33535
  • macleody
    #22014
    Ez 2004-hez való nem FSX-hez.
  • nibron
    #22013
    Engem sokkal jobban érdekelt volna a pushback, follow me és hasonló funkciók összehasonlítása. A grafikai csinivilik akkor lennének igazán ütősek, ha az AI gépeknél is tevékenykedne a ground handling. Saját gépen nem igazán érdekel, mert nem szokásom saját magam nézegetni.
  • Nesu
    #22012
    Nekem meg van mind a kettő és meg vagyok mind a kettővel elégedve .Viszont én nem igazán repülök utasszállítókkal ,vagyis a Duglas DC 2 -essel ,de ez a repülő nem igényel ,csak legfeljebb buszokat és csomag szállítót és kisebb dolgokat .A GSX -nél be lehet állítani a járművek helyzetét a repülőhöz képest ami elkerülhetővé teszi a tyúkok elütését a pázsiton .
  • Frenky
    #22011
    Sziasztok! Újra telepítettem az FSX_et, feltettem az Ilyushin Il-14 in Malév livery gépet, de nem tudom előcsalogatni a játékban. 2004 alatt simán működött. HELP! & THX Ezt szedtem le és telepítettem: MALÉV Milyen ingyenes cuccot érdemes még feltennem?
  • metaxx
    #22010
    A 100. poszt. AES vagy GSX?
  • Hypo #22009
    :)
  • alien1313
    #22008
    Meg van a hiba oka és a javítása.
    A helyes beállítás:
    Settings
    Settings-Display
    Scenery fülön a
    Texture resolution: 1m-re volt állítva (ez okozta a hibát)
    Átállítottam 7cm-re és tökéletes lett a megjelenítés.
    (A megjelenítési hibákat a #21941 hozzászólásban láthatjátok.)
  • vajo
    #22007
    Nekem régebbi a gép. Aláírásomban ott a config. Alap játék ultrán fut, minden kieg mükszik és tartja a 30-35 néha 25 fps-t. De nem hiszem h a gépemnek köze lenne ahhoz, hogy nem tudok kapcsolni semmit, mert csak egy fekete nyilacska van és semmi. Se a kéz nem jön elő semmi reakció a kattintásokra. Valszeg az eredeti is ezt csinálná. Vagy elkúrtam a cracket? xDD Mert anno fs9-nél minden működött. Vagy az a gond h SP1-es az FSX-em? :S
  • djfules
    #22006
    Helló! Tud valaki küldeni Project Tupolev Tu154 b2 Malév festést kicsit nosztalgiáznék no meg idegesít hogy még nem tudok vele repülni pedig nagyon jó kis gép. Esetleg egy jó kis tutorial vagy checklistet?
    köszi!
  • Nesu
    #22005
    Vedd meg a repülőt és akkor minden megy faszán .A PMDG -hez kell a m inimum i5 vagy i7 processzorok és GTX 560 vagy valami jó AMD HD .

    ui . : itt nincs helye a wareznak azt máshol kell .A PMDG pedig olyan mint a halál biztos hogy jó .A konkurens iFly pedig gyengébb valamivel viszont gép barátabb ...
  • vajo
    #22004
    Sziasztok. Felraktam iFly 737-est és a PMDG 737-esét, de egyikbe se tudok kapcsolni a fenti panelon semmit. Meg amúgy sehol sem. Próbának szedtem le az NGX-et, mert ha jó, meg bírja a gépem karira megvenném, de ez így nekem nem tetszik, hogy semmit sem tudok állítani. Az iFly-nak pedig csukva van a futóműve a talajon. Van rá valami ötletetek?

    A másik probléma az, hogy minden repülő még a pmdg is fut 30-35 fps-el ultrán, ami elég jó model, de a CaptainSim 767-es teljesen low-on is 5 fps, meg ultrán is.

    Erre a kettőre tudnátok nekem valami megoldást javasolni? Köszi szépen.

    Üdv: Vajo
  • Hypo #22003
    Faxa;) elöször megijedtem, hogy a top gun zenèje lesz alatt, attòl a hideg kiràz
  • Nesu
    #22002
  • Nesu
    #22001

    Sugárhajtómű füst effekt FSX I.R.I.S F-14 és Dino Catteano F-14D minden változatához
  • alien1313
    #22000
    A scenery library-ban nincs külön megjelenítve nálam, csak a delux leírásából tudom, hogy egyedileg kidolgozott reptérként szerepel ebben a kiadásban.
  • Hypo #21999
    scenery librarybol remove area
  • alien1313
    #21998
    Köszönöm a beállítási javaslatokat, ki fogom próbálni.
    Amúgy a gépemen kifogástalanul fut az FSX a jelenlegi beállításokkal.
    A hiba amire a megoldást keresem (átnéztem a többi repteremet) csak EHAM-nál jelentkezik, ill az LHBP- nél is van valami hasonló, de csak apró furcsaság.
    A VGA-t honnan mutassam? 1024x768 32bit 75hrz
    Szerintem ütközhet az FSX deluxe- ban lévő EHAM-mal, de azt hogyan tudom eltávolítani, ha nincs jobb ötletetek?
    Kösz, előre is.
  • Hypo #21997
    forumrol
    http://forum.aerosoft.com/index.php?/topic/53631-adf-gauge/

  • Hypo #21996
    elvileg szerintem van adf az obs az meg nem tudom van e kulon a gps hez es adf hez - nem tudom amuszerezettseget az aerosoft nak.. De nem tudod betekerni az NDB ado frekijet?
  • spyy55
    #21995
    Hmmm... szóval akkor a Diamond DA20-100 4X-el nem lehet NDB-t csak VOR megközelítést?
    Ne haragudj, ha hülye a kérdés, de most foglalkozom ezzel igazán és nem tiszta a dolog. Sok leírást olvasok, de még azok is felhősek...
    Ennek a gépnek az összes részletét és lehetőségét meg akarom tanulni (de a manualja hiányos).

