33535
  • Nesu
    #21974
    Free Microsoft Flight Simulator Downloads & Resources
  • metaxx
    #21973
    Freeware Szekció 10 - A görög saláta.
  • metaxx
    #21972
    Akkor egyszerűbben:
    1. Elindítod az FS-t
    2. Tetszőleges géppel beállsz egy tetszőleges csáphoz, v. állóhelyre. (Betöltöd a szimulációt)
    3. Ha már be van töltődve a szimuláció, elindítod, az FsRaas-t. (Nálam FSX gyökérkönyvtárban van)
    4. Figyeled az FsRaas alján, hogy connected.
    5. Elkezdesz taxizni, és onnantól beszélni fog.
    6. Az FsRaas ablakát ne zárd be, csak mikor parkoltál.
  • Istvan93
    #21971
    Ezt én is elolvastam azt mondja hogy tegyem ezeket a fájlokat egy mappába betettem és ugyan az.
  • eyecandy
    #21970
    Szóval kell. hogy fusson az fs, aztán felkapcsolódik magától, feltéve, hogy fsuipc installálva van. Nem szükséges regisztrálni hozzá
  • metaxx
    #21969
    Benne van a Readme.txt-ben...

    ----- INSTALLATION -----------------------------------------

    No installation or setup process is required. Just unzip and run "FsRaas20.exe".
    Runway position data file("r4.csv") and configuration file("FsRaas.ini") should be in same folder with FsRaas20.exe.

    <IMPORTANT!> FSUIPC version 3.987 and 4.609 or later should be installed.
  • Istvan93
    #21968
    Valaki tudja hova kell másolni a FsRaas 2.0-t mert én nem tudom elindítom és azt írja várakozás az Fs-hez való csatlakozáshoz és utána semmi.
  • eyecandy
    #21967
    Nem lehet, hogy a járat indulása előtt pontosítanak?
    Esetleg még telefonon felhívhatod az információt :)
  • Dokitudor
    #21966
    Sziasztok!
    Szerintetek érdemes az Nl2000 4.3-ast telepíteni? Nem okoz ütközést semmivel?Pl.CH sceneryk.
  • almostatys
    #21965
    De ez csak a Terminal szektorát mutatja, a kapu számát nem. Az ok,hogy a B szektorról megy Toronto-ba,de az X mennyiségű kapuból áll.
  • eyecandy
    #21964
    Ott is van
  • eyecandy
    #21963
    Esetleg a repülőtér weboldalán az aktuális érkezés-indulásnál.
  • almostatys
    #21962
    Sziasztok!

    Igaz,hogy nem FSX-el kapcsolatos,de azért megkérdezem: Nem tudja valaki,hogy a Lufthansa LH1335-ös járata ami Budapestről megy Frankfurtba,az Frankfurtban melyik kapura érkezik általában és Frankfurtból a Lufthansa LH470-es járata melyik kapuról indul általában Toronto-ba? Mindegyik gép a Terminal 1-re érkezik és indul,azt tudom,csak a kapukat is jó lenne tudni nagyjából. Esetleg utána tudok nézni valahol?
  • Istvan93
    #21961
    Pedig rendszer gazda vagyok.
  • szaddam502
    #21960
    Rendszergazdaként próbáld. Vagy állítsd a windows biztonsági, vagy mi a lófene szintet 0-ra.
  • Istvan93
    #21959
    Próbáltam de a totál comander és a saját gép se tudja átmásolni őket mert a hozzáférés le van tiltva és nem tudom módosítani?
  • szaddam502
    #21958
    Sajnos nekem is ez volt. Szerintem már rég nem üzemelnek az aktiváló szerverek. Tölts le hozzá cracket, úgy menni fog.
  • Istvan93
    #21957
    köszi a segítséget.
    De van egy másik problémám is ami most lépett fel, hogy újra kellet telepítenem a játékot és mikor aktiválni szeretném(EREDETI LEMEZES) nem tudja mert probléma van az aktiváló szerverrel és még telefonon keresztül se tudom mert annál is ki ír egy hibát. Valaki találkozott ehhez hasonló problémával?
  • metaxx
    #21956
    Amit a videón hallasz, az nem a távolságot mondja, hanem a magasságot. És valóban a kiegészítő repülőgép sajátossága, nem FSX alap. NA DE ! Ha azt szeretnéd, hogy milyen távolságra vagy, illetve minden egyéb futópálya, információt, akkor ajánlom figyelmedbe az FsRaas-t, ami egy ingyenes kiegészítő, és elvileg minden géppel működik. És pontosan azt csinálja amit te említettél, és még annál jóval többet is.
    Az AVSIM-ről letöltheted ingyenesen.
    A Raas rendszer szócikke.
  • Istvan93
    #21955
    Fenébe pedig jóvolna bele.
  • Hypo #21954
    ez az addon repcsinek a funkcioja ahol a masodpilota mondja a muszerekrol egyebkent leolvashato ertekeket ez nincs benne alapbol FSX ben
  • Istvan93
    #21953
    Hali
    Hol tudom beállítani, hogy mikor közelitek leszállásnál egy reptérhez egy hang a pilóta fülkében mondja, hogy milyen távolságra vagyok a leszálló pályától. Mint például itt: http://www.youtube.com/watch?v=MHwURNXhw7g&feature=g-vrec
  • szaddam502
    #21952
    Üdv! Lenne pár kérdésem az IVAO-ról. Aki repül rajta legyen szíves írjon egy privátot. Köszönöm előre is!
  • buszvezeto1
    #21951
    Sziasztok!
    Tudnátok segíteni a következő dologban? :
    -A szimulátor, ha rákapcsolódok az IvAP programra ( kapcsolódás után kb. 5perccel )
    Lefagy a játék.
    Mi lehet a hiba??

