33535
  • alien1313
    #21734
    Sziasztok!
    Most kezdtem használni a WOAI-t.
    Telepítettem és vele néhány (kb 100 csomagot) minden ok.
    Mit kell tenni ahhoz, hogy ha néhány repülőtérről eltűnt (eleinte volt) az AI forgalom (pl. LOWW, LHBP, EDDF). De pl.EGLL, KJFK, TNCM van, stb?
    Kösz a segítséget.
  • Hypo #21733
    :))
  • polluxware
    #21732
    ha kikapcsolod a P-factort, valmint a torque-t akkor kényelmesebben lehet vele reppenni.... tudom azt mondod úgy nem reális 100%-an, de én úgy vagyok vele hogy ha az embernek nincs fullos láb meg pöpec joy set-je akkor igen is "köteles" a saját életét megkönnyíteni... gyakorlatilag ez által csak a felszállásnál a hirtelen gáz esetén fellépő balra húzást küszöbölöd ki.......

    az éééleron trimmet így is nyomkorászni kell az üzitankok miatt időről időre..

    -amit én még csináltam a géppel az az, hogy a reality xp 530WAAS-t beletettem próbából (tökéletesen műkszik vele a fuel calculator, igaz imperieal gallon számítással!)
    -valmint a reality xp RMI-t tettem bele amit a beépített tune-nal is lehet használni... (adf, vor1 aid-nek)


  • Hypo #21731
    Na Pollux unszolására csak kipróbáltam a p51 et. Hát tudnak ezek az A2A srácok, nem könnyű de manuál átrágása után azért el lehet vele boldogulni. Felszállás volt már jobb is de enroute kellemes volt és hát a táj mellett keményen a műszereket is nézni kellett. Leszállás az pöpec lett. 2. leg et Ausztáliai túrámon vele repültem, hamar oda is értem:)
  • Nesu
    #21730
    kössz az infot ,de meg az x plane sem jött be
  • metaxx
    #21729
    VirtualPilot3D. Egy ügyesen, de nem elég ügyesen megkomponált csalás! Ne dőljetek be!
  • Hont
    #21728
    Tényleg nagyon frankó! És megy FS9-l is!
  • ladisz70
    #21727
    Sziasztok Szeretném letölteni ezt fsx kiegészitőt de nem találom" fsx acceleration helicopter action pack"
  • Medwyn
    #21726
    Ejj, ez a Duxford freeware add-on nagyon széééép!
    Minden gép rajta van, amit csak láthat ott az ember (Catalina, NA Harvard, "Sally B" (B-17), Dragon Rapide, Tiger Moth és a többi), nézők, óriási hangulat.

    Érdemes kipróbálni: http://www.justflight.com/product/iwm-duxford-freeware-by-airfield-construction-group
  • eyecandy
    #21725
    Nemsokára jön a B200 Carenadoéktól :)
  • Hypo #21724
    google earth+referencia map ek+plan-g+ozs small airfield guide.
  • polluxware
    #21723
    milyen progit használsz hozzá?
  • Hypo #21722
    :)) Ami mondjuk kihívás ebben a trip-ben, hogy az Ozx airfieldek 310+ többségének nincs afcadja ergo terkép alapján kell megtalálni nem látszódnak az adatbázisban igy jó kis régi navigációval lehet őket megtalálni, viszont ndb tornyok rengeteget raktak be meg van leirás hogy még si csak merre vannak, szóval már maga a planning rész jó móka
  • polluxware
    #21721
    + ezekkel az FPS is kimondottan kedvező...
  • polluxware
    #21720
    csapj oda egy p40-el vagy egy mustang-al...

    de egy mezei mkI-es spitfire is jó Dehavi. propcsival (Stol)
  • Hypo #21719
    Hát igen pont ez a gond mivel a nagyobb leg-ekhez valami dögösebb kell, de van egy csomo airstrip amihez STOL tipús. Jelenlegi tipusok amelyeken vacilálok: Caravan, C90B, C340, Duke, C185, C182, Lancair. Scout.

    Meglátjuk az első pár leg nem hosszú és útközben van pár apró reptér is meg szép táj oda valami low and slow. Aztan amikór már befelé megyek ott pár leg nagyon hosszú oda kell valami dög:)

    Real Timeban Real Weather - mondjuk most épp elég szép
  • nibron
    #21718
    Állat! Ilyenre beneveznék. Duke B60-al.
  • eyecandy
    #21717
    eltart
  • eyecandy
    #21716
    És milyen géppel tervezted? Katanával el tart egy darabig
  • Hypo #21715
    Na ma elkezdtem egy AUSTRALIA keresztül kasul repülést, jó sokáig fog tartani:) Plan-ek kész vannak, de lehet több tipusal kéne vannak részek ahol a sebi nem ártana:)

    Tasmániában meg cikk cakk ban jó sok hely van megnézni. ORBX és OzX együtt...van látnivaló:)
    Majd néha néha beszámolok ha valakit érdekel. Most az első 25 leg van kész de még a negyedénél se tartok:) Kezdés Horn island Airport - York Island - Turtle Head Island Sir Charles Hardy Island Lockhart River Airport YLHR.

