33535
  • nibron
    #22698
    Azért érdemes kipróbálni a mikrofonost is. Az ngx-hez készült változat nagyon jó. Arról beszélünk?:))
  • djfules
    #22697
    Köszi épp azt olvasgatom, de szerintem a buttonos lesz mert nekem sincs kedvem állítgatni a vindows-t
  • nibron
    #22696
    Én NGX-hez használom, mindkettőt. Szerintem a voice jobb, bár a használatához át kell állítani a windows-t angolra, és igazából ezért használom a button-ost is, mert a meló miatt ált. a magyar windózra van szükségem. De olyan nagy különbség szerintem nincs, a button-os értelemszerűen kicsit egyszerűbb, de nem terhel le pluszban a gombnyomkodás, mert jól megcsinálták. Viszont a voice-ban több parancsot tudsz kiadni, pl. a robotpilóta vezérlésre, a gombos egy előre megírt forgatókönyv alapján történik, a mikrofonos is, de az kicsit lazább.
    De nem egy csomagban van benne mindkettő? Az NGX-nél biztos egyben van, mert nemrég vettem meg, és arra emlékszem. A Config managerben választod ki, hogy melyiket használod. A telepítés után van egy rakás pdf. Külön le van írva a button és a voice üzemmód. Ha azokba beleolvasgatsz, akkor szerintem el tudod dönteni.
  • polluxware
    #22695
    bazze ezért nem csináltam én livery-t katanára....

    féltem volna a Remarks-tól:))

    ahogy elnézem nem is alaptalanul
  • polluxware
    #22694
    tapintatóóóós csávó vagy te:)
  • djfules
    #22693
    Kicsit bövebben a Voice vagy a button editiont? Mennyire nehéz a vioce edition megérti amit mondasz?
  • Hypo #22692
    Én igen md11 pmdg 737 a regi, leveld, js41 nagyon jok
  • djfules
    #22691
    Airbusról jut eszembe, használtam a beépitett Checklistet meg a copilot funkciót és nagyon megtetszet nem is olyan szörnyü mint hittem.
    Éppen ezért kiváncsi vagyok használja e valaki az FS2Crew termékei közül valamelyiket?
    És melyiket érdemes e felrakni a Voice vagy a button editiont? (ha érdemes-e használni)
  • djfules
    #22690
    Á én nem tudok ilyen jókat írni meghagyom neked, gondoltam hogy sokáig tart negírni egy ilyen cikket, de more-more mert olyan jó olvasni a beszámolókat szinte minden nap rákattintok az oldaladra hátha van valami újdonság, mondjuk témát illetöen vannak ötleteim....
  • Hypo #22689
  • Clidey
    #22688
    Ez a 767-es repaint kicseszett igénytelen.
  • metaxx
    #22687
    Igen az INIT 2. oldal hiányára ma reggel jöttem rá én is, és pont erre vezettem vissza, hogy valószínűleg a járó hajtóművek miatt volt. BBS-nél is így van. Copilot, és CHKLIST-re már nem volt erőm, így is 4 óra volt a cikk megírása. :) Majd lehet, hogy egy második részben megírom. Vagy ha van kedved, írd meg, és küld el, úgyis minden segítséget szívesen várok. :D
  • djfules
    #22686
    Nagyon jó az írás! Én is tulaja vagyok neki és tegnap repültem is egy útvonalat vele és szerintem adja a szintet és egyetértek az írással!
    De engedj meg egy észrevételt az INIT B lap benne van csak mivel te taxi -ra állítottad be a panelt már nem engedi ezeket az adatokat módósítani! Próbáld ki a Cold&Dark-ot és be fog jőnni.
    Én repültem Pss -el és Wilco val is és szerintem az MCDU programozása nagyon jól sikerült!
    Valamit kimaradt még az írásból a checklist és a copilot funkció ami szintén remekre sikerült, megkönnyíti a repülést ha kell és jó hangulatot is ad probáljátok ki.
    Remekre sikerült pont ezt vártam töle!
    Aerosoft
  • Akeritius
    #22685
    A fenti Kókai Tibi L-39-ekhez megvan még valakinek a zöld panel mod?
    Pár éve még egyedül is megtaláltam interneten, de azóta már mindenhonnan törölték.
  • Nesu
    #22684
    Kössz
  • Nesu
    #22683
    W!zzAir HA-LPK
  • metaxx
    #22682
    Ezzel a kulccsal: 'aerosoft airbus x extended wizzair'
    találtam ezt. igaz ez sima Airbus X-re készült, de mellette van zip-ben az Extended változat is, amit csak felül kell íratni az eredetivel. :D
    http://simtexture.de/download.php?load=AirbusXExtended
  • Nesu
    #22681
    honnan ?
  • Nesu
    #22680
    Airbus X Extended IAE W!zz air

