33535
  • L Viper #22094
    Nem fontos, hogy legyen fent Java,

    fsx.exe.limited.bat fájlt nyitod meg szerkesztésre és ott megadod az FSX elérési útját, illetve az f: után megadod mennyire akarod limitálni az fps-t. A többit privátban...
  • Nesu
    #22093
    Köszönöm a TS segítséget 2Pete -nek megoldódott .A probléma az A2A accufeel -ben rejlett .
  • spyy55
    #22092
    "java -jar FPS_Limiter GUI.jar
    Ha nem találja a java-t akkor tedd be a PATH rendszerváltozóba az elérési útját. "

    MI??? Ennyire nem vágom ezt a nyelvezetet :)
    A Javahoz sikerült már társítani, de akkor sem ugrik elő az ablak... KIAKASZT EZ A SZAR (is)!
  • Nesu
    #22091
    sziasztok !

    tudtok segíteni ? a problémám a következő : két napja valamiért a Milviz T38A tipusú gépemnél ,amikor elérem a kb 260 KIAS -t el kezd rázkódni az egész kép mint amikor átesés közelben jár a gép .Ráadásul megfertőzte az IRIS F14 -t is . a többi repülőnél még nem jelentkezett ilyesmi .
    Valaki ?
    előre is köszönöm a segítséget .

    N3su
  • LegendTommy
    #22090
    :)
  • almostatys
    #22089
    Sziasztok!

    Felraktam a PMDG 747-8i-t és minden 8-as gépnek a hátsó futóműve a levegőben van,mikor az aszfalton állok. Már volt fent korábban ez a 8-as típus,de akkor nem volt gond. Szerintetek miért van most ez?
  • Hypo #22088
    rosszra reply na ne vedd a szívedre:)
  • [HUN]FaTaL
    #22087
    Én semmiért, de ez volt a kérdés.

    Fent van, de miért tőlem kérdezed?:D
  • Hypo #22086
    start C:\"Program Files (x86)\FPS LIMITER\"FPS_Limiter.exe /r:D3D9 /f:30 /x:ON /l:OFF "E:\Microsoft Flight Simulator X\fsx.exe.
  • Hypo #22085
    irsz text editorban egy bat filet elmented bat kent oszt csokolom.
    javad van fent amugy?
  • Hypo #22084
    de azt minek inditod el?
  • [HUN]FaTaL
    #22083
    "3. - Elindítom az "FPS_Limiter GUI.jar"-t rendszergazdaként, de hozzárendelt programnak a NokiaSuite-t érzékeli (telefonhoz van) és nyitja meg! A linken megadott Jawa7-et feltelepítettem a gépre, de akkor is ez ugrott elő. Próbáltam társítással megoldani, de az sem sikerült. Na itt mi a teendő???"

    java -jar FPS_Limiter GUI.jar

    Ha nem találja a java-t akkor tedd be a PATH rendszerváltozóba az elérési útját.
  • spyy55
    #22082
    Jól értelmezem???
    (nekem az FSX a D:/ meghajtón van egy "games" mappában)
    1. - Kicsomagolom egy mappába (pl. asztalon) a letöltött fileokat. A "Readme.txt"-t az új mappában átnevezem "FPS limiter Readme.txt"-re (ez mire jó???). Csinálok a C:/ meghajtón egy "FPS_LIMITER" mappát (ez jó lenne a D:/ meghajtón is?), ahova áthelyezem a kicsomagolt és átnevezett fileokat.
    2. - Írjam fel a fileokat!? (itt az "fsx.exe.limited.bat"-ot is írja, ami elvileg később lesz látható. A jobb oldali képen a 3. sor)
    3. - Elindítom az "FPS_Limiter GUI.jar"-t rendszergazdaként, de hozzárendelt programnak a NokiaSuite-t érzékeli (telefonhoz van) és nyitja meg! A linken megadott Jawa7-et feltelepítettem a gépre, de akkor is ez ugrott elő. Próbáltam társítással megoldani, de az sem sikerült. Na itt mi a teendő???
    4. - a MAJD megnyíló ablakban az "fsx.exe" helyét és nevét megadom.
    5. - megadom a 30 fps limit értéket.
    6. - rányomok a "create bat"-ra és a C:/-n létrehozott "FPS_LIMITER" mappában végre megjelenik a "fsx.exe.limited.bat" file is!?
    7. - ???
    8. - Az "fsx.exe.limited.bat"-ról készítek egy parancsikont az asztalra! (elvileg ez fogja helyettesíteni az FSX.exe parancsikont?)
    9. - ezzel indítom az FSX-et.
    10. - majd indításkor feljön egy dos-os ablak, amiben írja a 30 fps-t.
    11. - A simben ellenőrizhetem.

