33535
  • polluxware
    #21814
    most egyrészről állítgathatom át a VC nézeteket... másrészről az 1024 függőlegesből mard 768... ami azért gáz, mert példul a mustang esetén be tudtdtam úgy lőni hogy k.keret teteje meg a panel alja benne legyen a képben

    ezután lehet fel-le tekingetni..:(

    na nem csüggedek íly látványosan:)

    szép hétvégét mindenkinek...
  • polluxware
    #21813
    ? ezt fejtsd ki
  • Hypo #21812
    de van, hamarabb vakulsz:)
  • polluxware
    #21811
    ejjjj bazzz, pedig már küldtem is volna a címet hova küld a kidobandó q6600-at.... ejjjjj:))))))))

    szegény monitorom is most dobott hátast:(( a nagy tapettázási ákció előtt:))))

    most rárezegtem erre a szusz vh192D-re..

    mennnnnnnnnnnnyire fog hiányozni a 5:4 arány:( nem is értem minek tértek át ennyire erre a hülye wide dologra... filmen kívül túl sok értelme sztem nincs

  • Ombika
    #21810
    En mar varom iPhone 5-ot, mert 4S-ra nem valtottam, nah de ez ide off....
  • Hypo #21809
    JA BAZZ A LÉNYEGET NEM MONDOD!!!!!! :))))

    a faxom hogy nekem ilyen nincs...:) helyette ma szarrá tört az iphone kijelzője és a 4s ben az üveglap egyben van a kijelzővel ergo csere ami nem ket ft......grrrrrrrr
  • Ombika
    #21808
    2700K lett ,mar leadtam rendelest!!
  • Medwyn
    #21807
    ....aaaaaakkor ha ingyen van, én is döntenék egyet, ha nem baj :D
  • Ombika
    #21806
    Jo, akkor leirom nyiltan, ingyen lesz a CPU!! :)
    Ezert kattogok,h jol dontsek..
  • Hypo #21805
    L:) igen 2500 rol felsleges regebbirol meg szerintem a 2600K tokeletesen eleg
  • ezsolt
    #21804
    Valahol olvastam, hogy a sandy és az ivy között 5-15%-os különbségre lehet számítani (még megjelenés előtt). A valóság meg az lett, hogy azonos órajelre eső műveletek száma 2%-al nőtt. Igen, jól érted, 2%-kal lett gyorsabb az új proci. Felejtsd el a cserét, maradj a 2500k-nál. Tuningban is többet vártak az sem jött be. A kupak alatti hőátadó paszta rossz minőségű így nem bírja a tuningot annyira sem mint a sandy. Ha ezt házilag cseréled (sokan csinálják) akkor gari ugrik és elronthatod véglegesen a procit. Ezek után sem lesz jobban tuningolható mint a sandy. Csak ha kifogsz valami jót belőlük ugyan úgy mint a sandy-ből.
  • Hypo #21803
  • ezsolt
    #21802
    2600K-ról váltottam vissza 2500K-ra. 1fps nem sok annyit nem esett a képkockák száma a csere után. Viszont nyertem rajta 18000Ft-ot. Ez 1 éve volt!
  • Hypo #21801
    az sose árt:))) modnuk én q6600 rol tudnam mire upgradeljek....de hát az a franya piz inkabb repulok eloben belole:))
  • Solt
    #21800
    Igen látom, csak gondoltam ráerősítek... :))
  • Hypo #21799
    :) ezt probáltam mondani egy ideje:)))
  • Solt
    #21798
    Hááát, őőőő, én nem vagyok meggyőződve róla, hogy a 2500K-ról tudsz jelenleg bármire is váltani, amivel érdemi különbséget is kapsz...

    Pénzt ne nagyon áldozz rá szerintem.
  • Hypo #21797
    :)))
    akkor 2700K 100hz val nagyobb a clockspeed
  • Ombika
    #21796
    Arat most ne nezd legyszi, mert az nem lenyeg, hosszu, hogy miert...
  • Hypo #21795
    p67 hez maradjon 2600k vagy ha nagyon akarod 2700k de nincs koztuk annyi kullnbseg mint az arban
  • Ombika
    #21794
    Hat alaplap p67 chipsetes ugye, azt nem terveznem lecserelni. Lehet marad 2700 K, aztan amelyik jobban huzhato az marad... Bar forumokon utanajartam es 3770K-hoz jelenlegi hutom is eleg lenne, csak hat szar a pasztazasa az ujnak...
  • Hypo #21793
    Persze egy z77 ben kurva jo hutessel es kis szerencsevel 3770K tuningolva veri a 2700k -t csak a kerdes a 3-8 esetleg 10 fps megeri e azt a plusz penzt
  • Hypo #21792
    figyu alapon a ketto kozott lofax kulonbseg van, ami uj a 3770 ben a 2700 hez kepest azt fsx nem hasznalja.
    viszont dragabb a proci joval.

    ha Overlockot akarsz 2700K vagy 2600K jobban tuningolhato kevesbe melegszik ergo siman verheted vele az alap 3770K-t

    alaplapod milyen mert 3770k hoz z77 lenne a jó választás 2600k es 2700k nal maradhat a mostani lapod is.

