33535
  • polluxware
    #22494
    na AZ A spitfájör még ha hozzámvágnák is lepattanna..
  • Nesu
    #22493
    Captain Sim 737 -200 Base csomag
  • Nesu
    #22492
  • Clidey
    #22491
    Captain Sim
    ‎24 hrs only. Everything is 9.99!
    We are pleased to announce that exclusively at Captain Sim online store, from 00:00 to 23:59 14DEC2012 (UTC) everything is Euro 9.99! Visit us at: http://www.captainsim.com/
    Important: 24 hours only. At 23:59 14DEC2011(UTC) all prices are back to regular.
    If traffic exceeds our expectations some of our servers slowdown/outage is possible during the sale event.

    A 737-200-on gondolkozom, ennyiért a hülyének is megéri nemhogy nekem! :D
  • polluxware
    #22490
    PAGY-ra simán le lehet tenni a Mustát...

    egy tipp!

    ott a Spitfire mkIa... annak annyira jó az fps-e hogy azt használom TongassX-re is...
  • Hypo #22489
    :))))))))))))))))))))))))

    ami az fpst illeti hmm erdekes elvileg nem kene akadnia ha a tobbi megy szepen....

    caravan nem rossz oda::) vagy b200-b300:)
  • Papirzacsi
    #22488
    Bellával csak az a bajom,hogy kevés hozzá a gépem. Már mustáng nélkül is diavetítés, így azt most mellőznöm kell. De imádok keresztül kasul repülgetni PNW,PFJ,CRM,NRM sceneryken.Sajna a mustang nem ezekre a kisrepterekre való, bár aki ismeri miket szoktam elkövetni az fsben az tudja, hogy úgyis megpróbálom. :-D Ezért meglehetősen sűrűn kell féket cserélni a kicsikén. :-D
  • Clidey
    #22487
  • nibron
    #22486
    Adnál egy kicsit abból cuccból? Rohadt jó lehet:))
  • polluxware
    #22485
    na bocsi az offért...
  • polluxware
    #22484
    bocsánat..

    "Látnok" sEMJÉN?

    nem ugrik bé?
  • CptSAB
    #22483
    Áruld el szépen, mit láttál a hírekben.. amíg szépen kérem :D
  • polluxware
    #22482
    ezt muszály volt:)) sajnálom!
  • polluxware
    #22481
  • polluxware
    #22480
    túúúdom;)
  • Hypo #22479
    egyet mentem aztan jottek hozzam mennem kellett
  • polluxware
    #22478
    látom nem nézel híííreket:)

    vagy csak az igazmondót... merottugye cenzné meg az ura nem adja le
  • Clidey
    #22477
    Nem hát! Buta vagyok! Szabad a gazda!
  • Clidey
    #22476
    Milviz 737?
  • polluxware
    #22475
    jó gyorsan ledupláztál.. ;)
  • Hypo #22474
    hát láttam már egy két dolgot:)
  • polluxware
    #22473
    még nem vágod sztem mire gondoltam:)

    húha.. majd kapaszkodjál meg...;)
  • Clidey
    #22472
    Nekem egyszer régen volt. Mentem ki a kertbe és apám látom ás...
    Bocsi!
  • polluxware
    #22471
    bocsánat az offért.. csak egy körkérdés..

    "Látomása" volt már valakinek?

    csak úgy..
  • polluxware
    #22470

  • Clidey
    #22469
  • Hypo #22468
    UGYE UGYE én mondtam, faxnak a nagy hub ok, ezek kis repterek ez az igazi vilag:) Bella C hihetetlen szep lett. Azert UK-t majd megveszem mert az is uberkiraly, de én PNW,PFJ és környékére vagyok ráőattanva:))

    Javaslom a mistymooringot mindenkepp, a site nagyon jo lett, regneteg apro scenery letoltheto, utak, flightplanek, map ek minden arrol a kornyekrol missionok is szoval tessek csak
  • polluxware
    #22467
  • Papirzacsi
    #22466
    Menjetek a fenébe ezekkel a repterekkel! Mióta megjelent az A2A p51, főleg a civil változat, azóta le s fel repkedek az ilyen repterek között, mint valami hülyegyerek. Egyszerűen nem tudok ráunni. A táj, a repterek és az accusim... utánozhatatlan élmény. :-D
  • Nesu
    #22465









  • Nesu
    #22464
    Sok mindenem volt a kalóz öbölből , mostanra lecseréltem nagy részét
  • Nesu
    #22463
    Értem ,teljesen jogos . :)

    először nem értettem ,de most faxa .

    Most melyikőtök készített Tu154B2 repgépet ? a Project Tupolev 154B2 - höz keresek Malűév Festést ,de a honlapon megszüntették egyikőtök festését a többivel együtt ,így elérhetetlen .

    Kérdés : van valakinek crash to desktop hiba a PT Tu154B2 - vel ?
  • polluxware
    #22462
    azért.. ennyire nem akartam segíteni
  • Clidey
    #22461
    És halálfejes zászlaja van :))))
  • polluxware
    #22460
    na hát azt mán nem mondom meg:))

    "távolban egy fehér vitorla..." hát ha ez segít
  • Nesu
    #22459
    ha valkit érdekel... már fent van a "Törzsanyagok" gyűjtőhelyén.. átvehető;)


    Hol találom a fent említettet ?

    Orbx - FTX: NA CYBD Bella Coola Airport EUR€26,74 itt általában ,minden olcsóbb mint máshol .
  • polluxware
    #22458
    ha valkit érdekel... már fent van a "Törzsanyagok" gyűjtőhelyén.. átvehető;)



  • JohnnyNapalm
    #22457
    na nvidia esetében nem tudom, de nekem is ilyen dual kártyás megoldásom van HP laptopban csak ATI kártyával

    nálam a beállításhoz jobb gombbal az asztalra kell kattintani, ott van egy olyan hogy "Váltható grafikus rendszer konfigurálása", ez kiad egy listát, és minden programnál külön ki lehet választani hogy az i5-be integrált intel HD kártyát használja, vagy az erősebb radeont

    (ha nincs töltőn akkor automatikusan csak az intelt használja, az energiatakarékosság miatt)
  • Tessitore22
    #22456
    így igaz laptopról van szó és az alplapba integrált intel VGAról..am nVidiám van..:))
  • JohnnyNapalm
    #22455
    ez igaz, de most laptopról van szó