33535
  • Hypo #22534
    áá engem se de aztán erőt vettem magamon és azóta meg van az osszes:)))) szerintem bejonne neked is hidd el probald ki érdemes
  • Clidey
    #22533
    Az Accunál sajna nincs olyan cucc ami lázba hozna. :(
  • Clidey
    #22532
    Tessék
  • Hypo #22531
    ja persze ez nem is volt vita targya persze hogy megéri:) bár gyanitom CS77 kb 10% at tudja amit a pmdg fog tudni persze mindennek ara van.
  • djfules
    #22530
    Köszi egyébként egyet értek veled teljes mértékben. Az idö hiánya nekem is gond :-) A PMDG 777 es nyilván jobb lesz azért de 10 E megért 60 E helyett. A Review még várat egy kicsit megyek melózni :-(
  • djfules
    #22529
    Hé az az IL-18-as a végén érdekel!
  • Hypo #22528
    tegnap azert mentem a 707 meg 727 el egy egy ort aranyosak:) de tenlyeg olyan gepek utan mint A2A és nem sorolom ide iflyt es mas jo gepeket eleg szegenyes a CS verziok, de szepek, olyan tipusok amiket nem nagyon csinalnak meg szoval ilyen szempontbol jeles, bizonyos szemely annyit mondogatta nekem az A2A spitett hogy hat az is meglett hat kerem mas vilag mondjuk en a nagy b377-et nagyon birom csak lenne tobb ido szimezni mert az nem egy fel oras repules:))

    djfules: na akkor varjuk a keppel megtuzdelt reviewt:) Sok Jó leszállást
  • Hypo #22527
  • djfules
    #22526
    Az már megvan :-)
  • djfules
    #22525
    Demár feltünt..
    Megvettem a cs737 és a cs777-et Szeretem az ilyen akciókat spóroltak nekem 80 E-t :-)
    És én megvagyok velük elégedve, nagyon szép kidolgozott modellek kívül belül, de ez látszik a képeken. Repülök ma velük egy útvonalat vagy kettőt. PL a 777 cockpitben még a kávé is lötyög :-) de majd meglátjuk rendszerügyileg milyen...
  • Hypo #22524
    na az am a nagy dolog.....inkabb vegyel egy A2A gepet accusimel ha mar ilyen dolgok erdekelnek:)))
  • Clidey
    #22523
    Thx
  • Clidey
    #22522
    Azon az oldalon minden free, nem tűnt fel?
  • Nesu
    #22521
    Captain Sim 737 200 - nek van FDE fix for start-up surging
  • djfules
    #22520
    Sorry nem tudtam, azt írták oda hogy free
  • polluxware
    #22519
    bazzz a rutracker majdnem egyenlő a piráátbéyyel:)

  • fs9pilot
    #22518
    CFG Tweak megvolt, FPS limiter megvolt.... Helyzet változatlan.
  • fs9pilot
    #22517
    Ja, és az lemaradt hogy 1024X768-BAN IS SZAGGAT!! XDD
  • fs9pilot
    #22516
    Az vajon, mi a kukimtól lehet (azt leszámítva hogy az engine egy rakás szar), hogy az alábbi gépen, PMDG -vel van kb 6FPS -em, Lisztferihegyen:

    AMD Phenom II X4 3.3GHz
    8GB DDR3 - Dual Csennel
    Sapphire HD7750 1GB DDR (oc. 850/4800)

    ....
    Felsírtam a röhögéstől amikor beadta a cockpitot és olyan laggos volt mint az atom.... Szerintem elég erős gép ahhoz, hogy ne 6FPS-em legyen... Azért ez már vicc.. Szoftveres hiba lehet? Vagy mi? Ötlet esetleg?
  • Clidey
    #22515
    Az a Yak-40 ha jól látom a Suprunov Design terméke...az pedig tudtommal fizetős volt még FS2004-hez is. Bár a honlapjuk már nem él amint látom, és a SimMarketen sincs már fenn de nem hiszem hogy akkor már szabad a gazda...vagy ki tudja...csak hangosan gondolkodom. :)
  • djfules
    #22514
    Ha már classic és free