  • Ombika
    #21791
    De most van lehetosegem cserere, jo arban. Igy el kell dontenem, hogy 3770K vagy 2700K e?
    Kov architektura, nagyobb beruhazas ugyis. De a linket amit mutattal nem nagyon irt FPS ertekeket, igy meg mindig nem tudom melyik lenne a jobb dontes...??
  • Hypo #21790
    hmmm mondjuk a 2500K es 2600K kozott van kulonbseg de kerdes az arat igy megeri e,. Ha regebbi procid lenne azt mondanam igen de igy lehet varnek meg uj architekturara ev vege fele jon
  • Ombika
    #21789
    Nekem 2500K van es jelenleg is 4.5 Ghz-en tolom vele,de tobbet szeretnek...
  • metaxx
    #21788
    Én kb. fél éve használok 2600k-t 4,2-n stabilan, gtx560-al fsx telejen jól fut. nincs vele gond. Csak AS LHBP 2.0, de az nem proci és nem VGA hiba. :D Szóval nyugodtan vegyél 2600k
  • Hypo #21787
    akkor a 2600K is jó jol lehet huzni nem melegszik annyira olcsobb, egy jo alaplapban tokeletes valasztas
  • metaxx
    #21786
    Freeware szekció 8
  • spyy55
    #21785
    Aham, azt hittem az csak az elektronikára vonatkozik, de akkor nem bántom, mert nincs mindig új gépre zsetonom :)
    Már csak egy dolog: A SERVICEben a "clean airc." és a "clean cab.", majd a WORKSHOPban az "elec.comp." mit takar?
  • Ombika
    #21784
    Leginkabb FSX miatt kattogok a cseren, de olvastam , hogy Iv 4Ghz-en kb olyan, mint egy Sandy 4.4Ghz-en..
    Szerinted akkor inkabb egy 2700K huzzak jol fel HT:Off-al?!
  • Hypo #21783
    http://forum.avsim.net/topic/383374-a-hard-dicision-between-i7-2700k-3770k/
  • Hypo #21782
    ár/érték 2600K aztan 2700k majd 3770K ha OC akkot r plane mivel 3770L jobban melegszik, hypt ugyse kell fsx hez, ha nem csak fsx hanem a jovo meg mas progi is es oc annyira nem ering akkor 3770K
  • Ombika
    #21781
    Vki talalkozott mar olyan teszttel, ahol 3770K-val tesztelik FSX-et?! Mit eri meg ugyan jobban 2700K vagy 3770K?
  • polluxware
    #21780
    júúúj az valmi reset opsön, de nem az adatbázisra, hanem az egész gépet betölti újra..... talán ez.

    11.igen
  • Clidey
    #21779
    Erre mondják hogy csak formalitás. A supportjuk már az FSX megjelenése előtt megszűnt....gondolok itt arra hogy anno a bétateszterek szavára milyen magasról szartak...
  • [HUN]FaTaL
    #21778
    Mé' eddig vót'?:D Kidobtak két SP-t az utolsót is vagy 4 éve.
  • Hypo #21777
    MS befejezte az FSX supportot http://forum.avsim.net/page/index.html/_/pri-news/support-for-fsx-has-come-to-an-end-r677

    Mondjuk jot rohogtem mert mi volt eddig a supportjuk??
  • spyy55
    #21776
    NAGYON KÖSZÖNÖM A TÁJÉKOZTATÁST!!! (rögzítve)
    (a 8. kérdés az 1.04-es verzióban keletkezett" a settings menü bal alsó sarkában "system" címmel és nem értem pontosan)
    11. muffler = inlet baffl. ? :)
  • polluxware
    #21775
    1.igen
    2.semmi
    3.nincs benne DME
    4.sima szellezőző van benne, de hatása nincs... esetleg ablakon a zsalu avagy a fűtés
    5.ez amolyan "csúszka-rackásító" elvileg akkor van értelme ha csak egérrel tilitolizod a gázt... amúgy "null feature"
    6.köbö... "null feature" hátul kigyullad a kis spot lámpa de köbö ennyi
    7.éppen hol mi található... alapvetően a motorblokk (912S) 95ös olmozatlan benyára van tervezve.. 100as benzinnel is elmegy tökéletesen, csak a valóvilág motorjaiban ilyenkor a 100as zöld amcsi benya adaléka miatt különböző lerakodások ráégések keletkeznek, ez miatt sűrűbben kell olajat és szűrőt cserélgetni mint sima 95ös esetén.. (hogy ez mennnyire van szimulálva.... ahhoz 2x50órát kéne legalább vele mászkálni.. elvileg csak van hatása a szimben is ha már opsön)
    8.ezt nem vágom fejből... de ha a három opsönre gondolsz cold&dark ban akkor az a köv:
    -hideg indítás
    -hideg indítás jó pár hetes pihentetés után (ez esetben az olaj csekknél pörgetheted a propcsit mire böfögni kezd)
    -hideg indítás "fasztudja hogy hagyták állapotban" (ilyenkor célszerű mindent csekkolni mert az ülés beállítástól kezdve, a biztosíték táláig bármi bárhogy állhat)
    9.nem... csak inkább vészjelző van csak
    10.nálam minden on... (próbáld ki... hisz dinamikus a reaksön a pipálásra)
    11.0C alatt a 20W, efölött 40W.... a mufflert meg csak 0C alatt!!! tedd be különben süti a mamának.. hamuba süti-süti pogácsa

    ;)