    Captain Sim Malev B767 300ER HA-LHC
  • metaxx
    #22679
    Meglett közben, de azért köszönöm. :D
  • Nesu
    #22678
    moddoltam egy már meglévőt ,majd feltöltöm ,ha kell .
    akinek megvan a CS 737-200 ,azoknak :
    Cabinlight rossz helyen van ne várj világosságot :
    light.2 = 7, 48.50, -3.10, 2.00, cs737_vclightwhi
    light.3 = 10, 48.40, 3.20, 1.80, cs737_vclightwhi

    javítottam :

    light.2 = 7, 34.40, 2.85, 2.15, cs737_vclightwhi
    light.3 = 10, 34.40, -2.85, 1.95, cs737_vclightwhi
    nálam így néz ki :
    light.2 = 7, 34.40, 2.85, 1.95, fx_shockwave_vclight
    light.3 = 10, 34.40, -2.85, 2.95, fx_shockwave_vclight_l




    Minden Bear studios repencs 11.87 €

    Minden I.R.I.S. Sim repcsi 7.93 €
  • metaxx
    #22677
    jah, vagy Angry Birds zajok, ahogy a repülő operátorok -mert az airbusnak már nem pilótái vannak- ipadon tolják a madarakat :D
  • Hypo #22676
    pont most elemzik:))) http://prohardver.hu/hir/fractal_design_define_xl_r2_oriasi_szellos_haz.html
  • Hypo #22675
    már nem is papiroznak :))) ipad zörgés lesz a service pack 2 ben:)))))))
  • metaxx
    #22674
    Na igen, az MCDU programozása vérlázító. :D Egyébként ami szimpla emberi fáradtságból kimaradt a review-ból, azok a hangeffektek. Időnként hallani papír lapozást, apró köhögéseket, nagyon 'élvővé' teszi a cockpitot. Persze kikapcsolható, de szerintem kifejezetten pozitív élményt ad.
  • Hypo #22673
    :) nekem az a meglepo hogy igy adtak ki.....
  • metaxx
    #22672
    Igen, őt említem is a cikkben, a fórum linkjével, hogy hála égnek, gyakorlatilag órák alatt elkészült a hack-el. Amiért nagyon hálás vagyok neki, és sok gamepados sorstársam is. :)
  • eyecandy
    #22671
    Kösz a szemlét!
    A joy hiányára már született megoldás Airbus X Extended - Keyboard Throttle and Rudder control mod
  • metaxx
    #22670
    Aerosoft Airbus X Extended szemle
  • polluxware
    #22669
    +ak +ek
  • polluxware
    #22668
    gondolom már megen az a koppanásig kiszámított benya témája... annó a 757-el volt ilyen sztory-k amik amerikából röppent át jurópba... priority Slottal
  • eyecandy
    #22667
    kisszines
  • zstomi
    #22666
    787 Experience...

    http://www.newairplane.com/787/dreampass/
  • Hypo #22665
    :)
  • djfules
    #22664
    Aerosoft Airbus Extended Wizzair livery:

    http://forum.aerosoft.com/index.php?/topic/58771-new-file-uploaded-to-airbus-x-extended-liveries-airbus-a320-iae-wizz-air-ha-lpo/
  • Solt
    #22663
    Ja igen, más a venti is... :) Bízom benne, hogy halkabb mint a mostani, mert max fordulaton azért ennek van hangja! :) Szerencsére nem kell maximumon pörgetni... :)

    Nekem egy ilyen toronyházam van, szerencsére ez már porszűrős, így kevesebb porcica van! :) Mondjuk a szűrők is érdekesen tudnak kinézni pár hónap után! :))
  • Hypo #22662
    hát porcicák igen en 3 havonta kinyitom a gepet es jol kitakaritom:)
  • Hypo #22661
    meg a kulcsinyen is valtoztattak es talan a ventiken is majd meglassuk:))
  • Solt
    #22660
    Én azért cseréltem le a Ninja-t, mert elegem lett abból az irdatlan nagy téglából! :)) A lentebb leírtak mellett még az volt bosszantó, hogy a lamellái olyan mértékben porfogók, hogy az valami brutális... pár év után, meg úgy beleégett a por, hogy lefújatni sem lehetett... :)

    Én összességében eddig nagyon elégedett vagyok vele, remélem ez így is marad! :) Az újról azt hallottam, hogy a csövek átmérőjét növelték meg, a pumpa és a radiátor maradt. Kíváncsi vagyok milyen lesz... :)
  • Hypo #22659
    Persze mindenél van egy kis kompromisszum,:) Mondjuk hutes szempontjabol a legter sem elhanyagoljato ergo ajo haz low profile ram es d14 idealis, de a h szeria nem rossz probalkozas, a h100 es majd az uj verzio mar meltan veheti fel a versenyt, a muanyag cso meg csak birja es nem pukkan szet a gepben amilyen a mi formank:)