33535
  • Ombika
    #22374
    WIN 9-on lassabb FSX, mint Win 7-en?

    Ezt pontosan mi lenne: Mogwaisoft - Shade for FSX
  • polluxware
    #22373
  • [HUN]FaTaL
    #22372
    Nem az átlátszó ablakokról beszélek, meg a csilivili szarságról, azt ki lehet kapcsolni úgy, hogy az aero megmaradjon.

    Amiről te beszélsz az az aero-glass.

    Indexelés: off
    UAC: off, átlagusernél, aki össze-vissza kattintgat nem
    Services: aztán sírsz amikor ez-az nem működik, persze ésszel érdemes kapcsolgatni
    defrag: felesleges

    Pont nem a külcsín a lényeg az aeroban, ahogy már lejjebb kifejtettem, hanem az, hogy a célhardvert használja a felület rajzolásához. Az átlátszóságot egy klikk kikapcsolni, emiatt nem kell a cpuval számoltatni mindent.

    Attól, hogy kikapcsolod az aerot nem lesz gyorsabb az fsx, főként, mert amikor elindítod rögtön lekapcsolja, addig, amíg fut.

    W8-on is van aero, csak az aero glass szűnt meg. A W8 egyébként úgy, ahogy van egy fos evvel a metros baromsággal.
  • Hypo #22371
    Jol van na nyugi tolts le meg egy repteret installald fel hatha az lenyugtat picit mert beszelsz ossze vissza de jo olvasni, valamin ekll is rohogni.

    Elöször is azt mondtam hogy az Aero egy fos- persze vitatkozhatsz ezen hogy fu de kurva jo hogy atlatszo lesz az ablak meg a tobbi szaros kulcsin ( raadasul meg nem is nez ki jol de ez egy masik dolog - lasd ms coverflow utanzata meg mondjuk az apple fele)

    Az a másik hogy minden epp eszu ember a win felinstallalasa utan minden szar "altaluk szuper featurenak + nevezett dolgot kikapcsol - es nem FSX miatt csak hogy ugyan azert a szolgaltatasert ne kelljen mar ketszer akkora hardware mert hulyek hozza.

    UAC a nagy feature - csak a baj van vele
    AERO - Detto
    Indexeles- kikapcsolod
    Services - a felet kikapcsolod
    Defrag - isten ments

    ergo nem sok marad meg a windowsbol de igy mar stabil es hasznalhato es aki mondjuk nem jatekra hasznalja annak nem kell hozza nagy gepet vennie.
    Az OSX et azert hoztam ide mert ott legalabb szep az interface meg az effektek es meg se erzem a gepen hogy emiatt erolkodne vagy teljesitmenyt vesztenek csak azert mert ataltszo egy ablak.

    Erre mondtam hogy a kulcsin miatt felesleges plusz nem is szep.
    Ami meg FSX et illeti igen szar de ez van- viszont ha szeretnel vele repulni akkor kompromisszumokat kell kotnod az egyik ilyen hogy MEGSZABADULSZ ATTO LA SZAR AEROTOL:)))

    de majd W8 on lesz nagy siras

  • Clidey
    #22370
    Lehet-e a kecskével... :D:D:D:D Örökzöld!!
  • polluxware
    #22369
    én meg üzenem a levél írónak innen a ......

    Ne csügedj pajtás..., a kecskét elfogod felejteni amint megismered a tehenet:)



    ugrásszerű fejlődés!
  • [HUN]FaTaL
    #22368
    Miért ne a VGAból rajzolja? Mert kevésbé fogja a gépet, ha valamit csinálsz? Jó is cpuból rajzolni az ablakokat, főként amikor tömörítesz és akadozva rajzolja az ablakokat. :D Értelmes ember nem kapcsolja ki.

    Az OSX is GPUból rajzol, csak OpenGL-t használ nem Direct2D-t.

    Orbán meg nem tudom, hogy jön ide és nem ismerek senkit, aki szereti. :D

    "az op rendszer mindig elore lepes ez van."
    Hát a Lionról éppen eléggé megoszlanak a vélemények. A W8 meg elég jól kompatibilis lefelé, nyílván nem mindegy.

    És ettől még az FSX egy ótvar fos marad, aminek semmi köze nincs az aerohoz.
  • Hypo #22367
    mondjuk w8 az ennel is szarabb de hat MS nem engedheti meg azt a luxust hogy egy uj op rendszer ne legyen vissza fele kompatibilis igy mindig a sjaat csapdajukban vannak, apple szarik a user-re majd vesz uj gepet naluk az op rendszer mindig elore lepes ez van...mondjuk az se tokeletes:)
  • Hypo #22366
    Azert szar mert semmi ujdonsagot nem adott az op rendszernek az meg hogy az interface most mar nem az a szar azert nekem ne 3d vgabol rajzolja bazz:)) az az elso amit minden normalis ember az UAC utan kikapcsol,

    Nem egy OSX interface az biztos de szived joga Orbant is sokan szeretik:)
  • [HUN]FaTaL
    #22365
    Mi fos rajta? Hogy átlátszóak az ablakkeretek? Vagy nem értem mi bajod van vele, azon kívül, hogy az fsx egy trágyadomb :D Még soha semmi gondot nem okozott az aero, kivéve hogy gyorsabban rajzol. Egy kicsit több ramot eszik, de azt mondjuk spec. leszarom.
  • Clidey
    #22364
    Fake, de jó :)
    http://vimeo.com/54658957

  • Hypo #22363
    hát sose legyen jobb experience-ed ha szerinted nem szar:)))

    Egy fos amennyit ad annyit nem tesz hozza az egeszhez...
  • [HUN]FaTaL
    #22362
    Dehogy fos, végre nem a kurva cpuból rajzolja a megjelenítést.