    Yakovlev YAK-40 - Version 2.01 FSX
    http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3862442
    Project Tupolev TU-154-B2 FSX
    http://www.protu-154.net/index_e.html
    Klagenfurt - austria
    http://giannisworld.net/english/LOWK.html
    most nem jut több az eszembe...
  • Frenky
    #22513
    Hi! Az ORBX honlapon van pár Freeware cucc, mit érdemes leszedni, amit használni is tudnék, anélkül, hogy lenne fizetős kiegészítőm. Nagyon szép képek vannak az oldalon. Tudnátok még valami érdemleges cuccot ajánlani, ami teccetős és persze FREE? Az LHsimulations oldalt kivéve, mert ugye az alap :-) Kösz Frenky
  • Clidey
    #22512
    Hát nekem az elég lényeges különbségnek látszik hogy pl. fedmérnök munkahely itt van ott nincs... :)
    De mindegy...éjfélkor meglátjuk...mert ha nem akciózzák le akkor amúgyis almás a téma mert 2,5k-nál nekem se ér többet.
  • Hypo #22511
    de nekem nem tunik kulonbnek mint a 727 ketto meg minek:)))
  • Hypo #22510
    érdekes kár hogy a video effektre tobb energiat forditottak mint a gep bemutatasara
  • Hypo #22509
    737*200 at nem probaltam
  • Clidey
    #22508
    Oké, de az még mindig nem derült ki számomra hogy miért nem jó a CS 737-200 és miért nem ér meg 9.90-et.... :)))) Már ha egyáltalán ezt a tipust is beleveszi a CS az akciójába - mert ugye azért az újabbakat nemigen szokta még karajcsontkor sem leakciózni. Mindegy, majd éjfél után egy perccel megtudjuk! :D
  • Clidey
    #22507
    FB mint Féz Búk....vagy most mi van? :)))
  • Hypo #22506
    Na akkor essünk neki még egyszer a kedvedért, 707,727,c130 ezek jok ezekkel repulok, apro bugok de siman elvezheto, 757 nem repulom idegesit a bugjai a tobbit meg nem vettem meg mert nem erdekel illetve akiknek meg van nme mondtak sok jot roluk ennyi.

    A2A gépek ha tenyleg valami challanget akarsz
  • djfules
    #22505
    Én mindent preferálok nem értem miért gond?! Igen 777 is mert kiváncsi vagyok rá ki tudja mikor jön ki a PMDG féle és hogy mennyibe fog kerülni....
  • djfules
    #22504
    Jól van csak úgy megjegyeztem, mert a "minek" szót másként értettem a tiltakozásod ellenére szerintem jó lehet, ha repülsz 727 stb akkor ez miért szar?
  • Hypo #22503
    777 az ám a classic:))))))))))))))
  • djfules
    #22502
    Akko jó, utána nézek és csak 737 vagy netán 777-is akciós (FB nem teljesen tiszta?)
  • Hypo #22501
    husikám hid el en aztan hanyok a laptop repuloktol, és már egy párat repultem fms nélkül is.

    Amugy CS tol nekem meg van jo par tavaly akcioba vettem azota meg nem jotterk ki normalis geppel, C130. 707, 727 ezeket nyomom veluk a 757 is meg van de az nekem nem jott be a bugjaival egyutt se:)
  • Clidey
    #22500
    FB meg jött hírlevélben is
  • djfules
    #22499
    Igy van Retro ezzel repülj le egy útvonalat! FMS-vel még a hülye is tud repülni. Én biztos megveszem végre, de ezt hol olvastad?
  • Clidey
    #22498
    Merez klasszik! És ~2500-at megérne... Ha nincs valami ordenáré bug benne ami miatt lebeszélnétek... :)

    Amúgy NGX-et nem használtam sose és nem is tervezem, mer durvára bánCSa a szemem a torzsága. Tönkreteszi az egész összképet szerintem.
    Anno mikor megjelent, természetesen én is beszereztem a net sötét oldaláról, de 1-2 próba után ment is a kukába még hírmondója se maradt csakúgy mint anno a 2004-es változaténak mikor megjelent az iFly.
  • Hypo #22497
    737???? ifly es ngx melle??? mi a ráknak:))))
  • Clidey
    #22496
    Ezzel a 737-el mi a baj?
  • Hypo #22495
    mar az osszes hasznalhato meg van a tobbi kalapxar