    Illetve a következő kérdés: Nem tudtok valami kommunikáció ( Irányító-Repgép ) kiegészítő programot??

    Előre is köszönöm!!
  • Nesu
    #21950
    Érdemes a szim készítők oldalán a freeware oldalt keresni .
  • metaxx
    #21949
    avsim.net, flightsim.com a két legnagyobb, de temérdek van még ezeken kívül.
  • Hont
    #21948
    Szia István!
    Itt felül a FAQ-ban mindent megtalálsz!
  • Istvan93
    #21947
    Valaki tud ajánlani nekem olyan oldalt ahonnan max regisztrációval le tudok tölteni repülő modelleket?
  • metaxx
    #21946
    Az felejtős. Ha online szeretnél repülni, élő forgalommal, és irányítással, akkor valamelyik hálózatot javaslom neked. Vagy az IVAO-t, vagy a VATSIM-et. Mindkettő oldalán találsz segítséget az induláshoz. De így, hogy simán "multi" mint az átlagos játékokban felejtős.
  • Istvan93
    #21945
    Hali
    Regisztrálni szeretnék a játékban a multipayerben de mikor mindent megadtam és rámegyek hogy accont készitése azt az üzenetet kapom hogy legyen a jelszód 16 karakter. De ha kevesebbet adok meg neki vagy többet akkor is ezt az üzenetet írja ki miért???
  • Hypo #21944
    Mesh res-t és a texture rest nyugodtan feljebb viheted, a cloud coverage max on van en eggyel visszább vennem és a cloud drawt tolnam egy picit feljebb, AI traffic meg ahol visszább kell venni talán. De a hibád mindenütt jelentkezik? VGA beallitas mi?
  • perko
    #21943


    EGHR Goodwood Airport for FTX England - First shots!

  • alien1313
    #21942
    kösz
  • alien1313
    #21941








  • macleody
    #21940
    Pl. innen.
  • alien1313
    #21939
    Honnan lehet feltölteni képet?
    Nekem nem engedi a képfeltöltés.hu-ról.
  • eyecandy
    #21938
    Ja, én is arra várok, hogy valami lepattanó tablet landol nálam eccer, akkor én is azt fogom használni
  • metaxx
    #21937
    INGYENES LOCKHEED L–188 ELECTRA FSX-RE
  • Hypo #21936
    settings rol screen hogy lassuk mi van beallitva
  • alien1313
    #21935
    Sziasztok!
    Mi okozza a hibát és mit tegyek, hogy jól működjön ha egy addon scenery, pl. EHAM-ban a terepet-gurulókat-kifutót miközben állok a kapunál is, vagy akár gurulok, folyamatosan de csak a közvetlen közelemben (kb. 20m-es körben) valami átrajzolja és olyan mintha FS2004 tájat jelenítene meg?
    Kösz előre is a segítséget.