note that in some instances your ability to purchase new products or receive refunds may be limited if it turns out there is a considerably high rate of refunds associated with a credit card number, person, or email address. This is to protect Flight1 against potential fraud (see the notes in the fraud section below), or bank expenses. We want to be as fair as possible, and it is common for there to be an occasional refund. If your accounts are flagged in our system, and you want to discuss this with Flight1 administrators, please contact us via our ticket system.
  • almostatys
    #21553
    Ja megvan.
  • almostatys
    #21552
    Elolvastam egy terjedelmes leírást a QW Avro-ról és nem igazán győzött meg.

    Hypo! Hol írják a flight1 honlapján,hogy ha megveszem és nem tetszik,akkor visszafizetik az árát? Lehet kipróbálom,mert nem adok más leírt véleményére,de ha tényleg nem tetszik,akkor viszont jó lenne ha tényleg visszafizetnék az árát.
  • nibron
    #21551
    Légszíves átnézni a #21510-es hozzászólás alatti linket. Abban megtalálod többek között az inspector-ra vonatkozó dolgokat is. Egy kicsit lehetnél önállóbb is.
    Az a 15 az fps akart lenni. Tehát amikor 15 az fps, na akkor mi van?
  • Tessitore22
    #21550
    Én az upper frame rate-t állítóttam csak be. Légyszives fejtsed ki h az nvidiainspectorba (ha arra gondolsz) hogyan tudom beállítani az fps limitet. És 15 micsodát kell mutatnia a grafnak? :)
  • nibron
    #21549
    Beállítottad a 30fps-es limitet? Mert ha igen, nem is fog 30 fölé menni. Inkább azt kellene kifigyelni, hogy amikor 15 mit mutat a cpu, gpu grafikon. Melyik van kiterhelve?
  • Tessitore22
    #21548
    bocs h megint duplázok (de közben természetesen lesem az aircrash investigation:)) bővebb adatokat mondok fps végig 15-30 közt mozgott még fl330-on is. CPU usage 80-95 közt volt többnyire de a 2,4,6,8 magokat terhelte. köszi
  • Tessitore22
    #21547
    Háát sajna nem igazán tudok jó hírekkel szolgálni, ez volt az ediggi leggyengébb teszt :( ötlet? (biztos van tehát inkább azt kérdezem h mi az :) :( )
  • nibron
    #21546
    Vannak olyan játékprogramok mint pl. a Mercenaries vagy a Just Cause ahol elég nagy területeket töltenek be. Az IronFront-ról már ne is beszéljünk. Na amikor látok egy ilyet mindig az fsx jut az eszembe. Hogy miért nem? De pl. az Aerosoft helyében azért én látnék egy pici piaci rést. A prepar3d-n is látszik, hogy az fsx elcseszett technológiáját próbálják továbbvinni. Nem biztos, hogy azt kellene erőltetni. Na de ez van. Az fs9 nálam 200 közeli fps-el futkározik, úgy hogy nem is igazán kellett hangolgatni, a stabilitásról már nem is beszélve, de az tényleg egy másik világ.
  • TokraFan
    #21545
    Jó ez a guide, de mekkora gáz az, hogy egy 6éves programot mai napig tweekelni kell, mert izmosabb gépen is még mindig akad...
    Bár nincs új a nap alatt, én F95 óta repkedek, leggázabb az Fs2000 volt a maga totális használhatatlanságával, ahhoz képest az FSX tulajdonképpen simán fut.

    Nekem quad procival és egy GTX 560-al végülis szépen megy, de egy masszívabb airport scenery még így is képes kiütni. Érdekes egyébként, hogy a 2004, bár tudtommal nem támogatja a multi magot, mégis vajpuhán megy bármit pakolok alá. Persze nyilván nem is olyan szép.
  • nibron
    #21544
    Nem, sőt jó, mert Pete az fsx pár hibáját fixálta benne.
  • nibron
    #21543
    Nah, kicsit utánanéztem a fekete képernyő problémának, és bizony az uiautomationcore.dll kell ehhez a problémához, a Fatal Error-hoz a himemfix bejegyzés, ill. a legfrisseb video driver. Csinálhatod azt is, hogy a géped system32 könyvtárából bemásolod azt a dll-t. 751104 byte a mérete, a dátum 2009.07.14. 03:41 kell legyen.
  • Tessitore22
    #21542
    Hoppááá most jut eszembe h az idáig is telepítve volt... ez ugye nem probléma ?! :)
  • nibron
    #21541
    Persze, hogy próba. FSUIPC-t előtte telepítsd fel.
  • Tessitore22
    #21540
    jahh bocsi össze vissza beszélek. a virtuális memót 3ra raktam azt a gépet újra indítottam de már rájöttem h nem kapcsoltam ki az UAC-t aligha nem ez a probléma :) ja és ha ez meg hogyan tovább? próba?
  • nibron
    #21539
    Mit állítottál be? Mit indítottál újra? gépet, fsx-et? A többit már nem is értem:)
  • nibron
    #21538
    Ehhez a géphez ez a két sor nem kell!!! Töröld ki mindkettőt.
    Az UsePools-ra sincs. Főleg nem 5M-re Állítsd nullára.
    A ProcSpeed értéke viszont gyönyörű.
    A RejectThreshold értéke ellenben érvénytelen. Én a 102400-as értéket használom, de ha 128K-t akarsz, az nem 131072 (legalábbis itt nem), hanem 126976.
    Az affinitásból arra következtetek, hogy a gépeden ki van kapcsolva a HTT, és a hátsó 3 magot használod (14). Ennél a procinál jobb ha be van kapcsolva a HTT és használod az összes magot, de nem az összes threadet. Tehát 170 (hátsó threadek) vagy 85 (első threadek).
    Ennél a kártyánál a [DISPLAY.Device.NVIDIA GeForce GTX 560 Ti.0] szekcióba be kell írni a következő sort:
    VideoMemoryOverride=1073741824
    És ne itt állítsd be a simítást, hanem használd az nvidiainspectort. Sokkal jobb.

    Nagyon csodálkoznék, ha ettől megjavulna a fekete képernyőd. Inkább driver, vagy valamelyik dll.
  • Tessitore22
    #21537
    Beállítottam a videomemóriát de az újra indításkor kaptam hibaüzenetet a töltéssel kapcsolatban. Ez összefüggésben lehet evvel?
  • almostatys
    #21536
    Még ennél is lejjebb? Már így is lejjebb van véve 1000-el mindegyik. Magával az FPS-el semmi baj,mert akadásmentesen fut most az FSX,kivéve amikor a repülés közvetlen betöltésénél Fatal Error lesz,illetve amikor a betöltött repülésnél belemegyek egy opcióba fent a menüsoron és fekete lesz a képernyőm.
  • Hypo #21535
    ezt meg nyugodtan lejebb veheted
    TERRAIN_MAX_AUTOGEN_BUILDINGS_PER_CELL=2500
    TERRAIN_MAX_AUTOGEN_TREES_PER_CELL=3000