    Az FSX, na az egy fos. :D Egyébként pont azért tiltja le az aerot, hogy az összes gpu tempót a játéknak tolja.
  • almostatys
    #22361
    Jaja köszi,megtaláltam közben a javítást a flytampa weboldalán,le is töltöttem,ki is próbáltam,de a PMDG 747 és az MD11 így is pálya mellé akar leszállni,szóval ez az ILS javítás nem igazán sikerült nekik. Hogy tudnak így valamit elcseszni?
  • Hypo #22360
    aero egy fos
  • Clidey
    #22359
    Így igaz, az aero miatt van. Érdekes viszont hogy az egyel régebbi FS2004-et nem zavarja, csak az FSX sikoltozik miatta... Ráadásul ugye a szim is meg a windóz is M$ termék mégsem kompatibilisek egymással teljesen... :))))
  • Hypo #22358
    hali, elöször is AEROT lod ki a francba plana ha fsx ezni szerewtnel nem kell az csak fogja a rendszert, szerintem ha kikapcsolod ez az uzenet nem fog megjelenni.
  • alien1313
    #22357
    Az én configommal kifogástalanul fut az FSX. Na jó, élvezhetően.
  • alien1313
    #22356
    Ismereteim szerint a tájékoztató üzenet oka, hogy a W7 igyekszik optimalizálni az energiaforrásokat. Ezért vált át egyszerű színösszeállításra. Az FSX így fut optimálisabban.
  • alien1313
    #22355
    Töltsd le az ingyenes Game booster3 programot és még a szimulátor is jobban fog futni.
  • zsee69
    #22354
    bocsi a kép lemarad! hibaüzenet
  • zsee69
    #22353
    Sziasztok!
    Érdekelne, hogy szerintetek miért kapom meg mindig ezt a hibaüzenetet? VGA driver is a legújabb.. A gép egy AMD 5200+ 4Gb ram Geforce 9600GT 512Mb Win7 home x64 + sp1.. Tudom hogy nem egy bajnok gép de Lassan nehezen fut még alap gépekkel is és a képen látható üzenettel indít. FSX sp1+sp2 rajta. Eseteleg valaki tud valami megoldást hogy normálisan induljon és működjön a játék?
  • digo82
    #22352
    Sziasztok.Szeretnék regisztrálni a http://vacchun.hu/ oldalra de nem találom,hogy hol kell regizni.
    Valaki tudna eben segíteni?
  • Nesu
    #22351
  • eyecandy
    #22350
    Van már javítás hozzá
  • almostatys
    #22349
    Sziasztok!

    Próbálta már valaki a Flytampa Dubai repteret PMDG gépekkel? Nálatok is sz.r az ILS? Egyfolytában a runway mellé akar leszállni minden PMDG gép azon a reptéren. AIRAC frissítve 1212-re.
  • gaspen
    #22348
    Szégyeldmagad !
  • Clidey
    #22347
    Te lennél durva nagy bajba mert ilyen háj-end textúrákat nem tudok produkálni!
  • polluxware
    #22346
    Uiver Dc-2 (fizetős)
  • i robot
    #22345
    Megkérdezhetem hol találtad ezt a Dc-3-at? Jó fajtának tűnik a cockpit.
  • Nesu
    #22344
    Egy kis Nosztalgia


  • gaspen
    #22343
    Képzejjed csak el mekkora bajba' lennél, ha én se hagyom 1/2-be a Ancsát
  • Nesu
    #22342












  • Hypo #22341


    trackir-el szerintem elmeny vele repulni, az a gomb ami mukodik nekem boven eleg:)
  • polluxware
    #22340
    igen.. fétishem az olajcsere...

    ami alatt a szimplát értettem az az ,hogy vannak gombok amik nem múkodnek benne... textúrák picit gyengébbek mint más göbbzin amit megszoktam

    repmodell? ki szapulta a repmodell-t?

    nekem szimpla, ennyi (pár évvel ezelőtt még biztos nagy durranás lett volna ,de valahogy az A2A gépek után olyan.........)

    a katana4x meg téglaként repül.. ez tény sajnos

    DE STabil
    Tégla!

  • Hypo #22339
    next time:)
  • [HUN]FaTaL
    #22338
    Mert nem túrtad eleget a realworld.cfg-t :)))))
  • Hypo #22337
    szar:)) szaggatott:))))))
  • Papirzacsi
    #22336
    ÉS az FPS milyen volt az igazi gépben?
  • exTrem
    #22335
    Ma kipróbálom a virágbolti verziót, kíváncsi leszek rá :)