    Nos, egyenlőre csak a 3. tétellel van gond. Aki járt már így és tudja mit cseszek el, kérem segítsen!
  • vajo
    #22081
    Sziasztok. Sikerült beszereznem ezt a szépséget. Viszont lenne vele problémám.
    Ha Free Flightba kiválasztom, és repülni akarok vele, alapból úgy dob de játékba, hogy minden le van kapcsolva, semmi nem működik. De ha el akarom indítani a gépet, vagy bármit bekapcsolni, be vannak. És ami még zavar, hogy semmi fény nincs benne. Nem látom ha a panelen bármi is be lenne kapcsolva. Erre tudtok valami megoldást?
  • spyy55
    #22080
    Pont ma szenvedtem vele én is, de egyenlőre belefáradtam... Ezen az oldalon jobb leírás van, de a jawa telepítés ellenére sem nyílt meg a GUI ablak :(
  • bondi
    #22079
    Marmint az optimalizalas helyere.:)
  • bondi
    #22078
    Szoval ezt kellene berakni felulre:

    Kosta's software and hardware guide for FSX

    Sztem messze a legjobb osszefoglalo FSX konfiguralashoz.
  • bondi
    #22077
    Azt a fenti linket at is kellene allitani , ha vki hozza tud ferni. Van egy uj, joval osszeszedetteb utmutato. Mindjart megkeresem.
  • eyecandy
    #22076
    És milyen gép lett a befutó? Vagy váltott lovakon?
  • Hypo #22075
    11 leg kész de még nem volt időm szépen dokumentálni de nemsokára jön az is:)
  • nibron
    #22074
    Szia! Hogy állsz ausztráliával?
  • Dokitudor
    #22073
    A tweake oldal javasolta az fps limiter használatát. Csak az a baj hogy németül van az információ a letöltött anyagban és nem tudok németül. Tudna valaki segíteni a telepítésében?
  • Hypo #22072
    ott a nout found oldal tetejen hogy elkölétöztek GYEREKEK:))))

    Virtual FSX has moved…. to www.janvaane.org/virtualfsx
  • Dokitudor
    #22071
    Sziasztok!
    Most találtam meg az új oldalon, hátha valakinek kell.
    http://www.venetubo.com/cgi-bin/fsx.cgi
  • alien1313
    #22070
    page not found nálam is
  • Hypo #22069
    ott a tetejen hova koltoztek http://janvaane.org/virtualfsx/
  • zstomi
    #22068
    A fenti Optimalizálás fül csak nálam nem működik?
  • nibron
    #22067
    Egy jó nagy löket vodka után egyszerűen nincs lehetetlen.:)) Tapasztalatból mondom...
  • Clidey
    #22066
    Kattints ide! :))))
  • almostatys
    #22065
    Tedd fel az FSUIPC-t,ajánlom a legfrissebb verziót,regisztráld és éllítsd be a szélre vonatkozó adatokat benne. Az megoldja a problémát.
  • szaddam502
    #22064
    Üdv! A minap vettem észre, hogy emelkedés közben, valamint utazómagasságon amikor változik a szélirány, egy baromi nagy lökés éri a gépemet, ezáltal drasztikusan növekszik a sebessége, vagy csökken, mikor hogy... Nagyon idegesítő tud lenni, ráadásul nagyon gagyin néz ki. Valami orvosság erre? REX 2.0-t használok valamint FSX SP2, PMDG737ngx. Köszi
  • Tompoxxx
    #22063
    Aztán van még egy gond. Tudom, hogy már olvastam, de most nem találom. Mit kell át állítani, hogy egyes gépek ne ugráljanak bizonyos (nem mindegyik, de pl. LHBP nagyon) reptereken?
  • Tompoxxx
    #22062
    Sziasztok.
    Nem tudjátok, hogy mi változtatja meg állandóan az FSX.exe file-omat úgy, hogy nem tudom elindítani a progit, csak ha egy elmentett exe file-lal felülírom?
    Az FSX is és a W7 is eredeti, és több virnyákírtóval sem talált vírust.
    Üdv.
  • Clidey
    #22061
    Igen, Ő ült a gépben és egy növendék. Mindketten jól vannak de a gép sajna tropa lett mint azt a képeken is látni. A hogyanról nincs pontos infóm.
  • Tessitore22
    #22060
    Valaki tudna dobni egy linket Feelthere Ejets liverikhez (McPhaton kívül)....
  • Nesu
    #22059
  • Nesu
    #22058
  • 480 008
    #22057
    és itt mit tölcsek? http://www.fsdreamteam.com/products_gsx.html meg valami ingyenest mert én a játékot letöltöttem
  • napstR
    #22056
    Sziasztok!

    Tudja esetleg valaki mi történt pontosan? Clidey? link

    Volt alkalmam repülni a géppel LHDK-n Telepovszki Úrral és nagyon érdekelne, hogy jól vannak-e a pilóták, kik vezették és hogyan történt a baleset? :((

    Üdv.
    Ádám
  • metaxx
    #22055
    Vagy GSX, ami minden reptéren működik. További infó, itt.