  • Hypo #21994
    a charton második oldalon le van irva szépen mit kell csinálni
  • Hypo #21993
    VOR az omnidirectional ( mindenirányú) range a DMEdistance measuring equipment, távolság mérő berendezés. Pécsen NDB approach van az Non Directional Beacon, NDB nav az ugye ADF automatic direction finder, a relativ poziciot tudod meg az ndb adóhoz képest. Itt egy jó példa ezután pécs menni fog:)
    stoenworks.com/Tutorials/IFR, NDB (ADF) Approaches.html
    A charton az ndb 412 az megy be az adf be,




  • spyy55
    #21992
    A VOR és a DME között mi a különbség? Ha a pécsi reptéren a 16 pályára landolok, akkor a NAV frekit jó ha 108.35-re állítom és az OBS-t 155-re tekergélem?

    (egyébként még mindig nincs meg a TV torony másnál sem?)
  • Hont
    #21991
    Szegényebbre? Én igazából az összes default gépet törölném...
    Tudod mire jó a default 737? Megtanulni navigálni! (NDB, VOR, ILS)
    Igazából talán ez is volt a cél velük...
  • Istvan93
    #21990
    de még azt is furcsállom hogy a a Microsoft hagy csinálhat a 747 pilóta fülkéjét szegénybe-re mint a 737-t?
  • Hont
    #21989
    Segéd hajtómű!
    Az csinál áramot, hydraolika nyomást és hajtja a klima kompreszorokat is!
    Hasonló mint a rendes sugárhajtómű, csak kisebb!
  • Istvan93
    #21988
    És az pontosan mi?
  • Hont
    #21987
    Nem az APU-t hallod?
  • Istvan93
    #21986
    Két fajta módszert ismerek az egyik: Ctrl+Shift+F1 a másik a kabinban a 2D vagy 3D panelnél a Kapcsoló táblán. és mind a kettőnél ugyan az a műszerek mutatják hogy leállt de a hang az még akkor is alap járat.
  • almostatys
    #21985
    Sziasztok! Nem tudjátok,hogy a Level-D 767-hez létezik valahol letölthető szárny HQ minőségben vagy csak az eredeti bóvli grafikás szárny? A legjobb 767 ami le van szimulálva FSX-hez,de annyira csúnya szárnyak vannak hozzá!
  • gfarkas
    #21984
    OFF
    Örülj neki, hogy ilyen élethűen modellezték a gépet. A valóságban a 21-23-as gépeknél amikor beállt a zónába a hajtómű leállításának pillanatában az rgv idította a stoppert (ACSSZ), a gép mechanikusa pedig a fülét a gép oldalához tartva hallgatta hogy meddig "fut ki" a hmű. és a megállt kiálltással állíttatta le a stoppert a kabinban.Már nem emlékszem pontosan mennyi ideig kellett még forognia (nem S-HM -es voltam), de 1' -nél tovább.Ez egyfajta csapágy ill. kenés ellenőrzés volt. :-)
    ON
  • Hont
    #21983
    Hogyan kapcsolod ki (állítod le)?
  • Istvan93
    #21982
    Még 5 perc után is forognak de még a hang is megy rajta mintha ki se kapcsoltam volna?
  • Hypo #21981
    Hu:))

    A CDI a gps be taplalt utat mutatja nem kell ahhoz elvileg frekit tekerni,
    BRG a vor adora mutat az OBS ugye emlexunk kis default cessnaban is az amit arra tekersz ami az iranyod. és akkor ahhoz kepest merre a vor ado.


  • spyy55
    #21980
    Igazából a CDI, BRG és RAD módok közötti különbség nem tiszta:
    - CDI: a GPS-ben beállított útvonalhoz képest mutatja az eltérést a függőleges vonal a NAV információs ablakban? Hogy ez működjön is, hol kell beállítani a frekit? Az ide tartozó OBS mit takar? TO, FR, FLAG?
    - BRG: egy adott VOR pontot mutat? Vagy milyen állomást? Ezt hol kell behangolni? TO?
    - RAD: ezt nem vágom... FR?
    Egy LHSM 16 pályára (ha lehetséges) tudnál példát írni?
  • spyy55
    #21979
    Ez nem egy villanykörte, kell idő mire az alap fordulatszámról teljesen megáll, de ha nálad 5-10 percig is forog lekapcsolás után, akkor durva cuccot szedtek be az egerek... Meddig forognak?
  • Istvan93
    #21978
    A Boeing 747-nél alap hiba hogyha lekapcsolom a hajtóműveket akkor a hangja még mindig megy és kívülről még forognak tovább?
  • Hypo #21977
    Na jon a b200 is carenadotol https://www.facebook.com/media/set/?set=a.374942872582533.86473.129839447092878&type=3

    a masik king airjuk nem lett rossz bar nem egy aeroworx mar ami a rendszereket illeti es a teljesitmenyet repmodelljet a gepnek de nem lett rossz belul meg meg szep is.

    Erre kivancsi leszek egyik kedvenc tipusom
  • Hypo #21976
    pollux bacsi nyomja ha jol emlexem, de mi a gond hatha tudunk segiteni
  • spyy55
    #21975
    A Diamond Katana DA20-100 gép KX125 COM/NAV Avionicshez ért valaki, mert olvasva a manualt, nem igazán világos egy-két dolog...