33535
  • Solt
    #22658
    Őőő... nekem H80 van, de nem érzem parasztvakításnak! :) Pár fokkal gyengébb csak a H100-nál, és ugyanúgy pár fokkal a D14-nél. Az áruk jelenleg kb egál (Hardverkernél 1000.-Forinttal drágább a H80), és ehhez képest a H80 ugye nem feszíti az alaplapot (D14 1,3 kg, és 16 cm magas), bármilyen ram elfér mellette, nem kell figyelni a magasságukra, plusz egyből kivezeti a hőt a házból... :)

    Nekem azért a pár fokért cserébe ezek alapos indokok. :)
  • Hypo #22657
    h60 h80 nagy parasztvakitas egy gyengebb ventivel veszik fel max a versenyt a h100 nem rossz de mondjuk nem egy Noctune D14 pedig joval dragabb. viszont most jonnek ki az uj szeriaval allitolag az eleg jora sikeredett majd az ar dont
  • metaxx
    #22656
    A WZZ festést honnan sikerült beszerezni?
  • jakugerik
    #22655
    intel i5 3570k hoz nem tudtok vmi király hűtöt 10-és 15 között vagy olcsóbbat
  • [HUN]FaTaL
    #22654
    Persze, működő 486-os is van.

    Kérdés, hogy a 14 éves pentium 2-t ma mire tudod használni? Leginkább kalapáccsal szétverni, másra nem nagyon jó.
  • Hont
    #22653
    Biztos, hogy nekem is egy vízhűtő lesz a következő beruházásom, de ha egy olcsóbb ventis hűtőt felrak (Thermaltake Contac21) ami csak pár ezer Ft, azzal is el fog menni 4.1-4.3 Ghz, feltéve ha jó a házhűtése...
  • Nesu
    #22652
    Akkor komolytalanul véve a komoly dolgot
    Corsair H60 v inkább H 80 ,nekem H 100 -m van .

    Corsair H 60 vízhűtés

    Corsair H 80 vízhűtés

    Corsair H 100 vízhűtés
  • Hont
    #22651
    Gergő!
    Persze hogy Neked!
    (Az Erik-re csak a nikknevedből asszociáltam)
    Elnézést!
  • jakugerik
    #22650
    nemtom kinek írsz de ha nekem akkor gergő vagyok és nem erik
  • Hont
    #22649
    Nincs semmi baj Erik! Csak hallgasd meg Hypo, Fatal és a többi profi szimes véleményét!
    Ha ragaszkodsz a szimhez és hosszútávon akarod vele tölteni az időd, akkor be kell állni a sorba és követni kell amit tanácsolnak az öregebb fazonok...
  • jakugerik
    #22648
    hát igen hülye frissítések :( azok basszák meg a gépet
  • jakugerik
    #22647
    OKÉ CSAK KÉrDEZTEM
  • Hypo #22646
    persze nekem is, sőt még kövem is van az tuti ősemberes:)))

    de viccet félre téve én értelek én is utálom ezt, de a technika az fejlodik de 4 évig még talán kiszolgál

    legrosszabb befektetés hosszú távra sajnos
  • Hont
    #22645
    Nem midegy?????
    Ha jó a hűtőd, akkor 20 évig!
    El lehet fűstőltetni 20 másodperc alatt!
    De ha követed a tanácsokat nem lesz gondod!
  • jakugerik
    #22644
    de így meddig bírja?
  • Hont
    #22643
    Ez nem 300eFt kérdése...
    De pár év múlva ezek a mostani gépek a kutyának nem fognak kelleni!
    Tavaly vettem egy 50' új generációs plazmát! Minden "hozzánemértő" le akart róla beszélni, mert hogy így szar, meg úgy szar. Meg 8 év múlva tönkre fog menni + blablabalabla....
    Előtte egy 2011 év modellje LCD volt a családi TV. Na elmondom, hogy egy határ szar a plazmához képest!
    Visszatérve a Te problémádhoz!
    kb 6-7 ezerFt ért lehet kapni megfelelő hűtőt! Vedd meg és nem lesz gondod!
  • jakugerik
    #22642
    hallod apámnak van 14 éves gépe használható.
  • [HUN]FaTaL
    #22641
    *alaplapod
  • [HUN]FaTaL
    #22640
    10 év? A szeméttelepen lesz az alaplapot vagy 5 éve.
  • jakugerik
    #22639
    igen igen
  • jakugerik
    #22638
    Háth én nem vagyok olyan gazdag hogy 4 év múlva megint 300 ezerért vegyek gépet. 30 ezer egy ilyen hűtő?
  • Hont
    #22637
    Konkrétan Neked! :D
    Most vettél új gépet nem?
  • jakugerik
    #22636
    menny már!!!!! kinek van pénze most pont most ebbe a pillanatba venni egy rohadt gépet
  • Hont
    #22635
    Na ne hülyéskedj...
    10-8 év??? Tudod hol lesz 4-5 év múlva a géped...?
    Vegyél hozzá egy normális hűtőt, aztán olvass el egy-két topikot ahol ezzel foglalkoznak és már tuningolhatod is!
  • polluxware
    #22634
    vezetékes víz se lesz itt addigra..
  • Hypo #22633
    ?? 10 év?? addigra már gondolatban szimulátorozunk:)
  • jakugerik
    #22632
    Ő ha felhúzom a a procit akkor mennyivel fog lejebb menni az élettartama? mert nekem egy 10-8 évre káne számolnom. Úgy láttam h ez 3.8 ig megy fel de vmi szorzóról beszéltek az nemtom mi de majd haver segít. És egy vízhűtes menyibe fog fájni?
  • Nesu
    #22631







  • Solt
    #22630
    No azt én nem néztem... csak a beírását láttam.
  • Nesu
    #22629
    ott van ,hogy K tipusú amit vett az aláírásában
  • Solt
    #22628
    Ezt nem tudja... csak a K jelzésű szorzózár mentes. Vásárlás előtt kellett volna érdeklődnie...
  • Nesu
    #22627
    egy folyadékhűtés kell neked és ,ha lehet ne az automatával húzd ,hanem a szorzóval érd el a 4.3GHz
  • jakugerik
    #22626
    hát az fs2004 el is mennyit szenvedtem mire minden kiegészítő felment meg a bgl fájloka tegcsináltam
  • Hont
    #22625
    A probléma az, hogy én repülni szeretnék, nem pedig egyfolytában gépészkedni, hogy ne hulljon szét és le tudjak szállni a csíkra anélkül, hogy a diafilmtől kiakadjanak a szemeim.
  • [HUN]FaTaL
    #22624
    Mármint optimalizációs szempontból hulladék (eszi az fps-t), mert amúgy nincs gondom vele.
  • [HUN]FaTaL
    #22623
    Ha jól belövöd az FSX-et akkor a hulladék LHBP-n kívül nagyjából mindenhol jó lesz.
  • jakugerik
    #22622
    De ez nagyon szar milyen gépet-procit kell venni amit fel lehet turbózni? annyira? láttam vidit youtubeon h 5,3 ghz és volt :D
  • Hont
    #22621
    Igen, az már elég egy Call Of Duty-hoz...
    Sajnos az X-hez kicsit karcsú.
  • jakugerik
    #22620
    az már elég?
  • jakugerik
    #22619
    ez max 3.8 ra megy fel