33535
  • Hypo #22334
    Valaki megvette már az ORBX Anglia-t?
  • Hypo #22333
    és milyen szép


    nem hagyom bántani el a kezekkel :))))))))
  • Hypo #22332
    te mirol beszelsz de most komolyan??? mar érdekel egy ideje eloszor is ezek nem vadaszgepek baszod , ketto azert megneznelek egy igazi J3 cub ban egy rovid palyara leszallasnal picit szeles iudoben szerintem Sirnal hogy miert nem a BIrd Dog van a segged alatt. Volt szerencsem repulni egy uriemberel itthon aki anno vietnam felett ilyenekkel ment sot le is lottek :) O vele beszelgettem a geprol es azt mondta minden pilota szerette oket, jo kezelheto, furge strapabiro kis gep, jo kilatassal, kello erovel es ami fontos kurva jo flaps el. A szimulator valtozat sose lesz olyan mint az eredeti de ez a verzio nagyon jol sikerult, mar ami a valosaghoz valo hasnolosagot illeti. Pl kozelebb all a valosaghoz mint mondjuk a Cheyenne, b200 katana es a tobbi kiegeszito, azert mert mondjuk a katanaba nem raksz olajat es megall ettol meg ugy megy mint egy tegla. De nem kell repkedni ha neked nem tetszik csak ne ugy allisd be mintha a gep tehetne arrol hogy neked nem tetszik:) neked az jon be hogy olajat cserelsz masnak meg az hogy pci eldugott repterekre megy izelsek es pofnok


  • almostatys
    #22331
    Ezt már láttam,de ez csak blast,nem? Maga a hóesés kellene,hogy élethűbb legyen,mert az FSX default havazása elég gyatra.
  • JohnnyNapalm
    #22330
    :DD
  • polluxware
    #22329
    minek neked flaps? az utazósebessége is felér egy STALL állapottal
  • Hypo #22328
    az se rossz bar az tetubb:)) meg az alapban ugye no flaps
  • polluxware
    #22327
    akkor már inkább a Cub;)
  • Hypo #22326
    hát mert neked ilyen katanak jonnek be azert:)) Birddog szerintem nagyon hangulatos, a rep model is jo, flaps nagyon effektiv jo kis gep
  • polluxware
    #22325
    nekem a birddog nagyon nem jött át... olyan szimplás

    zafir az jó volt, háevör..
  • Hypo #22324
    safir -t szeretem meg a birddog ot is
  • Clidey
    #22323
    Jaja, láttam hogy nyomtad a lálykot egyből! :)))

    Hát nem tudom, nekem egyedül a Safirjuk van meg, azt tényleg hibátlan cucc. A BirdDog-ot sosem próbáltam a Pittset viszont ha jól emlékszem igen. Na az katasztrofálisan szar volt, persze nem grafikai szempontból. Szóval erősen dilemmázok melyik változatot szerezzem be, az OctopusG-set vagy ezt...mert ugye az oroszoknak a Wilgája az kibebaszottjó mind grafikai mind FD szempontból. Ők egyedül a hangot baxták el, de ahhoz meg lehet letölteni másik, autentikusabb hangot, ami tökéletessé teszi az összképet.
  • Hypo #22322
    :) likeoltam is FB-n Sibwings nem rossz:)
  • Clidey
    #22321
    Hohohohóóóóó!!!
    Éroszoft Ankettőék vetélytársra leltek!! Most akkor melyiket szeressem jobban?? :))))





  • metaxx
    #22320
    Esetleg ez?
  • almostatys
    #22319
    Sziasztok! Nem tud valaki esetleg FSX-hez realisztikus hópehely effektett a default hópelyhek helyett? Valahol egyszer találkoztam egy oldalon ilyennel,de már nem tudom melyik az az oldal.
  • Hypo #22318
    azt már felzabálta a nemzeti együttműködés csodás rendszere....
  • polluxware
    #22317
    peeersze.. kábé mint a 6:3

    van rá esély:)))))
  • bur07
    #22316
    Esetleg valaki használja qualitywings B757? Az lenne a kérdésem,hogy a hmű inditást nem lehet manuálisan indítani? Mert állandóan cut off automatába mozog, ha meg van a N2 vagy N3 fordulat.. Remélem érthető voltam.
    Köszi
  • perko
    #22315
    Malév is lesz?
  • polluxware
    #22314
    oks... csak kérdeztem;)
  • gaspen
    #22313
    Nem. Viszont lesz.
  • polluxware
    #22312
    malévnak volt katana-ja?
  • spyy55
    #22311
    hamarosan...

  • Nesu
    #22310
  • Nesu
    #22309
  • metaxx
    #22308
    Hungarian VFR Airports – vol 1 FSX-re
  • metaxx
    #22307
    Ingyenes EPGO Goraszka reptér FS2004/FSX-re
  • Hypo #22306
    http://www.rexlatitude.com/Home/
  • Nesu
    #22305
    csak megvan
  • Nesu
    #22304
    na ezt jól megtanácsoltam ,nálam sem működik
  • Nesu
    #22303
    ,mondjuk ,ha a joyodon készítesz egy * new macro.. -t vagy *new key press ... -t ,akkor talán egy gombnyomásra működik a kombó .
  • Hypo #22302
    Pedig mukodnie kene "...Shift + E + 2 will open the forward cargo door
    Key Assignment of tailhook will open the aft cargo door...."

  • almostatys
    #22301
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki,hogyan kell kinyitni a Level D 767-nek a cargo door-jait? A Shift+E+2-re nem reagál semmit,egyfolytában csak a cabin door nyílik ki,de a cargo az nem. Egyik nap sikerült az előbb leírt billentyű kombinációval kinyitni,de azóta nem sikerül és ha megnyomom ezt a három billentyűt,akkor a VC-ben a kijelzők összekuszálódnak és duplán jelenik meg minden a kijelzőkön és csak a cabin door nyílik ki.
  • Nesu
    #22300
    Akik anglia felett repkednek ,nekik ajánlom a csomagot ,az ORBX ,az egyik ,hanem a legjobb tájkép szerkesztő csapat .Aki várni tud ,az várjon ka-rá-csony -ig , mert mindig van 50 % engedmény .Bár nem biztos ,hogy minden termékből .Tavaly az Orbx - FTX: Australia SP4 volt 50 % engedménnyel .
  • Nesu
    #22299
    Orbx - FTX: EU England
  • Nesu
    #22298
  • Hypo #22297
    azok a VA oldalarol tolthetoek le tagoknak Az osszes tipushoz amit hasznalunk legyen az free model vagy fizetos. ami van avsimen az a publikus FSX verziojahoz tobb is van panel el egyutt privatban keress meg.
  • alien1313
    #22296
    Az általad használt ingyenes (Original model by Milton Shupe, Scott Thomas, and André Folkers) FSX modelhez Te melyiket használod, mert csak 2002 és 2004-es repaintokat látok, sőt Aerosoft-hoz való is van köztük.
  • Hypo #22295
    http://library.avsim.net/search.php?SearchTerm=alaskan+winds&CatID=root&Go=Search