    Google map az osszes sceneryvel
  • Nesu
    #21714
    az első webshopban 530 dollárvolt ,de már láttam van olcsóbb is
  • spyy55
    #21713
    sikerült! Köszi!
  • Hypo #21712
    annyi azert nem a saitek az 124.95 ez meg 350 eur az kicsit tobb mint 2x se
  • Nesu
    #21711
    igen ez mondjuk az ötszöröse
  • Hypo #21710
    :) a cessna amugy tok ugyan az belul potik minden.
    Az igazan tartos es jok meg dupla aron kezdodnek

    Mondjuk en ezzel mar szemezgetek egy ideje:
  • Nesu
    #21709
    Akkor inkább saitek cessna yoke ,de én nagyon elégedett vagyok a saitek kommerz termékeivel .
    a legjobbak pedig mindig külön rendelésre készülnek ...
  • djfules
    #21708
    Nekem Pro Flight yoke-m van és nagyon megérte. Nem sokára megveszem hozzá a rudder-t is. Azóta 10x ennyit repülök annyit dob az élményen...csak egy tapasztalat
  • almostatys
    #21707
    Na csak egy Saitek Cyborg FLY 5 Joy-t rendeltem,holnap itt is van elvileg. A kormánnyal és a throttle-el az a baj,hogy ahhoz még kellene rudder pedál is,de arra most tényleg nincs pénzem.
  • zsoltim412198
    #21706
    köszönöm szépen Tessitore22 tudom hogy nem játék hanem simulátor bocs a nyelvbotlásért
  • Hypo #21705
    megnezed a kepet és JÉÉ van a tetejen egy HAT SWITCH amit pan ra lehet konfigolni - egyebkent bedugod fsx es alapbol igy allitja be a kiosztást
  • almostatys
    #21704
    Ok,de ha Pro Flight-ot rendelek,akkor hogyan tudom forgatni a kameranézetet? EZDOK-hoz is jelenleg a Joy-t használom kameranézet forgatáshoz és nem az egeret.
  • polluxware
    #21703
    vagy ez;)
  • polluxware
    #21702
    config menüben mintha lenne rá opció... hogy axis-ról menjen ne keyb. inputról
  • Hypo #21701
    Persze szerintem siman, settings/assignment/ felül axis tab/ jobb oldalt kivalasztod a legordulobol a joyt es PROP hogy assignolod a kart ennyi.
  • spyy55
    #21700
    Az élvezethez mindenképp jobb a Pro Flight (bár én még csak egy alkalommal tudtam kipróbálni). Nekem Cyborg FLY 5-öm van. Jó kis joy, bár kissé kemény az erős rugó miatti döntése, de tudsz segíteni rajta. Sok beállítási lehetősége van, a throttle kíváló. De szerintem ha már megteheted, inkább a Pro Flight-ot vedd meg.

    Ha már JOY:
    Diamond Katana DA20-100 4X - az említett Cyborg FLY 5-ös joy két throttle karból a bal a Power Lever, a jobb oldalit szeretném az Propeller RPM Lever-re tenni. Fsuipc nélkül ez megoldható? (most nincs rá keretem...)
  • almostatys
    #21699
    Sziasztok!

    Szerintetek érdemes ilyet venni és megéri az árát?

    http://www.grando.hu/saitek-pro-flight-yoke-system-1525220301

    Vagy ha nem érdemes,akkor gondoltam,hogy veszek egy Saitek Cyborg FLY 5 Joystickot,viszont nem tudom,hogy honnan lehetne rendelni,ahol biztos,hogy van és még a héten kihozzák vidékre.
  • Tessitore22
    #21698
    Sziaa szval először is ez nem játék ha nem szimulátor..(nem ám csak viccelek nem akarok kötekedni de ez tényleg szim :)) ). A gépeket különböző módon tudod betenni (ezt általába a "readme"-be találod) , ha a profibb gépekre gondolsz (amik természetesen nem ingyenesek) ahhoz van külön telepítő ami elvégzi helyetted a dolgokat. Ilyen cég pl.: PMDG, Qwsim stb. Ingyenes oldalak: flightsim , simviation, rikooo stb.
  • zsoltim412198
    #21697
    sziasztok új vagyok a játékban én azt szeretném kérdezni hogy van e a játékban olyan lehetőség hogy lehessen bele letöltött gépeket rakni. ha igen dobnátok pár letöltőoldalt is, meg hogy hogyan kell belerakni?
  • spyy55
    #21696
    Sejtettem, mert érzékelhető volt. Köszi
  • 59th Ducky
    #21695
    Rádióvezérelt motoros repülőgép modell építésnél olvastam ilyen 2 fokos motor elhúzást és itt a következőket írja a szaki:

    A pörgő testet ha ki akarod téríteni a pörgési síkjából, akkor a kitérítő nyomatékra merőlegesen tér ki!
    Az elhuzatás az alábbiak miatt szükséges: a légcsavar nem csak gyorsítja a lágáramot, hanem ad neki forgó, örvénylő mozgást is. Ez a forgó mozgásra kényszerített levegő beleütküzik a törzs, függőleges vezérsík oldalfelületébe, erőt fejt ki rá. A légcsavar forgási iránya, valamint a törzs oldalfelületének kialakítása miatt ez általában balra igyekszik kitéríteni a gép orrát. Ezt a hatást korrigáljuk a jobbra huzatással.